Profil hráče

Mikuláš Janda

Ročník: 2006
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5160

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 19. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (09/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (03/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Šimon Rynt  3 : 1 76.8 5. - 6.
Adam Horák  3 : 0 96 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2331
Filip Fajstavr  3 : 0 60 7. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 12 5. - 8.
Dominik Wojtucki  1 : 3 12 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
  Junioři B, (B15), 14.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2884
Adam Škrobánek  2 : 3 32 3. - 4.
Radim Jurášek  2 : 3 32 semifinále
Šimon Zelenka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour B15, červen, (B15), 09.06.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PJT - Pražská juniorská tour B15, květen, (B15), 12.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3741
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Daniel Šrámek  2 : 3 62.4 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 124.8 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
299
Body celkem:
5530
Daniel Šrámek  3 : 2 86.4 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2839
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3041
Miloslav Vaněrka  3 : 2 57.6 21. - 22.
Adam Škrobánek  3 : 2 57.6 21. - 24.
Max Gál  1 : 3 19.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Matěj Kolpak  1 : 3 19.2 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Wojtucki  1 : 3 21.6 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1988
Radek Ďurán  3 : 0 50 11. - 12.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 0 50 9. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 10 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4185
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 finále
Dominik Wojtucki  3 : 1 64 semifinále
Radek Ďurán  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3538
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3421
Šimon Rynt  0 : 3 0 13. - 14.
Dominik Wojtucki  3 : 2 66 13. - 16.
Tomáš Holinka  2 : 3 44 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Dominik Wojtucki  3 : 1 86.4 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2862
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 14.
Michal Jurášek  3 : 0 90 13. - 16.
Dominik Wojtucki  1 : 3 18 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4865
Šimon Rynt  1 : 3 26.4 5. - 6.
Adam Burget  3 : 0 132 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3640
Adam Burget  3 : 0 50
Maxmilián Pišček  3 : 0 50
Šimon Rynt  2 : 3 32
Bedřich Beneš  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4166
Miloslav Vaněrka  3 : 2 60 finále
Dominik Wojtucki  3 : 2 48 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3428
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 38.4 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 80 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Jan Bravenec  3 : 0 130 11. - 12.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 0 130 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
229
Body celkem:
2761
Bedřich Beneš  3 : 0 60 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Gerstdorf  3 : 0 60 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3400
Bedřich Beneš  3 : 0 100 11. - 12.
Matěj Bomba  1 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
244
Body celkem:
3596
Max Gál  0 : 3 0 9. - 10.
Daniel Šrámek  3 : 1 80 9. - 12.
Marian Papula  3 : 0 100 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 64 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
Max Zámorský  3 : 0 60 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 5. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3736
Dominik Wojtucki  3 : 2 64.8 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2648
Max Gál  0 : 3 0 7. - 8.
Dan Malec  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 56 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2900
Mikuláš Dufek  3 : 0 50
Matěj Bomba  0 : 3 0
Jan Růžička  3 : 0 wo. 30
Denis  Procházka  3 : 0 60
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Daniel Šrámek  3 : 1 124.8 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 156 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Antonín Procházka  3 : 0 80
Jan Bravenec  3 : 0 80
Maxmilián Pišček  3 : 0 80
 junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Dominik Wojtucki  3 : 0 60
Antonín Procházka  3 : 0 60
Maxmilián Pišček  3 : 0 60
Matouš Bořil  3 : 0 60
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
151
Body celkem:
4348
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Filip Walter  2 : 3 43.2
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
 HRADECKÝ CUP, (B11), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3664
Maxmilián Pišček  3 : 0 80
Matěj Sedláček  3 : 0 80
Sean Vittek  0 : 3 0
Filip Kryštof Januška  3 : 0 60
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3646
Maxmilián Pišček  3 : 2 64.8 7. - 8.
Sean Vittek  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3600
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  3 : 0 60
Adam Burget  3 : 0 60
Matěj Kolpak  3 : 2 36
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4435
Filip Walter  2 : 3 52 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 2 78 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Matěj Sedláček  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3089
Filip Walter  2 : 3 33.6 5. - 6.
Adam Burget  3 : 0 84 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3048
Adam Horák  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2677
Tomáš Holinka  3 : 0 60 5. - 6.
Matěj Sedláček  3 : 0 60 5. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2299
Maxmilián Pišček  3 : 0 60 7. - 8.
Matěj Sedláček  1 : 3 12 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 2 30 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3192
Tomáš Holinka  3 : 1 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2618
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2885
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Daniel Svoboda  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 11.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Daniel Svoboda  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot