Profil hráče

Anna Zelenková

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7663

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 156.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 151. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 14. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 23. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 6. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 6. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 17 (0) 17294 (663)
01.05.2024 17 (6) 16631 (3056)
01.04.2024 23 (1) 13575 (-180)
01.03.2024 24 (-1) 13755 (510)
01.02.2024 23 (-9) 13245 (-4099)
01.01.2024 14 (5) 17344 (3741)
01.12.2023 19 (0) 13603 (-593)
01.11.2023 19 (0) 14196 (0)
01.10.2023 19 (3) 14196 (3236)
01.09.2023 22 (0) 10960 (0)
01.08.2023 22 (0) 10960 (0)
01.07.2023 22 (1) 10960 (0)
01.06.2023 23 (2) 10960 (2272)
01.05.2023 25 (3) 8688 (2901)
01.04.2023 28 (5) 5787 (180)
01.03.2023 33 (0) 5607 (461)
01.02.2023 33 (-33) 5146 (5146)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241423242317172024
202333332825232222221919192023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour FINÁLE, 08.06.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
433
 Play off žen 2023/2024 - finále, 19.05.2024 Body celkem:
0
Eva Feřteková  0 : 3 0
 Ženy A, 11.05.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Johana Jedličková  2 : 3 0 1. - 16.
Laura - Liisa Lilleleht  0 : 3 wo. 0
Anna Plačková  0 : 3 wo. 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 27.04.2024 Body celkem:
1760
Anna Plačková  3 : 0 1100
Barbora Brodová  3 : 2 660
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Johana Jedličková  3 : 0 0
Sofie Hausknotzová  2 : 3 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G19), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jana Brodová  3 : 0 0
Anežka Větrovská  3 : 0 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 0 0
 3. liga muži D, 13.04.2024 Body celkem:
270
Pavel Tupec  3 : 0 150
Petr Pelikán  3 : 1 120
 Junior D-tour, (G15), 12.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 BASTR CUP - Ženy A, 06.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Johana Jedličková  3 : 2 0
Anna Plačková  3 : 1 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 16.03.2024 Body celkem:
0
Riana Alexová  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři D, (G15), 15.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 Promedeus Cup - JD, (G17), 23.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 Body celkem:
540
Hana Vavříková  3 : 2 540
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Ella Pelikánová  3 : 2 0 5. - 6.
Sofie Hogenová  3 : 0 0 5. - 8.
Barbora Komárková  2 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Johana Jedličková  3 : 1 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Eliška Hamříková  3 : 0 0 1. - 16.
 3. liga muži D, 27.01.2024 Body celkem:
250
Václav Němec  3 : 0 125
Martin Kopal  3 : 0 125
 Moravská JD Tour G15, (G15), 26.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 21
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
340
Tomáš Tauš  2 : 1 0 21. - 22.
Radim Jurášek  2 : 0 wo. 0 21. - 24.
Eliška Jičínská  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Mikulec  2 : 0 0 17. - 32.
Michal Vaněk  1 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Neya Forgáčová  3 : 0 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 0 0 5. - 8.
Johana Jedličková  2 : 3 0 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.5, 07.01.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
433
 Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Ella Pelikánová  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 1 0
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Barbora Komárková  3 : 2 0 7. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 0 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Moravská JD Tour G15 24.11.2023, (G15), 24.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Barbora Komárková  3 : 0 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 2 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Natálie  Tománková  3 : 0 0
Eliška Hamříková  3 : 0 0
Hana Klimšová  3 : 0 0
Johana Jedličková  1 : 3 0
 3. liga muži D, 22.10.2023 Body celkem:
300
Martin Kopal  3 : 0 150
Lucie Pinková  3 : 0 150
 3. liga muži D, 21.10.2023 Body celkem:
25
Ladislav Němeček  0 : 3 0
Jaroslav Hemelka  1 : 3 25
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 0 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Aneta Sezemská  0 : 3 0 9. - 10.
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 0 9. - 12.
Sofie Hogenová  3 : 0 0 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Neya Forgáčová  3 : 0 0 5. - 6.
Terezie Weiszová  3 : 0 0 5. - 8.
Ella Pelikánová  2 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Eliška Nevřelová  3 : 0 0
Terezie Weiszová  3 : 0 0
Veronika Šalová  3 : 0 0
Hana Klimšová  3 : 0 0
 Junior D-tour finále, (G15), 04.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Play off žen 2022/2023 - finále, 21.05.2023 Body celkem:
0
Zuzana Lambl Kubáňová  0 : 3 0
 Ženy A, 06.05.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2272
Johana Jedličková  2 : 3 28 11. - 12.
Orla Diamantino  1 : 3 14 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Annabelle Diamantino  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4124
Karolína Wanke  3 : 0 72
Anna Plzáková  2 : 3 28.8
Jana Brodová  3 : 0 72
Karolína Sikorová   3 : 0 72
 Junior D-tour č.4, (G15), 21.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4033
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  3 : 0 96
Anna Plzáková  3 : 2 57.6
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2901
Eva Feřteková  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Veronika Gaultier  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
180
Veronika Paldusová  1 : 3 180
 Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
0
Jacqueline Peychär  0 : 3 0
 MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
Robert Šťastný  3 : 2 0 5. - 6.
Lucie Pinková  3 : 0 0 5. - 8.
Jan Lempart  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.3, (G15), 17.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
322
Body celkem:
7606
Denisa Otáhalová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
237
Body celkem:
6081
Johana Jedličková  3 : 2 93.6 5. - 6.
Sofie Hogenová  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
1440
Veronika Paldusová  3 : 2 540
Tereza  Siegelová  3 : 0 900
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 40
Marie Zelenková  3 : 0 80
Adéla Bendová  3 : 0 80
 BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3212
 bye  3 : 0 wo. 55 15. - 16.
Denisa Otáhalová  1 : 3 22 13. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.2, (G15), 13.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Sofie Hogenová  3 : 0 128 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 25.6 semifinále
Barbora Komárková  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
338
Body celkem:
7033
Barbora Komárková  1 : 3 40 finále
Anna Plzáková  3 : 1 128 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
280
Body celkem:
5938
Jana Brodová  3 : 0 140 finále
Klára Nováková  3 : 1 89.6 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 2 86.4 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 108 čtvrtfinále
 Junior D-tour č.1, (G15), 25.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4893
Sofie Hogenová  3 : 0 84
Barbora Komárková  3 : 2 50.4
Anna Plzáková  2 : 3 33.6
Aneta Sezemská  2 : 3 33.6
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Barbora Komárková  1 : 3 14.4
Neya Forgáčová  3 : 1 57.6
Sofie Hogenová  3 : 1 76.8
 Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
Eliška Jičínská  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Blažíček  0 : 3 0 semifinále
Martin Kopal  3 : 1 0 čtvrtfinále
Maroš Kucbel  3 : 0 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4085
Terezie Weiszová  3 : 0 120 7. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 24 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4850
Karolína Sikorová   3 : 1 96 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Johana Jedličková  1 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
338
Body celkem:
7033
Denisa Otáhalová  1 : 3 40 finále
Johana Jedličková  3 : 1 128 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 24.06.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
348
Body celkem:
6192
Anna Plzáková  3 : 1 124.8 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Johana Jedličková  3 : 0 208 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Jana Brodová  3 : 0 100
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Klára Nováková  1 : 3 28 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 112 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5687
Karolína Sikorová   3 : 0 80
Nikol Kubíčková  3 : 0 80
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 1 102.4
 D tour junioři - Dietz Cup, (G17), 25.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5470
Anna Plzáková  3 : 2 86.4 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
336
Body celkem:
6881
Hana Klimšová  3 : 0 160 finále
Arina  Borisová  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Hana Klimšová  3 : 0 100 finále
Neya Forgáčová  3 : 0 80 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5966
Veronika Šalová  3 : 0 84
Eliška Hamříková  3 : 0 84
Karolína Wanke  3 : 0 140
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4865
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Plzáková  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 110 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (G15), 08.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Tina Pokorná  3 : 0 80
Monika Moltašová  3 : 0 80
Anna Plzáková  2 : 3 32
 JD Moravská Slavia G15, (G15), 18.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
196
Body celkem:
5427
Sofie Hogenová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Jana Brodová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
439
Body celkem:
7776
Veronika Šalová  3 : 0 90
Eliška Hamříková  3 : 0 90
Hana Klimšová  3 : 0 144
Johana Jedličková  3 : 1 115.2
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2443
Klára Nováková  2 : 3 24 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 48 5. - 8.
Tereza Tichá  2 : 3 24 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 64 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4755
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 72 7. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 1 96 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
208
Body celkem:
6052
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 78
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
377
Body celkem:
6221
Nikol Kubíčková  3 : 0 156 5. - 6.
Sofie Hogenová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Denisa Otáhalová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4859
Johana Jedličková  3 : 0 84
Nikol Kubíčková  3 : 0 84
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
230
Body celkem:
5655
Hana Klimšová  3 : 0 128
Marie Zelenková  3 : 1 102.4
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G15), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Monika Moltašová  3 : 0 80
Johana Jedličková  2 : 3 32
Sofie Hogenová  3 : 1 64
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3677
Barbora Komárková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  1 : 3 16.8
Karolína Sikorová   3 : 0 84
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Johana Jedličková  1 : 3 19.2
Marie Zelenková  3 : 0 96
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 0 96
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5732
Anna Plzáková  3 : 0 96
Johana Jedličková  3 : 0 96
Hana Klimšová  3 : 0 96
Denisa Otáhalová  1 : 3 19.2
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3984
Nikol Kubíčková  3 : 1 76.8 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 0 96 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 2 48 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3140
Sofie Hogenová  3 : 2 48 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Johana Jedličková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G13), 12.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Marie Zelenková  3 : 0 80
Hana Klimšová  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
186
Body celkem:
5290
Anna Plzáková  2 : 3 64 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 2 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Hana Klimšová  3 : 0 140 finále
Sára Vaněrková  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Junioři D G13 červen, (G13), 20.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3588
Sofie Hogenová  3 : 0 60
Michaela Herberová  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 1 48
Johana Jedličková  3 : 2 36
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4200
Monika Moltašová  3 : 0 130 13. - 14.
Tereza Jurigová  3 : 0 130 13. - 16.
Stela Davies  2 : 3 52 9. - 16.
Denisa Otáhalová  1 : 3 26 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Hana Klimšová  3 : 0 208 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Stela Davies  3 : 1 86.4 7. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 21.6 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
260
Body celkem:
6955
Denisa Otáhalová  1 : 3 40 finále
Marie Zelenková  3 : 0 160 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 wo. 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Aneta Skopalová  3 : 0 80 3. - 4.
Nikol Kubíčková  2 : 3 32 semifinále
Monika Moltašová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 D turnaj G11, (G11), 21.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 D turnaj G13, (G13), 21.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3041
Tereza Jurigová  3 : 0 70
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
198
Body celkem:
5623
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Hana Klimšová  3 : 1 102.4 semifinále
Marie Zelenková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Monika Moltašová  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Jana Brodová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Adéla Bendová  3 : 0 60
Karolína Wanke  3 : 0 60
Johana Jedličková  3 : 1 80
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4261
Barbora Komárková  0 : 3 0 1. - 16.
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Sofie Hogenová  3 : 0 120
Monika Moltašová  3 : 0 120
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
313
Body celkem:
6396
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Johana Jedličková  3 : 1 115.2 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marie Zelenková  3 : 0 90 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4921
Olivia Mikesková  3 : 0 70
Valentýna Boháčová  3 : 0 70
Johana Jedličková  3 : 1 89.6
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
  Junioři B, (G11), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Karolína Wanke  3 : 0 80
Johana Jedličková  1 : 3 16
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2691
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Johana Jedličková  1 : 3 14.4
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Johana Jedličková  2 : 3 32
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 1 64
 Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2691
Anna Plzáková  0 : 3 0
Julie Naučová  1 : 3 14.4
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Julie Naučová  0 : 3 0
Simona Aulehlová  3 : 0 60
Johana Jedličková  1 : 3 16
 HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2993
Hana Klimšová  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 0 wo. 36
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2359
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Tereza Jurigová  1 : 3 12
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4216
 bye  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Julie Naučová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Anna Plzáková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2118
Simona Aulehlová  1 : 3 12 7. - 8.
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 5. - 8.
Valentýna Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Koštovalová  3 : 2 30 1. - 16.
 Turnaj junioři D G11, (G11), 22.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Simona Aulehlová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot