Ročník: 2008
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7114
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 408 | (-95) | 743 | (-762) | ||
01.02.2024 | 313 | (-1) | 1505 | (150) | ||
01.01.2024 | 312 | (96) | 1355 | (593) | ||
01.12.2023 | 408 | (-104) | 762 | (-695) | ||
01.11.2023 | 304 | (7) | 1457 | (0) | ||
01.10.2023 | 311 | (9) | 1457 | (0) | ||
01.09.2023 | 320 | (0) | 1457 | (0) | ||
01.08.2023 | 320 | (1) | 1457 | (0) | ||
01.07.2023 | 321 | (-3) | 1457 | (0) | ||
01.06.2023 | 318 | (1) | 1457 | (0) | ||
01.05.2023 | 319 | (-7) | 1457 | (0) | ||
01.04.2023 | 312 | (1) | 1457 | (0) | ||
01.03.2023 | 313 | (112) | 1457 | (762) | ||
01.02.2023 | 425 | (2) | 695 | (0) | ||
01.01.2023 | 427 | (-8) | 695 | (0) | ||
01.12.2022 | 419 | (-419) | 695 | (695) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 312 | 313 | 408 | 2024 | |||||||||
2023 | 427 | 425 | 313 | 312 | 319 | 318 | 321 | 320 | 320 | 311 | 304 | 408 | 2023 |
2022 | 419 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | |
Martin Jašek | 1 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 28.01.2024 | Body celkem: 150 | ||
David Řezač | 3 : 0 | 125 | |
Tomáš Vysloužil | 1 : 3 | 25 | |
Moravská JD Tour B17, (B17), 26.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Matyáš Závacký | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Kryštof Drapák | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | |
Moravská JD Tour B17 24.11.2023, (B17), 24.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Jan Líkař | 2 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 0 | 13. - 14. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 762 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 9. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2596 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Líkař | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2632 |
Gabriel Valko | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Junior D-tour č.2, (B15), 13.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 669 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 695 |
Martin Jašek | 2 : 3 | 7.4 | 13. - 14. |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 14.8 | 13. - 16. |
Maroš Kucbel | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kopal | 1 : 3 | 3.7 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
JD Moravská Slavia B15, (B15), 18.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3824 |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2799 |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 18 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři D B13 červen, (B13), 20.06.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4307 |
Daniel Stypa | 3 : 0 wo. | 65 | 11. - 12. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
D turnaj B15, (B15), 21.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3144 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2625 |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 48 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Andrej Butsa | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1855 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 10 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3205 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Alex Dino Bárta | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2423 |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 48 | 15. - 16. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3625 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 24 | 13. - 14. |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 1848 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 10 | |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 3172 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 50 | |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 16 | |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2417 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Junioři B, (B13), 14.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3180 |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 60 | |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 24 | |
Kristián Bořil | 3 : 0 wo. | 40 | |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3048 |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 19.2 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2089 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 50 | |
Václav Holuša | 1 : 3 | 10 | |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 50 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3222 |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2631 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Ondřej Kuřík | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4772 |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 78 | 9. - 10. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 3250 |
Max Pelikán | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Matyáš Zlý | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Filip Sovják | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Turnaj junioři D B11, (B11), 22.12.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3261 |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Dominik Novák | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Andrej Butsa | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2469 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Turnaj junioři D B11 Moravská Slavia, (B11), 09.06.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Turnaj junioři D B13 Moravská Slavia, (B13), 09.06.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2109 |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2580 |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
David Kniezek | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Nicholas Ashford | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3169 |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 2 | 54 | 11. - 12. |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
Matyáš David | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2616 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Šimon Prokeš | 3 : 1 | 64 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2303 |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 2 | 36 | 7. - 8. |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.