Profil hráče

Aneta Sezemská

hrac

Ročník: 2007
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal A
Registrační číslo: 5090

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 263.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 203. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 13. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 30. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 5. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 16 (-2) 17305 (0)
01.05.2024 14 (1) 17305 (-593)
01.04.2024 15 (1) 17898 (0)
01.03.2024 16 (-3) 17898 (1800)
01.02.2024 13 (11) 16098 (4532)
01.01.2024 24 (3) 11566 (1752)
01.12.2023 27 (-2) 9814 (520)
01.11.2023 25 (1) 9294 (-141)
01.10.2023 26 (14) 9435 (6726)
01.09.2023 40 (-1) 2709 (0)
01.08.2023 39 (0) 2709 (0)
01.07.2023 39 (1) 2709 (0)
01.06.2023 40 (0) 2709 (0)
01.05.2023 40 (4) 2709 (494)
01.04.2023 44 (-13) 2215 (-3519)
01.03.2023 31 (-3) 5734 (-2369)
01.02.2023 28 (3) 8103 (2215)
01.01.2023 31 (-2) 5888 (-220)
01.12.2022 29 (-2) 6108 (-540)
01.11.2022 27 (-2) 6648 (0)
01.10.2022 25 (-5) 6648 (-2619)
01.09.2022 20 (0) 9267 (0)
01.08.2022 20 (0) 9267 (0)
01.07.2022 20 (0) 9267 (0)
01.06.2022 20 (0) 9267 (-2522)
01.05.2022 20 (1) 11789 (0)
01.04.2022 21 (5) 11789 (3519)
01.03.2022 26 (8) 8270 (2369)
01.02.2022 34 (6) 5901 (0)
01.01.2022 40 (0) 5901 (220)
01.12.2021 40 (7) 5681 (540)
01.11.2021 47 (1) 5141 (0)
01.10.2021 48 (7) 5141 (2619)
01.09.2021 55 (-2) 2522 (0)
01.08.2021 53 (0) 2522 (0)
01.07.2021 53 (-1) 2522 (0)
01.06.2021 52 (0) 2522 (0)
01.03.2021 52 (0) 2522 (0)
01.11.2020 52 (-52) 2522 (2522)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242413161514162024
20233128314440403939402625272023
20224034262120202020202527292022
202152525353554847402021
2020522020

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 8000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Tereza Široká  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Johana Jedličková  3 : 2 0 čtvrtfinále
 1. liga muži A, 14.04.2024 Body celkem:
400
Pavel Trávníček  2 : 3 160
Vojtěch Mohelník  3 : 2 240
 1. liga muži A, 13.04.2024 Body celkem:
0
Petr Kopecký  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 12.03.2024 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
1800
Anna Zelenková  3 : 0 900
Michaela Doležalová  3 : 0 900
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Riana Alexová  3 : 1 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 0 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
240
Adam Jiroušek  1 : 3 80
Radim Jurášek  2 : 3 160
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
480
Pavel Bodiš  2 : 3 160
Matěj Bomba  3 : 1 320
 Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 Body celkem:
260
Eva Feřteková  1 : 3 260
 ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Barbora Komárková  3 : 1 0 3. - 4.
Tereza Svobodová  2 : 3 0 semifinále
Tereza Stejspalová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Smíšená liga 2023/2024, 12.01.2024 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tereza Elznicová  3 : 2 0 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 0 1. - 16.
 Vánoční PJT G19, (G19), 17.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 ALBATROS MEDIA - Ženy B, 16.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Anna Serme  0 : 3 0
Anna Plačková  3 : 0 0
Annabelle Diamantino  3 : 1 0
Orla Diamantino  3 : 0 0
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
520
Tamara Holzbauerová  2 : 3 520
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
600
Lukáš Stupka  3 : 0 500
Martin Vostatek  1 : 3 100
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
300
Petr Kopecký  1 : 3 100
Petr Motalík  2 : 3 200
 Turnaj PJT G17, (G17), 19.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Anna Zelenková  3 : 0 0 finále
Anna Plzáková  3 : 0 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
0
Šimon Rynt  0 : 3 0
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
0
Michal Bodiš  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Anna Zelenková  3 : 0 0 9. - 10.
Annabelle Diamantino  3 : 0 0 9. - 12.
Neya Forgáčová  3 : 0 0 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Johana Jedličková  3 : 0 0
Ella Pelikánová  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Sofie Hausknotzová  3 : 1 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Ella Pelikánová  3 : 0 0 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 0 semifinále
Neya Forgáčová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Ženy B, 02.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Anna Plačková  3 : 0 0
Denisa Otáhalová  3 : 0 0
Zuzana Outratová  3 : 0 0
Sonja Schwarzer  3 : 1 0
 PJT JD 23.6.2023 G19, (G19), 23.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Anna Plzáková  3 : 0 70
Lucia Gabrielová  3 : 0 70
Ella Pelikánová  3 : 0 112
Tereza Tichá  3 : 0 112
 Muži C Čimice, 29.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
Ondřej Souhrada  1 : 3 0 3. - 4.
Michal Boška  0 : 3 0 semifinále
Michal Jeník  3 : 2 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Anna Zelenková  3 : 0 96
Anna Plzáková  3 : 0 96
Zuzana Outratová  3 : 0 96
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Denisa Otáhalová  3 : 0 72
Neya Forgáčová  3 : 0 72
Anna Plzáková  3 : 0 72
Karolína Sikorová   3 : 0 72
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
0
Michal Kareš  0 : 3 0
Petr Motalík  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6187
Vendula Boháčová  3 : 0 156 5. - 6.
Tereza Tichá  3 : 0 156 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
322
Body celkem:
8791
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Denisa Otáhalová  3 : 1 166.4 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
1800
Veronika Paldusová  3 : 0 900
Markéta Zemanová  3 : 0 900
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Klára Nováková  3 : 1 67.2
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eva Klimešová  3 : 0 84
Anna Pavelková  3 : 0 84
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
310
Body celkem:
6855
Anna Plzáková  3 : 0 160 finále
Anna Zelenková  3 : 1 102.4 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 PJT SBC 18.12.2022 G19, (G19), 18.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 17.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
Jaroslav Sezemský  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Tomáš Kukaň  0 : 3 0 5. - 8.
Pavel Šlemr  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Holub  3 : 0 0 1. - 16.
Chris Owen  3 : 0 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
160
Jan Daňsa  2 : 3 160
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
400
Matěj Bomba  3 : 1 320
Michal Jurášek  1 : 3 80
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Anna Pavelková  3 : 0 84
Zuzana Outratová  3 : 0 84
Klára Nováková  3 : 0 84
Tereza Stejspalová  3 : 0 wo. 42
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
269
Body celkem:
5927
Sofie Hogenová  3 : 0 84
Anna Zelenková  3 : 2 50.4
Barbora Komárková  3 : 2 50.4
Anna Plzáková  3 : 0 84
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5966
Riana Alexová  3 : 1 112 finále
Klára Nováková  3 : 0 112 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
280
Body celkem:
6975
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Jana Brodová  3 : 0 160 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 3. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
125
Bedřich Beneš  3 : 0 125
 3. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
200
Petr Charvát  3 : 1 100
Tomáš Jančar  3 : 1 100
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4901
Denisa Otáhalová  2 : 3 56 finále
Jana Brodová  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Especial D G19 3.6.2022, (G19), 03.06.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
387
Body celkem:
7671
Eva Klimešová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Barbora Komárková  3 : 0 260 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 208 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Extraliga ženy 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
0
Hana Vavříková  0 : 3 0
 AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Klára Nováková  3 : 0 96
Anna Plzáková  3 : 0 96
Denisa Otáhalová  3 : 0 96
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Denisa Otáhalová  3 : 1 144 finále
Anna Zelenková  3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3519
Magdaléna Janečková  3 : 2 62.4 19. - 20.
Marika Doubravová  0 : 3 0 17. - 20.
Eva Klimešová  3 : 2 62.4 17. - 24.
Tereza Tomková  3 : 0 104 17. - 32.
Tereza Elznicová  1 : 3 20.8 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2022, 26.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
87
Body celkem:
2189
Markéta Zemanová  0 : 3 0 finále
Zuzana Outratová  3 : 0 49.6 semifinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
180
Riana Alexová  1 : 3 180
 Especial D G19 18.2.2022, (G19), 18.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 3. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
0
Rudolf Malý  0 : 3 0
 Junioři A, (G17), 15.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Zuzana Outratová  0 : 3 wo. 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 wo. 0
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
328
Body celkem:
7588
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 140.8 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PJT D G19 19.12.2021, (G19), 19.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Extraliga ženy 2021/2022, 18.12.2021 Body celkem:
220
Eva Feřteková  1 : 3 220
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Denisa Otáhalová  2 : 3 57.6 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 33
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
250
Dominik Wojtucki  2 : 1 0 33. - 34.
Bedřich Beneš  2 : 0 0 33. - 36.
Tobiáš Kout  2 : 0 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 64.
Radek Krechler  0 : 3 0 1. - 64.
 3. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
60
Michal Jeník  1 : 3 30
Tomáš Císařovský  1 : 3 30
 Extraliga ženy 2021/2022, 21.11.2021 Body celkem:
360
Klára Köhlerová  0 : 3 0
Anežka Stöckelová  2 : 3 360
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.11.2021 Body celkem:
180
Veronika Malinowská  1 : 3 180
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 34
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
Dominik Wojtucki  0 : 2 0 33. - 34.
Jaroslav Novotný  2 : 1 0 33. - 36.
Mikuláš Dufek  2 : 1 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 64.
Pavel Beneš  1 : 3 0 1. - 64.
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
379
Body celkem:
6320
Nóra Juhász  1 : 3 38.4 3. - 4.
Alexandra Ghiorghisor  2 : 3 76.8 semifinále
Anna Zelenková  3 : 0 144 čtvrtfinále
Anna Plzáková  3 : 0 120 1. - 16.
 3. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
60
Miloslav Vaněrka  3 : 2 60
Richard Hron  0 : 3 0
 3. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
15
Barnabáš Školoud  0 : 3 0
Martin Mach  1 : 3 15
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 130
Zuzana Outratová  3 : 0 130
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
442
Body celkem:
8911
Jana Brodová  3 : 0 130
Denisa Otáhalová  3 : 1 104
Barbora Komárková  3 : 0 208
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Klára Nováková  3 : 0 112
Tereza Tichá  3 : 0 112
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Barbora Komárková  3 : 0 96
Klára Nováková  3 : 0 96
Tereza Tichá  3 : 0 96
 "KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
Barbora Brodová  0 : 3 0 11. - 12.
Marika Doubravová  0 : 3 0 9. - 12.
Marie Kubíková  3 : 0 80 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6125
Sofie Hausknotzová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 156 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5469
Eva Klimešová  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  3 : 0 90
Vendula Boháčová  2 : 3 57.6
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3570
Sofie Hausknotzová  2 : 3 38.4 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 96 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Ženy A, 10.10.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2522
Riana Alexová  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
Natálie Babjuková  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Karolína Holinková  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4916
Zuzana Outratová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Vendula Boháčová  2 : 3 51.2 semifinále
Tereza Tichá  3 : 0 96 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Denisa Otáhalová  3 : 0 72
Barbora Komárková  3 : 0 72
Klára Nováková  3 : 0 120
 3. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
40
Jan Dřevíkovský  2 : 3 40
 3. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
0
Martin Koša  0 : 3 0
 PJT - Pražská juniorská tour červen G17, (G17), 14.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT - Pražská juniorská tour květen G17, (G17), 24.05.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour únor G15, (G15), 23.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour únor G17, (G17), 23.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
429
Body celkem:
7713
Klára Nováková  3 : 0 208 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6867
Ella Pelikánová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Nikol Štěpánová  2 : 3 83.2 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Stela Davies  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Daniela Dohnalová  3 : 0 96 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Tichá  3 : 0 72 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4059
Eva Klimešová  1 : 3 14.4
Klára Nováková  3 : 1 57.6
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 36
Barbora Komárková  3 : 0 72
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec G17, (G17), 22.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Klára Nováková  1 : 3 21.6 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 2 64.8 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Tereza Tichá  3 : 0 90 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
Klára Nováková  2 : 3 57.6 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 28.8 semifinále
Anna Pavelková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
259
Body celkem:
5684
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 1 102.4 semifinále
Barbora Komárková  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Ella Pelikánová  3 : 0 180 finále
Jana Brodová  3 : 0 144 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Klára Nováková  3 : 0 100 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 80 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5470
Nikol Štěpánová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
396
Body celkem:
8189
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 192 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G17), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Dominika Karbanová  3 : 1 64
Zuzana Outratová  2 : 3 32
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Barbora Komárková  3 : 0 60
Zuzana Outratová  3 : 2 60
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4949
Klára Nováková  3 : 2 72 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 96 semifinále
Anežka Větrovská  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Nikol Štěpánová  3 : 0 180 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, červen, (G15), 09.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
191
Body celkem:
5422
Stela Davies  3 : 0 90
Eva Klimešová  3 : 1 72
Sofie Hausknotzová  1 : 3 28.8
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Ella Pelikánová  3 : 0 180 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Klára Nováková  3 : 2 30
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
186
Body celkem:
4134
Jasmína Absolonová  3 : 0 wo. 30
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 2 36
 PJT - Pražská juniorská tour G15, březen, (G15), 31.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT - Pražská juniorská tour G17, březen, (G17), 31.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
207
Body celkem:
4898
Barbora Vodičková  3 : 0 70
Kateřina Lindovská  3 : 0 70
Zuzana Outratová  3 : 2 67.2
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Barbora Komárková  3 : 0 140 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 112 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Zuzana Outratová  0 : 3 0 7. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 31.2 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
387
Body celkem:
8856
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 166.4 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 1 96 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 100 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Nikol Štěpánová  3 : 0 160 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 128 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Nikol Štěpánová  1 : 3 32 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 128 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Nikol Štěpánová  3 : 1 128 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 128 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 1 48
Lucie Kolářová  3 : 0 60
Eva Klimešová  3 : 0 60
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Lucie Kolářová  3 : 0 50
Klára Nováková  3 : 0 50
Julie Trollerová  3 : 0 80
Ella Pelikánová  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3189
Klára Nováková  3 : 2 48 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4185
Veronika Pavlatová  3 : 1 96 7. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 48 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valerie Hradilová  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 0 128 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vendula Boháčová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 2 86.4 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 112 semifinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2887
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Leona El Nakhala  3 : 1 56
Nikol Štěpánová  3 : 0 70
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3600
Veronika Pavlatová  3 : 1 48
Julie Trollerová  3 : 1 48
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4156
Zuzana Outratová  3 : 2 48
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Marie Kubíková  3 : 0 60 5. - 6.
Veronika Pavlatová  3 : 1 48 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6118
Barbora Komárková  3 : 0 100
Nikol Štěpánová  3 : 0 100
Eva Klimešová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  3 : 0 160
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2610
Veronika Pavlatová  3 : 1 56 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Zuzana Outratová  2 : 3 28 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Zuzana Outratová  0 : 3 0 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 1 166.4 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Julie Naučová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4413
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
539
Body celkem:
9296
Karolína Šrámková  3 : 1 176 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 176 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Leona El Nakhala  3 : 0 60
Anna Pavelková  3 : 0 60
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
Klára Nováková  2 : 3 40
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2862
Julie Trollerová  1 : 3 16 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 2 36 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Zuzana Outratová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Zuzana Outratová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Hana Klimšová  3 : 0 96 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Denisa Kubíková  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
230
Body celkem:
6313
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Zuzana Outratová  3 : 1 64
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Radka Rudová  3 : 0 50
Eliška Mauchlerová  3 : 0 50
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Julie Trollerová  3 : 1 64
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4435
Sofie Hausknotzová  1 : 3 18
Anna Bilíčková  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 108
Nikol Štěpánová  1 : 3 21.6
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
246
Body celkem:
4937
Karolína Šrámková  1 : 3 22.4
Nikol Štěpánová  3 : 0 112
Valentýna Boháčová  3 : 0 112
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
211
Body celkem:
3955
Nikol Štěpánová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96
Zuzana Outratová  3 : 1 76.8
 TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
243
Body celkem:
4909
Thuy Minh Ngoc Tran  3 : 0 96
Nikol Štěpánová  1 : 3 19.2
Ella Pelikánová  3 : 0 128
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2387
Lucie Bartůňková  3 : 1 40
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (G13), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Michaela Herberová  3 : 0 80
Julie Trollerová  2 : 3 32
Nikol Štěpánová  3 : 0 80
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
Eva Klimešová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Julie Trollerová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 1 86.4
 Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Nikol Štěpánová  2 : 3 44.8
Ella Pelikánová  3 : 2 67.2
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4410
Nikol Štěpánová  1 : 3 24 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 1 96 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Ella Pelikánová  3 : 0 128
Nikol Štěpánová  3 : 1 102.4
Karolína Šrámková  1 : 3 25.6
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3418
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Vodičková  3 : 0 90
Valerie Vohánková  3 : 1 72
Vendula Nováková  3 : 1 72
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Nela Frombergerová  3 : 0 60 5. - 6.
Radka Rudová  3 : 0 60 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5333
Sofie Hausknotzová  3 : 1 124.8 7. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
356
Body celkem:
9113
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 66
Karolína Šrámková  3 : 1 105.6
Ella Pelikánová  3 : 1 105.6
Nikol Štěpánová  3 : 2 79.2
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4165
 bye  3 : 0 120 9. - 16.
Julie Trollerová  1 : 3 24 1. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 120
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
288
Body celkem:
6371
Nikol Štěpánová  3 : 1 115.2
Karolína Šrámková  1 : 3 28.8
Ella Pelikánová  3 : 0 144
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
302
Body celkem:
5679
Sofie Hausknotzová  3 : 2 86.4 5. - 6.
Valerie Vohánková  3 : 0 144 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 2 72 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G11), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
216
Body celkem:
6299
Nela Frombergerová  3 : 0 108
Ella Pelikánová  3 : 0 108
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
48
Body celkem:
48
Sofie Hausknotzová  2 : 3 48 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Nikol Štěpánová  3 : 0 144
Karolína Šrámková  3 : 0 144
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 1 48
Veronika Pavlatová  3 : 1 48
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3349
Nikol Štěpánová  3 : 1 76.8 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
238
Body celkem:
6321
Klára Nováková  3 : 2 64.8
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4
Nikol Štěpánová  3 : 1 86.4
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 90 1. - 16.
 Chodovské A, (G11), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
282
Body celkem:
5707
Karolína Šrámková  1 : 3 25.6
Nikol Štěpánová  3 : 0 128
Klára Nováková  3 : 0 128
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 1 48 5. - 8.
Veronika Pavlatová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
216
Body celkem:
6911
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 2 96 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4248
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5896
Karolína Šrámková  3 : 2 84 finále
Valerie Vohánková  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3096
Karolína Šrámková  3 : 1 40
Julie Trollerová  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3976
Veronika Vejrostová  3 : 1 96 11. - 12.
Adéla Mastná  1 : 3 24 9. - 12.
Daniela Dohnalová  3 : 1 96 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
253
Body celkem:
6454
Zuzana Outratová  1 : 3 40 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 150 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Michalcová  3 : 1 76.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
360
Body celkem:
7055
Ella Pelikánová  3 : 0 100
Karolína Šrámková  3 : 0 100
Riana Alexová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  3 : 0 160
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3516
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 80
Julie Trollerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5670
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 0 128 semifinále
Kristýna Kolandová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
5151
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 2 72 1. - 16.
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4456
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 junioři B, (G13), 07.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Kateřina Šaštinská  3 : 0 60 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Lucie Bartůňková  0 : 3 0 5. - 6.
Kateřina Šaštinská  3 : 0 60 5. - 8.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (G11), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Klára Nováková  3 : 0 80
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5677
Adina Daňková  3 : 0 0
Bára Vaňková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2668
Anna Michalcová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4166
Adina Daňková  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
223
Body celkem:
5981
Vendula Boháčová  3 : 1 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
116
Body celkem:
4753
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3989
Ella Gálová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  1 : 3 0
Eva Klimešová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4370
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Nicol Nosková  3 : 2 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 10.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4190
Eva Klimešová  3 : 0 0
Bára Vaňková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
48
Body celkem:
4134
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3454
Riana Alexová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot