Profil hráče

Natálie Tománková

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7377

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 9. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7. (02/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 04.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Adéla Bendová  1 : 3 0
Nela Drncová  3 : 0 0
Kamila Poláková  3 : 0 0
Neya Forgáčová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 finále
Adéla Bendová  3 : 1 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
Eliška Hamříková  3 : 0 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Adéla Bendová  3 : 0 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Terezie Weiszová  3 : 0 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Eliška Hamříková  1 : 3 0 5. - 6.
Arina  Borisová  3 : 2 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 1. - 16.
 Junioři A, (G17), 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 0
Veronika Šalová  1 : 3 0
Neya Forgáčová  0 : 3 0
Nela Drncová  3 : 0 0
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tereza Janiurková  3 : 0 0 5. - 6.
Nela Drncová  3 : 0 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Strahov JD 3/24 G15, (G15), 20.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3759
Monika Moltašová  2 : 3 0 13. - 14.
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Neya Forgáčová  0 : 3 0 9. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Terezie Weiszová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tereza Zápecová  3 : 0 0 7. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora  Vavříková  2 : 3 0 3. - 4.
Adéla Bendová  1 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Arina  Borisová  3 : 0 0
Marie Zelenková  1 : 3 0
Barbora  Vavříková  1 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Terezie Weiszová  3 : 0 0 7. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Barbora  Vavříková  3 : 1 0 5. - 6.
Marie Zelenková  3 : 0 0 5. - 8.
Hana Klimšová  1 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Arina  Borisová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Anna Plzáková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hana Klimšová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Eliška Hamříková  3 : 0 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
Barbora  Vavříková  3 : 1 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Barbora  Vavříková  3 : 2 0 5. - 6.
Marlen Paroulková  3 : 1 0 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 07.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Nela Drncová  3 : 0 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (G15), 29.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2319
Barbora  Vavříková  1 : 3 9.84
Nela Drncová  3 : 0 49.2
Marie Zelenková  0 : 3 0
Adéla Bendová  1 : 3 9.84
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Sára Vaněrková  1 : 3 24 7. - 8.
Barbora  Vavříková  1 : 3 24 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michaela Líkařová  3 : 0 100 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4224
Veronika Šalová  0 : 3 0 1. - 16.
Eliška Nevřelová  3 : 0 130
Marlen Paroulková  1 : 3 26
Barbora  Vavříková  3 : 2 78
Romana Diwocková  1 : 3 26
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Carine Maria Fabiánová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Vánoční Strahov JD G13, (G13), 22.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3400
Romana Diwocková  1 : 3 18 1. - 16.
Marlen Paroulková  3 : 2 54
Barbora  Vavříková  3 : 1 72
Nela Drncová  3 : 1 72
 HRADECKÝ CUP , (G13), 05.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Barbora  Vavříková  1 : 3 16 3. - 4.
Adéla Bendová  1 : 3 16 semifinále
Valiqa Khan  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3898
Veronika Šalová  0 : 3 0 1. - 16.
Eliška Nevřelová  3 : 0 110
Sára Vaněrková  1 : 3 22
Marlen Paroulková  3 : 2 66
Barbora  Vavříková  3 : 2 66
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G13), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Nela Drncová  3 : 0 60
Romana Diwocková  3 : 2 36
Adéla Bendová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Adéla Bendová  0 : 3 0 7. - 8.
Sára Vaněrková  1 : 3 21.6 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 90 1. - 16.
 Strahov JD 26.8.2022 G13, (G13), 26.08.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov junior D 6/22 G13, (G13), 29.06.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
117
Body celkem:
4081
Marlen Paroulková  0 : 3 0 11. - 12.
Romana Diwocková  2 : 3 52 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Karolína Wanke  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov junior D 5/22 G13, (G13), 16.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PJT 4/22 G13, (G13), 03.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP junioři B, (G15), 26.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2245
Charlotta Goldamerová  3 : 1 48 7. - 8.
Nela Skopalová  0 : 3 0 5. - 8.
Neya Forgáčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři B, (G13), 26.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Veronika Šalová  0 : 3 0
Arina  Borisová  0 : 3 0
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Nela Drncová  3 : 0 60
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3194
Arina  Borisová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šalová  0 : 3 0
Karolína Wanke  0 : 3 0
 Strahov junior D 3/22 G13, (G13), 02.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Sofie Radoňová  1 : 3 12 7. - 8.
Tina Pokorná  0 : 3 0 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Strahov Junior D G13 12/21, (G13), 22.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Strahov JD 4.12.2019 G11, (G11), 28.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 D junior Strahov G11, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Strahov JD 4.12.2019 G11, (G11), 04.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Strahov, junioři D - G11, (G11), 29.08.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Turnaj juniorů D G11, Strahov, (G11), 22.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Turnaj juniorů D G11, Strahov, (G11), 24.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot