Profil hráče

Vojtěch Martinovský

hrac

Ročník: 2007
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - PRESPON
Registrační číslo: 5284

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 7. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 1. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (03/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 8 (0) 28923 (0)
01.05.2024 8 (-1) 28923 (-1679)
01.04.2024 7 (1) 30602 (761)
01.03.2024 8 (1) 29841 (1497)
01.02.2024 9 (1) 28344 (-296)
01.01.2024 10 (-1) 28640 (719)
01.12.2023 9 (0) 27921 (360)
01.11.2023 9 (5) 27561 (1237)
01.10.2023 14 (-2) 26324 (0)
01.09.2023 12 (0) 26324 (0)
01.08.2023 12 (0) 26324 (0)
01.07.2023 12 (1) 26324 (0)
01.06.2023 13 (-2) 26324 (0)
01.05.2023 11 (1) 26324 (377)
01.04.2023 12 (3) 25947 (1278)
01.03.2023 15 (2) 24669 (1792)
01.02.2023 17 (2) 22877 (157)
01.01.2023 19 (2) 22720 (566)
01.12.2022 21 (0) 22154 (210)
01.11.2022 21 (5) 21944 (1637)
01.10.2022 26 (2) 20307 (515)
01.09.2022 28 (2) 19792 (0)
01.08.2022 30 (0) 19792 (0)
01.07.2022 30 (2) 19792 (0)
01.06.2022 32 (6) 19792 (1071)
01.05.2022 38 (2) 18721 (1106)
01.04.2022 40 (4) 17615 (917)
01.03.2022 44 (7) 16698 (2728)
01.02.2022 51 (6) 13970 (1049)
01.01.2022 57 (14) 12921 (2583)
01.12.2021 71 (52) 10338 (3115)
01.11.2021 123 (47) 7223 (2614)
01.10.2021 170 (1) 4609 (0)
01.09.2021 171 (50) 4609 (1772)
01.08.2021 221 (3) 2837 (0)
01.07.2021 224 (126) 2837 (1358)
01.06.2021 350 (0) 1479 (0)
01.03.2021 350 (0) 1479 (0)
01.11.2020 350 (7) 1479 (0)
01.10.2020 357 (10) 1479 (300)
01.04.2020 367 (-18) 1179 (-330)
01.03.2020 349 (142) 1509 (819)
01.02.2020 491 (-25) 690 (-150)
01.01.2020 466 (-34) 840 (-125)
01.12.2019 432 (37) 965 (210)
01.11.2019 469 (-14) 755 (0)
01.10.2019 455 (-4) 755 (0)
01.09.2019 451 (-2) 755 (0)
01.08.2019 449 (3) 755 (0)
01.07.2019 452 (0) 755 (0)
01.06.2019 452 (-6) 755 (0)
01.05.2019 446 (21) 755 (-30)
01.04.2019 467 (85) 785 (330)
01.03.2019 552 (1) 455 (0)
01.02.2019 553 (77) 455 (125)
01.01.2019 630 (66) 330 (165)
01.12.2018 696 (-13) 165 (0)
01.11.2018 683 (-30) 165 (-60)
01.10.2018 653 (-17) 225 (0)
01.09.2018 636 (-5) 225 (0)
01.08.2018 631 (-3) 225 (0)
01.07.2018 628 (2) 225 (0)
01.06.2018 630 (-3) 225 (0)
01.05.2018 627 (43) 225 (30)
01.04.2018 670 (3) 195 (0)
01.03.2018 673 (2) 195 (0)
01.02.2018 675 (21) 195 (25)
01.01.2018 696 (75) 170 (110)
01.12.2017 771 (0) 60 (0)
01.11.2017 771 (-771) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202410987882024
202319171512111312121214992023
20225751444038323030282621212022
2021350350224221171170123712021
20204664913493673573502020
20196305535524674464524524494514554694322019
20186966756736706276306286316366536836962018
20177717712017

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Semifinále smíšené extraligy 2023/2024, 25.05.2024 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 2 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mraček  3 : 2 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 D turnaj Hradec Králové 19.4., 19.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Smíšená liga 2023/2024, 10.04.2024 Body celkem:
1300
Jaroslav Cerman  3 : 0 1300
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Jaroslav Cerman  3 : 1 0 7. - 8.
Ondřej Vorlíček  2 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Kareš  3 : 0 0 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 0 1. - 32.
 Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 Body celkem:
440
Ondřej Uherka  2 : 3 440
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Lukáš Tužinčin  3 : 0 0 3. - 4.
Jakub Solnický  0 : 3 0 semifinále
Martin Ředina  3 : 0 0 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 0 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 Body celkem:
1100
Jaroslav Cerman  3 : 0 1100
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 12.01.2024 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Jakub Zapala  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 0 5. - 8.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
1200
Pavel Šlemr  3 : 0 600
Michal Bodiš  3 : 0 600
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
1200
Aleš Kubíček  3 : 0 600
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 600
 Smíšená liga 2023/2024, 24.11.2023 Body celkem:
0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Matěj Bomba  3 : 0 0
Filip Walter  3 : 0 0
Jan Gerstdorf  3 : 0 0
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Dominik Novák  3 : 0 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Martin Ředina  3 : 0 0 5. - 6.
Jaroslav Cerman  3 : 0 0 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
1200
Radek Hlobik  3 : 0 600
Vojtěch Ryba  3 : 0 600
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
1080
Filip Richtárech  3 : 0 600
Martin Ředina  3 : 1 480
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Jakub Zapala  3 : 1 0 13. - 14.
Martin Ředina  3 : 0 0 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 0 9. - 16.
Joan Lezaud  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Martin Štěpán ml.  2 : 3 0 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
David Linhart  3 : 0 140 finále
Lukáš Kučiak  3 : 0 112 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 84 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Dominik Forgač  3 : 0 144 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Strahov - muži A, 01.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3344
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Jaroslav Cerman  1 : 3 19.2 5. - 8.
Addeen Idrakie  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 1 64 1. - 16.
 Hradec Králové D 24.3.2023, 24.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4224
František Procházka  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Michal Bodiš  2 : 3 52 9. - 12.
Ondřej Ertl  3 : 1 104 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 104 1. - 32.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
960
Ondřej Pavelka  3 : 2 360
Jan Ryba  3 : 0 600
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
1080
Jakub Vavřík  3 : 1 480
David Linhart  3 : 0 600
 FAJNE Áčko muži, 11.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Faríd Farrag  3 : 0 90 9. - 10.
Adam Sinkule  3 : 0 90 9. - 12.
Jakub Zapala  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Alex Kelar  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Šimon Rynt  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 130 1. - 16.
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3689
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Marek  3 : 2 54 1. - 16.
 Strahov Muži B, 17.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2902
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Uherka  1 : 3 16 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 2 36 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 0 50 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 40 1. - 32.
 Hradecký turnaj D 12/22, 09.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži A, 03.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3133
Jáchym Mraček  3 : 0 90 11. - 12.
Ondřej Uherka  1 : 3 18 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 90 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
600
Alex Kelar  3 : 1 480
František Procházka  1 : 3 120
 1. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
1080
Luboš Walter ml.  3 : 1 480
Ladislav Procházka  3 : 0 600
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Alex Kelar  3 : 1 144 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
Faríd Farrag  3 : 0 80 9. - 10.
Vlastimil Kozák  3 : 0 80 9. - 12.
Martin Ředina  3 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
456
Body celkem:
4536
Mojmír Zálešák  3 : 1 96 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 120 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 120 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 24 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 0 96 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
506
Body celkem:
7766
Martin Štěpán ml.  1 : 3 44 finále
David Linhart  3 : 0 176 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 132 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
1200
Ondřej Pavelka  3 : 0 600
Stanislav Jurčík  3 : 0 600
 1. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
960
Jakub Vavřík  3 : 1 480
David Linhart  3 : 1 480
 FAJNE Áčko muži, 24.09.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2293
Aleš Kubíček  3 : 0 70 13. - 14.
Michal Jurášek  3 : 0 70 13. - 16.
Ondřej Ertl  1 : 3 14 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Jan Gerstdorf  3 : 0 72
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Faríd Farrag  3 : 0 120
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6064
Jan Gerstdorf  3 : 0 140 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 112 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 70 1. - 16.
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
Jakub Vavřík  2 : 0 60 5. - 6.
Petr Veselý st.  2 : 0 60 5. - 8.
Petr Marek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 2 30 1. - 16.
Pavel Mraček  3 : 0 40 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Daniel Šrámek  3 : 0 156 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Mikuláš Dufek  3 : 0 260 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 208 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 156 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 130 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2946
Jakub Zapala  3 : 1 67.2 7. - 8.
František Procházka  2 : 3 33.6 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Ryba  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
159
Body celkem:
2967
František Procházka  0 : 3 0 finále
Petr Veselý st.  3 : 1 52.48 semifinále
Martin Sopko  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Petr Volný  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1861
Tomáš Novák  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
Josef Růžek  3 : 0 50 13. - 16.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Kočárek  1 : 3 10 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 0 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6432
František Procházka  1 : 3 36 finále
Faríd Farrag  3 : 1 115.2 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 29
Body za pořadí:
2431
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2603
Michal Jirka  3 : 0 78 29. - 30.
Aleš Kubíček  3 : 0 78 29. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 25. - 32.
Kristián Mraček  1 : 3 15.6 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
215
Body celkem:
2747
Petr Veselý st.  2 : 0 60 5. - 6.
Filip Kočárek  2 : 0 60 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Pavelka  3 : 1 40 1. - 16.
Matěj Slabý  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2960
Body za soupeře:
262
Body celkem:
3222
Vlastimil Kozák  2 : 0 88 17. - 18.
Jakub Zapala  2 : 1 52.8 17. - 20.
Petr Kopecký  2 : 0 88 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 33 17. - 32.
Dominic Wren  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
500
Jan Dřevíkovský  3 : 0 250
Radomír Ungr  3 : 0 250
 2. liga muži B, 29.01.2022 Body celkem:
490
Jan Sluka  3 : 0 250
Vlastimil Kozák  3 : 1 240
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Michal Jurášek  3 : 0 96 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
David Linhart  3 : 0 180 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2207
Martin Volf  1 : 2 24 7. - 8.
Kristián Mraček  0 : 2 0 5. - 8.
Jáchym Mraček  1 : 3 12 čtvrtfinále
Filip Kočárek  3 : 1 40 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 40 1. - 32.
Pavel Popelka  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
143
Body celkem:
1627
Pavel Beneš  2 : 0 40 19. - 20.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 17. - 20.
Radek Hlobik  2 : 0 40 17. - 24.
Jakub Strauss  2 : 0 40 17. - 32.
Jáchym Mraček  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1775
Filip Richtárech  1 : 3 9.6 finále
Jan Mastný  3 : 1 30.72 semifinále
Pavel Jakubů  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 24 1. - 16.
Šimon Rynt  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
600
Karel Svoboda  3 : 0 300
Roman Kubričan  3 : 0 300
 1. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
1000
Lukáš Matoušek  3 : 0 500
František Tůma  3 : 0 500
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1741
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1875
Tomáš Novák  2 : 0 48 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 24 25. - 28.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 wo. 24 25. - 32.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 25.6 17. - 32.
František Procházka  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
298
Body celkem:
6993
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 1 128 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 2. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
500
Radomír Ungr  3 : 0 250
Jan Dřevíkovský  3 : 0 250
 2. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
500
Jan Bílý  3 : 0 250
Josef Fanta  3 : 0 250
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8973
Martin Štěpán ml.  1 : 3 52 finále
Michal Jurášek  3 : 1 166.4 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
702
Body celkem:
10918
Martin Štěpán ml.  3 : 1 208 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1614
Vlastimil Kozák  2 : 0 41 11. - 12.
Lukáš Matoušek  0 : 2 0 9. - 12.
David Linhart  2 : 0 41 9. - 16.
Jáchym Mraček  2 : 3 16.4 1. - 16.
Michal Kudela  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5027
Faríd Farrag  3 : 0 120 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 72 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
344
Body celkem:
6889
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 80 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 128 semifinále
Filip Walter  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
187
Body celkem:
5172
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Adam Sinkule  1 : 3 31.2 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 78 1. - 16.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
138
Body celkem:
1772
Tereza Svobodová  3 : 0 42 finále
Rudolf Korbelář  3 : 0 33.6 semifinále
Ondřej Souhrada  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 21 1. - 16.
Tomáš Divák  3 : 2 10.08 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Michal Jurášek  3 : 1 96 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Šimon Rynt  3 : 0 120 finále
Dominik Forgač  3 : 0 96 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Šimon Rynt  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 0 128 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1358
Martin Kříž  2 : 0 28.8 5. - 6.
Michal Kudela  2 : 0 28.8 5. - 8.
Petr Podaný  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Pavel Mraček  3 : 0 24 1. - 16.
Chris Owen  3 : 0 19.2 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Matyáš Hrubý  3 : 1 102.4 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
432
Body celkem:
6977
David Linhart  3 : 2 96 finále
Šimon Rynt  3 : 0 128 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. liga muži C, 05.09.2020 Body celkem:
300
Petr Vosátka  3 : 0 150
Petr Synek  3 : 0 150
Petr Steiner  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
57
Body celkem:
819
Rudolf Korbelář  0 : 2 0 19. - 20.
Faríd Farrag  1 : 2 7.68 17. - 20.
Daniel Vrána  2 : 0 19.2 17. - 24.
Michal Kudela  2 : 1 11.52 17. - 32.
René Barník  1 : 3 3.84 1. - 32.
Tomáš Císařovský  3 : 0 14.4 1. - 64.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 2 124.8 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 208 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5723
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 128 semifinále
Alex Kelar  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
462
Body celkem:
7722
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 0 176 semifinále
Adam Horák  3 : 0 132 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 3. liga muži C, 01.12.2019 Body celkem:
150
Aleš Král  0 : 3 0
Petr Vosátka  3 : 0 150
 3. liga muži C, 30.11.2019 Body celkem:
210
Zdeněk Barták  3 : 2 90
Filip Matas  3 : 1 120
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
509
Body celkem:
7054
Filip Walter  3 : 0 160 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
620
Body celkem:
8696
David Linhart  3 : 1 160 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 160 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
444
Body celkem:
8237
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 192 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 144 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Tomáš Holinka  3 : 0 96 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Fiala  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Matěj Bomba  3 : 0 144 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4009
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Martin Suk  3 : 1 57.6
František Procházka  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Tomáš Holinka  3 : 0 50
Svatopluk Kreidl  3 : 0 50
Michal Jurášek  3 : 0 80
Matyáš Hrubý  3 : 0 80
 3. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
330
Štěpán Holub  3 : 2 90
Zdeněk Barták  3 : 2 90
Petr Křepelka  3 : 0 150
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
David Linhart  2 : 3 40 finále
Lukáš Krejčí  3 : 1 64 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4107
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Martin Suk  3 : 0 96 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 72 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Matěj Bomba  3 : 0 140 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 112 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 84 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 1 166.4 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
150
Richard Sopko  3 : 1 100
Pavel Blaha  2 : 3 50
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
344
Body celkem:
4964
Matyáš Hrubý  3 : 0 wo. 60 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 24 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
David Linhart  1 : 3 36 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Matyáš Hrubý  3 : 0 100 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Daniel Svoboda  3 : 0 120 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Filip Walter  3 : 0 160 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 128 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 3. liga muži C, 02.12.2018 Body celkem:
50
Petr Křepelka  2 : 3 50
Pavel Blaha  0 : 3 0
 3. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
225
Adam Hladík  3 : 0 100
David Ryba  3 : 0 125
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
408
Body celkem:
4309
David Linhart  2 : 3 48 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 120 9. - 12.
Filip Uvíra  3 : 0 120 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 24 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3694
David Linhart  2 : 3 40 finále
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 semifinále
Alexej Izotov  3 : 0 60 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
352
Body celkem:
4153
Tomáš Holinka  3 : 0 110 9. - 10.
Antonín Eliášek  3 : 1 88 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 110 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
David Linhart  1 : 3 36 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Mikuláš Janda  3 : 0 90 13. - 14.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 13. - 16.
Antonín Eliášek  1 : 3 18 9. - 16.
David Linhart  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
451
Body celkem:
7711
Martin Štěpán ml.  2 : 3 88 finále
Filip Walter  3 : 0 176 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Filip Walter  3 : 0 96 5. - 6.
Lukáš Krišica  3 : 0 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 08.04.2018 Body celkem:
30
David Svoboda  0 : 3 0
Zbyněk Bašta  1 : 3 30
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
262
Body celkem:
3481
Adam Otčenáš  3 : 0 49.2
Matěj Kolpak  3 : 0 49.2
Matěj Bomba  3 : 0 82
Matěj Bomba  3 : 0 82
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5735
David Linhart  1 : 3 32 finále
Filip Walter  3 : 1 102.4 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3117
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Daniel Svoboda  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 semifinále
Adam Burget  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži C, 27.01.2018 Body celkem:
25
Matouš Dlouhý  0 : 3 0
Tomáš Valta  1 : 3 25
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Miloslav Vaněrka  3 : 0 180 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 144 semifinále
Martin Hloch  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
103
Body celkem:
2635
Filip Walter  3 : 1 48 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 3. Liga Muži C, 02.12.2017 Body celkem:
110
Karel Koubek  2 : 3 30
Jiří Janata  3 : 1 80
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Alfréd Nezveda  3 : 0 160 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8297
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 192 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 22.10.2017 Body celkem:
60
Josef Růžek  2 : 3 30
David Svoboda  2 : 3 30
 3. Liga Muži C, 21.10.2017 Body celkem:
0
Petr Brňák  0 : 3 0
Filip Čálek  0 : 3 0
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3654
Daniel Svoboda  1 : 3 20 finále
Martin Mach  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 60 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 semifinále
Filip Walter  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3428
Filip Walter  3 : 0 96 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 19.2 5. - 8.
Faríd Farrag  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4950
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 112 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
293
Body celkem:
5951
David Linhart  3 : 2 84 finále
Alfréd Nezveda  3 : 1 89.6 semifinále
Max Gál  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2620
Pavel Konrád  3 : 1 40
Jáchym Mraček  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 36
Viktor Nezveda  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Eliášek  3 : 0 60 5. - 8.
Lukáš Krejčí  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4905
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28 finále
Matěj Bomba  3 : 2 67.2 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Adam Horák  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 0 80
Daniel Svoboda  3 : 0 128
Martin Štěpán ml.  2 : 3 51.2
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Maxmilián Pišček  3 : 0 140 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
František Procházka  1 : 3 10
Antonín Eliášek  3 : 0 50
David Linhart  1 : 3 12
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
David Linhart  3 : 1 124.8 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3071
Daniel Svoboda  3 : 0 100 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Škurek  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
David Linhart  1 : 3 28.8 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dan Malec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
David Linhart  3 : 0 144 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 28.8 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tadeáš Krajči  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
David Linhart  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Tomáš Holinka  3 : 0 144 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 0 108 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Radovan Kulich  3 : 0 80
Max Gál  3 : 0 80
Filip Walter  3 : 0 128
David Linhart  2 : 3 51.2
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
100
Body celkem:
100
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 50
Tomáš Holinka  3 : 0 50
Pavel Konrád  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Vít Juříček  3 : 0 50
Jakub Strapek  3 : 0 50
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 1 64
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Adam Horák  3 : 0 100 9. - 10.
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 100 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
243
Body celkem:
4909
Radovan Kulich  3 : 0 96
David Linhart  1 : 3 19.2
Filip Walter  3 : 0 128
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4111
Matěj Kolpak  3 : 0 120 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Juříček  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
274
Body celkem:
5505
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
David Linhart  1 : 3 21.6
Filip Walter  3 : 0 144
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 1 64 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5687
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Martin Mach  3 : 1 102.4 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ondřej Slanina  3 : 1 64 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Tomáš Holinka  3 : 0 144 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 28.8 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
David Linhart  3 : 2 57.6 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 96 5. - 8.
Faríd Farrag  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6865
Filip Walter  3 : 0 96
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
David Linhart  3 : 1 128
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Ondřej Malina  3 : 0 80 3. - 4.
Alfréd Nezveda  2 : 3 32 semifinále
David Linhart  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Mikuláš Janda  3 : 0 60
Maxmilián Pišček  3 : 0 60
Adam Burget  3 : 0 60
Matěj Kolpak  3 : 0 60
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4148
Ondřej Malina  3 : 0 130 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 13. - 16.
Daniel Ivanco  1 : 3 26 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5497
Alfréd Nezveda  3 : 0 90
Max Gál  3 : 0 90
David Linhart  3 : 2 86.4
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3596
Matěj Bomba  3 : 0 110 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 110 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 22 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4243
Sean Vittek  3 : 2 67.2 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Matěj Bomba  3 : 0 80 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 80 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2471
Daniel Ivanco  2 : 3 24 5. - 6.
Josef Martínek  3 : 0 60 5. - 8.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 1 40 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Matěj Bomba  3 : 1 64 3. - 4.
Alfréd Nezveda  2 : 3 32 semifinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Martin Mach  3 : 1 86.4 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
314
Body celkem:
6859
Tomáš Holinka  3 : 0 80
Matěj Sedláček  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  3 : 2 76.8
David Linhart  3 : 2 76.8
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3398
Ondřej Slanina  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3861
David Linhart  2 : 3 40.08
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 1 76.8
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
95
Body celkem:
3431
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3597
 bye  3 :  0
David Linhart  1 : 3 0
Matyáš Vrba  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4092
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Martin Štěpán ml.  1 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2996
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Matěj Sedláček  3 : 2 0
Libor Vosmík  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4794
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 0 0
Daniel Svoboda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
164
Body celkem:
2696
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Adam Lištanský  3 : 0 0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3619
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Karel Matoušek  0 : 3 0
Josef Hlaváč  3 : 0 0
Sean Vittek  3 : 0 0
Adam Horák  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot