Profil hráče

Boris Heneš

hrac

Ročník: 1975
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 6809

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 74.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 61. (08/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 5. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 22. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 25.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 6. (04/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 74 (1) 8806 (222)
01.05.2024 75 (12) 8584 (913)
01.04.2024 87 (0) 7671 (0)
01.03.2024 87 (-3) 7671 (-430)
01.02.2024 84 (-2) 8101 (113)
01.01.2024 82 (4) 7988 (229)
01.12.2023 86 (-2) 7759 (-361)
01.11.2023 84 (2) 8120 (89)
01.10.2023 86 (-1) 8031 (0)
01.09.2023 85 (0) 8031 (0)
01.08.2023 85 (0) 8031 (0)
01.07.2023 85 (1) 8031 (0)
01.06.2023 86 (-3) 8031 (-341)
01.05.2023 83 (-8) 8372 (-626)
01.04.2023 75 (0) 8998 (0)
01.03.2023 75 (2) 8998 (467)
01.02.2023 77 (3) 8531 (-39)
01.01.2023 80 (-7) 8570 (-917)
01.12.2022 73 (-4) 9487 (-266)
01.11.2022 69 (-6) 9753 (-30)
01.10.2022 63 (2) 9783 (0)
01.09.2022 65 (-4) 9783 (-925)
01.08.2022 61 (0) 10708 (0)
01.07.2022 61 (3) 10708 (0)
01.06.2022 64 (9) 10708 (733)
01.05.2022 73 (4) 9975 (878)
01.04.2022 77 (-1) 9097 (0)
01.03.2022 76 (5) 9097 (143)
01.02.2022 81 (-1) 8954 (38)
01.01.2022 80 (25) 8916 (1098)
01.12.2021 105 (11) 7818 (483)
01.11.2021 116 (-4) 7335 (-306)
01.10.2021 112 (2) 7641 (-7)
01.09.2021 114 (21) 7648 (1393)
01.08.2021 135 (0) 6255 (0)
01.07.2021 135 (-5) 6255 (-68)
01.06.2021 130 (0) 6323 (0)
01.03.2021 130 (0) 6323 (0)
01.11.2020 130 (-3) 6323 (-172)
01.10.2020 127 (15) 6495 (802)
01.04.2020 142 (15) 5693 (0)
01.03.2020 157 (5) 5693 (0)
01.02.2020 162 (1) 5693 (320)
01.01.2020 163 (-26) 5373 (-983)
01.12.2019 137 (19) 6356 (1015)
01.11.2019 156 (4) 5341 (49)
01.10.2019 160 (9) 5292 (430)
01.09.2019 169 (0) 4862 (0)
01.08.2019 169 (-1) 4862 (-26)
01.07.2019 168 (0) 4888 (-96)
01.06.2019 168 (1) 4984 (-73)
01.05.2019 169 (-1) 5057 (-18)
01.04.2019 168 (-1) 5075 (0)
01.03.2019 167 (-19) 5075 (-468)
01.02.2019 148 (-7) 5543 (-557)
01.01.2019 141 (-1) 6100 (-161)
01.12.2018 140 (1) 6261 (0)
01.11.2018 141 (16) 6261 (504)
01.10.2018 157 (-3) 5757 (0)
01.09.2018 154 (-1) 5757 (0)
01.08.2018 153 (1) 5757 (0)
01.07.2018 154 (3) 5757 (61)
01.06.2018 157 (6) 5696 (507)
01.05.2018 163 (13) 5189 (345)
01.04.2018 176 (-4) 4844 (0)
01.03.2018 172 (14) 4844 (356)
01.02.2018 186 (35) 4488 (963)
01.01.2018 221 (30) 3525 (751)
01.12.2017 251 (4) 2774 (129)
01.11.2017 255 (-3) 2645 (120)
01.10.2017 252 (4) 2525 (96)
01.09.2017 256 (13) 2429 (174)
01.07.2017 269 (-1) 2255 (0)
01.06.2017 268 (7) 2255 (0)
01.05.2017 275 (28) 2255 (437)
01.04.2017 303 (43) 1818 (276)
01.03.2017 346 (140) 1542 (754)
01.02.2017 486 (68) 788 (304)
01.01.2017 554 (103) 484 (276)
01.12.2016 657 (-657) 208 (208)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20248284878775742024
20238077757583868585858684862023
20228081767773646161656369732022
20211301301351351141121161052021
20201631621571421271302020
20191411481671681691681681691691601561372019
20182211861721761631571541531541571411402018
20175544863463032752682692562522552512017
20166572016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour FINÁLE, 08.06.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
478
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 O pohár starosty města Uherské Hradiště Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Lukáš  Kamp  1 : 3 0 7. - 8.
Tomáš Havlík  1 : 3 0 5. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.9, 17.05.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
478
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Tomáš Kukaň  3 : 2 0 7. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Horký  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.8, 19.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Tomáš Havlík  0 : 3 0 1. - 16.
Fons Poon  1 : 3 0
Jiří Pinka  0 : 3 0
Martin Šimka  0 : 3 0
Miloslav Felkl  3 : 0 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M45+), 06.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4240
Aleš Knotek  1 : 3 0 9. - 10.
Miroslav Ondruška  3 : 0 0 9. - 12.
Tomáš Valta  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Jaroslav Fejfar  0 : 3 0 1. - 16.
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Jiří Pinka  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jaroslav Fejfar  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Martin Šimka  1 : 2 0 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Vrbský  3 : 0 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
421
Body za soupeře:
0
Body celkem:
421
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1344
Martin Šimka  2 : 1 0 15. - 16.
Martin Kantor  0 : 2 0 13. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 2 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Fejfar  3 : 2 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
0
Stanislav Fruhvirt  0 : 3 0
Tomáš Havlík  0 : 3 0
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1115
Jiří Pinka  0 : 3 0 21. - 22.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 0 21. - 24.
Petr Rohun  1 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Aleš Tchuř  0 : 3 0 1. - 32.
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1165
Tomáš Holinka  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Dušek  0 : 3 0 semifinále
Lumír Klímek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
50
Eliška Jičínská  1 : 3 50
Pavel Cigánek  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
446
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 26
Body za pořadí:
997
Body za soupeře:
0
Body celkem:
997
David Neugebauer  0 : 2 0 25. - 26.
Martin Šimka  2 : 0 0 25. - 28.
Aleš Tchuř  2 : 1 0 25. - 32.
Michal Vaněk  1 : 2 0 17. - 32.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1008
David Neugebauer  2 : 3 0 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 1 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Gabriel Boček  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Freshbox Cup - Muži B, 07.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
37
Body celkem:
1470
Pavel  Brichta  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 1 29.76
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
28
Body celkem:
1118
Dominik Blažíček  1 : 3 6.2 11. - 12.
Jiří Pinka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Michal Vaněk  1 : 3 6.2 1. - 16.
 2. liga muži C, 23.04.2023 Body celkem:
50
Antonín Novák  1 : 3 50
 2. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
50
Tomáš Havlík  1 : 3 50
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M45+), 09.03.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Symon Vongbounthanh  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Dominik Šácha  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 03.03.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1545
Tomáš Tauš  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Kantor  2 : 3 16.4 9. - 12.
Miroslav Ondruška  3 : 1 32.8 9. - 16.
Michal Štěpán  1 : 3 8.2 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 12.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1196
Michal Vaněk  2 : 1 18.6 11. - 12.
Jan Šťastník  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Štěpán  2 : 0 31 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1006
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 12.4 17. - 18.
Radim Jurášek  2 : 1 14.88 17. - 20.
Dominik Forgač  2 : 1 14.88 17. - 24.
Vít Zachodil  2 : 1 11.16 17. - 32.
Aleš Tchuř  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 2. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
250
Antonín Novák  1 : 3 50
Aleš Chytil  3 : 1 200
 2. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
150
Michal Štěpán  0 : 3 0
Lukáš  Kamp  3 : 2 150
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1076
Seif Tamer  2 : 3 12.4 13. - 14.
Daniel Vrána  3 : 0 31 13. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 9. - 16.
Pavel Trávníček  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 11.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1076
Michal Vaněk  0 : 3 0 13. - 14.
Lukáš Kučiak  3 : 1 24.8 13. - 16.
Petr Rohun  1 : 3 6.2 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 2. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
50
Martin David  1 : 3 50
Jaroslav Štěpař  0 : 3 0
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
37
Body celkem:
1017
David Neugebauer  2 : 3 12.4 15. - 16.
Aleš Tchuř  1 : 3 6.2 13. - 16.
Patrik Závacký  1 : 3 6.2 9. - 16.
Jan Holuša  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1811
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1811
Tomáš Havlík  0 : 3 0
Jiří Pinka  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži C, 23.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1124
Aleš Tchuř  3 : 2 15.12 5. - 6.
Václav Máca  3 : 1 20.16 5. - 8.
Jan Lempart  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 2. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
420
Tomáš Sigmund  3 : 2 180
Pavel Holík  3 : 1 240
 2. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
300
Martin Kantor  3 : 0 300
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1076
Jiří Pinka  0 : 2 0 13. - 14.
Michal Jurášek  2 : 0 wo. 15.5 13. - 16.
David Neugebauer  1 : 2 12.4 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 2 14.88 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M45+), 03.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Radek Dudešek  3 : 1 86.4 7. - 8.
Symon Vongbounthanh  1 : 3 21.6 5. - 8.
Petr Zlámal  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 34
Body za pořadí:
994
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1078
Ladislav Burián  0 : 2 0 33. - 34.
David Neugebauer  2 : 1 18 33. - 36.
Ladislav Švábek  2 : 0 30 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Miroslav Ondruška  1 : 3 6 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Lucie Pinková  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
 Bástr Cup - Masters, (M45+), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2517
Martin Štěpán  3 : 0 60
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
David Belada  0 : 3 0
Ondřej Bořil  0 : 3 0
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1235
Petr Nesládek  2 : 3 12.4 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 31 9. - 12.
Adam Gacek  3 : 1 24.8 9. - 16.
Petr Stryja  1 : 3 6.2 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1859
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1993
Tomáš Havlík  2 : 0 64 23. - 24.
Adam Sinkule  0 : 2 0 21. - 24.
Michal Jadrníček  1 : 2 25.6 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 32 17. - 32.
Ondřej Pavelka  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Morenda - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
63
Body celkem:
935
Tomáš Tauš  3 : 1 16.8 9. - 10.
Maroš Kucbel  3 : 0 21 9. - 12.
Radim Jurášek  3 : 2 12.6 9. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
57
Body celkem:
1742
Lukáš  Kamp  1 : 3 9.92 3. - 4.
Aleš Kubíček  1 : 3 9.92 semifinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 wo. 18.6 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 2 18.6 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Josef Fanta  3 : 2 64.8 5. - 6.
David Doležel  3 : 0 108 5. - 8.
Ladislav Burián  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Blažek  3 : 0 90 1. - 16.
 2. liga muži C, 16.10.2021 Body celkem:
80
Tomáš Fořter  2 : 3 80
Michal Jurášek  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.1, 15.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
12
Body celkem:
12
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1900
Body za soupeře:
103
Body celkem:
2003
Aleš Kubíček  0 : 2 0 25. - 26.
Jiří Pinka  2 : 0 54 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 27 25. - 32.
Adam Sinkule  1 : 2 21.6 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
60
Body celkem:
966
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 19. - 20.
Miroslav Ondruška  1 : 3 4.96 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Pavel Mraček  1 : 3 4.96 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
42
Body celkem:
781
Martin Janečka  2 : 0 wo. 10.5 15. - 16.
Michal Farník  1 : 2 8.4 13. - 16.
Ladislav Němeček  1 : 2 8.4 9. - 16.
Jiří Pinka  1 : 3 4.2 1. - 16.
Petr Nesládek  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 24
Body za pořadí:
262
Body za soupeře:
0
Body celkem:
262
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 33
Body za pořadí:
208
Body za soupeře:
0
Body celkem:
208
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M40+), 05.03.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4068
Radek Dudešek  1 : 3 26 11. - 12.
Pavel Popelka  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Bořil  3 : 2 78 9. - 16.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 40
Body za pořadí:
692
Body za soupeře:
25
Body celkem:
717
Martin Kopal  0 : 2 wo. 0 39. - 40.
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 37. - 40.
Tomáš Tauš  0 : 2 wo. 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Ondřej Bořil  0 : 3 0 1. - 64.
 ERIN´S FLAG Cup Masters, (M40+), 01.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2486
Aleš Knotek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Rozprým  2 : 3 28.8
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
249
Body za soupeře:
0
Body celkem:
249
 3. liga muži E, 26.01.2020 Body celkem:
100
Michal Šoman  3 : 0 100
Ondřej Manďák  0 : 3 0
 3. liga muži E, 25.01.2020 Body celkem:
160
Jakub Honzík  3 : 2 60
Martin Peringer  3 : 0 100
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
58
Body celkem:
937
Jiří Pinka  0 : 2 0 13. - 14.
Lukáš Morávek  2 : 0 24 13. - 16.
Michal Farník  1 : 2 9.6 9. - 16.
Marcel Ujfaluši  1 : 3 4.8 1. - 16.
Petr Poupě  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 03.01.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Ondřej Ryšavý  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 13.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
51
Body celkem:
795
Martin Vaněk  2 : 0 wo. 9.6 21. - 22.
Petr Stryja  2 : 1 11.52 21. - 24.
Veronika Malinowská  0 : 2 0 17. - 24.
Tomáš Holinka  2 : 0 19.2 17. - 32.
Pavel Holík  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži E, 01.12.2019 Body celkem:
100
David Neugebauer  1 : 3 25
Milan Juřička  3 : 2 75
 3. liga muži E, 30.11.2019 Body celkem:
125
Josef Nakládal  0 : 3 0
Petr Žalud  3 : 0 125
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1288
Martin Kopal  2 : 0 32.8 19. - 20.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 17. - 20.
Pavel  Brichta  2 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 17. - 32.
Matěj Slabý  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
67
Body celkem:
842
Petr Poupě  2 : 0 21 13. - 14.
David Neugebauer  2 : 0 21 13. - 16.
Aleš Tchuř  1 : 2 8.4 9. - 16.
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Blažíček  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 3. liga muži E, 06.10.2019 Body celkem:
250
Petr Poupě  3 : 0 125
Roman Šišák  3 : 0 125
 3. liga muži E, 05.10.2019 Body celkem:
75
Josef Nakládal  3 : 2 75
David Neugebauer  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
764
Body za soupeře:
38
Body celkem:
802
 bye  2 : 0 wo. 9.3 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 25. - 32.
Miroslav Ondruška  1 : 2 9.92 17. - 32.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 1. - 32.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
0
Body celkem:
849
 bye  0 : 2 wo. 0 33. - 64.
Šimon Makovský  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.9, 24.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour č.8, 26.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
67
Body celkem:
967
Vladimír Kolegar  2 : 0 24 13. - 14.
Michal Šoman  2 : 0 24 13. - 16.
Miroslav Ondruška  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Honek  0 : 3 0 1. - 16.
Iveta Ferdusová  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
75
David Neugebauer  3 : 2 75
Ondřej Ryšavý  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
42
Body celkem:
683
Michal Šoman ml.  2 : 0 16.8 21. - 22.
Pavel Dziak  2 : 0 wo. 8.4 21. - 24.
Michal Farník  1 : 2 6.72 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 17. - 32.
Jan Netolička  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 3. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
150
Pavel  Brichta  2 : 3 50
Petr Omelka  3 : 1 100
 3. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
250
Jaroslav Krátký  3 : 0 125
Jan Netolička  3 : 0 125
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
81
Body celkem:
978
Tomáš Císařovský  0 : 2 0 37. - 38.
David Doležel  2 : 1 18 37. - 40.
Lukáš Klinecký  1 : 2 12 33. - 40.
Daniel Vrána  2 : 0 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Kristián Mraček  1 : 3 6 1. - 64.
 3. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
140
Martin Kopal  3 : 0 100
Tomáš Drozd  2 : 3 40
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 , 12.05.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
43
Body celkem:
922
Jiří Pinka  0 : 2 0 13. - 14.
Vít Zachodil  2 : 0 24 13. - 16.
Libor Koďousek  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
46
Body celkem:
785
Michal Šoman  2 : 1 12.6 15. - 16.
Pavel Krajsa  1 : 2 8.4 13. - 16.
Filip Rozprým  1 : 2 8.4 9. - 16.
Martin Kollár  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 2 10.08 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
100
Pavel Blaha  3 : 1 80
Tomáš Durda  1 : 3 20
 3. Liga Muži D, 07.04.2018 Body celkem:
100
David Neugebauer  0 : 3 0
Filip Smejkal  3 : 1 100
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 MČR masters, (M40+), 02.03.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3323
Martin Němec  2 : 3 38.4 17. - 18.
Martin Štěpán  3 : 0 96 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Symon Vongbounthanh  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 MASTERS HAMR sport, (M40+), 17.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2879
David Orálek  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Dominik Šácha  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
Tomáš Strmiska  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
David Doležel  2 : 3 32 1. - 16.
Radomír Hrdlička  3 : 1 51.2 1. - 32.
 MASTERS HAMR sport, (M35+), 17.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3128
Tomáš Havlík  1 : 3 19.2 7. - 8.
Martin Paroulek  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Valta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
29
Body celkem:
866
Tomáš Tauš  0 : 2 0 15. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 13. - 16.
Pavel Blaha  1 : 2 9.6 9. - 16.
Martin Kollár  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 19.2 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
160
Přemysl Pospíšil  3 : 0 100
Dominik Blažíček  3 : 2 60
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1175
Josef Nakládal  2 : 0 32.8 23. - 24.
Roman Pross  0 : 2 0 21. - 24.
Filip Nosek  1 : 2 13.12 17. - 24.
Milan Hamřík  2 : 0 32.8 17. - 32.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 HANYA Cup masters, (M40+), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2558
Martin Němec  2 : 3 28.8 5. - 6.
Martin Štěpán  3 : 1 57.6 5. - 8.
Martin Kollár  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
610
Body za soupeře:
40
Body celkem:
650
Martin Kopal  2 : 1 10.08 23. - 24.
Alex Kelar  1 : 2 6.72 21. - 24.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 2 0 17. - 24.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 16.8 17. - 32.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
125
Hynek Jičínský  0 : 3 0
David Neugebauer  3 : 0 125
 3. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
280
Petr Omelka  3 : 0 100
David Neugebauer  3 : 1 80
Tomáš Kuchovský  3 : 0 100
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 39
Body za pořadí:
403
Body za soupeře:
30
Body celkem:
433
Milan Hamřík  2 : 0 wo. 6.3 39. - 40.
Tomáš Tauš  1 : 2 5.04 37. - 40.
Tomáš Vysloužil  0 : 2 0 33. - 40.
David Neugebauer  2 : 0 12.6 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 33. - 64.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
60
Martin Šimka  0 : 3 0
Jan Málek  3 : 2 60
 3. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
60
Richard Červinka  0 : 3 0
Leoš Gjumija st.  3 : 2 60
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 Sportprofit tour č.1, 15.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
578
Body za soupeře:
42
Body celkem:
620
Stanislav Kalášek  3 : 0 12.6 25. - 26.
Jaroslav Hemelka  3 : 1 10.08 25. - 28.
Vít Zachodil  3 : 0 12.6 25. - 32.
Miroslav Ondruška  0 : 3 0 17. - 32.
Milan Hamřík  2 : 3 6.72 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 Sportprofit tour č.6, 17.02.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 38
Body za pořadí:
481
Body za soupeře:
29
Body celkem:
510
Robert Šťastný  1 : 3 2.88 37. - 38.
Michal Šoman  3 : 2 8.64 37. - 40.
Bohuslav Cechmeister  1 : 3 2.88 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Anton Giertli  0 : 3 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
208
Body za soupeře:
0
Body celkem:
208

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot