Ročník: 1978
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8001
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 237 | (-3) | 2238 | (0) | ||
01.03.2024 | 234 | (-20) | 2238 | (-601) | ||
01.02.2024 | 214 | (-14) | 2839 | (0) | ||
01.01.2024 | 200 | (5) | 2839 | (0) | ||
01.12.2023 | 205 | (-50) | 2839 | (-1299) | ||
01.11.2023 | 155 | (-7) | 4138 | (-190) | ||
01.10.2023 | 148 | (-34) | 4328 | (-1513) | ||
01.09.2023 | 114 | (1) | 5841 | (0) | ||
01.08.2023 | 115 | (0) | 5841 | (0) | ||
01.07.2023 | 115 | (1) | 5841 | (0) | ||
01.06.2023 | 116 | (-1) | 5841 | (0) | ||
01.05.2023 | 115 | (1) | 5841 | (0) | ||
01.04.2023 | 116 | (0) | 5841 | (0) | ||
01.03.2023 | 116 | (5) | 5841 | (456) | ||
01.02.2023 | 121 | (4) | 5385 | (-88) | ||
01.01.2023 | 125 | (-5) | 5473 | (0) | ||
01.12.2022 | 120 | (2) | 5473 | (51) | ||
01.11.2022 | 122 | (-2) | 5422 | (114) | ||
01.10.2022 | 120 | (1) | 5308 | (206) | ||
01.09.2022 | 121 | (0) | 5102 | (0) | ||
01.08.2022 | 121 | (2) | 5102 | (0) | ||
01.07.2022 | 123 | (12) | 5102 | (0) | ||
01.06.2022 | 135 | (5) | 5102 | (0) | ||
01.05.2022 | 140 | (-10) | 5102 | (84) | ||
01.04.2022 | 130 | (-1) | 5018 | (0) | ||
01.03.2022 | 129 | (4) | 5018 | (1) | ||
01.02.2022 | 133 | (13) | 5017 | (180) | ||
01.01.2022 | 146 | (12) | 4837 | (142) | ||
01.12.2021 | 158 | (11) | 4695 | (287) | ||
01.11.2021 | 169 | (8) | 4408 | (68) | ||
01.10.2021 | 177 | (8) | 4340 | (188) | ||
01.09.2021 | 185 | (-5) | 4152 | (0) | ||
01.08.2021 | 180 | (-1) | 4152 | (0) | ||
01.07.2021 | 179 | (6) | 4152 | (308) | ||
01.06.2021 | 185 | (0) | 3844 | (0) | ||
01.03.2021 | 185 | (0) | 3844 | (0) | ||
01.11.2020 | 185 | (-2) | 3844 | (-302) | ||
01.10.2020 | 183 | (-6) | 4146 | (0) | ||
01.04.2020 | 177 | (9) | 4146 | (-77) | ||
01.03.2020 | 186 | (5) | 4223 | (-62) | ||
01.02.2020 | 191 | (2) | 4285 | (42) | ||
01.01.2020 | 193 | (-4) | 4243 | (-154) | ||
01.12.2019 | 189 | (-11) | 4397 | (15) | ||
01.11.2019 | 178 | (14) | 4382 | (203) | ||
01.10.2019 | 192 | (8) | 4179 | (156) | ||
01.09.2019 | 200 | (2) | 4023 | (0) | ||
01.08.2019 | 202 | (0) | 4023 | (0) | ||
01.07.2019 | 202 | (1) | 4023 | (0) | ||
01.06.2019 | 203 | (-11) | 4023 | (-198) | ||
01.05.2019 | 192 | (22) | 4221 | (773) | ||
01.04.2019 | 214 | (26) | 3448 | (704) | ||
01.03.2019 | 240 | (38) | 2744 | (750) | ||
01.02.2019 | 278 | (53) | 1994 | (544) | ||
01.01.2019 | 331 | (162) | 1450 | (781) | ||
01.12.2018 | 493 | (-1) | 669 | (0) | ||
01.11.2018 | 492 | (-1) | 669 | (0) | ||
01.10.2018 | 491 | (2) | 669 | (0) | ||
01.09.2018 | 493 | (-3) | 669 | (0) | ||
01.08.2018 | 490 | (-2) | 669 | (0) | ||
01.07.2018 | 488 | (-2) | 669 | (0) | ||
01.06.2018 | 486 | (-486) | 669 | (669) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 200 | 214 | 234 | 237 | 2024 | ||||||||
2023 | 125 | 121 | 116 | 116 | 115 | 116 | 115 | 115 | 114 | 148 | 155 | 205 | 2023 |
2022 | 146 | 133 | 129 | 130 | 140 | 135 | 123 | 121 | 121 | 120 | 122 | 120 | 2022 |
2021 | 185 | 185 | 179 | 180 | 185 | 177 | 169 | 158 | 2021 | ||||
2020 | 193 | 191 | 186 | 177 | 183 | 185 | 2020 | ||||||
2019 | 331 | 278 | 240 | 214 | 192 | 203 | 202 | 202 | 200 | 192 | 178 | 189 | 2019 |
2018 | 486 | 488 | 490 | 493 | 491 | 492 | 493 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 28.10.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 739 |
Patrik Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Pelikán | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Bernhard Trapp | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Crhonek | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1133 |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 32.8 | 23. - 24. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 967 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 980 |
Daniel Vrána | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Seif Tamer | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
David Neugebauer | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 882 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 929 |
Martin Kopal | 1 : 3 | 4.96 | 19. - 20. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Václav Máca | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 967 |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 835 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 865 |
Ladislav Švábek | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 21. - 24. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Lumír Klímek | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
Muži C, 23.04.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 864 |
Maksym Tokar | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 780 |
Lumír Klímek | 1 : 3 | 4.2 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 16. |
Petr Šimeček | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 22.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 868 |
Michal Farník | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 10. |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Milan Hamřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
FIDOR cup - Muži C, 04.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 802 | Body za soupeře: 9 | Body celkem: 811 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Václav Dostál | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin David | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 891 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 929 |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 8.88 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 11.1 | 5. - 8. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
František Gurecký | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 815 |
Pavel Chodura | 1 : 3 | 4.2 | 11. - 12. |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Jan Holuša | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Céčko muži, 18.09.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 815 |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Štěpán Janega | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Sládeček | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Adam Gacek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 19.06.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 4 | Body celkem: 779 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 0 : 3 | 0 | |
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 4.2 | |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 688 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Alex Kelar | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 669 |
Petr Poupě | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Marián Hauser | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Martin Janečka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 642 |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 21. - 24. |
Matěj Černý | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Robert Svrlansky | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 747 |
Matěj Černý | 1 : 3 | 4.2 | 15. - 16. |
Martin Němec | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Šimeček | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Špalek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 610 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 627 |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 23. - 24. |
Robert Svrlansky | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 442 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 471 |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 42. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 48. |
Michal Šoman | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Viktor Urban | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 773 |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 24. |
Viktor Urban | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Marián Hauser | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
D-TOUR MASTERS M40+ 5.kolo , (), 22.03.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 704 |
Jan Netolička | 1 : 2 | 7.68 | 23. - 24. |
Michal Šoman | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Petr Stryja | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.02.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 750 |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Marián Hauser | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Roman Kujawa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 538 | Body za soupeře: 6 | Body celkem: 544 |
Michal Šoman | 0 : 2 | 0 | 27. - 28. |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 6.3 | 25. - 32. |
Petr Stryja | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Marián Hauser | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
D tour Masters M40+ 3.kolo, (), 11.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 781 |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Michal Farník | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Michal Zoubek | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
D tour Masters M40+ 2.kolo, (), 23.11.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
, 12.05.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 669 |
Nikola Koncer | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Pavel Blaha | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vít Zachodil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.