Profil hráče

Max Pelikán

hrac

Ročník: 2011
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6967

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 151.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 142. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 24. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 30. (03/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (05/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 151 (-4) 4364 (0)
01.02.2024 147 (-5) 4364 (0)
01.01.2024 142 (31) 4364 (731)
01.12.2023 173 (18) 3633 (356)
01.11.2023 191 (58) 3277 (1162)
01.10.2023 249 (147) 2115 (1249)
01.09.2023 396 (125) 866 (494)
01.08.2023 521 (-521) 372 (372)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241421471512024
20235213962491911732023

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970

Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 finále
Jan Šimek  3 : 0 0 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tobiáš Tománek  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Dominik Forgač  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Kryštof Drapák  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Matyáš Závacký  2 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Fresh Box Cup, (B15), 27.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Bestbuild Cup, (B15), 22.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1344
David Neugebauer  3 : 2 0 15. - 16.
Pavel  Brichta  1 : 3 0 13. - 16.
Ladislav Burián  0 : 3 0 9. - 16.
Jiří Pinka  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
412
Body za soupeře:
0
Body celkem:
412
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
 bye  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Ondřej Souhrada  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Moravská JD Tour B13 24.11.2023, (B13), 24.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
356
Body za soupeře:
0
Body celkem:
356
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Jiří Hartmann  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
0
Body celkem:
952
Lumír Klímek  3 : 0 0 7. - 8.
Daniel Rucký  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 1 0 1. - 16.
Jana Brodová  3 : 0 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
210
Lukáš Krejčí  3 : 2 90
Daniel Rucký  3 : 1 120
 MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
0
Body celkem:
952
Pavel  Brichta  3 : 2 0 7. - 8.
David Neugebauer  1 : 3 0 5. - 8.
Jaroslav Kaleta  1 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kopal  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Antonín Procházka  3 : 1 0 7. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 5. - 8.
Peter Amzler  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 2 0 1. - 16.
Dominik Fukar  3 : 1 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Martin Jašek  3 : 0 0 5. - 6.
Antonín Procházka  3 : 1 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.1, (B15), 01.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 Prázdninové Déčko na Viktorce II, 13.08.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Junioři D Viktoria, (B17), 10.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Junior D-tour finále, (B13), 04.06.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6042
Antonín Kachlíř  3 : 1 112 finále
Jan Vaněk  3 : 1 89.6 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 84 čtvrtfinále
Karol Cziba  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5793
Matyáš Závacký  1 : 3 32 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128 semifinále
Štěpán Holman  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
129
Body celkem:
2539
Šimon Hrubeš  3 : 0 37.2
Jan Vaněk  3 : 1 29.76
Petr Líkař  3 : 0 62
 Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
167
Body celkem:
3386
Petr Líkař  3 : 1 65.6 finále
Jan Vaněk  3 : 1 52.48 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B17), 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3380
Jan Vaněk  3 : 0 41
Lukaš Tuček  3 : 0 41
Jan Víšek ml.  3 : 2 39.36
Jan Líkař  3 : 2 39.36
 Strahov - junioři B, (B15), 25.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2939
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 49.2
Matěj Borisov  3 : 0 49.2
Jan Vaněk  2 : 3 32.8
 Junior D-tour č.3, (B13), 17.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Kryštof Drapák  3 : 0 208 3. - 4.
Matyáš Závacký  1 : 3 41.6 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 156 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Matěj Kudr  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Adam Cox  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Matěj Pospíšil  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Oskar Humlíček   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3024
Matyáš Závacký  3 : 1 64 9. - 10.
Tadeáš Kvěch  3 : 0 80 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.1, (B13), 25.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Líkař  3 : 0 108 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Kryštof Drapák  3 : 0 160 finále
Antonín  Urban  3 : 0 128 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3533
Martin Jašek  1 : 3 21.6 7. - 8.
Antonín Kachlíř  2 : 3 43.2 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Martin Jašek  3 : 0 200 finále
Kryštof Drapák  3 : 0 160 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Matyáš Závacký  3 : 1 112 finále
Thomas Koukola  3 : 0 112 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Jan Jašek  3 : 0 260 finále
Přemysl Prokop  3 : 0 208 semifinále
Matěj Šádek  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3717
Jakub Novák  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Novák  1 : 3 22.4 semifinále
Jan Jašek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Jan Jašek  3 : 0 180 finále
Ondřej Němec  3 : 0 144 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B17), 09.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3390
Jan Líkař  3 : 0 65.6
Jan Víšek ml.  3 : 2 39.36
Patrik Edelmann  3 : 0 65.6
 D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B11), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Jan Jašek  3 : 0 160 finále
Přemysl Prokop  3 : 0 128 semifinále
Nolan Gaultier  3 : 0 96 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3631
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 0 96 5. - 8.
Dominik Novák  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 80 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Tadeáš Kvěch  3 : 0 72
Ondřej Němec  3 : 0 72
Michal Noel Zoubek  3 : 0 120
 Junioři A, (B11), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
William Brookie  3 : 0 72
Nolan Gaultier  3 : 0 72
Přemysl Prokop  3 : 0 72
Pavel Dolejš  3 : 0 72
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Michal Noel Zoubek  3 : 0 120 finále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 96 semifinále
Leon Weidenhausen  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2622
Václav Holuša  3 : 0 50
Martin Jašek  1 : 3 10
Ondřej Hazucha  3 : 0 wo. 30
Peter Amzler  0 : 3 0
 Czech junior open 2021, (B11), 06.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Jan Jašek  3 : 0 96
Ákos Lörinczi  3 : 0 96
Michal Noel Zoubek  3 : 0 96
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Andrej Hausknotz  3 : 1 124.8 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
658
Body celkem:
10874
Martin Jašek  3 : 0 260 finále
Thomas Koukola  3 : 0 208 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2285
Lukáš Hogen  3 : 1 56 13. - 14.
Patrik Edelmann  3 : 1 56 13. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Novák  3 : 2 33.6 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Patrik Cvak  3 : 0 50
Thomas Koukola  3 : 0 50
Jiří Hartmann  2 : 3 32
Peter Amzler  3 : 2 48
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Dominik Forgač  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 28.8 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Raška  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4953
Matěj Kudr  3 : 0 72
Michal Noel Zoubek  3 : 0 72
Jan Jašek  3 : 0 72
Martin Jašek  3 : 1 57.6
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4917
Jan Jašek  3 : 1 57.6
Martin Jašek  3 : 0 72
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 36
Benedikt Bořil  3 : 0 72
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Antonín Kachlíř  1 : 3 24 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3325
 bye  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 19.2 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
258
Body celkem:
5916
Antonín Beneš  3 : 2 84 finále
Thomas Koukola  3 : 1 89.6 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior B13, (B13), 27.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Hanya Cup, (B13), 13.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2599
Tomáš Trachta  3 : 0 41
Anthony Cox  3 : 0 41
Dominik Forgač  2 : 3 26.24
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Thomas Koukola  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Jašek  1 : 3 16 semifinále
Jan Vaněk  3 : 1 48 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3774
Andrej Hausknotz  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Antonín Procházka  2 : 3 52 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
166
Body celkem:
4845
Antonín Beneš  2 : 3 62.4 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
199
Body celkem:
2960
Jan Víšek ml.  3 : 1 67.2 7. - 8.
Ondřej Hazucha  2 : 3 33.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Bořil  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2303
Václav Holuša  3 : 2 36 7. - 8.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Filip Sovják  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
Thomas Koukola  3 : 0 60
Jan Vaněk  3 : 0 60
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2683
Ondřej Hazucha  1 : 3 16 11. - 12.
Daniel Stypa  1 : 3 16 9. - 12.
Matyáš Zlý  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4449
Antonín Beneš  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B15), 06.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3132
Andrej Butsa  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 1 80 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4798
Antonín Beneš  3 : 1 115.2 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 1 96 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2162
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Hrušecký  1 : 3 12 5. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 24 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Jan Vaněk  3 : 2 48 3. - 4.
Jakub Novák  1 : 3 16 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3367
Lukáš Hogen  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 96 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1811
Body za soupeře:
146
Body celkem:
1957
Lukáš Hogen  3 : 0 56 19. - 20.
Kristián Bořil  1 : 3 11.2 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Josef Fanc  2 : 3 22.4 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4476
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 96 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B15), 20.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3528
Matyáš Zlý  3 : 2 36
Kristián Bořil  3 : 1 48
Daniel Stypa  0 : 3 0
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2929
Thomas Koukola  3 : 1 39.36
Matyáš Závacký  3 : 0 49.2
Dominik Hrušecký  2 : 3 32.8
 Prázdninové déčko, (B15), 16.08.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Lukáš Hogen  3 : 0 80 11. - 12.
Dominik Hrušecký  2 : 3 32 9. - 12.
Igor Hroza  3 : 0 80 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
230
Body celkem:
6171
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 38.4 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 72 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 120 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Dominik Novák  3 : 0 60 7. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 12 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karol Cziba  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Jakub Novák  1 : 3 16 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 16 semifinále
Karol Cziba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2807
Antonín Kachlíř  3 : 1 57.6 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 72 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3630
Antonín Kachlíř  2 : 3 38.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 5. - 8.
Dominik Hrušecký  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Sebastien Šíma  3 : 2 36 7. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 24 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2331
Dominik Novák  3 : 1 48 7. - 8.
Matyáš Zlý  1 : 3 12 5. - 8.
Filip Stuchlík  2 : 3 24 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 0 130 13. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2874
Matěj Kročil  1 : 3 16 3. - 4.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 48 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Dominik Forgač  2 : 3 43.2 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Borovička  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Šťastný spedition Cup, (B13), 30.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3106
Lukas Pári  3 : 0 90 11. - 12.
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Dominik Hrušecký  2 : 3 36 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2665
Matěj Kročil  3 : 1 48 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 60 5. - 8.
Andrej Butsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2654
Filip Sovják  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
Lukáš Hogen  3 : 0 60
Antonín Beneš  1 : 3 12
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3799
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Antonín Beneš  2 : 3 48 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2299
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  1 : 3 9.84
Dominik Hrušecký  3 : 1 39.36
Jiří Hartmann  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2445
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 1 48 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
Dominik Forgač  2 : 3 33.6 5. - 6.
Kristián Bořil  3 : 2 50.4 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš David  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2319
Antonín Beneš  2 : 3 19.68
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Antonín Procházka  0 : 3 0
 Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2295
Adam Formánek  3 : 1 48 7. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 5. - 8.
Václav Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
Samuel Skyba  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Jonáš Pavelka  3 : 1 104 13. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 13. - 14.
Matyáš David  3 : 0 90 13. - 16.
Daniel Stypa  1 : 3 18 9. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3675
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
David Kniezek  3 : 0 96 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2878
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 1 48 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 21.10.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Antonín Beneš  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2607
Minh Thien Tran  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Víšek ml.  1 : 3 18 13. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři B, (B11), 02.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2281
Antonín Beneš  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 5. - 8.
Jakub Kroupa  1 : 3 12 čtvrtfinále
 D-tour junior 4.kolo B11, (B11), 13.05.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
238
Body za soupeře:
0
Body celkem:
238
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3080
Antonín Procházka  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2197
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  0 : 3 0
Bedřich Beneš  0 : 3 0
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (B11), 17.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2265
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Růžička  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Patrik Nicholas Beck  0 : 3 0
Štěpán Škurek  3 : 0 70

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot