Profil hráče

Ondřej Hazucha

Ročník: 2007
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6888

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 16. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24. (12/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2390
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 15. - 16.
Radek Ďurán  1 : 3 16 13. - 16.
Matěj Kročil  2 : 3 32 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2913
Antonín Procházka  0 : 3 0 17. - 18.
Antonín Kachlíř  3 : 1 64 17. - 20.
Martin Jašek  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Andrej Hausknotz  2 : 3 32 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1763
Marian Papula  1 : 3 10 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 2 30 13. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 10 9. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2299
Max Pelikán  3 : 0 60 7. - 8.
Václav Holuša  1 : 3 12 5. - 8.
Matěj Kročil  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 2 30 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2868
Dominik Forgač  2 : 3 32 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 36 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 1 40 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1722
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1752
Max Gál  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 30 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Matěj Kročil  3 : 1 76.8 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 72 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Václav Holuša  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Crhonek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2366
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2494
Michal Jurášek  1 : 3 16 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 40 21. - 24.
Radek Ďurán  2 : 3 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2789
Jakub Kroupa  3 : 0 90 15. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 0 72 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2006
Antonín Beneš  2 : 3 20 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 1 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jiří Hartmann  2 : 3 20 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Bedřich Beneš  0 : 3 0 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 16.
Alexej Izotov  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2611
Daniel Stypa  1 : 3 16 11. - 12.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Bedřich Beneš  1 : 3 16 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B13 9.11., (B13), 09.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1635
Bedřich Beneš  0 : 3 0 15. - 16.
Marian Papula  0 : 3 0 13. - 16.
Radek Ďurán  1 : 3 10 9. - 16.
Alexej Izotov  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2116
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 7. - 8.
Radek Ďurán  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 1 40 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B13, (B13), 21.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3151
Nicholas Ashford  3 : 2 54 11. - 12.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Tomáš  3 : 0 90 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 72 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
Patrik Závacký  1 : 3 18 15. - 16.
Radek Ďurán  2 : 3 36 13. - 16.
Václav Holuša  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
295
Body celkem:
3479
Daniel Stypa  3 : 0 90 9. - 10.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 9. - 12.
Antonín Kachlíř  3 : 1 72 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Hartmann  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
278
Body celkem:
3371
Jiří Hartmann  2 : 3 38.4 17. - 18.
Antonín Beneš  3 : 0 96 17. - 20.
David Kniezek  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1811
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
Tomáš Ďurán  3 : 0 50 13. - 16.
Patrik Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2149
Daniel Stypa  3 : 2 30 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 2 30 9. - 10.
Dominik Forgač  3 : 1 40 9. - 12.
Šimon Borovička  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 28.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Dětský AB squash cup, (B11), 28.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot