Profil hráče

Anna Plzáková

hrac

Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7186

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 39.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 23. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 447.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 447. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 3. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 11. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 6. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 77.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 77. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 2. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 2. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (09/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 39 (3) 2683 (0)
01.03.2024 42 (5) 2683 (433)
01.02.2024 47 (-1) 2250 (0)
01.01.2024 46 (-8) 2250 (-1749)
01.12.2023 38 (0) 3999 (-653)
01.11.2023 38 (-9) 4652 (-2936)
01.10.2023 29 (1) 7588 (0)
01.09.2023 30 (0) 7588 (0)
01.08.2023 30 (0) 7588 (0)
01.07.2023 30 (1) 7588 (0)
01.06.2023 31 (-3) 7588 (0)
01.05.2023 28 (-5) 7588 (0)
01.04.2023 23 (4) 7588 (0)
01.03.2023 27 (2) 7588 (0)
01.02.2023 29 (-1) 7588 (0)
01.01.2023 28 (2) 7588 (1749)
01.12.2022 30 (7) 5839 (2903)
01.11.2022 37 (-37) 2936 (2936)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024464742392024
20232829272328313030302938382023
202237302022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Teplice D, 27.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
433
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Klára Nováková  2 : 3 0
Anežka Větrovská  3 : 0 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Sofie Hogenová  3 : 0 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Zápecová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Teplice JD 27.12.2023 GU17, (G17), 27.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Ženy B, 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Anna Plačková  3 : 2 0
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Veronika Šalová  3 : 0 0 7. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 5. - 8.
Barbora Komárková  1 : 3 0 čtvrtfinále
 JD G15 Teplice 22.6.2023, (G15), 22.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3374
Lucia Gabrielová  3 : 0 70
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 1 67.2
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4924
Anna Zelenková  3 : 2 43.2
Jana Brodová  3 : 1 57.6
Karolína Sikorová   3 : 0 72
Karolína Wanke  3 : 0 72
 HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3432
Anna Zelenková  2 : 3 38.4
Zuzana Outratová  3 : 2 57.6
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Denisa Otáhalová  1 : 3 14.4
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Neya Forgáčová  3 : 0 72
Karolína Sikorová   3 : 0 72
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Adéla Bendová  3 : 0 72
Neya Forgáčová  3 : 0 72
Veronika Šalová  3 : 0 120
 MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
125
Body celkem:
5488
Jana Brodová  0 : 3 0 5. - 6.
Sofie Hogenová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
221
Body celkem:
6677
Ella Pelikánová  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Monika Moltašová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5598
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Sofie Hogenová  3 : 2 76.8 semifinále
Neya Forgáčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
362
Body celkem:
6120
Sofie Hogenová  3 : 0 160 3. - 4.
Anna Zelenková  1 : 3 32 semifinále
Hana Klimšová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Strahov - ženy B, 17.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1749
Eva Poláková  3 : 1 29.76
Anna Plačková  2 : 3 14.88
Sofie Hogenová  2 : 3 19.84
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4781
Johana Jedličková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Zelenková  2 : 3 57.6 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
197
Body celkem:
5622
Hana Klimšová  3 : 0 80
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 40
Sofie Hogenová  3 : 2 76.8
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3321
Sofie Hogenová  1 : 3 16.8
Anna Zelenková  3 : 2 50.4
Barbora Komárková  1 : 3 16.8
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
95
Body celkem:
2903
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0 finále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 65.6 semifinále
Anna Plačková  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4360
Klára Nováková  1 : 3 24 5. - 6.
Anna Zelenková  3 : 1 96 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
362
Body celkem:
6120
Arina  Borisová  3 : 0 160 3. - 4.
Denisa Otáhalová  1 : 3 32 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 SBCentrum ženy B, 08.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2936
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 49.2
Anna Plačková  3 : 1 39.36
Annabelle Diamantino  0 : 3 0
Marcela Štochlová  3 : 1 39.36
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G17), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Sofie Hogenová  3 : 0 80
Neya Forgáčová  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3304
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hogenová  3 : 1 67.2
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4910
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120 5. - 6.
Veronika Šalová  3 : 0 120 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Zuzana Outratová  3 : 1 124.8 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
291
Body celkem:
5654
Anna Zelenková  1 : 3 31.2 5. - 6.
Sofie Hogenová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Johana Jedličková  3 : 1 104 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
67
Body celkem:
2659
Jana Brodová  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína Sikorová   2 : 3 33.6 5. - 8.
Johana Jedličková  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4836
Veronika Šalová  3 : 0 80
Jana Brodová  3 : 1 64
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Zelenková  1 : 3 25.6
 AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
19
Body celkem:
2976
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  1 : 3 19.2
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Anna Zelenková  2 : 3 57.6 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4462
Sofie Hogenová  3 : 2 79.2 7. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šalová  3 : 0 110 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (G15), 08.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4156
Monika Moltašová  3 : 0 80
Tina Pokorná  3 : 0 80
Anna Zelenková  3 : 2 48
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4075
Zuzana Outratová  1 : 3 21.6 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 1 72 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3292
Jana Brodová  1 : 3 18 1. - 16.
Karolína Wanke  3 : 0 90
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Tereza Tichá  2 : 3 32 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Elen Gebauerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2666
Johana Jedličková  3 : 1 48 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 2 36 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 50 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3976
Lili Zsoldos  3 : 0 120 11. - 12.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 9. - 12.
Karolína Sikorová   3 : 1 96 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4861
Barbora Komárková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130
Jana Brodová  2 : 3 52
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
304
Body celkem:
6760
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Johana Jedličková  2 : 3 83.2 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4270
Hana Klimšová  3 : 0 96
Anna Zelenková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Johana Jedličková  2 : 3 38.4
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3392
Karolína Sikorová   3 : 0 96 7. - 8.
Nikol Kubíčková  2 : 3 38.4 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hogenová  3 : 1 64 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Michaela Herberová  3 : 2 36 5. - 6.
Hana Klimšová  3 : 0 60 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6024
Anna Zelenková  3 : 2 96 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Hanya Cup, (G15), 13.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6177
Barbora Komárková  3 : 0 wo. 78 5. - 6.
Marie Kňazovčíková   3 : 1 124.8 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
131
Body celkem:
4768
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Monika Moltašová  3 : 0 60 5. - 6.
Nela Skopalová  3 : 0 60 5. - 8.
Denisa Otáhalová  2 : 3 24 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4136
Karolína Sikorová   2 : 3 43.2 5. - 6.
Michaela Herberová  3 : 0 108 5. - 8.
Jana Brodová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4832
Nikol Kubíčková  3 : 1 115.2 7. - 8.
Karolína Sikorová   2 : 3 57.6 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Denisa Otáhalová  3 : 2 72 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Sofie Hogenová  3 : 0 50
Marie Kňazovčíková   3 : 0 50
Barbora Komárková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 1 64
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4436
Jana Brodová  3 : 2 64.8 5. - 6.
Denisa Otáhalová  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4839
Marie Kňazovčíková   2 : 3 57.6 3. - 4.
Ella Pelikánová  2 : 3 57.6 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4938
Marie Kňazovčíková   3 : 1 57.6
Karolína Sikorová   3 : 1 57.6
Anna Zelenková  3 : 0 72
Johana Jedličková  3 : 0 72
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4909
Karolína Sikorová   3 : 2 50.4
Jana Brodová  2 : 3 33.6
Marie Kňazovčíková   3 : 1 67.2
Nikol Kubíčková  3 : 1 67.2
 Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4924
Denisa Otáhalová  3 : 2 43.2
Anna Zelenková  3 : 0 72
Marie Kňazovčíková   3 : 1 57.6
Julie Naučová  3 : 0 72
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4104
Nikol Kubíčková  3 : 2 36
Monika Moltašová  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48
Jana Brodová  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2677
Valentýna Boháčová  0 : 3 wo. 0
Hana Klimšová  0 : 3 wo. 0
Anna Zelenková  0 : 3 wo. 0
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Barbora Komárková  1 : 3 31.2 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 124.8 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
317
Body celkem:
6161
Karolína Sikorová   3 : 2 93.6 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 2 93.6 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3609
Michaela Herberová  2 : 3 38.4 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Karolína Sikorová   2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4508
Marie Kňazovčíková   1 : 3 24 5. - 6.
Julie Naučová  3 : 0 120 5. - 8.
Nikol Kubíčková  1 : 3 24 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3576
Tereza Svobodová  3 : 2 36
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  3 : 2 36
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3633
Karolína Sikorová   2 : 3 40 finále
Nikol Kubíčková  3 : 1 64 semifinále
Simona Aulehlová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Nikol Kubíčková  1 : 3 19.2 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
322
Body celkem:
4909
Valentýna Boháčová  3 : 0 144 7. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 28.8 5. - 8.
Barbora Komárková  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Julie Naučová  3 : 0 120 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Karolína Sikorová   0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Johana Jedličková  3 : 0 60
Anna Zelenková  3 : 0 60
Hana Klimšová  3 : 0 100
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2840
Barbora Vodičková  2 : 3 32 3. - 4.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G11), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Monika Moltašová  3 : 0 80
Hana Klimšová  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3338
Denisa Otáhalová  1 : 3 16.8
Barbora Komárková  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 84
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4408
Karolína Sikorová   3 : 2 48
Denisa Otáhalová  2 : 3 32
Marie Kňazovčíková   3 : 0 96
Valentýna Boháčová  3 : 0 96
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3752
Jana Brodová  2 : 3 36
Barbora Komárková  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  3 : 0 90
Tereza Jurigová  3 : 0 wo. 45
 Turnaj JB, (G11), 07.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Barbora Komárková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Lea Malá  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3200
Nikol Kubíčková  3 : 2 48 3. - 4.
Nikol Kubíčková  3 : 2 48 3. - 4.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 9. - 10.
Jana Brodová  3 : 1 104 9. - 12.
Natálie Ivancová  3 : 0 130 9. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 7. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Ivancová  3 : 0 110 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G11), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Amálie Omáčková  3 : 0 60
Julie Naučová  3 : 2 36
Barbora Komárková  0 : 3 0
Michaela Herberová  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot