Profil hráče

Jakub Novák

hrac

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7412

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 22. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 9. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Petr Líkař  3 : 1 0 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 1 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Dominik Novák  2 : 3 0 finále
Matyáš Závacký  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 2 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Adam Gerstdorf  3 : 1 0 5. - 6.
Petr Líkař  3 : 0 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 2 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Dominik Novák  3 : 2 0 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 0 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0 5. - 6.
Kryštof Drapák  3 : 0 0 5. - 8.
Jiří Hartmann  2 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Ondřej Hazucha  3 : 0 wo. 0 3. - 4.
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Dominik Novák  3 : 2 0 finále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 5. - 6.
Antonín Procházka  3 : 2 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Dominik Novák  3 : 2 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 10.
Jakub Ivanič  3 : 0 0 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 1 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Dominik Novák  3 : 1 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Dominik Novák  3 : 0 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B19), 20.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3104
Ondřej Hazucha  2 : 3 32
Tomáš Holinka  1 : 3 16
 CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2581
Václav Holuša  3 : 0 65.6 3. - 4.
Dominik Novák  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 24.6 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
306
Body celkem:
3490
Mikuláš Dufek  3 : 2 54 9. - 10.
Matěj Volf  3 : 0 90 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 0 90 9. - 16.
Antonín Procházka  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4929
Dominik Novák  2 : 3 57.6 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4272
Mikuláš Dufek  3 : 0 wo. 56 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 84 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
332
Body celkem:
4572
Dominik Novák  2 : 3 48 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 120 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 24 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AB Squash Cup - junioři B, (B17), 18.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2609
Filip Crhonek  3 : 0 49.2
Václav Holuša  3 : 0 49.2
Dominik Novák  1 : 3 9.84
Ondřej Hazucha  1 : 3 9.84
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
140
Body celkem:
4819
Filip Walter  0 : 3 0 7. - 8.
Ondřej Hazucha  2 : 3 62.4 5. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 2 78 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Antonín Kachlíř  3 : 1 124.8 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 1 76.8 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 80 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4458
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 1 86.4 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3053
Adam Burget  1 : 3 19.2 3. - 4.
Jan Gerstdorf  1 : 3 19.2 semifinále
Dominik Novák  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3957
Dominik Novák  3 : 1 76.8 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 96 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Christian Carini  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2842
Jan Líkař  3 : 0 80 11. - 12.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 80 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Volf  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 144 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 0 110 9. - 12.
Dominik Novák  3 : 1 88 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Fukar  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
306
Body celkem:
3490
Dominik Novák  3 : 1 72 9. - 10.
Yelysey Udodov  3 : 0 90 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 90 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2898
Patrik Edelmann  3 : 1 67.2 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 70 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Antonín Procházka  3 : 1 86.4 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 1 86.4 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Dominik Novák  3 : 2 78 11. - 12.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Jašek  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Gerstdorf  2 : 3 52 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Jan Vaněk  3 : 0 130 9. - 10.
Kryštof Drapák  3 : 0 130 9. - 12.
Benedikt Bořil  3 : 0 130 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4185
Ondřej Hazucha  3 : 0 100 finále
Peter Amzler  3 : 1 64 semifinále
Dominik Novák  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3390
Antonín Kachlíř  3 : 1 67.2 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 2 50.4 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4258
Max Pelikán  3 : 0 112 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
324
Body celkem:
3508
Martin Jašek  3 : 0 90 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 1 72 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 1 72 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 18 1. - 16.
Lukáš Hogen  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Antonín Procházka  1 : 3 21.6 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 1 86.4 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4088
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Martin Jašek  3 : 1 76.8 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 72 čtvrtfinále
Gabriel Valko  3 : 0 60 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Max Pelikán  3 : 0 96 5. - 6.
Jakub Schorník  3 : 0 96 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 80 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3644
Jiří Hartmann  1 : 3 19.2 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 1 76.8 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Kryštof Drapák  3 : 0 100 9. - 10.
Thomas Koukola  3 : 0 100 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 100 9. - 16.
Dominik Forgač  1 : 3 20 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2932
Antonín Beneš  3 : 0 84 7. - 8.
Dominik Novák  1 : 3 16.8 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 70 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3650
Dominik Novák  2 : 3 38.4 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 96 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 80 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2322
Dominik Novák  1 : 3 10
Ondřej Hazucha  0 : 3 0
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
Matyáš Závacký  3 : 1 40
Václav Holuša  3 : 0 50
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
169
Body celkem:
2701
Benedikt Bořil  3 : 0 60 5. - 6.
Lukas Pári  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Novák  2 : 3 24 čtvrtfinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3845
Jan Vaněk  3 : 1 80 9. - 10.
Kryštof Drapák  3 : 0 100 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 1 80 9. - 16.
Attila Vince Czakó  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 80 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2047
Thomas Koukola  3 : 0 56
Dominik Fukar  3 : 0 56
Max Pelikán  2 : 3 22.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Dominik Novák  3 : 2 64.8 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 108 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Antonín Procházka  1 : 3 18 1. - 16.
Tomáš Raška  3 : 0 90
Kryštof Drapák  3 : 0 90
Thomas Koukola  3 : 0 90
Dominik Novák  3 : 2 54
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3420
Dominik Novák  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Matyáš Závacký  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 100 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4552
Antonín Kachlíř  2 : 3 52 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 0 130 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 130 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4120
Jan Jašek  3 : 0 120 11. - 12.
Dominik Novák  2 : 3 48 9. - 12.
Martin Jašek  3 : 1 96 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 96 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4222
Dominik Novák  3 : 0 100 finále
Max Pelikán  3 : 1 64 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
Oskar Humlíček   3 : 0 50 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
384
Body celkem:
4464
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 9. - 10.
Dominik Hrušecký  3 : 2 72 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 120 9. - 16.
Dominik Forgač  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2103
Kristián Bořil  3 : 0 56 17. - 18.
Lukáš Hogen  3 : 0 56 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Andrej Hausknotz  2 : 3 22.4 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Dominik Novák  3 : 1 80 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 0 100 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 0 100 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2164
Andrej Hausknotz  1 : 3 10 1. - 16.
Karol Cziba  3 : 0 50
Matyáš Zlý  3 : 0 50
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 wo. 25
Lukáš Hogen  3 : 0 50
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3218
Max Pelikán  3 : 1 64 3. - 4.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Zlý  3 : 1 48 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2189
Dominik Novák  1 : 3 10 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 50
Martin Jašek  3 : 0 50
Matyáš Závacký  3 : 0 50
Hynek Rak  3 : 0 50
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2817
Dominik Novák  2 : 3 36 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2368
Marek David  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Dominik Novák  1 : 3 14 9. - 12.
Matyáš David  3 : 1 56 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot