Profil hráče

Nela Reková

hrac

Ročník: 2001
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 3923

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 38. (09/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 700. (06/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (01/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 85. (03/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 19. (09/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.02.2023 53 (-1) 1627 (0)
01.01.2023 52 (-1) 1627 (0)
01.12.2022 51 (-4) 1627 (0)
01.11.2022 47 (-2) 1627 (0)
01.10.2022 45 (-7) 1627 (0)
01.09.2022 38 (1) 1627 (0)
01.08.2022 39 (0) 1627 (0)
01.07.2022 39 (0) 1627 (0)
01.06.2022 39 (0) 1627 (0)
01.05.2022 39 (0) 1627 (0)
01.04.2022 39 (4) 1627 (0)
01.03.2022 43 (63) 1627 (1327)
01.04.2017 106 (1) 300 (0)
01.03.2017 107 (-14) 300 (-600)
01.02.2017 93 (-1) 900 (0)
01.01.2017 92 (2) 900 (0)
01.12.2016 94 (-18) 900 (-1587)
01.11.2016 76 (3) 2487 (-500)
01.10.2016 79 (0) 2987 (0)
01.09.2016 79 (0) 2987 (0)
01.06.2016 79 (0) 2987 (0)
01.05.2016 79 (-2) 2987 (300)
01.04.2016 77 (3) 2687 (0)
01.03.2016 80 (0) 2687 (600)
01.02.2016 80 (-1) 2087 (0)
01.01.2016 79 (-18) 2087 (-91)
01.12.2015 61 (31) 2178 (1678)
01.11.2015 92 (-92) 500 (500)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202352532023
2022433939393939384547512022
201792931071062017
2016798080777979797976942016
201592612015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2022, 26.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1627
Tereza Tomková  3 : 0 37.2 5. - 6.
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 37.2 5. - 8.
Zuzana Outratová  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4512
Vanda Lukavcová  2 : 3 52
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 26
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
75
Milan Drábik  0 : 3 0
 bye  3 : 0 wo. 75
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
0
Robert Alexa  0 : 3 0
Libor Přibyl  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2971
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Marie Kubíková  3 : 0 80
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4775
Markéta Zemanová  0 : 3 0 7. - 8.
Sarah Bala  1 : 3 31.2 5. - 8.
Barbora Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3668
 bye  3 : 0 wo. 55 11. - 12.
Eliška Jičínská  1 : 3 22 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 1 88 9. - 16.
Sarah Bala  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 110 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G17), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4132
Eliška Mauchlerová  3 : 0 80
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 40
Alžběta Dufková  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (G17), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Tamara Holzbauerová  2 : 3 32
Alžběta Dufková  3 : 2 48
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
26
Body celkem:
4460
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Barbora Brodová  1 : 3 26
Sarah Bala  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G17), 07.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Simona Jarošová  3 : 0 80
Barbora Brodová  3 : 2 48
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
18
Body celkem:
3378
Veronika Bušková  1 : 3 18
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4374
Tereza Urbanová  1 : 3 24 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G17), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Simona Jarošová  3 : 0 80
Alžběta Dufková  3 : 0 80
Markéta Vítková  3 : 0 80
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2960
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2682
Tereza Urbanová  1 : 3 16 1. - 16.
Sarah Bala  3 : 2 48
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G17), 07.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
58
Body celkem:
2735
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Barbora Brodová  0 : 3 0
Tereza Jelínková  3 : 1 57.6
 1. liga Ženy C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
300
Sandra Jüttnerová  3 : 2 300
Veronika Badalová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
600
Zuzana Janošíková  3 : 0 500
Denisa Rohunová  1 : 3 100
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Zuzana Bartíková  0 : 3 0 11. - 12.
Anežka Stöckelová  0 : 3 0 9. - 12.
Tereza Urbanová  3 : 0 130 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Veronika Bušková  3 : 0 156 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4795
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Bušková  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 2 66 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4585
Barbora Brodová  3 : 0 132 7. - 8.
Eliška Jičínská  1 : 3 26.4 5. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ženy A, 21.11.2015
Pořadí: 36
Body za pořadí:
1575
Body za soupeře:
12
Body celkem:
1587
Renáta Nejtková  0 : 3 0 35. - 36.
Eliška Jičínská  1 : 3 12 33. - 36.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 64.
 junioři B, (G15), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Kateřina Drábiková  3 : 0 60
Alžběta Dufková  3 : 0 60
Veronika Bušková  3 : 0 60
Sarah Bala  1 : 3 12
 1. liga Ženy C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
500
Klára Mihulová  0 : 3 0
Jana Kovaříková  3 : 0 500
 1. liga Ženy C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Patricie Panáčková  0 : 3 0
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3409
Klára Hamáčková  3 : 0 90 9. - 10.
Eliška Jičínská  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4057
Vanda Lukavcová  2 : 3 43.2 5. - 6.
Klára Hamáčková  3 : 0 108 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 2 54 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3296
Tereza Šlehoferová  1 : 3 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
Martina Prokšová  3 : 0 0
Eliška Jičínská  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 28.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3662
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Tereza Jelínková  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3770
Martina Prokšová  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Vanda Lukavcová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 21.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
129
Body celkem:
2890
 bye  3 :  0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Veronika Bendová  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4765
Vanda Lukavcová  3 : 1 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3384
Klára Köhlerová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2899
Barbora Brodová  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 20.12.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
113
Body celkem:
3812
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 1 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3611
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 11.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Vanda Lukavcová  0 : 3 wo. 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 wo. 0
Patricie Heinzká  0 : 3 wo. 0
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3188
Markéta Zemanová  1 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Eliška Jičínská  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 17.05.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3506
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 29.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4138
Sarah Bala  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 22.03.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3393
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 1 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3925
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4198
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  2 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5673
Body za soupeře:
174
Body celkem:
5847
 bye  3 :  0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 11.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
378
Body celkem:
4326
Veronika Benešová  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 1 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 30.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
268
Body celkem:
3324
Barbora Brodová  3 : 0 0
Klára Köhlerová  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Paula Procházková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 30.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
145
Body celkem:
3589
Barbora Brodová  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3755
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Paula Procházková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G13, (G13), 02.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3657
Sarah Bala  3 : 1 0
Tamara Holzbauerová  3 : 1 0
Tereza Šlehoferová  2 : 3 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G15, (G15), 02.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
164
Body celkem:
2696
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
201
Body celkem:
3645
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Tereza Jelínková  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 12.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3595
Tereza Široká  1 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
141
Body celkem:
4778
 bye  3 :  0
Tereza Šlehoferová  3 : 1 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 05.10.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2584
Veronika Bendová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot