Profil hráče

Pavel Brichta

hrac

Ročník: 1973
Klub: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
Družstvo:Active squash club
Registrační číslo: 5032

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 112.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 93. (10/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 5. (01/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 112 (-14) 5681 (-1314)
01.02.2024 98 (-3) 6995 (360)
01.01.2024 95 (16) 6635 (965)
01.12.2023 111 (-9) 5670 (-806)
01.11.2023 102 (-9) 6476 (-916)
01.10.2023 93 (8) 7392 (536)
01.09.2023 101 (0) 6856 (0)
01.08.2023 101 (1) 6856 (0)
01.07.2023 102 (1) 6856 (0)
01.06.2023 103 (21) 6856 (1562)
01.05.2023 124 (1) 5294 (0)
01.04.2023 125 (2) 5294 (-43)
01.03.2023 127 (-15) 5337 (-504)
01.02.2023 112 (6) 5841 (0)
01.01.2023 118 (-1) 5841 (43)
01.12.2022 117 (10) 5798 (806)
01.11.2022 127 (30) 4992 (947)
01.10.2022 157 (-27) 4045 (-734)
01.09.2022 130 (1) 4779 (-26)
01.08.2022 131 (0) 4805 (0)
01.07.2022 131 (-3) 4805 (-638)
01.06.2022 128 (3) 5443 (-122)
01.05.2022 131 (-16) 5565 (-521)
01.04.2022 115 (-2) 6086 (0)
01.03.2022 113 (38) 6086 (1695)
01.02.2022 151 (-11) 4391 (-1006)
01.01.2022 140 (-17) 5397 (-1399)
01.12.2021 123 (-18) 6796 (-1308)
01.11.2021 105 (-3) 8104 (-350)
01.10.2021 102 (-1) 8454 (-89)
01.09.2021 101 (0) 8543 (0)
01.08.2021 101 (-1) 8543 (0)
01.07.2021 100 (3) 8543 (306)
01.06.2021 103 (-1) 8237 (0)
01.03.2021 102 (-1) 8237 (0)
01.11.2020 101 (-4) 8237 (-423)
01.10.2020 97 (2) 8660 (500)
01.04.2020 99 (2) 8160 (-325)
01.03.2020 101 (-2) 8485 (-125)
01.02.2020 99 (-3) 8610 (308)
01.01.2020 96 (20) 8302 (822)
01.12.2019 116 (2) 7480 (441)
01.11.2019 118 (1) 7039 (180)
01.10.2019 119 (1) 6859 (-103)
01.09.2019 120 (0) 6962 (0)
01.08.2019 120 (0) 6962 (0)
01.07.2019 120 (0) 6962 (0)
01.06.2019 120 (2) 6962 (-29)
01.05.2019 122 (3) 6991 (-14)
01.04.2019 125 (3) 7005 (215)
01.03.2019 128 (4) 6790 (251)
01.02.2019 132 (0) 6539 (-73)
01.01.2019 132 (0) 6612 (8)
01.12.2018 132 (7) 6604 (263)
01.11.2018 139 (-4) 6341 (-286)
01.10.2018 135 (7) 6627 (453)
01.09.2018 142 (-1) 6174 (0)
01.08.2018 141 (1) 6174 (0)
01.07.2018 142 (0) 6174 (0)
01.06.2018 142 (-4) 6174 (69)
01.05.2018 138 (1) 6105 (199)
01.04.2018 139 (2) 5906 (-17)
01.03.2018 141 (7) 5923 (140)
01.02.2018 148 (12) 5783 (465)
01.01.2018 160 (3) 5318 (-6)
01.12.2017 163 (0) 5324 (0)
01.11.2017 163 (-4) 5324 (-39)
01.10.2017 159 (-4) 5363 (173)
01.09.2017 155 (-1) 5190 (0)
01.07.2017 154 (0) 5190 (0)
01.06.2017 154 (2) 5190 (0)
01.05.2017 156 (-1) 5190 (20)
01.04.2017 155 (-15) 5170 (-406)
01.03.2017 140 (3) 5576 (-170)
01.02.2017 143 (-4) 5746 (0)
01.01.2017 139 (-8) 5746 (-186)
01.12.2016 131 (0) 5932 (27)
01.11.2016 131 (26) 5905 (1214)
01.10.2016 157 (14) 4691 (389)
01.09.2016 171 (1) 4302 (0)
01.06.2016 172 (-5) 4302 (0)
01.05.2016 167 (9) 4302 (471)
01.04.2016 176 (66) 3831 (1434)
01.03.2016 242 (-16) 2397 (-131)
01.02.2016 226 (6) 2528 (0)
01.01.2016 232 (27) 2528 (1520)
01.12.2015 259 (-6) 1008 (0)
01.11.2015 253 (50) 1008 (494)
01.10.2015 303 (-31) 514 (-409)
01.09.2015 272 (0) 923 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202495981122024
2023118112127125124103102101101931021112023
20221401511131151311281311311301571271172022
20211021031001011011021051232021
2020969910199971012020
20191321321281251221201201201201191181162019
20181601481411391381421421411421351391322018
20171391431401551561541541551591631632017
20162322262421761671721711571311312016
20152723032532592015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
160
Petr Šimeček  3 : 1 160
Martin Kollár  0 : 3 0
 2. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
200
Aleš Tchuř  3 : 1 200
Roman Moravec  0 : 3 0
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Pavel Cigánek  2 : 3 0 13. - 14.
Max Pelikán  3 : 1 0 13. - 16.
Petr Pelikán  1 : 3 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
392
Body za soupeře:
0
Body celkem:
392
 MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
0
Body celkem:
908
Max Pelikán  2 : 3 0 7. - 8.
Boris Heneš  1 : 3 0 5. - 8.
Aleš Tchuř  1 : 3 0 čtvrtfinále
Vladimír Kolegar  3 : 2 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Freshbox Cup - Muži B, 07.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1934
Martin Šimka  3 : 2 29.76 3. - 4.
Lukáš Matoušek  1 : 3 9.92 semifinále
Boris Heneš  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Sportprofit tour č.7, 03.03.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1409
Miroslav Ondruška  3 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Pavel Cigánek  1 : 3 8.2 13. - 16.
Tomáš Tauš  1 : 3 8.2 9. - 16.
Petr Rohun  1 : 3 8.2 1. - 16.
Ondřej Ryšavý  3 : 2 19.68 1. - 32.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
150
Bogdan Staszko  0 : 3 0
David Neugebauer  3 : 0 150
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
90
Dominik Forgač  1 : 3 30
Tomáš Fořter  2 : 3 60
 Sportprofit tour č.6, 12.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 2. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
320
Petr Šimeček  3 : 0 200
Martin Kollár  3 : 2 120
 Sportprofit tour č.3, 11.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
811
Body za soupeře:
47
Body celkem:
858
Vít Zachodil  3 : 1 19.84 23. - 24.
Aleš Tchuř  1 : 3 4.96 21. - 24.
Pavel Cigánek  2 : 3 9.92 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Petr Nesládek  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
150
Oldřich Václavek  3 : 1 120
Daniel Vojtovič  1 : 3 30
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1158
Michal Štěpán  1 : 3 6.2 11. - 12.
Petr Nesládek  2 : 3 12.4 9. - 12.
Václav Máca  3 : 1 24.8 9. - 16.
Martin Kantor  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour č.8, 13.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M45+), 03.03.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2910
Martin Štěpán  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Dominik Šácha  1 : 3 18 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Petr Zlámal  0 : 3 0 1. - 16.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1313
Jiří Pinka  1 : 2 16 25. - 26.
Tomáš Tauš  2 : 0 40 25. - 28.
Olga Kolářová  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Michal Jurášek  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1212
Ladislav Burián  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Michal Štěpán  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 12 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 1 15.36 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4828
Symon Vongbounthanh  1 : 3 28.8 3. - 4.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 semifinále
Josef Fanta  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radek Dudešek  3 : 2 54 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 11.09.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1095
David Neugebauer  2 : 3 12.4 13. - 14.
Petr Nesládek  3 : 0 31 13. - 16.
Pavel Cigánek  1 : 3 6.2 9. - 16.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour č.4, 25.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
41
Body celkem:
993
Václav Máca  3 : 0 25.2 7. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 5.04 5. - 8.
Miroslav Ondruška  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
500
Robert Svrlansky  3 : 0 250
Martin Němec  3 : 0 250
 2. liga muži D, 05.09.2020 Body celkem:
0
David Juráň  0 : 3 0
Jakub Trličík  0 : 3 0
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M45+), 05.03.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5203
Daniel Vrána  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
David Orálek  2 : 3 62.4 5. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vratislav Morkus  3 : 2 78 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 ERIN´S FLAG Cup Masters, (M45+), 01.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Vratislav Morkus  3 : 2 86.4 3. - 4.
Josef Fanta  2 : 3 57.6 semifinále
Daniel Vrána  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 2. liga muži D, 26.01.2020 Body celkem:
0
Tomáš Sigmund  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
 2. liga muži D, 25.01.2020 Body celkem:
250
Roman Švec  0 : 3 0
Martin Kantor  3 : 0 250
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1171
Roman Marek  2 : 0 wo. 16.4 23. - 24.
Tomáš Sigmund  1 : 2 13.12 21. - 24.
Vojtěch Mohelník  0 : 2 0 17. - 24.
Matěj Černý  2 : 0 32.8 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
Václav Máca  3 : 0 24.6 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1614
Michal Vaněk  2 : 1 24.6 11. - 12.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 9. - 12.
Tomáš Havlík  2 : 0 41 9. - 16.
Lukáš  Kamp  2 : 3 16.4 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 32.8 1. - 32.
 2. liga muži D, 01.12.2019 Body celkem:
200
Lumír Klímek  3 : 1 200
Bogdan Staszko  0 : 3 0
 2. liga muži D, 30.11.2019 Body celkem:
100
David Juráň  1 : 3 50
Libor Koďousek  1 : 3 50
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1218
Jaroslav Hemelka  2 : 1 19.68 21. - 22.
Martin Šimka  2 : 1 19.68 21. - 24.
Boris Heneš  0 : 2 0 17. - 24.
David Neugebauer  2 : 0 24.6 17. - 32.
Radovan Kojecký  1 : 3 6.56 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
55
Body celkem:
963
Michal Franta  2 : 3 10.08 7. - 8.
Miroslav Ondruška  2 : 3 10.08 5. - 8.
Josef Šebek  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Michal Šoman ml.  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
300
Tomáš Sigmund  1 : 3 50
Jan Netolička  3 : 0 250
 2. liga muži D, 05.10.2019 Body celkem:
50
Michal Štěpán  0 : 3 0
Viktor Urban  1 : 3 50
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1184
Tomáš Tauš  2 : 1 18.6 11. - 12.
Milan Matějka  0 : 2 0 9. - 12.
David Neugebauer  2 : 1 18.6 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour č.9, 24.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
47
Body celkem:
687
Jan Netolička  2 : 1 11.52 27. - 28.
David Juráň  0 : 2 0 25. - 28.
Sofie Hausknotzová  2 : 0 19.2 25. - 32.
Vojtěch Mohelník  0 : 2 0 17. - 32.
Vítězslav Lazar  2 : 3 7.68 1. - 32.
Petr Hlisnikovský  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1110
Michal Šoman  3 : 2 18.6 13. - 14.
Filip Rozprým  3 : 0 31 13. - 16.
Josef Fanta  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Kubričan  0 : 3 0 1. - 16.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
61
Body celkem:
805
Václav Máca  2 : 0 19.2 21. - 22.
Iveta Ferdusová  2 : 0 19.2 21. - 24.
Jiří Pinka  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Šoman ml.  2 : 0 19.2 17. - 32.
Tomáš Havlík  1 : 3 3.84 1. - 32.
 3. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
100
Petr Žalud  3 : 1 100
Aleš Tchuř  0 : 3 0
 3. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
225
Michal Dvořák  3 : 0 125
Pavel Sládeček  3 : 1 100
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3952
Aleš Novák  3 : 2 72 11. - 12.
Milan Tecl  0 : 3 0 9. - 12.
Daniel Vrána  3 : 0 120 9. - 16.
Jan Daňsa  0 : 3 0 1. - 16.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
997
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1088
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 25. - 26.
Tomáš Tauš  2 : 0 32.8 25. - 28.
Michal Šoman ml.  2 : 0 32.8 25. - 32.
Tomáš Havlík  1 : 2 13.12 17. - 32.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Erin´s Flag Cup, (M45+), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
139
Body celkem:
4018
Jaroslav Sezemský  1 : 3 24 finále
Symon Vongbounthanh  3 : 2 57.6 semifinále
Martin Kollár  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 3. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
75
David Neugebauer  3 : 2 75
Jan Říha  0 : 3 0
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
125
Jan Netolička  0 : 3 0
Martin Janečka  3 : 0 125
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Muži C - BRNO, 08.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
67
Body celkem:
842
Dominik Blažíček  3 : 2 12.6 13. - 14.
Iveta Ferdusová  3 : 0 21 13. - 16.
Martin Šimka  2 : 3 8.4 9. - 16.
Jan Šťastník  2 : 3 8.4 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 3. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
175
Petr Omelka  3 : 1 100
Boris Heneš  3 : 2 75
 3. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
75
Martin David  0 : 3 0
Tomáš Drozd  3 : 2 75
 Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
63
Body celkem:
935
Richard Taranda  3 : 1 16.8 9. - 10.
Vít Zachodil  3 : 1 16.8 9. - 12.
Václav Máca  3 : 1 16.8 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 3. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
30
Tomáš Tauš  1 : 3 30
Miroslav Ondruška  0 : 3 0
 3. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
120
Jaroslav Hemelka  1 : 3 30
Michal Macíček   3 : 2 90
 Sportprofit tour č.1, 14.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1287
David Neugebauer  2 : 0 40 27. - 28.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 25. - 28.
Michal Vaněk  2 : 1 24 25. - 32.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 30 1. - 64.
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 , 12.05.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
36
Body celkem:
834
Patrik Bolf  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Blaha  2 : 1 11.52 17. - 20.
Milan Hamřík  2 : 1 11.52 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Libor Koďousek  1 : 3 3.84 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
46
Body celkem:
954
Martin Němec  0 : 2 0 7. - 8.
Jiří Pinka  0 : 2 0 5. - 8.
Michal Štěpán  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Michal Šoman  3 : 0 21 1. - 16.
Marika Doubravová  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 07.04.2018 Body celkem:
250
Petr Šimeček  3 : 1 200
Radovan Kojecký  0 : 3 0
Antonín Novák  1 : 3 50
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
57
Body celkem:
837
Aleš Tchuř  2 : 1 11.52 19. - 20.
Oldřich Kellner  1 : 2 7.68 17. - 20.
Dominik Blažíček  2 : 0 19.2 17. - 24.
Michal Šoman ml.  2 : 0 14.4 17. - 32.
Martin Kollár  1 : 3 3.84 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 28.01.2018 Body celkem:
120
Martin Kollár  1 : 3 60
Michal Štěpán  1 : 3 60
 2. Liga Muži F, 27.01.2018 Body celkem:
120
Miroslav Sikora  2 : 3 120
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.5, 12.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 34
Body za pořadí:
811
Body za soupeře:
86
Body celkem:
897
Michal Macíček   1 : 2 9.84 33. - 34.
Pavel Holík  2 : 1 14.76 33. - 36.
Michal Šoman  2 : 0 24.6 33. - 40.
Pavel Cigánek  2 : 0 24.6 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Jaroslav Štěpař  0 : 3 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
625
Body za soupeře:
47
Body celkem:
672
Alex Kelar  1 : 2 6.72 21. - 22.
Martin Kopal  2 : 0 16.8 21. - 24.
Leoš Gjumija st.  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Janečka  2 : 0 16.8 17. - 32.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 03.12.2017 Body celkem:
50
Ota Lizna  1 : 3 50
Radovan Kojecký  0 : 3 0
 2. Liga Muži F, 02.12.2017 Body celkem:
200
Antonín Novák  1 : 3 50
Filip Rozprým  3 : 2 150
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
471
Body za soupeře:
42
Body celkem:
513
Michal Macíček   2 : 0 wo. 6.3 33. - 34.
Filip Rozprým  2 : 0 12.6 33. - 36.
Milan Hamřík  2 : 0 wo. 6.3 33. - 40.
Aleš Tchuř  2 : 1 7.56 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 33. - 64.
Vladimír Jirka  1 : 3 2.52 1. - 64.
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
882
Body za soupeře:
42
Body celkem:
924
Jiří Pinka  0 : 2 0 19. - 20.
Radovan Kojecký  0 : 2 0 17. - 20.
Michal Šoman  2 : 0 24.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Petr Hlisnikovský  1 : 3 4.96 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 22.10.2017 Body celkem:
0
Martin Ředina  0 : 3 0
Miroslav Sikora  0 : 3 0
 2. Liga Muži F, 21.10.2017 Body celkem:
120
Michal Štěpán  1 : 3 60
Martin Kollár  1 : 3 60
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 , 07.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
50
Body celkem:
868
David Neugebauer  3 : 2 12.6 11. - 12.
Michal Vaněk  1 : 3 4.2 9. - 12.
Roman Šišák  3 : 1 16.8 9. - 16.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 15.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
746
Body za soupeře:
19
Body celkem:
765
Miroslav Ondruška  0 : 2 0 25. - 26.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 25. - 32.
Pavel Sládeček  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Rohun  0 : 3 0 1. - 32.
 Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1005
Jan Hráček  3 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Petr Rohun  2 : 3 10.08 5. - 8.
Martin Honek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Havlík  3 : 1 16.8 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour č.6, 17.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
42
Body celkem:
697
Anton Giertli  0 : 3 0 25. - 26.
Pavel Blaha  3 : 1 15.36 25. - 28.
Jan Konečný  3 : 0 19.2 25. - 32.
Hynek Jičínský  0 : 3 0 17. - 32.
Roman Marek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
69
Body celkem:
928
Jaroslav Krátký  3 : 1 19.84 21. - 22.
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 21. - 24.
Jiří Pinka  2 : 3 9.92 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Lukáš Krupička  1 : 3 4.96 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 34
Body za pořadí:
533
Body za soupeře:
59
Body celkem:
592
Jiří Dušek  1 : 3 2.88 33. - 34.
Marcel Cudrák  3 : 0 14.4 33. - 36.
Tomáš Kuchovský  3 : 0 14.4 33. - 40.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 14.4 33. - 48.
Marcin Irach  3 : 0 9.6 33. - 64.
Tomáš Sigmund  1 : 3 2.88 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
88
Body celkem:
985
Lumír Klímek  2 : 3 12 37. - 38.
Radomír Ungr  3 : 1 24 37. - 40.
Lukáš Matoušek  2 : 3 12 33. - 40.
Vít Zachodil  3 : 0 30 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 10 33. - 64.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 64.
 1. liga muži C, 23.10.2016 Body celkem:
0
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
Martin Ředina  0 : 3 0
 1. liga muži C, 22.10.2016 Body celkem:
0
Roman Švec  0 : 3 0
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 muži C, 08.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
31
Body celkem:
983
Vít Zachodil  3 : 1 17.76 5. - 6.
Pavel Blaha  3 : 2 13.32 5. - 8.
Martin Kollár  0 : 3 0 čtvrtfinále
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 28
Body za pořadí:
538
Body za soupeře:
27
Body celkem:
565
Jakub Slavíček  1 : 3 2.52 27. - 28.
Pavel Krajsa  2 : 3 5.04 25. - 28.
Tomáš Jančar  3 : 0 12.6 25. - 32.
Vlastimil Vyroubal  2 : 3 6.72 17. - 32.
Martin Dvořáček  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
25
Tomáš Sigmund  0 : 3 0
Jiří Lux  1 : 3 25
 3. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
75
Tomáš Citnar  1 : 3 25
Filip Rozprým  2 : 3 50
 muži C - Vyškov, 09.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
67
Body celkem:
885
Leoš Gjumija st.  3 : 0 21 11. - 12.
Zdeněk Suchan  1 : 3 4.2 9. - 12.
Robert Šťastný  3 : 1 16.8 9. - 16.
Jiří Pinka  2 : 3 8.4 1. - 16.
Luděk Němec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
46
Body celkem:
998
Michal Vaněk  3 : 0 25.2 7. - 8.
Zdeněk Suchan  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 21 1. - 16.
 3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
100
Filip Smejkal  3 : 1 100
Michael  Malý  0 : 3 0
 3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
175
Michal Šoman  3 : 0 125
Oldřich Kellner  2 : 3 50
 3. liga Muži D 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
100
Jiří Křeček  2 : 3 50
Tomáš Sigmund  2 : 3 50
 1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Ladislav Burián  0 : 3 0
Tomáš Bajgar  0 : 3 0
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1014
Miroslav Ondruška  3 : 1 17.76 5. - 6.
Radek Paleček  3 : 0 22.2 5. - 8.
Martin Kollár  0 : 3 0 čtvrtfinále
Oldřich Kellner  3 : 1 14.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 18.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Mistrovský turnaj mužů D, 12.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
20
Body celkem:
514
 Mistrovský turnaj mužů D, 08.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
22
Body celkem:
406
 Mistrovský turnaj mužů - D, 23.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
23
Body celkem:
407
 Mistrovský turnaj muži - D, 20.04.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
13
Body celkem:
411
 Mistrovský turnaj mužů D, 09.02.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
15
Body celkem:
366
 Mistrovský turnaj mužů D, 01.12.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
12
Body celkem:
410
 Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
14
Body celkem:
357

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot