Profil hráče

Sofie Hogenová

hrac

Ročník: 2008
Klub: Squash club Háje z.s.
Družstvo:Trenérova noční můra
Registrační číslo: 7838

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 38.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 36. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 605.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 592. (11/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 10. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 18. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 6. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 108.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 99. (09/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 38 (3) 2900 (0)
01.03.2024 41 (1) 2900 (0)
01.02.2024 42 (-1) 2900 (0)
01.01.2024 41 (-5) 2900 (-1932)
01.12.2023 36 (1) 4832 (0)
01.11.2023 37 (1) 4832 (0)
01.10.2023 38 (10) 4832 (2700)
01.09.2023 48 (0) 2132 (0)
01.08.2023 48 (-1) 2132 (0)
01.07.2023 47 (1) 2132 (0)
01.06.2023 48 (0) 2132 (0)
01.05.2023 48 (1) 2132 (200)
01.04.2023 49 (2) 1932 (0)
01.03.2023 51 (0) 1932 (0)
01.02.2023 51 (-12) 1932 (-1298)
01.01.2023 39 (15) 3230 (1932)
01.12.2022 54 (-5) 1298 (0)
01.11.2022 49 (-2) 1298 (0)
01.10.2022 47 (-6) 1298 (0)
01.09.2022 41 (1) 1298 (0)
01.08.2022 42 (0) 1298 (0)
01.07.2022 42 (0) 1298 (0)
01.06.2022 42 (0) 1298 (0)
01.05.2022 42 (-1) 1298 (0)
01.04.2022 41 (6) 1298 (0)
01.03.2022 47 (8) 1298 (0)
01.02.2022 55 (-55) 1298 (1298)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024414241382024
20233951514948484748483837362023
202255474142424242414749542022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Jana Brodová  0 : 3 0 7. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Terezie Weiszová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Anna Plzáková  0 : 3 0 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 3. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
30
Jan Křička  1 : 3 15
Michael Pavel  1 : 3 15
 DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Riana Alexová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Elen Gebauerová  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 1 0 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Klára Nováková  1 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Anna Zelenková  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Anna Pavelková  3 : 0 0
Klára Nováková  2 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Monika Moltašová  3 : 0 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 1. liga ženy, 29.04.2023 Body celkem:
200
Tereza Zdubová  2 : 3 200
 3. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
0
Jakub  Klíma  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
31
Body celkem:
4710
Karolína Sikorová   0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4775
Monika Moltašová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4264
Anna Zelenková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Plzáková  2 : 3 51.2 semifinále
Johana Jedličková  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
170
Body celkem:
5274
Anna Plzáková  0 : 3 0 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Neya Forgáčová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Strahov - ženy B, 17.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1932
Neya Forgáčová  3 : 0 37.2
Laura - Liisa Lilleleht  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 2 29.76
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4413
Jana Brodová  3 : 0 108 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 86.4 5. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4861
Karolína Sikorová   3 : 1 64
Terezie Weiszová  3 : 0 80
Anna Plzáková  2 : 3 51.2
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 3. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
100
Jan Votoček  3 : 0 100
Dušan Kotora  0 : 3 0
 3. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
25
Petr Beňa  1 : 3 25
Radim Glöckner  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3643
Anna Plzáková  3 : 1 67.2
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3063
Karolína Wanke  3 : 0 72
Karolína Sikorová   1 : 3 14.4
Anna Zelenková  1 : 3 19.2
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4125
 bye  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 24 5. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šalová  3 : 0 100 1. - 16.
 3. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
0
Jan Walter  0 : 3 0
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G17), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Neya Forgáčová  3 : 0 80
Anna Plzáková  0 : 3 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G15), 01.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Neya Forgáčová  0 : 3 wo. 0
Arina  Borisová  0 : 3 wo. 0
Andrea Moltašová  0 : 3 wo. 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
34
Body celkem:
3005
Jana Brodová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Anna Plzáková  1 : 3 16.8
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
146
Body celkem:
5250
Johana Jedličková  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Jana Brodová  1 : 3 31.2 7. - 8.
Anna Plzáková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tina Pokorná  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT 4/22 G17, (G17), 03.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP junioři B, (G15), 26.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Neya Forgáčová  3 : 0 100 finále
Monika Moltašová  3 : 0 80 semifinále
Charlotta Goldamerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
163
Body celkem:
4174
Anna Plzáková  2 : 3 52.8 7. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 110 1. - 16.
 Ženy B, 08.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
31
Body celkem:
1298
Barbora Komárková  0 : 3 0 7. - 8.
Laura - Liisa Lilleleht  0 : 3 0 5. - 8.
Sonja Schwarzer  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hana Kratochvílová  3 : 0 31 1. - 16.
 PJT D G19 19.12.2021, (G19), 19.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Anna Zelenková  2 : 3 57.6 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PJT D G15 21.11.2021, (G15), 21.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4117
Dora Rezic  1 : 3 24 9. - 10.
Anna Plzáková  3 : 0 120 9. - 12.
Luce Marusic  3 : 2 72 9. - 16.
Alexandra Ghiorghisor  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4068
Charlotta Goldamerová  3 : 0 wo. 40
Neya Forgáčová  3 : 0 80
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
213
Body celkem:
5198
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Anna Zelenková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 1 104 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3287
Jana Brodová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  3 : 2 50.4
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G15), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
Monika Moltašová  3 : 0 80
Anna Zelenková  1 : 3 16
Johana Jedličková  1 : 3 16
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2828
Anna Plzáková  1 : 3 16 1. - 16.
Michaela Herberová  3 : 1 64
Jana Brodová  2 : 3 32
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Anna Zelenková  2 : 3 32 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior G13, (G13), 27.06.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 PJT - Pražská juniorská tour červen G15, (G15), 14.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour květen G13, (G13), 24.05.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Michaela Herberová  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Tereza Jurigová  3 : 0 130 15. - 16.
Monika Moltašová  0 : 3 0 13. - 16.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Jana Brodová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2269
Nela Skopalová  3 : 0 60 7. - 8.
Monika Moltašová  1 : 3 12 5. - 8.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Jurigová  0 : 3 0
Julie Naučová  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3553
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Monika Moltašová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Michaela  Šimůnková  0 : 3 0
Jana Brodová  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
18
Body celkem:
2953
Jana Brodová  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Jurigová  1 : 3 18
Monika Moltašová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot