Profil hráče

Tereza Tichá

hrac

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 7762

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 29. (04/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 19. (12/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 3. (02/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 16. (04/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.02.2024 39 (-1) 3204 (0)
01.01.2024 38 (2) 3204 (0)
01.12.2023 40 (0) 3204 (0)
01.11.2023 40 (1) 3204 (0)
01.10.2023 41 (-7) 3204 (-2414)
01.09.2023 34 (0) 5618 (0)
01.08.2023 34 (0) 5618 (0)
01.07.2023 34 (1) 5618 (0)
01.06.2023 35 (-3) 5618 (0)
01.05.2023 32 (-3) 5618 (0)
01.04.2023 29 (3) 5618 (0)
01.03.2023 32 (14) 5618 (3204)
01.02.2023 46 (-1) 2414 (0)
01.01.2023 45 (-1) 2414 (0)
01.12.2022 44 (-4) 2414 (0)
01.11.2022 40 (-2) 2414 (0)
01.10.2022 38 (-38) 2414 (2414)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202438392024
20234546322932353434344140402023
20223840442022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
126
Body celkem:
4160
Karolína Sikorová   3 : 1 56
Elen Gebauerová  3 : 0 70
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3204
Petra Václavková  1 : 3 20 11. - 12.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 12.
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
156
Body celkem:
5141
Anna Pavelková  3 : 0 156 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 FAJNE Vánoční JD G19, (G19), 22.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3727
Klára Nováková  1 : 3 22.4 3. - 4.
Jana Brodová  2 : 3 44.8 semifinále
Hana Vaňková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3072
Eva Klimešová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Elen Gebauerová  3 : 0 84
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Riana Alexová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3532
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Elen Gebauerová  3 : 0 96
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Klára Nováková  0 : 3 0 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Tereza Široká  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
38
Body celkem:
3374
Zuzana Outratová  2 : 3 38.4
Klára Nováková  0 : 3 0
 AMMBRA CUP junioři A, (G19), 12.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Anna Pavelková  0 : 3 0
Tereza Stejspalová  3 : 0 112
Klára Nováková  0 : 3 0
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2989
Jana Brodová  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Sikorová   1 : 3 18
Anna Pavelková  2 : 3 36
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Klára Nováková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3140
Anna Plzáková  3 : 2 48 3. - 4.
Jana Brodová  0 : 3 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4434
Marie Kubíková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3576
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
19
Body celkem:
2976
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Komárková  1 : 3 19.2
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hostáková  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3239
 bye  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 45
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior G17, (G17), 27.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 D-TOUR junior 3. kolo G17, (G17), 20.06.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Marie Kubíková  0 : 3 0 1. - 16.
Kateřina Lindovská  3 : 0 130
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Anna Pavelková  1 : 3 26
Daniela Dohnalová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2500
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kubíková  0 : 3 0
Tereza Stejspalová  3 : 2 43.2
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2908
Anežka Větrovská  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
Tereza Jurigová  3 : 0 90 13. - 16.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 9. - 16.
Anna Pavelková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 6.
Denisa Španělová  3 : 0 60 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lucie Kolářová  3 : 0 50 1. - 16.
 D-Tour junior 1.kolo G17, (B17), 19.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2562
Anna Pavelková  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Eliška Hostáková  3 : 0 wo. 30
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2004
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Zychová  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  0 : 3 0
Tereza Jurigová  3 : 0 60
Denisa Španělová  3 : 0 60
 D-Tour junior G17 3.kolo, (G17), 15.06.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 D-Tour junior G17 2.kolo, (G17), 02.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot