Profil hráče

Miloslav Vaněrka

hrac

Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 6844

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 371.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 321. (06/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (08/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 61.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 52. (06/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15. (12/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 12. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 371 (3) 960 (0)
01.03.2024 374 (1) 960 (-80)
01.02.2024 375 (42) 1040 (380)
01.01.2024 417 (12) 660 (0)
01.12.2023 429 (-17) 660 (-102)
01.11.2023 412 (-55) 762 (-285)
01.10.2023 357 (-34) 1047 (-384)
01.09.2023 323 (0) 1431 (0)
01.08.2023 323 (1) 1431 (0)
01.07.2023 324 (-3) 1431 (0)
01.06.2023 321 (1) 1431 (0)
01.05.2023 322 (2) 1431 (95)
01.04.2023 324 (0) 1336 (0)
01.03.2023 324 (6) 1336 (100)
01.02.2023 330 (3) 1236 (0)
01.01.2023 333 (-1) 1236 (0)
01.12.2022 332 (66) 1236 (462)
01.11.2022 398 (40) 774 (205)
01.10.2022 438 (109) 569 (384)
01.09.2022 547 (7) 185 (0)
01.08.2022 554 (0) 185 (0)
01.07.2022 554 (7) 185 (0)
01.06.2022 561 (9) 185 (0)
01.05.2022 570 (39) 185 (0)
01.04.2022 609 (-3) 185 (0)
01.03.2022 606 (3) 185 (0)
01.02.2022 609 (38) 185 (0)
01.01.2022 647 (40) 185 (0)
01.12.2021 687 (6) 185 (0)
01.11.2021 693 (42) 185 (80)
01.10.2021 735 (-1) 105 (0)
01.09.2021 734 (-4) 105 (0)
01.08.2021 730 (0) 105 (0)
01.07.2021 730 (2) 105 (0)
01.06.2021 732 (0) 105 (0)
01.03.2021 732 (0) 105 (0)
01.11.2020 732 (-9) 105 (0)
01.10.2020 723 (-723) 105 (105)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20244173753743712024
20233333303243243223213243233233574124292023
20226476096066095705615545545474383983322022
20217327327307307347356936872021
20207237322020

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 02.06.2024

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
30
Filip Matas  1 : 3 30
Štěpán Marko  0 : 3 0
 2. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
240
Petr Vosátka  3 : 2 90
Roman Filip  3 : 0 150
 Junioři A, (B19), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Mikuláš Dufek  1 : 3 0
Patrik Edelmann  3 : 0 wo. 0
Jan Líkař  3 : 0 0
Jan Gerstdorf  3 : 2 0
 2. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
160
Pavel Trefný  3 : 2 120
Martin Mazur  1 : 3 40
 2. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
240
Jaroslav Novotný  3 : 2 90
Martin Koša  3 : 0 150
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Patrik Závacký  1 : 3 0
Ondřej Hazucha  3 : 0 0
Matěj Bomba  2 : 3 0
Kristián Bořil  3 : 1 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Kristián Bořil  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Hazucha  1 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 Teplice JD 27.12.2023 BU19, (B19), 27.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Teplice JD 23.12.2023 BU17, (B17), 23.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Vojtěch Valovič  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 2. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
120
Filip Matas  3 : 1 120
 2. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
240
Roman Filip  3 : 0 150
Petr Karban  3 : 2 90
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Petr Líkař  3 : 1 0 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 0 0 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 0 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Hogen  3 : 0 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
0
Tomáš Mach  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Šimon Rynt  0 : 3 0
Radim Jurášek  0 : 3 0
Kristián Bořil  2 : 3 0
Peter Amzler  3 : 1 0
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Peter Amzler  3 : 0 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 0 1. - 16.
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 32.
 JD B17 Teplice 22.6.2023, (B17), 22.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 3. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
200
Martin Suk  3 : 0 100
Tomáš Jančar  1 : 3 20
Milan Prokop  3 : 1 80
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2321
Jan Víšek ml.  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
Filip Crhonek  3 : 0 70 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Líkař  3 : 0 56 1. - 32.
 3. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
100
Michael Friedmann  3 : 0 100
 3. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
135
Milan Prokop  3 : 1 60
Pavel Prouza  3 : 0 75
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3144
Mikuláš Dufek  3 : 0 80 9. - 10.
Jakub Novák  3 : 0 80 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 1 64 9. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 16 1. - 16.
Peter Amzler  3 : 0 64 1. - 32.
 Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3135
Antonín Kachlíř  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Víšek ml.  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Peter Amzler  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 0 88 1. - 32.
 3. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
150
Filip Šilhavý  3 : 0 75
Antonín Procházka  3 : 0 75
 3. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
135
Petr Krejčí  3 : 0 75
David Čemus  3 : 1 60
 Vorlajs Cup D 30.9.2022, 30.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4070
Kristián Bořil  3 : 0 130 13. - 14.
Adam Gerstdorf  3 : 2 78 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Adam Burget  3 : 1 104 9. - 10.
Jakub Novák  3 : 0 130 9. - 12.
Igor Hroza  3 : 0 130 9. - 16.
Mikuláš Dufek  2 : 3 52 1. - 16.
 3. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
105
Michal Kraus  0 : 3 0
Mikuláš Janda  2 : 3 30
Rudolf Malý  3 : 2 75
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
529
Body celkem:
7866
Jiří Hartmann  3 : 0 180 finále
Dominik Forgač  3 : 1 115.2 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
285
Body celkem:
4421
Adam Burget  2 : 3 51.2 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 25.6 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3069
Jan Gerstdorf  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6012
Bedřich Beneš  3 : 0 140 finále
Kristián Bořil  3 : 0 112 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B15), 06.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4287
Kristián Bořil  3 : 0 112 3. - 4.
Nándor Németh  1 : 3 22.4 semifinále
Patrik Edelmann  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
80
Aneta Sezemská  2 : 3 40
Josef  Tůma  2 : 3 40
 3. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
0
Martin Kůla  0 : 3 0
Michal Polák  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
270
Body celkem:
5255
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Walter  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
350
Body celkem:
5041
Mikuláš Dufek  2 : 3 56 finále
Dominik Forgač  3 : 0 112 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 84 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4344
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. liga muži B, 06.09.2020 Body celkem:
105
 bye  3 : 0 wo. 75
Ján Fecák  1 : 3 30
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Radek Ďurán  3 : 1 104 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 0 130 13. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Bedřich Beneš  3 : 1 124.8 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3297
Mikuláš Janda  1 : 3 18 9. - 10.
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 1 72 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
317
Body celkem:
4061
Adam Horák  3 : 1 76.8 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
332
Body celkem:
5436
Bedřich Beneš  1 : 3 32 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 0 120 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2683
Radim Jurášek  0 : 3 0 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 80 9. - 16.
Mikuláš Janda  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
350
Body celkem:
6291
Adam Burget  1 : 3 38.4 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 144 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4129
Tomáš Holinka  1 : 3 21.6 5. - 6.
Adam Horák  3 : 0 108 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Bedřich Beneš  3 : 0 140 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
61
Body celkem:
2137
Adam Horák  0 : 3 0 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 24 5. - 8.
Mojmír Zálešák  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4197
Jan Bravenec  3 : 0 100 finále
Adam Burget  3 : 1 64 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2926
Dominik Wojtucki  3 : 2 50.4 7. - 8.
Adam Horák  1 : 3 16.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Jiří Hartmann  3 : 1 89.6 3. - 4.
Filip Walter  1 : 3 22.4 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4096
Adam Horák  3 : 1 104 13. - 14.
Matěj Kolpak  3 : 2 78 13. - 16.
Alexej Izotov  2 : 3 52 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
135
Body celkem:
4814
Šimon Rynt  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 31.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3428
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Dominik Wojtucki  2 : 3 40 9. - 12.
Alexej Izotov  3 : 2 60 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 2 48 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4111
Dominik Wojtucki  2 : 3 43.2 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 1 86.4 5. - 8.
Daniel Šrámek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3526
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 10.
Lukáš Krišica  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
Filip Uvíra  3 : 2 60 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Horák  3 : 1 64 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Adam Burget  3 : 0 96 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2754
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2917
Mikuláš Janda  2 : 3 38.4 21. - 22.
Radim Jurášek  3 : 1 76.8 21. - 24.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Šimon Rynt  2 : 3 57.6 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3577
Mikuláš Janda  0 : 3 0 finále
Bedřich Beneš  3 : 2 48 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1913
Adam Škrobánek  3 : 1 40 11. - 12.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Adam Horák  1 : 3 10 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3200
Adam Burget  3 : 0 80 3. - 4.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 semifinále
Radek Ďurán  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2645
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2821
Michal Jurášek  3 : 1 70.4 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 44 21. - 24.
Alexej Izotov  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Lukáš Kučiak  1 : 3 17.6 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Jan Bravenec  3 : 2 64.8 7. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 21.6 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2771
Michal Jurášek  3 : 0 90 15. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 16.
Matěj Kolpak  1 : 3 18 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4200
Adam Burget  2 : 3 52.8 7. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 26.4 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 110 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3747
Daniel Šrámek  1 : 3 22.4 3. - 4.
Jakub Strapek  1 : 3 22.4 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 2 42 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7801
Mikuláš Dufek  3 : 1 144 finále
Bedřich Beneš  3 : 2 86.4 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
248
Body celkem:
3692
Mikuláš Janda  2 : 3 40 finále
Jan Bravenec  3 : 0 80 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 48 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 1 40 1. - 16.
Mikuláš Dufek  3 : 1 40 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Jiří Hartmann  3 : 0 80 3. - 4.
Bedřich Beneš  2 : 3 32 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3907
Dominik Wojtucki  3 : 2 57.6 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 2 57.6 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 2 48 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
500
Body celkem:
7837
Lukáš Rychtařík  3 : 1 144 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 144 semifinále
Adam Burget  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6198
Mikuláš Dufek  3 : 1 124.8 5. - 6.
Adam Burget  3 : 1 124.8 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 104 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
36
Body celkem:
36
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jan Holuša  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6411
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 semifinále
Jan Bravenec  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
David Kniezek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3206
Dominik Wojtucki  3 : 1 64 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 2 36 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2934
Bedřich Beneš  2 : 3 32 3. - 4.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 32 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
140
Body celkem:
4380
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 1 80 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
336
Body celkem:
4416
Jonáš Pavelka  3 : 0 120 9. - 10.
Antonín Beneš  3 : 0 120 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 96 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
232
Body celkem:
2816
Matěj Kročil  3 : 0 80 19. - 20.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 17. - 20.
Filip Doležal  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Mikuláš Janda  1 : 3 16 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4120
Andrej Butsa  3 : 1 96 11. - 12.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 48 9. - 12.
Sebastien Šíma  3 : 0 120 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Hartmann  3 : 0 96 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3297
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 10.
Patrik Edelmann  3 : 0 90 9. - 12.
Minh Thien Tran  3 : 0 90 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Jonáš Borovička  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3337
Jan Bravenec  3 : 2 54 9. - 10.
Adam Burget  3 : 2 54 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Max Gál  0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot