Profil hráče

Šimon Rynt

hrac

Ročník: 2006
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - PRESPON
Registrační číslo: 6854

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 35. (03/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (03/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 11. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2. (02/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (04/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 35 (1) 15946 (514)
01.02.2024 36 (11) 15432 (2651)
01.01.2024 47 (-1) 12781 (-390)
01.12.2023 46 (-4) 13171 (-14)
01.11.2023 42 (8) 13185 (1338)
01.10.2023 50 (7) 11847 (435)
01.09.2023 57 (0) 11412 (0)
01.08.2023 57 (0) 11412 (0)
01.07.2023 57 (0) 11412 (0)
01.06.2023 57 (1) 11412 (0)
01.05.2023 58 (-5) 11412 (-375)
01.04.2023 53 (1) 11787 (-161)
01.03.2023 54 (-1) 11948 (0)
01.02.2023 53 (3) 11948 (153)
01.01.2023 56 (5) 11795 (312)
01.12.2022 61 (4) 11483 (1194)
01.11.2022 65 (5) 10289 (1100)
01.10.2022 70 (6) 9189 (403)
01.09.2022 76 (2) 8786 (0)
01.08.2022 78 (0) 8786 (0)
01.07.2022 78 (5) 8786 (0)
01.06.2022 83 (4) 8786 (252)
01.05.2022 87 (7) 8534 (762)
01.04.2022 94 (17) 7772 (1600)
01.03.2022 111 (6) 6172 (152)
01.02.2022 117 (28) 6020 (975)
01.01.2022 145 (20) 5045 (549)
01.12.2021 165 (59) 4496 (1621)
01.11.2021 224 (5) 2875 (0)
01.10.2021 229 (-2) 2875 (0)
01.09.2021 227 (107) 2875 (1217)
01.08.2021 334 (-2) 1658 (0)
01.07.2021 332 (179) 1658 (972)
01.06.2021 511 (0) 686 (0)
01.03.2021 511 (0) 686 (0)
01.11.2020 511 (-2) 686 (0)
01.10.2020 509 (-509) 686 (686)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20244736352024
20235653545358575757575042462023
20221451171119487837878767065612022
20215115113323342272292241652021
20205095112020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Martin Sládeček  2 : 1 0 5. - 6.
Michal Kareš  2 : 1 0 5. - 8.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 0 0 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Patrik Závacký  3 : 0 0 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 0 0 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 0 1. - 16.
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 0 čtvrtfinále
Ondřej Souhrada  3 : 0 0 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Jakub Vavřík  3 : 0 0 3. - 4.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 semifinále
Michal Kareš  3 : 1 0 čtvrtfinále
Pavel Jakubů  3 : 1 0 1. - 16.
Fons Poon  3 : 0 0 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Václav Pavlovec  2 : 0 0 5. - 6.
Michal Jirka  2 : 0 0 5. - 8.
Petr Marek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Šimka  3 : 0 0 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 0 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
600
Petr Motalík  3 : 0 500
Martin Volf  1 : 3 100
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
500
František Procházka  0 : 3 0
Lukáš Stupka  3 : 0 500
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Ondřej Pavelka  2 : 3 0 9. - 10.
Adam Sinkule  3 : 2 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
900
Aneta Sezemská  3 : 0 500
Michal Jurášek  3 : 1 400
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Miloslav Vaněrka  3 : 0 0
Radim Jurášek  3 : 1 0
David Linhart  1 : 3 0
Michal Jurášek  3 : 2 0
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Michal Kareš  2 : 0 wo. 0 7. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 2 0 5. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 0 čtvrtfinále
Adolf Středa  3 : 1 0 1. - 16.
Ondřej Souhrada  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Tomáš Holinka  3 : 0 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 2 0 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 0 1. - 16.
 SquashArena turnaj D 9/23, 08.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Pavel Bodiš  1 : 2 0 9. - 10.
Ondřej Souhrada  2 : 1 0 9. - 12.
Miroslav Kolář  2 : 1 0 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 0 1. - 16.
Michael Brown  3 : 0 0 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 6/23, 02.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4434
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 wo. 0
Lukáš Stupka  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6177
Michal Jurášek  3 : 1 124.8 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 208 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 1. - 16.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1660
Adolf Středa  2 : 1 22.32 5. - 6.
Petr Rohun  2 : 0 37.2 5. - 8.
Martin Volf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 31 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
342
Body celkem:
6000
Tomáš Holinka  3 : 0 70
Patrik Edelmann  3 : 0 70
Michal Jurášek  3 : 1 89.6
Mojmír Zálešák  3 : 0 112
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Dominik Forgač  3 : 0 160 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 128 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Strahov Muži B, 17.12.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1507
Tomáš Pluhař  2 : 0 40 21. - 22.
Martin Kříž  2 : 0 40 21. - 24.
Ondřej Pavelka  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1618
Jakub Stupka  0 : 2 0 17. - 18.
Tomáš Novák  2 : 0 40 17. - 20.
Rudolf Korbelář  2 : 0 40 17. - 24.
Pavel Jakubů  2 : 0 wo. 15 17. - 32.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
600
Radek Dudešek  3 : 0 300
Václav Uhlíř  3 : 0 300
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4819
David Linhart  1 : 3 28.8 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
David Linhart  0 : 3 0 finále
Jan Gerstdorf  3 : 0 128 semifinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2021
Martin Volf  0 : 3 0 9. - 10.
Václav Uhlíř  3 : 2 30 9. - 12.
Miroslav Kolář  3 : 1 40 9. - 16.
Ladislav Procházka  1 : 3 10 1. - 16.
Lukáš Stupka  3 : 0 40 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1279
Michal Jirka  3 : 0 31 9. - 10.
Pavel Popelka  3 : 1 24.8 9. - 12.
Miloš Liška  3 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
312
Body celkem:
5247
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Kučiak  3 : 0 144 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6636
David Linhart  3 : 2 105.6 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 132 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 2. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
600
Tomáš Divák  3 : 0 300
Pavel Beneš  3 : 0 300
 2. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
500
Tomáš Ulrych  3 : 0 250
Michal Boška  3 : 0 250
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1627
Faríd Farrag  0 : 2 0 17. - 18.
Václav Pavlovec  2 : 1 24 17. - 20.
Václav Uhlíř  2 : 0 40 17. - 24.
Jakub Strauss  2 : 1 24 17. - 32.
Petr Zlámal  2 : 3 16 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
302
Body celkem:
5287
Mojmír Zálešák  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 62.4 5. - 8.
Faríd Farrag  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Mikuláš Janda  3 : 1 166.4 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 čtvrtfinále
Filip Crhonek  3 : 0 130 1. - 16.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1224
Dominik Wojtucki  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Rudolf Korbelář  0 : 2 0 17. - 20.
Pavel Bodiš  2 : 1 19.68 17. - 24.
Radek Hlobik  2 : 1 19.68 17. - 32.
Matěj Slabý  1 : 3 6.56 1. - 32.
 2. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
200
Michal Boška  0 : 3 0
Martin Vostatek  3 : 1 200
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1454
Faríd Farrag  0 : 2 0 13. - 14.
Lukáš Stupka  2 : 0 41 13. - 16.
Tomáš Novák  0 : 2 0 9. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1566
Rudolf Korbelář  3 : 2 23.04 3. - 4.
Marek Koutník  0 : 3 0 semifinále
Václav Pavlovec  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Michal Kudela  3 : 1 19.2 1. - 16.
Milan Tecl  3 : 1 15.36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1556
Václav Pavlovec  3 : 1 32 19. - 20.
Adolf Středa  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Faríd Farrag  1 : 3 28.8 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
329
Body celkem:
5987
Benjamin Brookie  3 : 0 wo. 35
Adam Gerstdorf  3 : 0 70
Filip Walter  3 : 0 112
Maksym Tokar  3 : 0 112
 HRADECKÝ CUP JB, (B19), 26.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
David  Heteš  3 : 0 60
Filip Fajstavr  3 : 0 60
Dominik Wojtucki  3 : 0 100
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
0
Body celkem:
689
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3311
Jan Holuša  3 : 1 76.8 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Mikuláš Janda  3 : 0 144 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Benjamin Brookie  3 : 0 90 1. - 16.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1359
Václav Pavlovec  2 : 1 24 25. - 26.
Tomáš Pluhař  2 : 0 wo. 20 25. - 28.
Lukáš Stupka  2 : 0 40 25. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 17. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 32.
Václav Uhlíř  3 : 1 24 1. - 64.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
272
Body celkem:
3112
Patrik Závacký  3 : 0 80 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 9. - 12.
Jakub Planka  3 : 0 80 9. - 16.
David Linhart  2 : 3 32 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5008
Radim Jurášek  3 : 0 128 3. - 4.
Michal Jurášek  1 : 3 25.6 semifinále
Matěj Bomba  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
76
Body celkem:
892
Václav Uhlíř  2 : 1 11.52 17. - 18.
Pavel Beneš  2 : 1 11.52 17. - 20.
Radek Krechler  2 : 0 19.2 17. - 24.
Jan Gerstdorf  2 : 0 19.2 17. - 32.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 32.
Tobiáš Kout  3 : 0 14.4 1. - 64.
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1427
Miroslav Kolář  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Josef Růžek  2 : 3 15.36 semifinále
Jaroslav Sezemský  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Tomáš Divák  3 : 2 14.4 1. - 16.
Rudolf Korbelář  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D listopad, 09.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4410
Michal Jurášek  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 120 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3602
Jan Holuša  3 : 0 96 3. - 4.
Faríd Farrag  2 : 3 38.4 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 72 čtvrtfinále
František Gurecký  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
240
Body celkem:
5665
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 finále
Matěj Bomba  3 : 1 102.4 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3824
Jan Gerstdorf  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B19), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Michal Jurášek  1 : 3 16
Tomáš Holinka  3 : 1 64
Radim Jurášek  3 : 0 80
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
58
Body celkem:
833
Mario Vozár  2 : 1 12.6 13. - 14.
David Doležel  2 : 0 21 13. - 16.
Pavel Cigánek  1 : 2 8.4 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 2 10.08 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Matěj Bomba  3 : 0 72 5. - 6.
Daniel Šrámek  3 : 0 72 5. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Jiří Hartmann  3 : 0 96 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
285
Body celkem:
4029
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 1 76.8 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
72
Body celkem:
972
Michal Farník  2 : 0 24 13. - 14.
Josef Fanta  2 : 1 14.4 13. - 16.
Martin Brňák  1 : 2 9.6 9. - 16.
Martin Kříž  1 : 3 4.8 1. - 16.
Mario Vozár  3 : 0 19.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3212
Lukáš Kučiak  3 : 0 80 3. - 4.
Mojmír Zálešák  1 : 3 16 semifinále
Martin Mach  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj mužů D červen, 08.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2852
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Mojmír Zálešák  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
Adam Škrobánek  3 : 1 64 9. - 16.
Radim Jurášek  2 : 3 32 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4970
Miloslav Vaněrka  3 : 0 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 2 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D červen, 09.06.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 PJT - Pražská juniorská tour květen B17, (B17), 24.05.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2449
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 0 60 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 2 30 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3839
Adam Horák  3 : 1 104 15. - 16.
Radim Jurášek  1 : 3 26 13. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 52 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Adam Horák  3 : 0 130 9. - 10.
Adam Škrobánek  3 : 0 130 9. - 12.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 130 9. - 16.
Tomáš Holinka  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2939
Mojmír Zálešák  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Tomáš Holinka  1 : 3 18 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Mach  3 : 1 57.6 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Bedřich Beneš  3 : 0 108 7. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 3. - 4.
Michal Jurášek  1 : 3 16 semifinále
Matěj Bomba  3 : 2 36 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 3. - 4.
Radim Jurášek  2 : 3 32 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec B15, (B15), 22.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2642
Tomáš Holinka  3 : 1 64 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Davies  3 : 0 64 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4905
Radim Jurášek  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Adam Horák  3 : 0 132 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 1 88 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 0 88 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Dominik Wojtucki  3 : 1 48 5. - 6.
Marian Papula  3 : 0 60 5. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 24 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2489
Radim Jurášek  1 : 3 12 5. - 6.
Patrik Závacký  3 : 0 60 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2415
 bye  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Jan Gerstdorf  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3644
Mikuláš Janda  1 : 3 19.2 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 76.8 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Matěj Kolpak  3 : 1 64 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Filip Fajstavr  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2520
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Horák  3 : 1 64 13. - 16.
Radim Jurášek  1 : 3 16 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3261
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Radim Jurášek  3 : 0 90 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 1 72 9. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Strahov, junioři D - B15, (B15), 29.08.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3153
Matěj Kolpak  1 : 3 16.8 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 2 50.4 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6951
Jan Bravenec  3 : 1 128 finále
Bedřich Beneš  3 : 1 102.4 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 80 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B15, květen, (B15), 12.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Turnaj juniorů D B13, Strahov, (B13), 24.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B15, březen, (B15), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Kristián Bořil  3 : 0 84 5. - 6.
Adam Burget  3 : 1 67.2 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
234
Body celkem:
5219
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 2 78 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3298
Miloslav Vaněrka  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Mojmír Zálešák  1 : 3 20 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 1 80 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Bedřich Beneš  3 : 1 64 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3508
Bedřich Beneš  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
298
Body celkem:
3475
Alexej Izotov  3 : 2 57.6 17. - 18.
Bedřich Beneš  3 : 0 96 17. - 20.
Radim Jurášek  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Sean Vittek  0 : 3 0 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Miloslav Vaněrka  3 : 2 86.4 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3244
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Filip Walter  0 : 3 0 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Krišica  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3596
Mikuláš Janda  3 : 0 110 13. - 14.
Lukáš Kučiak  3 : 1 88 13. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Bedřich Beneš  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3283
Antonín Eliášek  0 : 3 0 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 90 9. - 12.
Michal Jurášek  3 : 0 90 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 1 57.6 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5330
Mikuláš Janda  3 : 1 105.6 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 105.6 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 110 1. - 16.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Michal Jurášek  3 : 0 49.2
Alexej Izotov  3 : 1 39.36
Marian Papula  3 : 0 49.2
Radim Jurášek  3 : 0 49.2
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2151
Jan Bravenec  3 : 1 48 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Filip Uvíra  1 : 3 12 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4160
Jan Gerstdorf  3 : 0 50
Antonín Beneš  3 : 0 50
Mikuláš Janda  3 : 2 48
Bedřich Beneš  3 : 1 64
 Turnaj JB, (B15), 07.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
66
Body celkem:
2557
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Alexej Izotov  3 : 0 65.6
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Adam Burget  3 : 0 60 5. - 6.
Martin Kovář  3 : 0 60 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
157
Body celkem:
4293
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Martin Kovář  3 : 0 80 1. - 16.
 Strahov Junior D - B13, (B13), 16.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
229
Body celkem:
5214
Tomáš Holinka  3 : 1 124.8 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4201
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1785
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Dan Malec  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0
David Priesel  0 : 3 wo. 0
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
280
Body celkem:
4900
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 100 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Bedřich Beneš  3 : 1 64 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Alexej Izotov  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2665
Jan Bravenec  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Max Zámorský  3 : 1 56 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4907
Max Gál  2 : 3 57.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Alexej Izotov  3 : 0 80 3. - 4.
Dan Malec  0 : 3 0 semifinále
Dan Malec  0 : 3 0 semifinále
Dan Malec  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Antonín Procházka  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 0 80 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Maxmilián Pišček  3 : 0 50
Denis  Procházka  3 : 0 50
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4126
Antonín Procházka  3 : 0 100 finále
Adam Burget  3 : 2 48 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Martin Hloch  3 : 1 40 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 10 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B11), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Jan Bravenec  3 : 0 100 finále
Radek Ďurán  3 : 0 80 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Jan Bravenec  3 : 0 112 3. - 4.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2377
Matěj Kolpak  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dan Malec  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  3 : 0 wo. 30
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 60
Mikuláš Dufek  3 : 2 36
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4448
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 10.
Antonín Procházka  3 : 0 130 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 2 78 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Daniel Šrámek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 84
Mikuláš Dufek  3 : 0 84
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2908
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot