Profil hráče

Daniel Stypa

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7127

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 7. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Hanya Cup, (B15), 13.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jiří Hartmann  1 : 3 26 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 104 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 26 1. - 16.
 D-TOUR junior 2. kolo B13, (B13), 19.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2940
Dominik Forgač  2 : 3 32 9. - 10.
Max Pelikán  3 : 1 64 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 80 9. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 finále
Matěj Kročil  3 : 0 80 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4899
Jan Bravenec  3 : 0 144 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 D-Tour junior 1.kolo B13, (B13), 19.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2898
Jan Víšek  3 : 2 50.4 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Dominik Hrušecký  3 : 0 60
Matěj Kročil  3 : 2 36
Max Pelikán  3 : 0 100
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Josef Fanc  3 : 0 80 3. - 4.
Radek Ďurán  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4372
Radek Ďurán  3 : 0 130 11. - 12.
Bedřich Beneš  1 : 3 26 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2989
Jan Gerstdorf  3 : 2 54 13. - 14.
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 13. - 16.
Adam Burget  2 : 3 36 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
516
Body celkem:
8592
Adam Burget  3 : 0 200 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 2 96 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2493
Jiří Hartmann  2 : 3 24 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 60 5. - 8.
Radek Ďurán  1 : 3 12 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2794
Ondřej Hazucha  3 : 1 64 11. - 12.
Mikuláš Dufek  2 : 3 32 9. - 12.
Václav Holuša  3 : 0 80 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
333
Body celkem:
5564
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Mikuláš Janda  3 : 0 108 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5523
Andrej Hausknotz  3 : 1 115.2 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 90 1. - 16.
 D-Tour junior B13 1.kolo, (B13), 10.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Moravskoslezské dětské D B13 9.11., (B13), 09.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2124
Antonín Beneš  3 : 0 50 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Adam Burget  2 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3668
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 11. - 12.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7091
Adam Burget  2 : 3 80 finále
Mikuláš Dufek  3 : 2 96 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 100 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
222
Body celkem:
3278
Andrej Hausknotz  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  2 : 3 32 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3072
Jan Bravenec  0 : 3 0
Adam Burget  2 : 3 28.8
Radek Ďurán  3 : 0 72
Daniel Šrámek  1 : 3 14.4
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Andrej Hausknotz  3 : 1 89.6 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 22.4 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Tomáš  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2694
Mikuláš Dufek  1 : 3 16.8 7. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 16.8 5. - 8.
Jan Bravenec  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3923
Max Pelikán  3 : 0 108 7. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2283
Martin Kovář  3 : 2 36 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2281
Max Pelikán  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2778
Jan Víšek  3 : 1 64 11. - 12.
Bedřich Beneš  1 : 3 16 9. - 12.
Martin Kovář  3 : 0 80 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
245
Body celkem:
2725
Antonín Kachlíř  3 : 0 72 17. - 18.
Kristián Bořil  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Ondřej Kubec  2 : 3 28.8 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Patrik Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
David Kniezek  3 : 1 48 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
David Kniezek  3 : 0 60 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Porzer  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Andrej Hausknotz  3 : 0 130 11. - 12.
Martin Hloch  0 : 3 0 9. - 12.
Jonáš Pavelka  3 : 0 130 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3243
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Kročil  3 : 2 54 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 1 72 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Marek David  3 : 0 72 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3008
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3267
Antonín Beneš  3 : 0 96 19. - 20.
Jiří Hartmann  1 : 3 19.2 17. - 20.
Patrik Nicholas Beck  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 32.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2061
Ondřej Hazucha  2 : 3 20 9. - 10.
Ondřej Hazucha  2 : 3 20 9. - 10.
Filip Stuchlík  3 : 0 50 9. - 12.
Štěpán Škurek  3 : 0 50 9. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 28.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot