Profil hráče

Antonín Beneš

Ročník: 2009
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice C
Registrační číslo: 7007

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 11. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2934
Matyáš Zlý  2 : 3 40 15. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 20 13. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Jašek  3 : 1 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
206
Body celkem:
4511
Max Pelikán  1 : 3 28.8 7. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 57.6 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3008
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3181
Matyáš Zlý  3 : 2 57.6 19. - 20.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Jiří Hartmann  1 : 3 19.2 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
283
Body celkem:
4870
Dominik Forgač  3 : 2 86.4 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 28.8 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2654
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
Antonín Procházka  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  1 : 3 12
Martin Jašek  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Jan Vaněk  3 : 0 80 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Jan Jašek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3170
Jiří Hartmann  1 : 3 16.8 5. - 6.
Jan Víšek  3 : 0 84 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3863
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 7. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 24 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3061
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 7. - 8.
Radek Ďurán  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 1 64 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4837
 bye  3 : 0 wo. 72 7. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 57.6 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 120 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2370
Martin Jašek  3 : 0 72 7. - 8.
Antonín Kachlíř  1 : 3 14.4 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3330
Matyáš Zlý  3 : 2 57.6 7. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 19.2 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Hogen  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Antonín Procházka  0 : 3 0 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2682
Adam Burget  0 : 3 0 7. - 8.
Kristián Bořil  2 : 3 33.6 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 1 56 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3938
Jan Vaněk  3 : 1 76.8 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 1 76.8 5. - 8.
Matyáš Zlý  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Adam Burget  0 : 3 0 13. - 14.
Jan Víšek  3 : 1 104 13. - 16.
Radek Ďurán  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4903
Andrej Butsa  2 : 3 62.4 7. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 31.2 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2646
Jan Víšek  3 : 1 57.6 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4135
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 7. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 24 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2094
Ondřej Hazucha  3 : 2 30 9. - 10.
Sebastien Šíma  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Andrej Hausknotz  1 : 3 10 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Andrej Hausknotz  1 : 3 20 finále
Matěj Kročil  3 : 2 48 semifinále
Šimon Borovička  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Stuchlík  3 : 1 40 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2448
Radek Ďurán  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 108 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2551
Andrej Butsa  2 : 3 28.8 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Dominik Hrušecký  3 : 1 86.4 5. - 8.
Daniel Stypa  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1961
Daniel Stypa  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Ondřej Hazucha  1 : 3 10 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3209
Sebastien Šíma  3 : 0 80 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kročil  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Radek Ďurán  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2908
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Kristian Plánský  3 : 1 40
Lukáš Hogen  3 : 0 60
Max Pelikán  3 : 1 48
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4101
Max Pelikán  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4117
Max Pelikán  3 : 2 72 7. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 24 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 80 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2299
Adam Burget  0 : 3 0
Lukáš Maráz  3 : 0 49.2
Radek Ďurán  0 : 3 0
Bedřich Beneš  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2658
Max Pelikán  3 : 0 60 5. - 6.
Dominik Hrušecký  3 : 2 36 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 2 30 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2181
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Víšek  2 : 3 28
Andrej Hausknotz  1 : 3 14
Patrik Závacký  0 : 3 0
Adam Burget  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3061
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 13. - 14.
Šimon Borovička  3 : 0 90 13. - 16.
Nicholas Ashford  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  2 : 3 36 1. - 16.
David Kniezek  3 : 0 72 1. - 32.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
20
Body celkem:
1999
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
Šimon Rynt  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  1 : 3 10
Adam Gerstdorf  1 : 3 10
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2560
Adam Gerstdorf  3 : 1 39.36
Max Pelikán  3 : 2 29.52
Antonín Procházka  0 : 3 0
Bedřich Beneš  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1895
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 11. - 12.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 9. - 16.
 bye  3 : 0 50 9. - 16.
Martin Kovář  1 : 3 10 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2467
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 6.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 60 5. - 8.
Max Pelikán  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2399
 bye  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 16 13. - 16.
Jan Víšek  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2762
 bye  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Jakub Kroupa  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 18 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Sebastien Šíma  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2880
Václav Holuša  0 : 3 0 3. - 4.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 semifinále
Adam Formánek  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Stuchlík  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3761
Jonáš Pavelka  3 : 1 104 15. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 13. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1738
Jonáš Pavelka  2 : 3 20 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Jakub Kroupa  0 : 3 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3928
Adam Burget  3 : 0 wo. 60 11. - 12.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Igor Hroza  2 : 3 48 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2923
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3086
Daniel Stypa  0 : 3 0 19. - 20.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 17. - 20.
Lukas Pári  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Antonín Kachlíř  1 : 3 19.2 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Max Pelikán  0 : 3 0 7. - 8.
Patrik Edelmann  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2568
Marko Ekber Sanioglu  3 : 2 42 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2667
Šimon Borovička  3 : 0 72
Jonáš Borovička  3 : 2 43.2
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Max Pelikán  0 : 3 0 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot