Profil hráče

Eva Klimešová

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 5144

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 30. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 596.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 596. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (03/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (04/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 6. (06/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 106.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 104. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2023 69 (1) 180 (0)
01.10.2023 70 (5) 180 (0)
01.09.2023 75 (-1) 180 (0)
01.08.2023 74 (-2) 180 (0)
01.07.2023 72 (1) 180 (0)
01.06.2023 73 (-1) 180 (0)
01.05.2023 72 (-2) 180 (0)
01.04.2023 70 (-29) 180 (-3211)
01.03.2023 41 (-3) 3391 (0)
01.02.2023 38 (-2) 3391 (0)
01.01.2023 36 (0) 3391 (-180)
01.12.2022 36 (-1) 3571 (180)
01.11.2022 35 (-2) 3391 (0)
01.10.2022 33 (-3) 3391 (0)
01.09.2022 30 (1) 3391 (0)
01.08.2022 31 (0) 3391 (0)
01.07.2022 31 (3) 3391 (0)
01.06.2022 34 (2) 3391 (0)
01.05.2022 36 (1) 3391 (0)
01.04.2022 37 (17) 3391 (3211)
01.03.2022 54 (9) 180 (0)
01.02.2022 63 (1) 180 (0)
01.01.2022 64 (-64) 180 (180)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202336384170727372747570692023
20226463543736343131303335362022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Zuzana Outratová  3 : 1 0 5. - 6.
Elen Gebauerová  3 : 0 0 5. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
60
Jiří Hartmann  1 : 3 60
 PJT JD 23.6.2023 G19, (G19), 23.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3677
Anna Pavelková  3 : 0 84
Klára Nováková  1 : 3 16.8
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 Body celkem:
180
Veronika Gaultier  0 : 3 0
Tereza  Siegelová  1 : 3 180
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
157
Body celkem:
4191
Klára Nováková  3 : 1 89.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Tichá  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
0
Riana Alexová  0 : 3 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G19), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Tereza Stejspalová  3 : 0 80
Zuzana Outratová  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
275
Body celkem:
4941
Zuzana Outratová  3 : 0 128 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 51.2 semifinále
Tereza Tichá  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Especial D G19 3.6.2022, (G19), 03.06.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
200
Body celkem:
6656
Aneta Sezemská  1 : 3 41.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3211
Markéta Zemanová  1 : 3 20.8 21. - 22.
Lucie Luksová  3 : 0 104 21. - 24.
Aneta Sezemská  2 : 3 41.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 52 17. - 32.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 32.
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
0
Barbora Brodová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.12.2021 Body celkem:
180
Zuzana Severinová  1 : 3 180
 Extraliga ženy 2021/2022, 18.12.2021 Body celkem:
0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Czech junior open 2021, (G17), 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4071
Andreea Ghiorghisor  1 : 3 19.2
Anna Pavelková  3 : 0 96
Klára Nováková  3 : 1 76.8
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
276
Body celkem:
7560
Zuzana Outratová  3 : 0 130
Klára Nováková  3 : 1 104
Sofie Hausknotzová  1 : 3 41.6
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3743
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 1 72
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Klára Nováková  3 : 1 80 finále
Barbora Komárková  3 : 0 80 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 2 36 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour červen G17, (G17), 14.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4124
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 2 36
Zuzana Outratová  3 : 1 80
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3502
Barbora Komárková  3 : 0 72
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 36
Klára Nováková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 1 57.6
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3960
Aneta Sezemská  1 : 3 18
Stela Davies  3 : 0 90
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
359
Body celkem:
6203
Vendula Boháčová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Zuzana Outratová  3 : 0 156 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 2 78 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
170
Body celkem:
5274
Vendula Boháčová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Lucie Kolářová  0 : 3 wo. 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
Lucie Kolářová  0 : 3 wo. 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Karolína Šrámková  3 : 0 100 finále
Klára Nováková  3 : 0 80 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
496
Body celkem:
8572
Karolína Šrámková  3 : 0 200 finále
Vendula Boháčová  3 : 2 96 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 1 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  2 : 3 57.6 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
269
Body celkem:
4960
Nikol Štěpánová  3 : 0 70
Sofie Hausknotzová  3 : 2 42
Veronika Vejrostová  2 : 3 44.8
Karolína Šrámková  3 : 0 112
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 60
Aneta Sezemská  3 : 0 60
Julie Trollerová  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Vendula Boháčová  3 : 2 60 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 80 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
520
Body celkem:
8596
Veronika Pavlatová  3 : 0 100
Ella Pelikánová  3 : 0 100
Karolína Šrámková  3 : 0 160
Aneta Sezemská  3 : 0 160
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6036
Sofie Hausknotzová  3 : 1 112 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 112 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
429
Body celkem:
7713
Anna Pavelková  3 : 0 208 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Leona El Nakhala  3 : 0 144 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4370
Vendula Boháčová  1 : 3 25.6 3. - 4.
Anna Vrbová  2 : 3 51.2 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4435
Sofie Hausknotzová  3 : 1 86.4 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Alexandra Lacinová  3 : 0 50
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 60
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7747
Klára Nováková  3 : 0 90
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Karolína Šrámková  3 : 1 115.2
Sofie Hausknotzová  3 : 1 115.2
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
176
Body celkem:
5601
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2940
Eliška Mauchlerová  3 : 1 40
Vendula Boháčová  2 : 3 20
Aneta Sezemská  3 : 0 60
Kateřina Konečná  3 : 0 60
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
324
Body celkem:
6407
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Aneta Sezemská  3 : 0 90
Karolína Šrámková  3 : 1 115.2
Vendula Boháčová  1 : 3 28.8
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
234
Body celkem:
5338
Karolína Šrámková  2 : 3 64 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
333
Body celkem:
5564
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 3. - 4.
Veronika Vejrostová  2 : 3 57.6 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
296
Body celkem:
6752
Veronika Vejrostová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
262
Body celkem:
6964
Veronika Vejrostová  3 : 2 115.2 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7134
Veronika Vejrostová  3 : 0 192 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 1 96 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5725
Julie Trollerová  3 : 0 144 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 5. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3198
Sofie Hausknotzová  3 : 0 80 3. - 4.
Veronika Vejrostová  2 : 3 32 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (G13), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  3 : 0 60
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
Radka Rudová  3 : 0 60
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
304
Body celkem:
5729
Anna Vrbová  0 : 3 0 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 128 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 80 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
284
Body celkem:
6367
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Vendula Boháčová  3 : 2 86.4 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Aneta Sezemská  3 : 0 60 5. - 6.
Karolína Šrámková  3 : 0 60 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 50 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4300
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 84 čtvrtfinále
Anna Michalcová  3 : 0 70 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
480
Body celkem:
8556
Aneta Sezemská  3 : 0 200 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 160 semifinále
Kristýna Radová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3461
Klára Nováková  3 : 0 84 5. - 6.
Daniela Dohnalová  3 : 0 84 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Mastná  3 : 1 56 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Valerie Vohánková  3 : 0 50
Anna Michalcová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 80
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
149
Body celkem:
4454
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 7. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 28.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 120 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8135
Body za soupeře:
413
Body celkem:
8548
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 200 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 150 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 Slovácký turnaj - Junioři B, (G11), 23.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Karolína Šrámková  3 : 0 80
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
360
Body celkem:
5464
Tereza Svobodová  3 : 0 100
Riana Alexová  1 : 3 20
Karolína Šrámková  3 : 0 120
Klára Nováková  3 : 0 120
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
Aneta Sezemská  3 : 0 160 finále
Anna Pavelková  3 : 2 76.8 semifinále
Tereza Benešová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři B, (G11), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Anna Pavelková  3 : 0 80
Zuzana Outratová  3 : 0 80
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2918
Eliška Mauchlerová  1 : 3 16 3. - 4.
Vendula Boháčová  2 : 3 32 semifinále
Anna Michalcová  3 : 0 60 čtvrtfinále
Veronika Kubiczková  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (G11), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Klára Nováková  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 0 80
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4961
Bára Vaňková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  2 : 3 0
Nikol Štěpánová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
114
Body celkem:
3085
Lucie Bartůňková  3 : 1 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  3 : 2 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
147
Body celkem:
4387
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 1 0
Vendula Boháčová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 10.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
97
Body celkem:
3541
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Bára Vaňková  3 : 1 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot