Profil hráče

Veronika Vejrostová

Ročník: 2004
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5248

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 658.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 651. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 4. (03/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 3. (11/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 92.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 78. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5623
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 6.
Daniela Dohnalová  3 : 0 156 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Hamáčková  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
572
Body celkem:
5006
Klára Hamáčková  2 : 3 52 1. - 16.
Anna Pavelková  3 : 0 130
Daniela Dohnalová  3 : 0 130
Kateřina Lindovská  3 : 0 130
Tereza Tichá  3 : 0 130
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3822
Anna Pavelková  3 : 0 108 7. - 8.
Aneta Sezemská  2 : 3 43.2 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Hamáčková  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Markéta Zemanová  0 : 3 0 1. - 16.
Marie Kubíková  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5404
Anna Pavelková  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  3 : 2 54
Vendula Boháčová  1 : 3 28.8
Riana Alexová  0 : 3 wo. 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4391
Klára Nováková  3 : 2 64.8 5. - 6.
Kateřina Lindovská  3 : 0 108 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
348
Body celkem:
6192
Klára Hamáčková  3 : 2 93.6 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Karolína Šrámková  3 : 1 166.4 semifinále
Eva Klimešová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
180
Body celkem:
5411
Kateřina Lindovská  3 : 0 90
Eliška Mecová  3 : 0 90
Tamara Holzbauerová  0 : 3 wo. 0
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
330
Body celkem:
7025
Karolína Šrámková  2 : 3 80 finále
Vendula Boháčová  3 : 1 128 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 2 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4819
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  1 : 3 28.8 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
98
Body celkem:
4132
Klara Herzog  3 : 2 42
Zuzana Outratová  3 : 1 56
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4886
Nikol Štěpánová  3 : 1 96 5. - 6.
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Zuzana Outratová  3 : 0 90 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
347
Body celkem:
6430
Vendula Boháčová  2 : 3 72 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G15), 05.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4061
Klára Nováková  3 : 0 wo. 48
Eva Machytková  3 : 0 96
Karolína Šrámková  2 : 3 38.4
 PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4009
Eliška Mecová  3 : 0 72
Vendula Boháčová  3 : 1 57.6
Riana Alexová  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
319
Body celkem:
5977
Veronika Pavlatová  3 : 0 70
Leona El Nakhala  3 : 0 70
Karolína Šrámková  3 : 0 112
Eva Klimešová  3 : 2 67.2
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Leona El Nakhala  3 : 0 80 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4242
 bye  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Kateřina Pavlusová  1 : 3 26 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
Vendula Boháčová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3995
Eva Machytková  3 : 0 96 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 96 5. - 8.
Eva Klimešová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3629
Vendula Boháčová  1 : 3 20 finále
Julie Trollerová  3 : 0 80 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3497
Kateřina Konečná  3 : 0 110 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Nela Reková  1 : 3 22 9. - 16.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 57.6 3. - 4.
Anna Vrbová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
121
Body celkem:
4394
Nela Reková  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 8.
Sarah Bala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Široká  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4886
Sofie Hausknotzová  3 : 1 96 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 0 120 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Vrbová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Eva Klimešová  3 : 0 50
Alexandra Lacinová  3 : 0 50
Aneta Sezemská  3 : 0 80
Julie Trollerová  3 : 1 64
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4747
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
146
Body celkem:
4733
Eliška Mauchlerová  3 : 2 86.4 7. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Junioři B, (G15), 02.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16
Kateřina Konečná  3 : 0 80
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3146
Kateřina  Kalabisová  3 : 0 50
Kateřina Konečná  3 : 1 40
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Eliška Mecová  3 : 0 96 7. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
16
Body celkem:
3072
Kateřina Konečná  1 : 3 16
Klára Hamáčková  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Klára Nováková  3 : 0 72
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  3 : 1 76.8
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2596
Klára Nováková  3 : 0 70 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
275
Body celkem:
6358
Vendula Boháčová  1 : 3 36 finále
Eva Klimešová  3 : 2 86.4 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Julie Trollerová  3 : 0 100 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 80 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
367
Body celkem:
7651
Eva Klimešová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Vendula Boháčová  1 : 3 41.6 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
319
Body celkem:
6260
Eva Klimešová  2 : 3 76.8 3. - 4.
Vendula Boháčová  1 : 3 38.4 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2634
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 60 5. - 8.
Martina Prokšová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Klára Nováková  3 : 0 80
Sofie Hausknotzová  3 : 0 80
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3243
Julie Trollerová  3 : 1 80 13. - 14.
Lucie Bartůňková  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Ella Gálová  0 : 3 0 9. - 16.
Vendula Boháčová  1 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
264
Body celkem:
6205
Eva Klimešová  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2690
 bye  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Martina Prokšová  1 : 3 18 13. - 16.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 9. - 16.
Adéla Mastná  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
175
Body celkem:
6116
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Klára Nováková  3 : 0 100 finále
Eva Klimešová  3 : 2 48 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3572
Julie Trollerová  2 : 3 38.4 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 2 57.6 5. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3712
Zuzana Outratová  3 : 2 64.8 7. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 21.6 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 junioři B, (G15), 03.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
32
Body celkem:
3088
Adéla Mastná  2 : 3 32
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 junioři B, (G13), 03.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  3 : 0 60
Nikol Štěpánová  3 : 0 60
Karolína Šrámková  1 : 3 12
 Albatros Media junior B, (G15), 28.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2293
 bye  3 : 0 60 7. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Engelová  3 : 2 36
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3197
Veronika Pavlatová  3 : 0 80 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G15), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Kateřina Konečná  0 : 3 0 3. - 4.
Martina Prokšová  1 : 3 19.2 semifinále
Karolína Ličková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Vendula Boháčová  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 112 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 23.04.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2029
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Karolína Šrámková  3 : 2 36 5. - 6.
Daniela Dohnalová  3 : 0 60 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2258
Julie Trollerová  1 : 3 14 11. - 12.
Adéla Mastná  1 : 3 14 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3678
Eva Klimešová  0 : 3 0 3. - 4.
Julie Trollerová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 19.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2317
Vendula Boháčová  1 : 3 10
Martina Prokšová  1 : 3 10
Lucie Husáková  3 : 0 50
Tereza Jelínková  3 : 0 50
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3695
Aneta Sezemská  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Bára Vaňková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3767
Aneta Sezemská  1 : 3 24 11. - 12.
Lucie Bartůňková  0 : 3 0 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 1 96 9. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3000
Nikol Štěpánová  3 : 0 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4719
Anna Vrbová  3 : 0 wo. 72 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Michalcová  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 junioři B, (G13), 07.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Anna Michalcová  3 : 1 48 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 0 60 5. - 8.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3174
Daniela Dohnalová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Vendula Boháčová  2 : 3 40 9. - 12.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 02.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Martina Prokšová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4873
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4240
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4216
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Adina Daňková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
23
Body celkem:
3383
Julie Trollerová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  0 : 3 0
Anna Michalcová  1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot