Profil hráče

Martin Jašek

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7465

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 335.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 254. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (05/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 51.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 40. (02/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 335 (0) 1288 (0)
01.03.2024 335 (-81) 1288 (-892)
01.02.2024 254 (31) 2180 (550)
01.01.2024 285 (51) 1630 (498)
01.12.2023 336 (-49) 1132 (-473)
01.11.2023 287 (10) 1605 (0)
01.10.2023 297 (5) 1605 (0)
01.09.2023 302 (-2) 1605 (0)
01.08.2023 300 (-1) 1605 (0)
01.07.2023 299 (-2) 1605 (0)
01.06.2023 297 (1) 1605 (0)
01.05.2023 298 (-1) 1605 (0)
01.04.2023 297 (3) 1605 (0)
01.03.2023 300 (118) 1605 (892)
01.02.2023 418 (3) 713 (0)
01.01.2023 421 (-8) 713 (0)
01.12.2022 413 (-413) 713 (713)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242852543353352024
20234214183002972982972993003022972873362023
20224132022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Antonín Procházka  3 : 1 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 5. - 8.
Dominik Novák  2 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (B15), 23.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Kryštof Drapák  2 : 3 0 3. - 4.
Petr Líkař  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Thomas Koukola  3 : 0 0
Antonín Kachlíř  3 : 2 0
Matěj Kročil  3 : 1 0
Patrik Cvak  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři D, (B15), 15.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3964
Tadeáš Kvěch  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Dominik Fukar  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Benedikt Bořil  3 : 0 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
350
Petr Rohun  3 : 0 250
Aleš Tchuř  2 : 3 100
 2. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
200
Pavel Holík  3 : 2 150
Tomáš Havlík  1 : 3 50
 Moravská JD Tour B15, (B15), 26.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 finále
Jiří Hartmann  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
Thomas Koukola  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Antonín Kachlíř  1 : 3 0 finále
Kristián Bořil  3 : 1 0 semifinále
Jan Líkař  3 : 2 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Jan Vaněk  3 : 0 0 3. - 4.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 0 čtvrtfinále
Filip Moltaš  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Jan Vaněk  3 : 1 0 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 1 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Matyáš Závacký  2 : 3 0 5. - 6.
Kryštof Drapák  3 : 2 0 5. - 8.
Petr Líkař  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Jan Vaněk  3 : 0 0 finále
Patrik Cvak  3 : 0 0 semifinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Dominik Fukar  3 : 0 0 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 0 čtvrtfinále
Radim Heger  3 : 0 0 1. - 16.
 2. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
240
Ondřej Hazucha  3 : 1 160
Pavel Chodura  2 : 3 80
 Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
0
Tomáš Tauš  0 : 3 0
Jaroslav Špalek  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 1 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 1. - 16.
Antonín  Urban  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Štěpán Holman  3 : 0 0 čtvrtfinále
Filip Vosický  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junior D-tour finále, (B13), 04.06.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2159
Christian Carini  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Vojtěch Valovič  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Karol Cziba  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Matyáš Závacký  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Junior D-tour č.4, (B13), 21.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3294
Matěj Pospíšil  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Kryštof Drapák  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 100 9. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
842
Body za soupeře:
50
Body celkem:
892
Lucie Pinková  3 : 0 22.2 7. - 8.
Robert Šťastný  2 : 3 8.88 5. - 8.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 18.5 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
598
Body celkem:
9067
Matyáš Závacký  2 : 3 104 finále
Kryštof Drapák  3 : 0 208 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín  Urban  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2162
Antonín Kachlíř  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 2 29.52
Lukas Pári  3 : 0 49.2
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3390
Václav Boukal  3 : 0 82 finále
Matěj Kročil  3 : 2 39.36 semifinále
Vojtěch Bartošek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 Junior D-tour č.2, (B13), 13.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Vánoční junioři D, (B15), 21.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
438
Body celkem:
6983
Matyáš Závacký  3 : 1 128 finále
Jan Jašek  3 : 1 102.4 semifinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 96 čtvrtfinále
Oskar Humlíček   3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Junior D-tour č.1, (B13), 25.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
685
Body za soupeře:
28
Body celkem:
713
Matěj Kročil  3 : 2 11.1 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 13. - 16.
Jiří Borovička  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Vrána  2 : 3 7.4 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Max Pelikán  3 : 1 86.4 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 21.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
330
Body celkem:
7025
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Jan Jašek  3 : 0 160 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B17), 01.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Patrik Edelmann  0 : 3 wo. 0
Jan Líkař  0 : 3 wo. 0
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0
Matěj Volf  0 : 3 wo. 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3588
Lukáš Rychtařík  1 : 3 20 finále
Petr Líkař  3 : 1 64 semifinále
Jan Líkař  3 : 0 60 čtvrtfinále
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4057
Lukáš Hogen  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Igor Hroza  3 : 0 130 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Antonín Kachlíř  3 : 1 124.8 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 31.2 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Peter Amzler  3 : 1 64 3. - 4.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 semifinále
Yelysey Udodov  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Jan Vaněk  3 : 0 100 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jan Jašek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
217
Body celkem:
4165
Peter Amzler  3 : 1 80 finále
Antonín Procházka  3 : 1 64 semifinále
Jan Vaněk  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
219
Body celkem:
4167
Přemysl Prokop  3 : 0 wo. 25
Štěpán Goldamer  3 : 0 50
Jan Vaněk  3 : 1 64
Kryštof Drapák  3 : 0 80
 D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3315
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Závacký  3 : 0 90 9. - 12.
Jan Líkař  3 : 0 90 9. - 16.
Dominik Forgač  1 : 3 18 1. - 16.
Petr Líkař  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Dominik Novák  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3399
Ondřej Němec  3 : 0 49.2
Thomas Koukola  3 : 0 49.2
Jan Jašek  3 : 0 82
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3550
Antonín Kachlíř  3 : 1 76.8 3. - 4.
Jakub Novák  1 : 3 19.2 semifinále
Kristián Bořil  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 60 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Ondřej Němec  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jakub Schorník  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 finále
Lukas Pári  3 : 0 80 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 JD Moravská Slavia B15, (B15), 18.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
85
Body celkem:
3141
Max Pelikán  3 : 1 40
Václav Holuša  2 : 3 20
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0
Dominik Novák  0 : 3 wo. 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3181
Jan Jašek  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Dominik Novák  0 : 3 0 semifinále
Lukas Pári  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3887
Antonín Kachlíř  1 : 3 24 7. - 8.
David Focsanschi  1 : 3 24 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Lukáš Hogen  3 : 0 100 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Jan Vaněk  3 : 1 80 finále
Jan Jašek  3 : 0 80 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4146
Antonín Kachlíř  2 : 3 52 11. - 12.
Antonín Beneš  1 : 3 26 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 1 104 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
346
Body celkem:
8815
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Jan Jašek  3 : 2 124.8 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2940
Peter Amzler  1 : 3 10
Antonín Kachlíř  3 : 0 50
Thomas Koukola  3 : 0 60
Lukas Pári  3 : 0 60
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Lukas Pári  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Jan Jašek  3 : 0 108 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 21.6 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4109
Michal Noel Zoubek  3 : 0 72
Jan Jašek  3 : 0 72
Max Pelikán  1 : 3 14.4
Matěj Kudr  3 : 0 72
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4059
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 36
Jan Jašek  3 : 0 72
Benedikt Bořil  3 : 0 72
Max Pelikán  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
310
Body celkem:
3815
Matyáš Závacký  3 : 0 100 9. - 10.
Dominik Novák  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 1 80 9. - 16.
Max Pelikán  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Kryštof Drapák  3 : 0 80 3. - 4.
Antonín Beneš  0 : 3 0 semifinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2634
Patrik Cvak  3 : 0 80 13. - 14.
Jan Vaněk  3 : 0 80 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4252
Thomas Koukola  3 : 0 112 3. - 4.
Antonín Beneš  1 : 3 22.4 semifinále
Jan Jašek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Junioři D B13 červen, (B13), 20.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Antonín Beneš  0 : 3 0 finále
Max Pelikán  3 : 1 64 semifinále
Michal Ludvík  3 : 0 60 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4281
Jan Vaněk  3 : 0 130 11. - 12.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2041
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 10.
Patrik Cvak  3 : 0 50 9. - 12.
Tomáš Trachta  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Trachta  3 : 0 40 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3889
Thomas Koukola  3 : 0 120 13. - 14.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 120 13. - 16.
Jakub Novák  1 : 3 24 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2695
Lukáš Hogen  3 : 0 80 21. - 22.
Patrik Cvak  3 : 0 80 21. - 24.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Antonín Beneš  1 : 3 16 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4000
Matyáš Závacký  3 : 0 120 11. - 12.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 120 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1840
Matyáš Zlý  1 : 3 10 11. - 12.
Kristián Bořil  2 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2690
Matyáš Závacký  3 : 1 48 5. - 6.
Šimon Borovička  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hugo Humlíček   3 : 0 50 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3417
Ondřej Němec  3 : 0 96 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2387
Igor Hroza  3 : 1 40
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Antonín Beneš  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Thomas Koukola  3 : 1 48 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Vaněk  1 : 3 12 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3334
Matyáš Závacký  1 : 3 20 11. - 12.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 100 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Němec  3 : 0 80 1. - 32.
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
75
Body celkem:
2325
Dominik Hrušecký  0 : 3 0
Jan Jašek  3 : 0 49.2
Matyáš Závacký  2 : 3 26.24
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
60
Body celkem:
3707
Jan Vaněk  0 : 3 0 11. - 12.
Jonáš Pavelka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2119
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 50
Patrik Cvak  3 : 1 40
David Kniezek  3 : 0 50
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2143
Antonín Beneš  0 : 3 0 7. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Kročil  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2976
Štěpán Škurek  3 : 2 48 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 2 48 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1938
Šimon Borovička  3 : 2 30 11. - 12.
Matyáš Závacký  2 : 3 20 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 50 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Antonín Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 1 48
Matyáš Závacký  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2812
Dominik Forgač  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 16 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1865
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Závacký  1 : 3 10
Patrik Cvak  3 : 0 50
Jakub Novák  0 : 3 0
Hynek Rak  2 : 3 20
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1986
Filip Stuchlík  0 : 3 0 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Sebastien Šíma  1 : 3 10 1. - 16.
 Turnaj junioři D B11, (B11), 22.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 7. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 8.
Sebastien Šíma  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Turnaj junioři D B11 Moravská Slavia, (B11), 09.06.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot