Profil hráče

Tomáš Tauš

hrac

Ročník: 1983
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 6717

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 107.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 85. (03/2023)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 1. (03/2020)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 3. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 107 (1) 5959 (0)
01.05.2024 108 (9) 5959 (545)
01.04.2024 117 (-1) 5414 (0)
01.03.2024 116 (-7) 5414 (-826)
01.02.2024 109 (-4) 6240 (220)
01.01.2024 105 (3) 6020 (0)
01.12.2023 108 (4) 6020 (0)
01.11.2023 112 (-3) 6020 (-389)
01.10.2023 109 (-1) 6409 (90)
01.09.2023 108 (0) 6319 (0)
01.08.2023 108 (1) 6319 (101)
01.07.2023 109 (1) 6218 (0)
01.06.2023 110 (1) 6218 (-25)
01.05.2023 111 (-7) 6243 (-608)
01.04.2023 104 (-19) 6851 (-1106)
01.03.2023 85 (11) 7957 (698)
01.02.2023 96 (4) 7259 (0)
01.01.2023 100 (-3) 7259 (0)
01.12.2022 97 (2) 7259 (0)
01.11.2022 99 (-10) 7259 (-484)
01.10.2022 89 (2) 7743 (177)
01.09.2022 91 (2) 7566 (-181)
01.08.2022 93 (1) 7747 (0)
01.07.2022 94 (3) 7747 (0)
01.06.2022 97 (1) 7747 (-16)
01.05.2022 98 (-3) 7763 (0)
01.04.2022 95 (9) 7763 (1030)
01.03.2022 104 (7) 6733 (362)
01.02.2022 111 (-3) 6371 (-900)
01.01.2022 108 (-2) 7271 (-522)
01.12.2021 106 (-6) 7793 (-572)
01.11.2021 100 (6) 8365 (363)
01.10.2021 106 (-1) 8002 (-177)
01.09.2021 105 (1) 8179 (123)
01.08.2021 106 (0) 8056 (0)
01.07.2021 106 (0) 8056 (0)
01.06.2021 106 (0) 8056 (0)
01.03.2021 106 (0) 8056 (0)
01.11.2020 106 (-1) 8056 (53)
01.10.2020 105 (-1) 8003 (240)
01.04.2020 104 (2) 7763 (-270)
01.03.2020 106 (-1) 8033 (-116)
01.02.2020 105 (-7) 8149 (72)
01.01.2020 98 (11) 8077 (194)
01.12.2019 109 (1) 7883 (281)
01.11.2019 110 (-4) 7602 (-154)
01.10.2019 106 (4) 7756 (171)
01.09.2019 110 (0) 7585 (0)
01.08.2019 110 (0) 7585 (0)
01.07.2019 110 (0) 7585 (0)
01.06.2019 110 (-2) 7585 (-41)
01.05.2019 108 (5) 7626 (-30)
01.04.2019 113 (-2) 7656 (30)
01.03.2019 111 (5) 7626 (110)
01.02.2019 116 (8) 7516 (90)
01.01.2019 124 (-4) 7426 (40)
01.12.2018 120 (3) 7386 (299)
01.11.2018 123 (22) 7087 (858)
01.10.2018 145 (-4) 6229 (0)
01.09.2018 141 (-1) 6229 (0)
01.08.2018 140 (1) 6229 (0)
01.07.2018 141 (0) 6229 (0)
01.06.2018 141 (13) 6229 (540)
01.05.2018 154 (3) 5689 (235)
01.04.2018 157 (13) 5454 (598)
01.03.2018 170 (14) 4856 (357)
01.02.2018 184 (19) 4499 (480)
01.01.2018 203 (18) 4019 (664)
01.12.2017 221 (9) 3355 (196)
01.11.2017 230 (-1) 3159 (25)
01.10.2017 229 (-7) 3134 (0)
01.09.2017 222 (-1) 3134 (24)
01.07.2017 221 (0) 3110 (0)
01.06.2017 221 (-8) 3110 (0)
01.05.2017 213 (42) 3110 (780)
01.04.2017 255 (6) 2330 (-34)
01.03.2017 261 (36) 2364 (254)
01.02.2017 297 (24) 2110 (391)
01.01.2017 321 (72) 1719 (544)
01.12.2016 393 (42) 1175 (255)
01.11.2016 435 (49) 920 (232)
01.10.2016 484 (-8) 688 (0)
01.09.2016 476 (0) 688 (0)
01.06.2016 476 (-1) 688 (0)
01.05.2016 475 (-12) 688 (0)
01.04.2016 463 (130) 688 (361)
01.03.2016 593 (-593) 327 (327)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241051091161171081072024
202310096851041111101091081081091121082023
20221081111049598979493918999972022
20211061061061061051061001062021
2020981051061041051062020
20191241161111131081101101101101061101092019
20182031841701571541411411401411451231202018
20173212972612552132212212222292302212017
20165934634754764764844353932016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour č.8, 19.04.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
383
Body za soupeře:
0
Body celkem:
383
 2. liga muži C, 14.04.2024 Body celkem:
360
Tomáš Satke  3 : 0 200
Ondřej Hazucha  3 : 1 160
 2. liga muži C, 13.04.2024 Body celkem:
400
Michal Vaněk  3 : 0 200
Antonín Novák  3 : 0 200
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M40+), 06.03.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4086
Petr Kopecký  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Tomáš Pluhař  1 : 3 0 9. - 12.
Pavel Trefný  3 : 0 0 9. - 16.
Petr Podaný  1 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
446
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1115
Petr Nesládek  0 : 2 0 21. - 22.
 bye  2 : 0 wo. 0 21. - 24.
Filip Nosek  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 0 17. - 32.
Michal Jirka  1 : 3 0 1. - 32.
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1115
Anna Zelenková  1 : 2 0 21. - 22.
Miroslav Ondruška  2 : 1 0 21. - 24.
Ondřej Ryšavý  1 : 2 0 17. - 24.
Leoš Gjumija st.  2 : 0 0 17. - 32.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 07.01.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
421
Body za soupeře:
0
Body celkem:
421
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
392
Body za soupeře:
0
Body celkem:
392
 Masters FAJNE OSTRAVA, (M35+), 18.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Jiří Pinka  1 : 3 0 5. - 6.
Petr Vosátka  3 : 1 0 5. - 8.
Ondřej Souhrada  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Rucký  3 : 2 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
373
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
240
Jaroslav Špalek  3 : 2 90
Martin Jašek  3 : 0 150
 2. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
160
Michal Zappa  1 : 3 40
Dominik Blažíček  3 : 2 120
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
412
Body za soupeře:
0
Body celkem:
412
 Masters HAMR, (M40+), 07.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Jindřich Eis  3 : 1 0 3. - 4.
Petr Kopecký  0 : 3 0 semifinále
Filip Nosek  3 : 2 0 čtvrtfinále
 MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1165
Aleš Tchuř  2 : 3 0 3. - 4.
Jaroslav Kaleta  1 : 3 0 semifinále
David Neugebauer  3 : 0 0 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 2. liga muži C, 23.04.2023 Body celkem:
120
Petra Václavková  3 : 1 120
 2. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
80
Jan Holuša  1 : 3 40
Marika Doubravová  1 : 3 40
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M35+), 09.03.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3815
Daniel Čech  1 : 3 24 11. - 12.
Jakub Stupka  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Janečka  3 : 0 120 9. - 16.
Aleš Kubíček  1 : 3 24 1. - 16.
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1606
Boris Heneš  3 : 0 41 11. - 12.
Jiří Pinka  0 : 3 0 9. - 12.
Pavel  Brichta  3 : 1 32.8 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 32.8 1. - 32.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
200
Roman Kujawa  1 : 3 40
Martin Šimka  3 : 1 160
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
160
Michal Kubíček  3 : 1 160
David Halek  0 : 3 0
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
811
Body za soupeře:
44
Body celkem:
855
Bernhard Trapp  2 : 0 24.8 23. - 24.
Dominik Forgač  0 : 2 0 21. - 24.
Radim Jurášek  0 : 2 0 17. - 24.
Pavel Bodiš  2 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Petr Rohun  2 : 3 9.92 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 2. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
200
Patrik Pelech  0 : 3 0
Pavel Blaha  3 : 0 200
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1025
Jiří Borovička  3 : 2 14.88 17. - 18.
Martin Pekárek   3 : 0 24.8 17. - 20.
David Neugebauer  3 : 1 19.84 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 PNEUKOMPLET Cup - Masters, (M35+), 10.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2763
David Neugebauer  2 : 3 28.8
Jiří Pinka  0 : 3 0
Daniel Čech  3 : 1 57.6
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1075
Miroslav Ondruška  3 : 1 24.8 15. - 16.
Lumír Klímek  2 : 3 12.4 13. - 16.
Petr Nesládek  1 : 3 6.2 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Krejčí  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Sportprofit tour č.8, 13.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 2. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
0
Jiří Dušek  0 : 3 0
Michal Kubíček  0 : 3 0
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
120
David Juráň  1 : 3 120
Petr Marek  0 : 3 0
 2. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
150
Jan Holuša  3 : 2 150
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
69
Body celkem:
999
Jaroslav Kaleta  1 : 2 9.92 17. - 18.
Ondřej Ryšavý  2 : 0 24.8 17. - 20.
Aleš Tchuř  2 : 0 24.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1008
Ondřej Ryšavý  3 : 0 25.2 7. - 8.
Martin Šimka  2 : 3 10.08 5. - 8.
Michal Štěpán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bernhard Trapp  3 : 0 21 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1414
Pavel Cigánek  2 : 1 22.32 7. - 8.
Michal Jurášek  0 : 2 0 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 0 31 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 1 19.84 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1268
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 20 27. - 28.
Pavel  Brichta  0 : 2 0 25. - 28.
Milan Tecl  2 : 0 40 25. - 32.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Morenda - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
55
Body celkem:
898
Boris Heneš  1 : 3 4.2 9. - 10.
Dominik Blažíček  3 : 1 16.8 9. - 12.
Václav Máca  3 : 0 21 9. - 16.
Josef Šebek  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M35+), 21.10.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3841
Jan Nožka  3 : 0 120 13. - 14.
Martin Janečka  3 : 0 120 13. - 16.
Jan Ryšavý  2 : 3 48 9. - 16.
Filip Nosek  0 : 3 0 1. - 16.
 2. liga muži C, 17.10.2021 Body celkem:
120
Jan Šťastník  2 : 3 120
 2. liga muži C, 16.10.2021 Body celkem:
450
Daniel Vrána  3 : 0 250
Antonín Novák  3 : 1 200
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1139
David Neugebauer  3 : 0 25.2 5. - 6.
Michal Farník  3 : 1 20.16 5. - 8.
Lukáš  Kamp  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1079
Josef Fanta  0 : 3 0 13. - 14.
Martin Kříž  3 : 2 18.6 13. - 16.
Václav Uhlíř  2 : 3 12.4 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 2 14.88 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M35+), 07.08.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3055
Jiří Pinka  0 : 3 0 5. - 6.
Martin Janečka  3 : 0 84 5. - 8.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour č.4, 25.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1015
Jiří Pinka  2 : 1 15.12 7. - 8.
Petr Hlisnikovský  1 : 2 10.08 5. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Janečka  3 : 0 21 1. - 16.
Dalibor Novák  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 3. liga muži E, 05.09.2020 Body celkem:
270
Pavel Tupec  3 : 1 120
Richard Červinka  0 : 3 0
Radek Měřínský  3 : 0 150
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M35+), 05.03.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4409
Radovan Kojecký  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Ředina  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
Jan Nožka  3 : 1 104 9. - 16.
Jan Ryšavý  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 33
Body za pořadí:
830
Body za soupeře:
76
Body celkem:
906
Tomáš Sigmund  2 : 1 14.76 33. - 34.
Martin Janečka  2 : 0 24.6 33. - 36.
Boris Heneš  2 : 0 wo. 12.3 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Aleš Tchuř  0 : 3 0 1. - 64.
 ERIN´S FLAG Cup Masters, (M35+), 01.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3090
Radovan Kojecký  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Nosek  3 : 0 84 5. - 8.
Tomáš Valta  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. liga muži E, 26.01.2020 Body celkem:
210
František Partyš  3 : 0 150
Jiří Pinka  2 : 3 60
 3. liga muži E, 25.01.2020 Body celkem:
120
Lukáš Morávek  3 : 1 120
Richard Červinka  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
53
Body celkem:
851
David Neugebauer  1 : 2 7.68 17. - 18.
Aleš Tchuř  2 : 1 11.52 17. - 20.
Robert Bravenec  2 : 0 19.2 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Lumír Klímek  2 : 3 7.68 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
997
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1064
Petr Nesládek  0 : 2 0 25. - 26.
Matěj Černý  2 : 1 19.68 25. - 28.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 32.8 25. - 32.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 17. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 32.
Roman Moravec  3 : 2 14.76 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1240
Roman Marek  1 : 2 13.12 19. - 20.
Martin Sládeček  0 : 2 0 17. - 20.
Lumír Klímek  2 : 0 32.8 17. - 24.
Vítězslav Lazar  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Pavel  Brichta  0 : 3 0 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
38
Body celkem:
896
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Pavel Holík  0 : 2 0 13. - 16.
David Juráň  0 : 2 0 9. - 16.
Jaroslav Štěpař  0 : 3 0 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži E, 01.12.2019 Body celkem:
180
Jiří Pinka  1 : 3 30
Radek Měřínský  3 : 0 150
 3. liga muži E, 30.11.2019 Body celkem:
150
Richard Červinka  0 : 3 0
František Partyš  3 : 0 150
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1358
Tomáš Havlík  1 : 2 16.4 15. - 16.
Matěj Slabý  0 : 2 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  1 : 2 16.4 9. - 16.
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 1. - 16.
Ladislav Burián  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - listopadové Masters, (M35+), 16.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3490
Michal Snopek  3 : 0 96 3. - 4.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 semifinále
Jan Nožka  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
55
Body celkem:
830
Vladimír Kolegar  3 : 0 21 13. - 14.
David Neugebauer  3 : 0 21 13. - 16.
Martin Kollár  0 : 3 0 9. - 16.
Stanislav Jurčík  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
48
Body celkem:
956
Martin Štěpán ml.  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Miroslav Ondruška  1 : 2 10.08 5. - 8.
Jan Šťastník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Poupě  3 : 0 21 1. - 16.
Petr Omelka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Extraliga Muži 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
0
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0
 3. liga muži E, 06.10.2019 Body celkem:
240
Radek Měřínský  3 : 0 150
Pavel Tupec  3 : 2 90
 3. liga muži E, 05.10.2019 Body celkem:
150
František Partyš  3 : 0 150
Jiří Pinka  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1133
Pavel  Brichta  1 : 2 12.4 11. - 12.
Radovan Kojecký  0 : 2 0 9. - 12.
Roman Moravec  2 : 1 18.6 9. - 16.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
39
Body celkem:
962
Pavel Tupec  0 : 2 0 11. - 12.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 2 0 9. - 12.
Roman Šišák  2 : 0 24 9. - 16.
Marika Doubravová  0 : 3 0 1. - 16.
Robert Šťastný  3 : 1 15.36 1. - 32.
 3. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
270
Pavel Holík  3 : 1 120
Pavel Holinka  3 : 0 150
 3. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
120
Václav Máca  3 : 2 90
Filip Smejkal  1 : 3 30
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M35+), 07.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3755
Tomáš Císařovský  0 : 3 0 11. - 12.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Karel Svoboda  2 : 3 48 1. - 16.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
14
Body celkem:
669
Michal Šoman ml.  0 : 2 wo. 0 25. - 26.
Roman Marek  2 : 0 wo. 7.2 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Petr Stryja  0 : 2 0 17. - 32.
Marek Holuša  0 : 3 0 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
973
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1051
Jaroslav Hemelka  2 : 1 19.68 27. - 28.
Pavel  Brichta  0 : 2 0 25. - 28.
Pavel Vlášek  2 : 0 32.8 25. - 32.
Hai Nguyen Nguyen  1 : 2 13.12 17. - 32.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Erin´s Flag Cup, (M35+), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
82
Body celkem:
3039
Tomáš Havlík  2 : 3 38.4 3. - 4.
Petr Kopecký  0 : 3 0 semifinále
Michal Snopek  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
60
Body celkem:
983
Michal Štěpán  1 : 2 9.6 11. - 12.
Jiří Pinka  1 : 2 9.6 9. - 12.
Tomáš Havlík  2 : 1 14.4 9. - 16.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Iveta Ferdusová  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
120
Miroslav Ondruška  3 : 2 90
Michal Vaněk  1 : 3 30
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
300
Jiří Pinka  3 : 0 150
Pavel Oswald  3 : 0 150
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
578
Body za soupeře:
29
Body celkem:
607
Lumír Klímek  2 : 0 wo. 6.3 25. - 26.
Michal Šoman  2 : 0 12.6 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 25. - 32.
Filip Rozprým  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Sládeček  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 35
Body za pořadí:
592
Body za soupeře:
54
Body celkem:
646
Michal Šoman ml.  2 : 0 18.6 35. - 36.
David Juráň  0 : 2 0 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 33. - 64.
Roman Moravec  2 : 3 7.44 1. - 64.
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Muži C - BRNO, 08.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
51
Body celkem:
869
Pavel Blaha  3 : 0 21 11. - 12.
Josef Šebek  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Blažíček  3 : 1 16.8 9. - 16.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 1. - 16.
Vladimír Kolegar  3 : 1 13.44 1. - 32.
 3. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
150
Michal Macíček   3 : 0 150
Martin David  0 : 3 0
 3. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
270
Radek Měřínský  3 : 1 120
Jaroslav Hemelka  3 : 0 150
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1030
Michal Šoman  1 : 2 12.4 15. - 16.
Petr Nesládek  1 : 2 12.4 13. - 16.
Jiří Dušek  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Dvořáček  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1063
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 25.2 5. - 8.
Martin Honek  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.11.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1146
Tomáš Sigmund  1 : 2 12.4 11. - 12.
Jiří Pinka  0 : 2 0 9. - 12.
Pavel Holík  2 : 1 18.6 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Farník  3 : 0 24.8 1. - 32.
 D tour Masters M35+ 1.kolo, (), 26.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 3. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
150
Miroslav Ondruška  1 : 3 30
Pavel  Brichta  3 : 1 120
 3. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
240
Tomáš Havlík  3 : 1 120
Pavel Sládeček  3 : 1 120
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
44
Body celkem:
887
Jiří Pinka  0 : 2 0 9. - 10.
Martin Dvořáček  2 : 0 wo. 10.5 9. - 12.
Lumír Klímek  2 : 1 12.6 9. - 16.
Jaroslav Štěpař  1 : 3 4.2 1. - 16.
Jan Netolička  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Turnaj D Moravská Slavia, 09.06.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 , 12.05.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1003
Michal Farník  2 : 1 14.4 11. - 12.
Miroslav Ondruška  1 : 2 9.6 9. - 12.
Martin Němec  2 : 1 14.4 9. - 16.
Petr Šimeček  0 : 3 0 1. - 16.
Nikola Koncer  3 : 1 15.36 1. - 32.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
69
Body celkem:
941
Roman Šebela  2 : 1 12.6 9. - 10.
Miroslav Ondruška  2 : 0 21 9. - 12.
Dominik Blažíček  2 : 1 12.6 9. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Luděk Němec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
0
Martin Honek  0 : 3 0
Josef Nakládal  0 : 3 0
 3. Liga Muži D, 07.04.2018 Body celkem:
150
Jiří Pinka  3 : 0 150
Jakub Honzík  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1013
Marek Holuša  2 : 0 24 11. - 12.
Michal Štěpán  1 : 2 9.6 9. - 12.
Petr Šimeček  2 : 1 14.4 9. - 16.
Aleš Kubíček  1 : 3 4.8 1. - 16.
Filip Rozprým  3 : 2 11.52 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
49
Body celkem:
907
Boris Heneš  2 : 0 24 15. - 16.
Martin Šimka  0 : 2 0 13. - 16.
Tomáš Havlík  1 : 2 9.6 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Štěpán ml.  3 : 1 15.36 1. - 32.
 3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 3. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
180
Jan Šťastník  1 : 3 30
Radek Měřínský  3 : 0 150
 3. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
120
Josef Nakládal  3 : 1 120
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
657
Body za soupeře:
25
Body celkem:
682
Filip Rozprým  0 : 2 0 19. - 20.
David Neugebauer  1 : 2 6.72 17. - 20.
Tomáš Vysloužil  2 : 1 10.08 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Tomáš Sigmund  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
66
Body celkem:
738
Pavel Krajsa  2 : 1 10.08 19. - 20.
Leoš Gjumija st.  0 : 2 0 17. - 20.
Martin Kopal  2 : 1 10.08 17. - 24.
Martin Kopal  2 : 1 10.08 17. - 24.
Martin Kopal  2 : 1 10.08 17. - 24.
Oldřich Kellner  2 : 1 10.08 17. - 32.
Marek Holuša  1 : 3 3.36 1. - 32.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 12.6 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
270
Jan Šťastník  2 : 3 60
Radek Měřínský  3 : 1 120
Jiří Pinka  3 : 2 90
 3. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
200
Jan Málek  3 : 2 75
Michal Šoman  3 : 0 125
 2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 37
Body za pořadí:
426
Body za soupeře:
37
Body celkem:
463
Václav Máca  2 : 1 7.56 37. - 38.
Boris Heneš  2 : 1 7.56 37. - 40.
Michal Macíček   1 : 2 5.04 33. - 40.
Martin Kopal  2 : 1 7.56 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 33. - 64.
Marcel Ujfaluši  1 : 3 2.52 1. - 64.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 3. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
25
Hynek Jičínský  0 : 3 0
Richard Červinka  1 : 3 25
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
610
Body za soupeře:
46
Body celkem:
656
Luděk Němec  3 : 0 16.8 23. - 24.
Robert Šťastný  2 : 3 6.72 21. - 24.
Miroslav Ondruška  1 : 3 3.36 17. - 24.
Vít Zachodil  3 : 0 12.6 17. - 32.
Oldřich Kellner  2 : 3 6.72 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 09.04.2017 Body celkem:
25
Pavel Tupec  1 : 3 25
Michal Přikryl  0 : 3 0
 3. Liga Muži D, 08.04.2017 Body celkem:
225
Radek Měřínský  3 : 1 100
Jaroslav Hemelka  3 : 0 125
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 34
Body za pořadí:
533
Body za soupeře:
48
Body celkem:
581
Pavel Krajsa  0 : 3 0 33. - 34.
David Neugebauer  3 : 0 14.4 33. - 36.
Robert Šťastný  3 : 1 11.52 33. - 40.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 14.4 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 29.01.2017 Body celkem:
0
Jakub Trličík  0 : 3 0
 3. Liga Muži D, 28.01.2017 Body celkem:
80
Leoš Gjumija st.  3 : 1 80
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 3. Liga Muži D, 03.12.2016 Body celkem:
50
Libor Koďousek  0 : 3 0
Filip Rozprým  2 : 3 50
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
255
Body za soupeře:
0
Body celkem:
255
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Mistrovský turnaj mužů D, 06.02.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot