Ročník: 2005
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "B"
Registrační číslo: 6885
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 298 | (-101) | 1572 | (-1598) | ||
01.02.2024 | 197 | (-7) | 3170 | (0) | ||
01.01.2024 | 190 | (-46) | 3170 | (-1203) | ||
01.12.2023 | 144 | (-11) | 4373 | (-450) | ||
01.11.2023 | 133 | (0) | 4823 | (0) | ||
01.10.2023 | 133 | (-23) | 4823 | (-1333) | ||
01.09.2023 | 110 | (1) | 6156 | (0) | ||
01.08.2023 | 111 | (0) | 6156 | (0) | ||
01.07.2023 | 111 | (1) | 6156 | (0) | ||
01.06.2023 | 112 | (-13) | 6156 | (-927) | ||
01.05.2023 | 99 | (0) | 7083 | (-45) | ||
01.04.2023 | 99 | (19) | 7128 | (1292) | ||
01.03.2023 | 118 | (35) | 5836 | (1598) | ||
01.02.2023 | 153 | (1) | 4238 | (0) | ||
01.01.2023 | 154 | (40) | 4238 | (1203) | ||
01.12.2022 | 194 | (-26) | 3035 | (-573) | ||
01.11.2022 | 168 | (-25) | 3608 | (-722) | ||
01.10.2022 | 143 | (44) | 4330 | (1333) | ||
01.09.2022 | 187 | (4) | 2997 | (0) | ||
01.08.2022 | 191 | (-1) | 2997 | (0) | ||
01.07.2022 | 190 | (2) | 2997 | (0) | ||
01.06.2022 | 192 | (63) | 2997 | (927) | ||
01.05.2022 | 255 | (15) | 2070 | (325) | ||
01.04.2022 | 270 | (-2) | 1745 | (0) | ||
01.03.2022 | 268 | (2) | 1745 | (0) | ||
01.02.2022 | 270 | (22) | 1745 | (0) | ||
01.01.2022 | 292 | (14) | 1745 | (0) | ||
01.12.2021 | 306 | (168) | 1745 | (1023) | ||
01.11.2021 | 474 | (-474) | 722 | (722) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 190 | 197 | 298 | 2024 | |||||||||
2023 | 154 | 153 | 118 | 99 | 99 | 112 | 111 | 111 | 110 | 133 | 133 | 144 | 2023 |
2022 | 292 | 270 | 268 | 270 | 255 | 192 | 190 | 191 | 187 | 143 | 168 | 194 | 2022 |
2021 | 474 | 306 | 2021 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
1. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 280 | ||
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 160 | |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 120 | |
FAJNE Béčko muži, 18.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 1292 |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 19.02.2023 | Body celkem: 280 | ||
Zdeněk Šefl | 3 : 0 | 200 | |
David Halek | 2 : 3 | 80 | |
2. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 120 | ||
Antonín Novák | 0 : 3 | 0 | |
Martin Šimka | 3 : 2 | 120 | |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1198 |
Pavel Cigánek | 3 : 2 | 18.6 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4070 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 104 | 13. - 14. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1203 |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 24.8 | 11. - 12. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Adam Gacek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2820 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 26.11.2022 | Body celkem: 450 | ||
Martin Kopal | 3 : 0 | 150 | |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 150 | |
Petr Rohun | 3 : 0 | 150 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3651 |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 24 | 13. - 14. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1333 |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 14.88 | 7. - 8. |
Lukáš Stupka | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 8. |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
František Gurecký | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Céčko muži, 07.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 891 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 927 |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 8.88 | 5. - 6. |
František Gurecký | 3 : 0 | 22.2 | 5. - 8. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 4.44 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3048 |
Maksym Tokar | 1 : 3 | 19.2 | 3. - 4. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Planka | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
2. liga muži C, 10.04.2022 | Body celkem: 200 | ||
Robert Svrlansky | 3 : 0 | 200 | |
2. liga muži C, 09.04.2022 | Body celkem: 100 | ||
Tomáš Tauš | 2 : 3 | 100 | |
3. liga muži E, 09.04.2022 | Body celkem: 25 | ||
Martin David | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Oswald | 1 : 3 | 25 | |
3. liga muži E, 30.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži E, 29.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 3056 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3322 |
Daniel Šrámek | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2642 |
Igor Hroza | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Jiří Rojek | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
3. liga muži E, 28.11.2021 | Body celkem: 70 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 50 | |
Pavel Sládeček | 1 : 3 | 20 | |
3. liga muži E, 27.11.2021 | Body celkem: 150 | ||
Filip Gurecký | 3 : 0 | 100 | |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 20.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 3396 |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 49.2 | |
Adam Horák | 3 : 0 | 49.2 | |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 29.52 | |
Jakub Planka | 3 : 0 | 49.2 | |
Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 770 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 803 |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 14.8 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 9. - 12. |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 9.25 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B19), 06.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2845 |
František Gurecký | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 722 |
Petr Rohun | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Pekárek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3089 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B17), 04.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3188 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 12 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 60 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2643 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2407 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2900 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Šimon Zelenka | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2840 |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3222 |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Adam Horák | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3097 |
Adam Horák | 2 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 17.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2596 |
Tadeáš Pekárek | 3 : 1 | 39.36 | |
Lukáš Krišica | 0 : 3 | 0 | |
Marian Papula | 3 : 0 | 65.6 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 3526 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Marian Papula | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Moravskoslezské dětské D B13, (B13), 09.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (B13), 24.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3646 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 40 | finále |
Adam Horák | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (G13), 20.10.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1938 |
Šimon Škurek | 3 : 1 | 40 | 11. - 12. |
Cedric Berger | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Vojtěch Volák | 3 : 2 | 30 | 9. - 16. |
Lukáš Krišica | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jiří Rojek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2592 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Filip Šrámek | 3 : 0 | 60 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 02.05.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4078 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.