Profil hráče

Matěj Bomba

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal B
Registrační číslo: 5061

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 127.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 127. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (10/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 127 (30) 5085 (991)
01.03.2024 157 (29) 4094 (705)
01.02.2024 186 (-3) 3389 (80)
01.01.2024 183 (4) 3309 (0)
01.12.2023 187 (20) 3309 (473)
01.11.2023 207 (12) 2836 (200)
01.10.2023 219 (30) 2636 (523)
01.09.2023 249 (36) 2113 (398)
01.08.2023 285 (-1) 1715 (0)
01.07.2023 284 (51) 1715 (415)
01.06.2023 335 (-95) 1300 (-937)
01.05.2023 240 (55) 2237 (600)
01.04.2023 295 (2) 1637 (0)
01.03.2023 297 (-63) 1637 (-704)
01.02.2023 234 (1) 2341 (-150)
01.01.2023 235 (-54) 2491 (-813)
01.12.2022 181 (15) 3304 (280)
01.11.2022 196 (-10) 3024 (-180)
01.10.2022 186 (-7) 3204 (0)
01.09.2022 179 (-38) 3204 (-1139)
01.08.2022 141 (3) 4343 (0)
01.07.2022 144 (5) 4343 (0)
01.06.2022 149 (32) 4343 (937)
01.05.2022 181 (-23) 3406 (-770)
01.04.2022 158 (-9) 4176 (0)
01.03.2022 149 (26) 4176 (514)
01.02.2022 175 (13) 3662 (150)
01.01.2022 188 (24) 3512 (523)
01.12.2021 212 (-5) 2989 (-270)
01.11.2021 207 (12) 3259 (300)
01.10.2021 219 (1) 2959 (0)
01.09.2021 220 (37) 2959 (559)
01.08.2021 257 (-2) 2400 (-45)
01.07.2021 255 (1) 2445 (0)
01.06.2021 256 (-1) 2445 (0)
01.03.2021 255 (1) 2445 (0)
01.11.2020 256 (-1) 2445 (0)
01.10.2020 255 (41) 2445 (770)
01.04.2020 296 (25) 1675 (0)
01.03.2020 321 (1) 1675 (0)
01.02.2020 322 (4) 1675 (0)
01.01.2020 326 (38) 1675 (290)
01.12.2019 364 (255) 1385 (1050)
01.11.2019 619 (-13) 335 (0)
01.10.2019 606 (-3) 335 (0)
01.09.2019 603 (-2) 335 (0)
01.08.2019 601 (1) 335 (0)
01.07.2019 602 (-602) 335 (335)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241831861571272024
20232352342972952403352842852492192071872023
20221881751491581811491441411791861961812022
20212552562552572202192072122021
20203263223212962552562020
20196026016036066193642019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Čimické Déčko duben, 09.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024, 16.03.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
0
Body celkem:
796
Daniel Vrána  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Štěpán Holub  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Jiří Smíšek  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Čimické Déčko březen, 12.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Čimické Déčko únor, 13.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4086
Patrik Edelmann  3 : 0 0 11. - 12.
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 9. - 12.
Václav Holuša  3 : 0 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
80
Aneta Sezemská  1 : 3 80
Pavel Bodiš  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
Václav Holuša  3 : 0 0
Kristián Bořil  3 : 2 0
Miloslav Vaněrka  3 : 2 0
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Petr Kopecký  0 : 3 0
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
400
Patrik Závacký  3 : 0 400
Jiří Vlček  0 : 3 0
 Čimické Déčko listopad, 14.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jan Gerstdorf  2 : 3 0
Filip Walter  1 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
240
Kristián Mraček  0 : 3 0
Vlastimil Zeman  3 : 2 240
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
80
Jan Svoboda  0 : 3 0
Pavel Jakubů  1 : 3 80
 Čimické Déčko září, 12.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Čimické Déčko srpen, 08.08.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Čimické Déčko červen, 13.06.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4033
Patrik Závacký  3 : 1 57.6
Filip Crhonek  3 : 0 72
Dominik Forgač  1 : 3 24
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
600
Jan Dřevíkovský  3 : 0 500
Tereza Široká  1 : 3 100
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
0
Radim Jurášek  0 : 3 0
Jan Mašek  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Lukáš Kučiak  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 84 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3466
Patrik Závacký  3 : 0 72
David Linhart  0 : 3 0
Lukáš Kučiak  3 : 2 57.6
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
0
Michal Kareš  0 : 3 0
Martin Schuller  0 : 3 0
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
100
Petr Kopecký  0 : 3 0
Marek Hlaváč  1 : 3 100
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4068
Mikuláš Janda  0 : 3 0 11. - 12.
Tomáš Holinka  1 : 3 26 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 2 78 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3389
Patrik Závacký  3 : 0 96 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 19.2 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
240
Petr Motalík  2 : 3 160
Patrik Pluskal  1 : 3 80
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
240
Aneta Sezemská  1 : 3 80
Michal Jurášek  2 : 3 160
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3493
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Radim Jurášek  2 : 3 43.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3839
Tomáš Holinka  1 : 3 24 11. - 12.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 0 120 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
0
Petr Marek  0 : 3 0
Michal Jirka  0 : 3 0
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
120
Tomáš Herold  1 : 3 120
Martin Ředina  0 : 3 0
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2022, 08.10.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Michael Brown  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
29
Body celkem:
937
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Václav Pavlovec  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3198
Tomáš Holinka  2 : 3 36 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 72 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
42
Body celkem:
804
Jindřich Eis  1 : 2 7.68 19. - 20.
Dominik Wojtucki  1 : 2 7.68 17. - 20.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 17. - 24.
Symon Vongbounthanh  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Radek Dudešek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
25
Michal Kraus  1 : 3 25
 3. liga muži B, 29.01.2022 Body celkem:
125
Barnabáš Školoud  1 : 3 25
Štěpán Hájek  3 : 1 100
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Mikuláš Janda  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3663
Tomáš Holinka  1 : 3 19.2 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 1 76.8 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
51
Body celkem:
813
Pavel Beneš  1 : 2 7.68 19. - 20.
Václav Uhlíř  0 : 2 0 17. - 20.
Filip Walter  2 : 0 19.2 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Petr Podaný  0 : 3 0 1. - 32.
Adam Gerstdorf  3 : 0 14.4 1. - 64.
 3. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
200
Filip Walter  3 : 1 100
Martin Všetička  3 : 1 100
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
164
Body celkem:
5268
David Linhart  1 : 3 32 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 72 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 2 60 1. - 16.
 3. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
200
Martin Všetička  3 : 1 100
Rudolf Malý  3 : 1 100
 3. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
100
Lukáš Stupka  3 : 2 75
Filip Walter  1 : 3 25
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4320
Filip Walter  3 : 2 78 11. - 12.
Radim Jurášek  1 : 3 26 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4911
Daniel Šrámek  3 : 1 102.4 3. - 4.
Šimon Rynt  1 : 3 25.6 semifinále
Patrik Závacký  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
37
Body celkem:
678
Radek Dudešek  2 : 1 10.08 21. - 22.
Jakub Psotta  2 : 0 wo. 8.4 21. - 24.
Tomáš Divák  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Pavel Cigánek  1 : 3 3.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2529
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Hazucha  3 : 0 72 5. - 8.
Jan Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj mužů D srpen, 10.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3373
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 19.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 80 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D srpen, 18.08.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 D Squashové akademie, 27.06.2020
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
109
Body celkem:
3553
David Linhart  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 2 48 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4294
Dominik Wojtucki  3 : 1 104 11. - 12.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 2 78 9. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 26 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Dominik Wojtucki  3 : 0 156 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 156 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4853
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5476
Filip Walter  3 : 0 wo. 72 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2293
Ondřej Kutý  3 : 0 60 7. - 8.
Radim Jurášek  1 : 3 12 5. - 8.
Šimon Rynt  2 : 3 24 čtvrtfinále
 Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Adam Gerstdorf  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
František Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 2 72 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 2 60 1. - 16.
Martin Mach  3 : 1 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5008
Dominik Wojtucki  3 : 1 102.4 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Prague Unied D turnaj listopad, 15.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
23
Body celkem:
678
Vladimír Hotový  1 : 2 5.76 25. - 26.
Lucie Luksová  2 : 1 8.64 25. - 28.
Pavel Vlášek  2 : 1 8.64 25. - 32.
Daniel Svoboda  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Volný  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2731
Lukáš Krišica  2 : 3 32 11. - 12.
Filip Walter  2 : 3 32 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 9. - 16.
Matyáš Hrubý  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Bedřich Beneš  3 : 0 128 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 96 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Dominik Wojtucki  3 : 1 80 finále
Šimon Rynt  3 : 0 80 semifinále
Adam Škrobánek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5523
Filip Walter  3 : 1 115.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2680
Daniel Šrámek  3 : 2 42 9. - 10.
Martin Mach  3 : 1 56 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 70 9. - 16.
David Eršil  2 : 3 28 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 finále
Mojmír Zálešák  3 : 0 96 semifinále
Sean Vittek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60
Martin Suk  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4985
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 0 112 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 10.
Alexej Izotov  3 : 0 130 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 0 130 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3871
Daniel Svoboda  1 : 3 24 7. - 8.
Matyáš Hrubý  2 : 3 48 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3839
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 120 9. - 16.
Sean Vittek  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2041
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Hazucha  3 : 0 50 9. - 12.
Tomáš Jarý  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 16.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 40 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4143
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B15), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3403
Alexej Izotov  3 : 0 65.6
Šimon Rynt  3 : 0 65.6
Matěj Kolpak  3 : 1 52.48
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2906
Alexej Izotov  3 : 0 49.2
Dominik Wojtucki  3 : 0 49.2
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
280
Body celkem:
2736
Martin Mach  1 : 3 14 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 0 70
Dominik Wojtucki  3 : 0 70
Matěj Kolpak  3 : 1 56
Dan Malec  3 : 0 70
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Alfréd Nezveda  2 : 3 62.4 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5711
Filip Walter  1 : 3 31.2 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 156 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 semifinále
Filip Walter  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 1 80 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 100 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Antonín Eliášek  1 : 3 21.6 5. - 6.
Ondřej Malina  3 : 1 86.4 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Guduin Herrlich  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Filip Walter  3 : 1 96 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 24 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Lukáš Krišica  1 : 3 21.6 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Filip Walter  3 : 0 100 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2282
Josef Charvát  3 : 0 60 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Filip Walter  3 : 1 86.4 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2738
Tomáš Holinka  3 : 0 80 11. - 12.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3351
Matouš Fiala  3 : 1 76.8 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Dan Malec  3 : 0 100 finále
Alexej Izotov  3 : 0 80 semifinále
Max Zámorský  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2648
David Linhart  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 1 56 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3740
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Dan Malec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Mikuláš Janda  3 : 0 50
Mikuláš Dufek  3 : 0 50
Šimon Rynt  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2137
 bye  3 : 0 56 17. - 18.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 56
Matyáš Hrubý  3 : 0 56 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Daniel Burkart  0 : 3 0 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3764
David Linhart  1 : 3 22.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 44.8 semifinále
Jakub Strapek  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3554
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  2 : 3 38.4
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Antonín Eliášek  1 : 3 26 9. - 10.
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4064
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Theodor Barry  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Filip Čepelák  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Pavel Konrád  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3427
Tadeáš Krajči  3 : 1 72 9. - 10.
Max Gál  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 36 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
36
Body celkem:
36
Tadeáš Pekárek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1976
Filip Čepelák  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Daniel Svoboda  0 : 3 0 finále
Alfréd Nezveda  3 : 2 48 semifinále
Vít Juříček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3803
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 24 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 1 80 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3253
Max Zámorský  3 : 0 100 13. - 14.
 bye  3 : 0 100 13. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
30
Body celkem:
30
Tonda Brož  1 : 3 10 9. - 16.
Karel Tetur  2 : 3 20 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Dan Malec  3 : 0 60 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Strapek  3 : 2 30 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
Kristián Mraček  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matyáš Roznětinský  1 : 3 18 13. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Matouš Fiala  3 : 0 72 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
David Linhart  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Vít Juříček  3 : 0 80 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 1 104 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Adam Horák  3 : 1 124.8 5. - 6.
Matěj Sedláček  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
142
Body celkem:
4278
Daniel Ivanco  1 : 3 25.6 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4417
Tomáš Holinka  3 : 0 90
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  1 : 3 21.6
Matěj Kolpak  3 : 0 108
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Faríd Farrag  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
Ondřej Malina  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4236
Adam Horák  3 : 0 112 3. - 4.
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3377
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 14.
Matěj Sedláček  3 : 0 110 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Mach  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2078
Daniel Svoboda  1 : 3 10 9. - 10.
Antonín Eliášek  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jan Machač  1 : 3 10 1. - 16.
Antonín Eliášek  3 : 0 68.5
Daniel Svoboda  1 : 3 13.7
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2881
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16 3. - 4.
David Linhart  2 : 3 32 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3079
Tadeáš Pekárek  3 : 2 54 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Radek Stoklasa  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
Adam Horák  2 : 3 38.4
Matěj Sedláček  2 : 3 38.4
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3455
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  1 : 3 19.2
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
27
Body celkem:
2484
Alex Kelar  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2691
Tomáš Holinka  1 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Dominik Neradil  0 : 3 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2364
Libor Vosmík  3 : 0 0
Adam Lištanský  3 : 0 0
Tomáš Holinka  1 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4042
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3597
 bye  3 :  0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 1 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
121
Body celkem:
4257
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 bye  3 :  0
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3056
Adam Horák  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Josef Hlaváč  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2613
Tomáš Holinka  3 : 1 0
Daniel Svoboda  1 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3744
Martin Mach  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3237
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Filip Walter  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot