Profil hráče

Dominik Novák

hrac

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7413

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 7. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Jakub Novák  3 : 2 0 finále
Max Pelikán  3 : 1 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 2 0 čtvrtfinále
Alex Jaromij  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Petr Líkař  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Petr Líkař  3 : 0 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Jakub Novák  2 : 3 0 5. - 6.
Kristián Bořil  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Jiří Hartmann  3 : 0 wo. 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 0 5. - 8.
Ondřej Hazucha  2 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jakub Novák  2 : 3 0 finále
Petr Líkař  3 : 0 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 1 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jakub Novák  2 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 1 0 čtvrtfinále
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 7. - 8.
Peter Amzler  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Antonín Procházka  3 : 0 0 3. - 4.
Jakub Novák  1 : 3 0 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 1 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jakub Novák  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2939
Ondřej Hazucha  1 : 3 16.4 finále
Jakub Novák  3 : 0 65.6 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Matyáš Závacký  3 : 0 100 finále
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Zoufalý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
320
Body celkem:
4517
Antonín Procházka  3 : 1 86.4 5. - 6.
Kristián Bořil  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Jakub Novák  3 : 2 86.4 3. - 4.
Jiří Hartmann  2 : 3 57.6 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
235
Body celkem:
3472
Antonín Kachlíř  3 : 0 84 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 1 67.2 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
332
Body celkem:
4952
Jakub Novák  3 : 2 72 5. - 6.
Antonín Procházka  3 : 0 120 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AB Squash Cup - junioři B, (B17), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2956
Ondřej Hazucha  1 : 3 9.84
Filip Crhonek  3 : 0 49.2
Jakub Novák  3 : 1 39.36
Václav Holuša  3 : 0 49.2
 AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
201
Body celkem:
3420
Matyáš Závacký  3 : 1 65.6 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 65.6 semifinále
Christian Carini  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
Adam Gerstdorf  1 : 3 41.6 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3056
Patrik Edelmann  3 : 0 80 9. - 10.
Lukáš Hogen  3 : 1 64 9. - 12.
Mikuláš Dufek  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Jan Gerstdorf  2 : 3 32 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Lukáš Hogen  3 : 0 108 7. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 21.6 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Cox  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2370
Patrik Edelmann  3 : 0 72 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3631
Jakub Novák  1 : 3 19.2 5. - 6.
Michal Fojtík  3 : 0 96 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 80 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3596
Jan Víšek ml.  3 : 0 110 13. - 14.
Antonín Kachlíř  3 : 0 110 13. - 16.
Jakub Novák  1 : 3 22 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3297
Jakub Novák  1 : 3 18 9. - 10.
Kryštof Drapák  3 : 1 72 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 1 72 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 18 1. - 16.
Thomas Koukola  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3108
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Edelmann  3 : 1 67.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 70 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
263
Body celkem:
3844
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 7. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 21.6 5. - 8.
Adam Gerstdorf  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4198
Jakub Novák  2 : 3 52 11. - 12.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 130 9. - 16.
Ondřej Hazucha  2 : 3 52 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 156 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Daniel Stypa  3 : 0 60 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 60 5. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 12 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2596
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 70
Václav Holuša  3 : 0 70
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4900
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Max Pelikán  3 : 1 89.6 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Martin Jašek  3 : 0 108 7. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 21.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2386
Patrik Cvak  3 : 0 72 7. - 8.
Kristián Bořil  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4925
Antonín Kachlíř  3 : 1 102.4 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 80 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2940
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 0 80 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 80 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Benedikt Bořil  3 : 0 64 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4161
Jan Vaněk  3 : 0 120 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 100 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3108
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 6.
Jakub Novák  3 : 1 67.2 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Stuchlík  3 : 0 70 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3978
Jakub Novák  3 : 2 57.6 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 96 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 80 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Ondřej Hazucha  3 : 1 40
Jakub Novák  3 : 1 40
Dominik Forgač  0 : 3 0
Martin Jašek  3 : 0 wo. 40
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4214
Matyáš Závacký  3 : 0 100 finále
Martin Jašek  3 : 0 80 semifinále
Jakub Novák  3 : 2 36 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 50 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4548
David Focsanschi  2 : 3 48 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2417
Antonín Beneš  3 : 1 56 11. - 12.
Peter Amzler  0 : 3 0 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 70 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
241
Body celkem:
4093
Jakub Novák  2 : 3 43.2 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 108 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
306
Body celkem:
3351
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Raška  3 : 0 90
Jakub Novák  2 : 3 36
Thomas Koukola  3 : 0 90
Kryštof Drapák  3 : 0 90
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3274
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Martin Jašek  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 0 100 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4057
Thomas Koukola  3 : 0 130 13. - 14.
Jakub Schorník  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4440
Antonín Kachlíř  3 : 2 72 9. - 10.
Jakub Novák  3 : 2 72 9. - 12.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 120 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Hadrava  3 : 0 96 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Jakub Novák  0 : 3 0 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jiří Hadrava  3 : 0 50 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
370
Body celkem:
5305
Antonín Procházka  2 : 3 57.6 5. - 6.
Dominik Forgač  3 : 0 144 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2131
 bye  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Antonín Kachlíř  2 : 3 28 13. - 16.
Andrej Butsa  1 : 3 14 9. - 16.
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3652
Jakub Novák  1 : 3 20 9. - 10.
Matyáš Závacký  3 : 0 100 9. - 12.
Štěpán Škurek  3 : 0 100 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 80 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Max Pelikán  0 : 3 0 7. - 8.
Václav Holuša  0 : 3 0 5. - 8.
Radek Ďurán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2656
Karol Cziba  3 : 1 48 5. - 6.
Matyáš Zlý  3 : 2 36 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 1 40 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2152
Max Pelikán  1 : 3 12 7. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 24 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 40 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2948
Jakub Novák  3 : 2 54 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 18 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Stuchlík  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2502
Sebastien Šíma  2 : 3 28 9. - 10.
Jakub Novák  3 : 1 56 9. - 12.
Štěpán Škurek  3 : 0 70 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot