Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7186
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 39 | (3) | 2683 | (0) | ||
01.03.2024 | 42 | (5) | 2683 | (433) | ||
01.02.2024 | 47 | (-1) | 2250 | (0) | ||
01.01.2024 | 46 | (-8) | 2250 | (-1749) | ||
01.12.2023 | 38 | (0) | 3999 | (-653) | ||
01.11.2023 | 38 | (-9) | 4652 | (-2936) | ||
01.10.2023 | 29 | (1) | 7588 | (0) | ||
01.09.2023 | 30 | (0) | 7588 | (0) | ||
01.08.2023 | 30 | (0) | 7588 | (0) | ||
01.07.2023 | 30 | (1) | 7588 | (0) | ||
01.06.2023 | 31 | (-3) | 7588 | (0) | ||
01.05.2023 | 28 | (-5) | 7588 | (0) | ||
01.04.2023 | 23 | (4) | 7588 | (0) | ||
01.03.2023 | 27 | (2) | 7588 | (0) | ||
01.02.2023 | 29 | (-1) | 7588 | (0) | ||
01.01.2023 | 28 | (2) | 7588 | (1749) | ||
01.12.2022 | 30 | (7) | 5839 | (2903) | ||
01.11.2022 | 37 | (-37) | 2936 | (2936) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 46 | 47 | 42 | 39 | 2024 | ||||||||
2023 | 28 | 29 | 27 | 23 | 28 | 31 | 30 | 30 | 30 | 29 | 38 | 38 | 2023 |
2022 | 37 | 30 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G19), 20.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | |
Teplice D, 27.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 2 : 3 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Teplice JD 27.12.2023 GU17, (G17), 27.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Ženy B, 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plačková | 3 : 2 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
JD G15 Teplice 22.6.2023, (G15), 22.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3374 |
Lucia Gabrielová | 3 : 0 | 70 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 67.2 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4924 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 43.2 | |
Jana Brodová | 3 : 1 | 57.6 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3432 |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 57.6 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 38.4 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 3494 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 14.4 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 72 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 72 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 120 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 5488 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 6677 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5598 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 362 | Body celkem: 6120 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Strahov - ženy B, 17.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1749 |
Eva Poláková | 3 : 1 | 29.76 | |
Anna Plačková | 2 : 3 | 14.88 | |
Sofie Hogenová | 2 : 3 | 19.84 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4781 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 5622 |
Karolína Wanke | 3 : 0 wo. | 40 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 76.8 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3321 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 16.8 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 50.4 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 16.8 | |
ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 2903 |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | finále |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Anna Plačková | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 4360 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 362 | Body celkem: 6120 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
SBCentrum ženy B, 08.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2936 |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 49.2 | |
Anna Plačková | 3 : 1 | 39.36 | |
Annabelle Diamantino | 0 : 3 | 0 | |
Marcela Štochlová | 3 : 1 | 39.36 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G17), 01.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 80 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 80 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3304 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 67.2 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 290 | Body celkem: 4910 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5240 |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 5654 |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 2659 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 4836 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 80 | |
Jana Brodová | 3 : 1 | 64 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 25.6 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 2976 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4848 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4462 |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 79.2 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (G15), 08.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4156 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Tina Pokorná | 3 : 0 | 80 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 48 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 223 | Body celkem: 4075 |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3292 |
Jana Brodová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 90 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 2852 |
Tereza Tichá | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2666 |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3976 |
Lili Zsoldos | 3 : 0 | 120 | 11. - 12. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4861 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | |
Jana Brodová | 2 : 3 | 52 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6760 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4270 |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 38.4 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3392 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Nikol Kubíčková | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2628 |
Michaela Herberová | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 6024 |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 96 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Hanya Cup, (G15), 13.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6177 |
Barbora Komárková | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 6. |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 4768 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2676 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Nela Skopalová | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4136 |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Jana Brodová | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4832 |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 115.2 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3608 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 50 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 50 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 64 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 4436 |
Jana Brodová | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4839 |
Marie Kňazovčíková | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4938 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 72 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 57.6 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 57.6 | |
Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4909 |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 50.4 | |
Jana Brodová | 2 : 3 | 33.6 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 67.2 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 67.2 | |
Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4924 |
Julie Naučová | 3 : 0 | 72 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 2 | 43.2 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 57.6 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4104 |
Jana Brodová | 1 : 3 | 12 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 36 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 48 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2677 |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 6161 |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3609 |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4508 |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Julie Naučová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3576 |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 36 | |
Tereza Svobodová | 3 : 2 | 36 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3633 |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 40 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Simona Aulehlová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3551 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 4909 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Julie Naučová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 60 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 100 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2840 |
Barbora Vodičková | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Leona El Nakhala | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G11), 13.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3338 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 16.8 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 84 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4408 |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 48 | |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 32 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 96 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 96 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3752 |
Jana Brodová | 2 : 3 | 36 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 90 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 wo. | 45 | |
Turnaj JB, (G11), 07.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Lea Malá | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3200 |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4798 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Jana Brodová | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 4121 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (G11), 06.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3152 |
Amálie Omáčková | 3 : 0 | 60 | |
Julie Naučová | 3 : 2 | 36 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2457 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.