Ročník: 2010
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7465
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 335 | (0) | 1288 | (0) | ||
01.03.2024 | 335 | (-81) | 1288 | (-892) | ||
01.02.2024 | 254 | (31) | 2180 | (550) | ||
01.01.2024 | 285 | (51) | 1630 | (498) | ||
01.12.2023 | 336 | (-49) | 1132 | (-473) | ||
01.11.2023 | 287 | (10) | 1605 | (0) | ||
01.10.2023 | 297 | (5) | 1605 | (0) | ||
01.09.2023 | 302 | (-2) | 1605 | (0) | ||
01.08.2023 | 300 | (-1) | 1605 | (0) | ||
01.07.2023 | 299 | (-2) | 1605 | (0) | ||
01.06.2023 | 297 | (1) | 1605 | (0) | ||
01.05.2023 | 298 | (-1) | 1605 | (0) | ||
01.04.2023 | 297 | (3) | 1605 | (0) | ||
01.03.2023 | 300 | (118) | 1605 | (892) | ||
01.02.2023 | 418 | (3) | 713 | (0) | ||
01.01.2023 | 421 | (-8) | 713 | (0) | ||
01.12.2022 | 413 | (-413) | 713 | (713) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 285 | 254 | 335 | 335 | 2024 | ||||||||
2023 | 421 | 418 | 300 | 297 | 298 | 297 | 299 | 300 | 302 | 297 | 287 | 336 | 2023 |
2022 | 413 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Max Pelikán | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B15), 23.03.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 0 | |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 0 | |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři D, (B15), 15.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3964 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Dominik Fukar | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 350 | ||
Petr Rohun | 3 : 0 | 250 | |
Aleš Tchuř | 2 : 3 | 100 | |
2. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 200 | ||
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 50 | |
Pavel Holík | 3 : 2 | 150 | |
Moravská JD Tour B15, (B15), 26.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | finále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 0 | finále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Jan Líkař | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Moltaš | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Drapák | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | finále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 240 | ||
Pavel Chodura | 2 : 3 | 80 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 160 | |
Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
2. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Jaroslav Špalek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Urban | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | finále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Vosický | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junior D-tour finále, (B13), 04.06.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2159 |
Christian Carini | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Karol Cziba | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.4, (B13), 21.04.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3294 |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 842 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 892 |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 22.2 | 7. - 8. |
Robert Šťastný | 2 : 3 | 8.88 | 5. - 8. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 598 | Body celkem: 9067 |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 104 | finále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Urban | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2162 |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 19.68 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Líkař | 3 : 2 | 29.52 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3390 |
Václav Boukal | 3 : 0 | 82 | finále |
Matěj Kročil | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Vojtěch Bartošek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Junior D-tour č.2, (B13), 13.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Vánoční junioři D, (B15), 21.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 438 | Body celkem: 6983 |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 128 | finále |
Jan Jašek | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Ondřej Zapletal | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Oskar Humlíček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.1, (B13), 25.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 685 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 713 |
Matěj Kročil | 3 : 2 | 11.1 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 13. - 16. |
Jiří Borovička | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Vrána | 2 : 3 | 7.4 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3815 |
Max Pelikán | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 7025 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B17), 01.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Antonín Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matěj Volf | 0 : 3 wo. | 0 | |
Patrik Edelmann | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Líkař | 0 : 3 wo. | 0 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3588 |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 20 | finále |
Petr Líkař | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4057 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3205 |
Peter Amzler | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Yelysey Udodov | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 100 | finále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jan Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 217 | Body celkem: 4165 |
Peter Amzler | 3 : 1 | 80 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 219 | Body celkem: 4167 |
Přemysl Prokop | 3 : 0 wo. | 25 | |
Štěpán Goldamer | 3 : 0 | 50 | |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 64 | |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 80 | |
D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3315 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3399 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 49.2 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Jašek | 3 : 0 | 82 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3550 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 76.8 | 3. - 4. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 19.2 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Ondřej Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jakub Schorník | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
JD Moravská Slavia B15, (B15), 18.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 3141 |
Max Pelikán | 3 : 1 | 40 | |
Václav Holuša | 2 : 3 | 20 | |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Novák | 0 : 3 wo. | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 3181 |
Jan Jašek | 3 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 3887 |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
David Focsanschi | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 100 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | finále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4146 |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 52 | 11. - 12. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Jan Jašek | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 8815 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Jašek | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2940 |
Peter Amzler | 1 : 3 | 10 | |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 50 | |
Lukas Pári | 3 : 0 | 60 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 60 | |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 72 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 72 | |
Jan Jašek | 3 : 0 | 72 | |
Max Pelikán | 1 : 3 | 14.4 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4059 |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 36 | |
Jan Jašek | 3 : 0 | 72 | |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 72 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 3815 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Dominik Novák | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
Jan Jašek | 3 : 1 | 80 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2634 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4252 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Junioři D B13 červen, (B13), 20.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Michal Ludvík | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4281 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2041 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 3889 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 2695 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 21. - 22. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | 21. - 24. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4000 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 120 | 11. - 12. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1840 |
Matyáš Zlý | 1 : 3 | 10 | 11. - 12. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2690 |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Hugo Humlíček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 3177 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3417 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 96 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2387 |
Igor Hroza | 3 : 1 | 40 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Thomas Koukola | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3334 |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 20 | 11. - 12. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Junioři B, (B11), 14.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 2325 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 49.2 | |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 26.24 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 3707 |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jonáš Pavelka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2119 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Kniezek | 3 : 0 | 50 | |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 50 | |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 40 | |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2143 |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2976 |
Štěpán Škurek | 3 : 2 | 48 | 9. - 10. |
Lukas Pári | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1938 |
Šimon Borovička | 3 : 2 | 30 | 11. - 12. |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2419 |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 48 | |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 24 | |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2812 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1865 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | |
Hynek Rak | 2 : 3 | 20 | |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 10 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1986 |
Filip Stuchlík | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Sebastien Šíma | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Turnaj junioři D B11, (B11), 22.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 2101 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Sebastien Šíma | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Turnaj junioři D B11 Moravská Slavia, (B11), 09.06.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.