Profil hráče

Eliška Nevřelová

hrac

Ročník: 2012
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8514

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 7. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 12. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Barbora Valovičová  3 : 2 0 11. - 12.
Romana Diwocková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Arina  Borisová  0 : 3 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Jana Pěkníková  3 : 0 0 11. - 12.
Marlen Paroulková  0 : 3 0 9. - 12.
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 9. - 16.
Klára Novosádová  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3759
Terezie Weiszová  0 : 3 0 13. - 14.
Tereza Janiurková  3 : 1 0 13. - 16.
Marie Zelenková  0 : 3 0 9. - 16.
Hana Klimšová  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Šmídová  3 : 1 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Kniezková  3 : 0 0 1. - 16.
 Krnov Vánoční D 14.12.2023 G13, (G13), 14.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Valovičová  3 : 2 0
Tereza Janiurková  2 : 3 0
Arina  Borisová  0 : 3 0
Romana Diwocková  0 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tereza Šmídová  3 : 0 0 7. - 8.
Viola Musialková  0 : 3 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 1 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Eliška Hamříková  0 : 3 0 3. - 4.
Marie Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Barbora Stella Konečná  3 : 0 0 3. - 4.
Viola Musialková  1 : 3 0 semifinále
Jitka Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 18.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Tereza Janiurková  3 : 0 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Tereza Janiurková  3 : 1 0 3. - 4.
Barbora Valovičová  2 : 3 0 semifinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Terezie Weiszová  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Johana Sliacká  3 : 1 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 6.
Viola Musialková  3 : 0 0 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Mia Trdá  3 : 0 60
 CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 3. - 4.
Adéla Bendová  0 : 3 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2143
Sára Vaněrková  0 : 3 0 7. - 8.
Terezie Weiszová  0 : 3 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3765
Barbora Stella Konečná  3 : 2 60 9. - 10.
Viola Musialková  3 : 0 100 9. - 12.
Tereza Šmídová  3 : 0 100 9. - 16.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 1. - 16.
 AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Terezie Weiszová  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
Karolína Wanke  0 : 3 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
 AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Adéla Bendová  0 : 3 0 finále
Barbora Valovičová  3 : 0 80 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3862
Adéla Bendová  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Romana Diwocková  0 : 3 0
Marlen Paroulková  0 : 3 0
Natálie  Tománková  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (G11), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
364
Body celkem:
7648
Jitka Zelenková  3 : 0 208 3. - 4.
Marie Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3230
Romana Diwocková  0 : 3 0 1. - 16.
Marlen Paroulková  0 : 3 0
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 07.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3936
Tereza Šmídová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michaela Líkařová  3 : 0 96
Valiqa Khan  3 : 0 96
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3505
Veronika Šalová  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
Romana Diwocková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Jana Lášová  3 : 0 96 5. - 6.
Valiqa Khan  3 : 0 96 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3680
Adéla Bendová  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Sára Vaněrková  0 : 3 0 5. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šalová  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3321
Barbora Stella Konečná  1 : 3 16.8
Marie Zelenková  0 : 3 0
Jitka Zelenková  3 : 1 67.2
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3310
Arina  Borisová  0 : 3 0 1. - 16.
Marlen Paroulková  0 : 3 0
Natálie  Tománková  0 : 3 0
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  0 : 3 0
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G11), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3821
Jitka Zelenková  1 : 3 19.2
Sára Vaněrková  0 : 3 0
Barbora Stella Konečná  3 : 2 57.6
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2892
Romana Diwocková  0 : 3 0 11. - 12.
Marlen Paroulková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Natálie  Tománková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 17.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3194
Romana Diwocková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jitka Zelenková  0 : 3 0
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot