Profil hráče

Dominik Wojtucki

hrac

Ročník: 2006
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 92. (10/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7. (08/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 8. (09/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 25. (12/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 15. (11/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 7. (01/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2023 236 (-98) 2284 (-2379)
01.04.2023 138 (-17) 4663 (-1064)
01.03.2023 121 (-15) 5727 (-877)
01.02.2023 106 (0) 6604 (-275)
01.01.2023 106 (-8) 6879 (-368)
01.12.2022 98 (-2) 7247 (-100)
01.11.2022 96 (-4) 7347 (0)
01.10.2022 92 (2) 7347 (0)
01.09.2022 94 (2) 7347 (0)
01.08.2022 96 (1) 7347 (0)
01.07.2022 97 (4) 7347 (0)
01.06.2022 101 (15) 7347 (881)
01.05.2022 116 (28) 6466 (1794)
01.04.2022 144 (25) 4672 (1064)
01.03.2022 169 (36) 3608 (877)
01.02.2022 205 (24) 2731 (275)
01.01.2022 229 (251) 2456 (1762)
01.12.2021 480 (-480) 694 (694)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20231061061211382362023
20222292051691441161019796949296982022
20214802021

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Especial D B19 3.6.2022, (B19), 03.06.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Holuša  3 : 0 130 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5365
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 7. - 8.
Daniel Šrámek  1 : 3 31.2 5. - 8.
Mikuláš Janda  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 130 1. - 16.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1284
Šimon Rynt  2 : 0 wo. 16.4 19. - 20.
Jan Mastný  0 : 2 0 17. - 20.
Mikuláš Dufek  2 : 0 32.8 17. - 24.
Michal  Kulhánek  2 : 0 24.6 17. - 32.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1000
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Rudolf Korbelář  1 : 3 5.04 5. - 8.
Pavel Šlemr  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 iRadio21_muži C, 23.04.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
65
Body celkem:
809
Milan Tecl  2 : 0 19.2 21. - 22.
Miloslav Felkl  2 : 0 19.2 21. - 24.
Petr Nezveda  1 : 2 7.68 17. - 24.
Laura - Liisa Lilleleht  2 : 0 19.2 17. - 32.
Radomír Ungr  0 : 3 0 1. - 32.
 3. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
250
Michal Kraus  0 : 3 0
Lukáš Holásek  3 : 0 125
Bedřich Beneš  3 : 0 125
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1320
David Linhart  0 : 2 0 17. - 18.
Lukáš Kučiak  2 : 0 32.8 17. - 20.
Adam Čumpel  2 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 17. - 32.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1064
Michal Kudela  1 : 2 9.6 9. - 10.
Ladislav Švábek  2 : 0 24 9. - 12.
Adam Čumpel  2 : 0 24 9. - 16.
Jakub Strauss  2 : 3 9.6 1. - 16.
Štěpán Holub  3 : 0 19.2 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
155
Body celkem:
4007
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Kučiak  3 : 2 64.8 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JB, (B19), 26.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Benjamin Brookie  3 : 0 60
Jakub Felenda  3 : 0 60
Šimon Rynt  0 : 3 0
 Especial D B19 18.2.2022, (B19), 18.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
61
Body celkem:
877
Tomáš Vondráček  2 : 1 11.52 17. - 18.
Matěj Bomba  2 : 1 11.52 17. - 20.
Milan Tecl  2 : 0 19.2 17. - 24.
Michal  Kulhánek  2 : 1 11.52 17. - 32.
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
275
Tomáš Císařovský  3 : 0 150
Martin Kůla  3 : 0 125
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2820
David Linhart  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 1 64 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
175
Body celkem:
3756
Bedřich Beneš  3 : 0 108 7. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 21.6 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1177
Ondřej Souhrada  0 : 2 0 29. - 30.
Vít Zachodil  2 : 0 40 29. - 32.
Václav Pavlovec  0 : 2 0 25. - 32.
Martin Brňák  1 : 2 16 17. - 32.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 34
Body za pořadí:
533
Body za soupeře:
52
Body celkem:
585
Aneta Sezemská  1 : 2 5.76 33. - 34.
Lukáš Kučiak  2 : 0 14.4 33. - 36.
Matěj Kolpak  2 : 0 14.4 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Luboš Walter st.  1 : 3 2.88 1. - 64.
 3. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
100
Petr Malý  0 : 3 0
Michal Polák  3 : 1 100
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
48
Body celkem:
594
Aneta Sezemská  2 : 0 14.4 33. - 34.
Štěpán Janega  2 : 1 8.64 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Michal Kudela  1 : 3 2.88 1. - 64.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3799
Tomáš Holinka  0 : 3 0 7. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Mojmír Zálešák  0 : 3 0
Jakub Felenda  3 : 0 60
Tobiáš Kout  3 : 0 60
Lukáš Kučiak  3 : 0 60
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4174
Bedřich Beneš  3 : 0 130 13. - 14.
Adam Horák  3 : 0 130 13. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Gerstdorf  2 : 3 52 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2157
Lukáš Kučiak  3 : 2 36 9. - 10.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3373
Patrik Závacký  3 : 0 96 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Šrámek  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 64 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B17), 12.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
152
Body celkem:
4100
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 40
Lukáš Kučiak  3 : 1 64
Jan Gerstdorf  3 : 2 48
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Antonín Kachlíř  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4172
Matěj Bomba  1 : 3 26 11. - 12.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 130 9. - 16.
Daniel Svoboda  2 : 3 52 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3615
Daniel Svoboda  1 : 3 19.2 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
308
Body celkem:
3811
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 11. - 12.
Adam Škrobánek  2 : 3 44 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 1 88 9. - 16.
Radim Jurášek  1 : 3 22 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3592
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 100 9. - 12.
 bye  3 : 0 100 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4363
Matěj Bomba  1 : 3 25.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2481
Šimon Rynt  1 : 3 12 5. - 6.
Adam Horák  3 : 0 60 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3270
Jan Holuša  3 : 0 80 3. - 4.
Tomáš Holinka  1 : 3 16 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2340
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3421
Adam Horák  3 : 0 96 7. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 19.2 5. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3601
Matěj Bomba  1 : 3 20 finále
Matěj Kolpak  3 : 1 64 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Radim Jurášek  3 : 0 80 11. - 12.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 80 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2944
Bedřich Beneš  3 : 1 72 13. - 14.
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 18 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
  Junioři B, (B15), 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Patrik Závacký  3 : 0 60 5. - 6.
Šimon Zelenka  3 : 0 60 5. - 8.
Radim Jurášek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour B15, červen, (B15), 09.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B15, květen, (B15), 12.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2565
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 72 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 2 36 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
175
Body celkem:
4054
Matěj Bomba  0 : 3 0 finále
Adam Horák  3 : 0 96 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 2 36 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2866
Tomáš Holinka  1 : 3 16 3. - 4.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 2 30 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
121
Body celkem:
3177
Daniel Šrámek  3 : 2 48 3. - 4.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B15, březen, (B15), 31.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2940
Mojmír Zálešák  1 : 3 10
Radek Ďurán  3 : 0 50
Tomáš Holinka  3 : 0 60
Bedřich Beneš  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2151
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 0 60
Dominik Davies  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2724
Miloslav Vaněrka  2 : 3 33.6 7. - 8.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Davies  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Matěj Kolpak  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Adam Horák  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B15, leden, (B15), 27.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3592
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 10.
Miloslav Vaněrka  3 : 2 60 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 100 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 80 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4442
Miloslav Vaněrka  3 : 2 64.8 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3226
Alexej Izotov  3 : 1 64 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 36 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Jan Bravenec  3 : 0 100 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3317
Filip Uvíra  3 : 1 80 13. - 14.
Ondřej Hazucha  3 : 0 100 13. - 16.
Mojmír Zálešák  1 : 3 20 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Holinka  3 : 1 64 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4970
Miloslav Vaněrka  3 : 0 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 96 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
281
Body celkem:
4041
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 60 11. - 12.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 12.
Michal Jurášek  3 : 0 120 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 24 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 1 76.8 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4496
Daniel Šrámek  3 : 1 86.4 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 1 86.4 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2359
Tomáš Holinka  3 : 1 48 7. - 8.
Alexej Izotov  1 : 3 12 5. - 8.
Mojmír Zálešák  1 : 3 12 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 50 1. - 16.
Adam Horák  3 : 0 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Bedřich Beneš  3 : 2 48 3. - 4.
Mikuláš Janda  1 : 3 16 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1866
Michal Jurášek  3 : 0 50 13. - 14.
Radim Jurášek  3 : 0 50 13. - 16.
Adam Otčenáš  1 : 3 10 9. - 16.
Daniel Šrámek  2 : 3 20 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Mikuláš Janda  3 : 0 100 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 64 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
209
Body celkem:
3344
Lukáš Kučiak  3 : 0 wo. 55 15. - 16.
Mikuláš Janda  2 : 3 44 13. - 16.
Adam Horák  1 : 3 22 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
241
Body celkem:
4093
Mikuláš Janda  1 : 3 21.6 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 108 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2991
Matěj Kolpak  0 : 3 0 11. - 12.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 12.
Mikuláš Janda  3 : 1 72 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Horák  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4087
Mikuláš Dufek  3 : 1 88 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 1 88 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 110 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2650
Adam Horák  3 : 2 48 13. - 14.
Tomáš Jarý  3 : 1 64 13. - 16.
Vojtěch  Haluza   0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 0 64 1. - 32.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2926
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
Bedřich Beneš  2 : 3 20
Adam Burget  3 : 2 36
Jan Gerstdorf  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
222
Body celkem:
3278
Jan Bravenec  3 : 0 80 3. - 4.
Mikuláš Janda  2 : 3 32 semifinále
Adam Burget  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Matěj Bomba  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0
Matěj Kolpak  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3650
Miloslav Vaněrka  2 : 3 38.4 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2139
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 wo. 0
Dan Malec  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0
Matěj Kolpak  0 : 3 wo. 0
Matěj Kolpak  0 : 3 wo. 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3941
Adam Horák  0 : 3 0 13. - 14.
Patrik Závacký  3 : 0 130 13. - 16.
Jan Bravenec  2 : 3 52 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2861
Miloslav Vaněrka  1 : 3 16 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3502
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 0 100 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3010
Bedřich Beneš  3 : 0 80 17. - 18.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 64 17. - 20.
Patrik Antony  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Daniel Šrámek  1 : 3 16 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2089
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Max Zámorský  1 : 3 10 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3448
Mikuláš Janda  2 : 3 43.2 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3108
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 1 67.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2269
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 7. - 8.
Marian Papula  1 : 3 12 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Matouš Bořil  3 : 1 48
Antonín Procházka  3 : 1 48
Maxmilián Pišček  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot