Profil hráče

Tamara Holzbauerová

hrac

Ročník: 2003
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - GIRL POWER
Registrační číslo: 4655

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 4. (06/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 313. (02/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 1. (10/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (10/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 56. (04/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (09/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (05/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 4 (1) 43668 (2618)
01.05.2024 5 (0) 41050 (3565)
01.04.2024 5 (0) 37485 (-286)
01.03.2024 5 (1) 37771 (5928)
01.02.2024 6 (1) 31843 (-371)
01.01.2024 7 (0) 32214 (454)
01.12.2023 7 (0) 31760 (1611)
01.11.2023 7 (0) 30149 (-4099)
01.10.2023 7 (0) 34248 (-3587)
01.09.2023 7 (0) 37835 (0)
01.08.2023 7 (0) 37835 (0)
01.07.2023 7 (0) 37835 (0)
01.06.2023 7 (0) 37835 (3819)
01.05.2023 7 (1) 34016 (708)
01.04.2023 8 (0) 33308 (1180)
01.03.2023 8 (-1) 32128 (-1738)
01.02.2023 7 (1) 33866 (2420)
01.01.2023 8 (-1) 31446 (-1682)
01.12.2022 7 (-1) 33128 (-730)
01.11.2022 6 (0) 33858 (976)
01.10.2022 6 (-1) 32882 (-3618)
01.09.2022 5 (-1) 36500 (-1938)
01.08.2022 4 (2) 38438 (4291)
01.07.2022 6 (0) 34147 (-653)
01.06.2022 6 (-1) 34800 (-4158)
01.05.2022 5 (-1) 38958 (-510)
01.04.2022 4 (0) 39468 (-405)
01.03.2022 4 (0) 39873 (-223)
01.02.2022 4 (1) 40096 (0)
01.01.2022 5 (1) 40096 (540)
01.12.2021 6 (1) 39556 (764)
01.11.2021 7 (0) 38792 (1095)
01.10.2021 7 (2) 37697 (2160)
01.09.2021 9 (1) 35537 (1676)
01.08.2021 10 (0) 33861 (0)
01.07.2021 10 (-1) 33861 (280)
01.06.2021 9 (0) 33581 (0)
01.03.2021 9 (0) 33581 (0)
01.11.2020 9 (0) 33581 (69)
01.10.2020 9 (0) 33512 (1980)
01.04.2020 9 (1) 31532 (649)
01.03.2020 10 (-2) 30883 (2737)
01.02.2020 8 (0) 28146 (0)
01.01.2020 8 (2) 28146 (984)
01.12.2019 10 (1) 27162 (4448)
01.11.2019 11 (8) 22714 (5389)
01.10.2019 19 (7) 17325 (4492)
01.09.2019 26 (0) 12833 (0)
01.08.2019 26 (0) 12833 (0)
01.07.2019 26 (0) 12833 (0)
01.06.2019 26 (4) 12833 (3048)
01.05.2019 30 (3) 9785 (168)
01.04.2019 33 (3) 9617 (1303)
01.03.2019 36 (1) 8314 (396)
01.02.2019 37 (-1) 7918 (0)
01.01.2019 36 (2) 7918 (0)
01.12.2018 38 (2) 7918 (0)
01.11.2018 40 (2) 7918 (0)
01.10.2018 42 (1) 7918 (0)
01.09.2018 43 (0) 7918 (0)
01.08.2018 43 (0) 7918 (0)
01.07.2018 43 (0) 7918 (0)
01.06.2018 43 (-1) 7918 (0)
01.05.2018 42 (8) 7918 (2172)
01.04.2018 50 (17) 5746 (2524)
01.03.2018 67 (-67) 3222 (3222)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20247655542024
20238788777777772023
20225444566456672022
202199101097762021
202088109992020
20193637363330262626261911102019
2018675042434343434240382018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Play off žen 2023/2024 - finále, 19.05.2024 Body celkem:
1100
Johana Jedličková  3 : 0 1100
 Play off žen 2023/2024 - semifinále, 18.05.2024 Body celkem:
0
Sofiia Zhrazhevska  0 : 3 0
 Ženy A, 11.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Anna Serme  3 : 2 0 finále
Olga Kolářová  3 : 2 0 semifinále
Johana Jedličková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2023/2024, 28.04.2024 Body celkem:
2200
Anna Plačková  3 : 0 1100
Veronika Gaultier  3 : 0 1100
 Extraliga ženy 2023/2024, 27.04.2024 Body celkem:
1760
Sofiia Zhrazhevska  3 : 2 660
Denisa Otáhalová  3 : 0 1100
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Smíšená liga 2023/2024, 10.04.2024 Body celkem:
1040
Olga Kolářová  3 : 1 1040
 BASTR CUP - Ženy A, 06.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Michaela Čepová  0 : 3 0
Kristina  Begeba   3 : 0 0
Anna Plačková  3 : 0 0
Anna Zelenková  3 : 0 0
 Smíšená liga 2023/2024, 13.03.2024 Body celkem:
0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Eva Feřteková  2 : 3 0 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 1 0 5. - 8.
Michaela Čepová  1 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 Body celkem:
1300
Tereza Elznicová  3 : 0 1300
 Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 Body celkem:
1760
Johana Jedličková  3 : 0 1100
Tereza Elznicová  3 : 2 660
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
2200
Lucie Luksová  3 : 0 1100
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 1100
 FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Olga Kolářová  1 : 3 0 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 0 0 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Plačková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Eva Feřteková  3 : 0 0 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 0 0 5. - 8.
Michaela Čepová  1 : 3 0 čtvrtfinále
Annabelle Diamantino  3 : 0 0 1. - 16.
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Michaela Čepová  1 : 3 0 finále
Barbora Brodová  3 : 0 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 1 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
780
Aneta Sezemská  3 : 2 780
 Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 Body celkem:
900
Anna Serme  2 : 3 360
Denisa Otáhalová  3 : 2 540
 Strahov - ženy A, 11.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Tereza Široká  3 : 1 0 3. - 4.
Michaela Čepová  2 : 3 0 semifinále
Kateřina Muchová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Annabelle Diamantino  3 : 0 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Sofie Hausknotzová  3 : 0 0 9. - 10.
Johana Jedličková  3 : 0 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Michaela Čepová  1 : 3 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
468
Body celkem:
10684
Riana Alexová  3 : 0 156
Zuzana Outratová  3 : 0 156
Michaela Čepová  3 : 2 156
 Play off žen 2022/2023 - finále, 21.05.2023 Body celkem:
880
Petra Václavková  3 : 1 880
 Ženy A, 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
248
Body celkem:
4939
Karolína Šrámková  2 : 3 56 finále
Eliška Jičínská  3 : 1 89.6 semifinále
Kristýna Hrnčiříková  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2708
Markéta Zemanová  3 : 0 70 9. - 10.
Johana Jedličková  3 : 0 70 9. - 12.
Anna Plačková  3 : 0 70 9. - 16.
Michaela Čepová  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Riana Alexová  1 : 3 31.2 5. - 6.
Tereza Široká  3 : 1 124.8 5. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lucie Luksová  3 : 0 130 1. - 16.
 FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Kateřina Muchová  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tereza Tichá  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 Body celkem:
900
Petra Václavková  3 : 0 900
 Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
440
Tereza Elznicová  2 : 3 440
Jacqueline Peychär  0 : 3 0
 Smíšená liga 2022/2023, 06.01.2023 Body celkem:
520
Tereza Široká  2 : 3 520
 Smíšená liga 2022/2023, 09.12.2022 Body celkem:
780
Marika Doubravová  3 : 2 780
 Strahov - ženy A, 03.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Eva Feřteková  2 : 3 57.6 3. - 4.
Olga Kolářová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Petra Václavková  3 : 0 90 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 Body celkem:
2200
Zuzana Severinová  3 : 0 1100
Riana Alexová  3 : 0 1100
 Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 Body celkem:
1100
Sofie Hausknotzová  3 : 0 1100
Olga Kolářová  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Eva Feřteková  0 : 3 0 finále
Karolína Šrámková  3 : 1 102.4 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
60
Dan Kolínský  1 : 3 60
 Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
1620
Vendula Boháčová  3 : 0 900
Riana Alexová  3 : 1 720
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5587
Tereza Široká  3 : 0 144 3. - 4.
Olga Kolářová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
406
Body celkem:
7690
Vendula Boháčová  3 : 0 208 3. - 4.
Karolína Šrámková  1 : 3 41.6 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 Semifinále play off 2021/2022, 14.05.2022 Body celkem:
180
Veronika Gaultier  1 : 3 180
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3659
Vendula Boháčová  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tereza Široká  2 : 3 52 9. - 16.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 52 1. - 32.
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
1100
Michaela Doležalová  3 : 0 1100
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
220
Tereza Svobodová  1 : 3 220
Kateřina Týcová  0 : 3 0
 Ženy A, 12.02.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3448
Tereza Široká  0 : 3 0 7. - 8.
Eva Feřteková  1 : 3 21.6 5. - 8.
Tereza Elznicová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.12.2021 Body celkem:
1560
Zuzana Severinová  3 : 0 900
Kristýna Hrnčiříková  3 : 2 660
 Extraliga ženy 2021/2022, 18.12.2021 Body celkem:
900
Eva Klimešová  3 : 0 900
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - ženy A, 04.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4071
Natálie Babjuková  1 : 3 24 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 96 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2021/2022, 21.11.2021 Body celkem:
180
Klára Köhlerová  1 : 3 180
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.11.2021 Body celkem:
1800
Veronika Malinowská  3 : 0 900
Anežka Stöckelová  3 : 0 900
 Strahov - ženy A, 13.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Olga Kolářová  0 : 3 0 5. - 6.
Karolína Šrámková  3 : 0 108 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
463
Body celkem:
6307
Tereza Široká  3 : 1 124.8 5. - 6.
Eliška Jičínská  3 : 0 156 5. - 8.
Anna Serme  0 : 3 0 čtvrtfinále
Markéta Zemanová  3 : 0 130 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 52 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
468
Body celkem:
8937
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
Marie Kubíková  3 : 0 156
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Široká  3 : 0 156
 "KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Eva Feřteková  0 : 3 0 3. - 4.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Široká  3 : 0 96 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
546
Body celkem:
10762
Tereza Široká  3 : 0 260 finále
Eliška Jičínská  3 : 0 208 semifinále
Markéta Zemanová  3 : 0 wo. 78 čtvrtfinále
 BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
330
Body celkem:
5988
Marika Doubravová  3 : 1 112 finále
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 112 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Klára Köhlerová  3 : 1 56 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Riana Alexová  3 : 1 128 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 128 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 20.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Olga Kolářová  0 : 3 0 3. - 4.
Eva Feřteková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Široká  3 : 0 96 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 0 80 1. - 16.
 Extraliga ženy 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
1350
Tereza Šlehoferová  3 : 0 900
 bye  3 : 0 wo. 450
 Extraliga ženy 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
1170
Klára Köhlerová  3 : 1 720
 bye  3 : 0 wo. 450
 Extraliga ženy 2020/2021, 14.05.2021 Body celkem:
900
Sofie Hausknotzová  3 : 0 900
 Ženy A, 10.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
407
Body celkem:
5638
Tereza Široká  3 : 0 144 3. - 4.
Eliška Jičínská  1 : 3 28.8 semifinále
Veronika Malinowská  3 : 0 108 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4977
Karolína Šrámková  3 : 0 84
Veronika Pavlatová  3 : 0 84
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84
Eliška Jičínská  2 : 3 33.6
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
364
Body celkem:
7648
Riana Alexová  3 : 1 124.8
Tereza Široká  1 : 3 31.2
Sofie Hausknotzová  3 : 0 208
 Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 Body celkem:
720
Tereza Šlehoferová  3 : 1 720
 Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 Body celkem:
1440
Klára Köhlerová  3 : 2 540
Barbora Brodová  3 : 0 900
 Play off extraliga ženy - finále, 20.05.2020 Body celkem:
0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Play off extraliga ženy - semifinále, 19.05.2020 Body celkem:
0
Tereza Šlehoferová  3 : 1 0
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4476
Petra Václavková  3 : 0 130 11. - 12.
Marika Doubravová  1 : 3 26 9. - 12.
Veronika Paldusová  3 : 0 130 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 104 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
282
Body celkem:
4555
Tereza Elznicová  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Michaela Malinová  2 : 3 52.8 5. - 8.
Anna Serme  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 0 110 1. - 16.
Veronika Badalová  3 : 2 52.8 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Eliška Jičínská  0 : 3 0 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 208 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Riana Alexová  3 : 0 260 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 208 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 Body celkem:
900
Riana Alexová  3 : 0 900
 Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 Body celkem:
900
Kristýna Vohánková  3 : 0 900
Natalia Ryfa  0 : 3 0
 1. liga muži A, 26.01.2020 Body celkem:
240
Radim Valášek  3 : 2 180
Zbyněk Bašta  1 : 3 60
 Strahov Ženy A, 07.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4032
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Široká  3 : 2 64.8 5. - 8.
Tereza Elznicová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Marika Doubravová  3 : 1 72 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4236
Markéta Zemanová  3 : 0 112 3. - 4.
Riana Alexová  1 : 3 22.4 semifinále
Tereza Široká  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5713
Riana Alexová  2 : 3 64 finále
Marie Kubíková  3 : 0 128 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4448
Tereza Široká  2 : 3 48 5. - 6.
Andrea Malinová  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikola Věříšová  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Adidas Woman Cup, 19.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3409
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 45 9. - 10.
Tereza Široká  3 : 2 54 9. - 12.
Markéta Zemanová  3 : 1 72 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 13.10.2019 Body celkem:
180
Marika Doubravová  1 : 3 180
Tereza Široká  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
1800
Aneta Kumstová  3 : 0 900
Veronika Paldusová  3 : 0 900
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4492
Eliška Jičínská  3 : 2 64.8 5. - 6.
Klára Mihulová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristýna Hrnčiříková  3 : 1 72 1. - 16.
Michaela Malinová  3 : 0 72 1. - 32.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
374
Body celkem:
7658
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
Michaela Čepová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  2 : 3 62.4
Tereza Široká  3 : 0 156
 Play off extraliga ženy - finále, 19.05.2019 Body celkem:
0
Tereza Elznicová  0 : 2 0
 Play off extraliga ženy - semifinále, 18.05.2019 Body celkem:
0
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 0
 Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Elznicová  1 : 3 19.2 semifinále
Tereza Zdubová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
720
Veronika Paldusová  3 : 1 720
 Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
1620
Veronika Malinowská  3 : 0 900
Hana Vavříková  3 : 1 720
 HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Valerie Hradilová  3 : 0 72
Karolína Šrámková  3 : 0 72
Vendula Boháčová  3 : 0 72
Klára Nováková  3 : 0 72
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3453
Body za soupeře:
374
Body celkem:
3827
Hana Vavříková  3 : 1 83.2 17. - 18.
Anežka Stöckelová  3 : 1 83.2 17. - 20.
Lucie Luksová  3 : 0 104 17. - 24.
Markéta Zemanová  3 : 0 104 17. - 32.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3618
Veronika Gaultier  0 : 3 0 finále
Petra Václavková  3 : 1 64 semifinále
Michaela Doležalová  3 : 0 60 čtvrtfinále
Sonja Schwarzer  3 : 0 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Eliška Jičínská  0 : 3 0 finále
Tereza Široká  3 : 2 124.8 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6364
Valerie Hradilová  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 90
Eliška Jičínská  1 : 3 28.8
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 72
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
298
Body celkem:
6993
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Eliška Jičínská  3 : 1 128 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
284
Body celkem:
5388
Ella Gálová  2 : 3 64 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4501
Klára Hamáčková  3 : 0 108 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Veem Trading Mistrovství republiky juniorů U23, (), 26.05.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Michaela Čepová  0 : 3 wo. 0
Nikola Věříšová  0 : 3 wo. 0
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0
Marie Jičínská  0 : 3 wo. 0
 STRAHOV ŽENY A, 14.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2172
Anežka Stöckelová  1 : 3 14.4 7. - 8.
Markéta Zemanová  1 : 3 14.4 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 STRAHOV ŽENY B, 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2524
Denisa Linhartová  3 : 2 37.2 finále
Sonja Schwarzer  3 : 1 39.68 semifinále
Kristýna Vohánková  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
 Poděbradské Béčko, 24.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Lenka Füzy  3 : 0 80 3. - 4.
Denisa Linhartová  0 : 3 0 semifinále
Sonja Schwarzer  3 : 2 36 čtvrtfinále
Jana Valešová  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Sarah Bala  3 : 0 156 5. - 6.
Markéta Zemanová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Eliška Jičínská  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Riana Alexová  3 : 0 260 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 208 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Valerie Hradilová  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5330
Tereza Široká  3 : 2 79.2 5. - 6.
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4773
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 6.
Nela Reková  3 : 0 wo. 66 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Riana Alexová  3 : 0 200 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 160 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G17), 15.10.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Alžběta Dufková  0 : 3 wo. 0
Nela Reková  0 : 3 wo. 0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 wo. 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
34
Body celkem:
2795
Ella Gálová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  1 : 3 16.8
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
448
Body celkem:
7785
Riana Alexová  3 : 0 180 finále
Kateřina Drábiková  3 : 1 115.2 semifinále
Anna Vrbová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
379
Body celkem:
8172
Klára Köhlerová  0 : 3 0 finále
Riana Alexová  3 : 2 115.2 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 120 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (G17), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Alžběta Dufková  3 : 0 60
Sarah Bala  3 : 0 wo. 30
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60
Kateřina Drábiková  3 : 0 60
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3888
Barbora Brodová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 2 48
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Alžběta Dufková  3 : 0 96
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Klára Hamáčková  3 : 1 128 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 128 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G17), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Alžběta Dufková  3 : 0 80
Nela Reková  3 : 2 48
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3373
Ella Gálová  3 : 2 54 9. - 10.
Veronika Bušková  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Klára Nováková  3 : 0 72
Veronika Vejrostová  3 : 0 72
Alžběta Dufková  3 : 0 120
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Riana Alexová  3 : 0 140 finále
Kateřina Konečná  3 : 0 112 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
437
Body celkem:
5814
Martina Prokšová  3 : 0 144 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 144 5. - 8.
Klára Hamáčková  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 120 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3510
Klára Nováková  3 : 0 100 11. - 12.
Ella Gálová  2 : 3 40 9. - 12.
Lucie Bartůňková  3 : 0 100 9. - 16.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Ella Gálová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Martina Prokšová  3 : 0 60
Lucie Bartůňková  3 : 0 60
Adéla Mastná  3 : 0 100
 junioři B SBCentrum, (G15), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Kateřina Drábiková  3 : 2 36
Tereza Branná  3 : 0 60
Sarah Bala  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Alžběta Dufková  3 : 0 96 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 80 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Eliška Mauchlerová  3 : 0 108 7. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Bušková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Lucie Bartůňková  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G15), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Julie Trollerová  3 : 0 80 3. - 4.
Veronika Bušková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Engelová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
Markéta Zemanová  0 : 3 0 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  3 : 0 84 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Tereza Jelínková  3 : 0 50
Veronika Cechlová  3 : 0 50
Martina Prokšová  3 : 1 64
Simona Jarošová  3 : 0 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
204
Body celkem:
2881
Adéla Mastná  3 : 0 72 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 72 5. - 8.
Veronika Bušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Vendula Boháčová  3 : 0 140 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 112 semifinále
Eva Klimešová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G15), 20.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Julie Trollerová  3 : 0 60
Klára Hamáčková  3 : 0 60
Veronika Bušková  1 : 3 20
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
571
Body celkem:
9971
Klára Hamáčková  3 : 1 192 finále
Kateřina Drábiková  3 : 2 115.2 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Lucie Bartůňková  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Aneta Sezemská  3 : 0 80
Anna Michalcová  3 : 0 80
Eliška Mauchlerová  3 : 0 128
Klára Hamáčková  3 : 0 128
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8249
Ella Gálová  0 : 3 0 finále
Riana Alexová  3 : 0 192 semifinále
Anna Vrbová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
202
Body celkem:
5306
Riana Alexová  1 : 3 32 3. - 4.
Ella Gálová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4941
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Anna Vrbová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4964
Martina Prokšová  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 0 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 28.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3586
Alžběta Dufková  3 : 0 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
343
Body celkem:
5720
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Branná  3 : 1 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4289
 bye  3 : 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
337
Body celkem:
5568
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Veronika Benešová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 01.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4185
Barbora Brodová  3 : 0 wo. 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10852
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Nikola Rysová  3 : 0 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4713
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4918
Veronika Bušková  3 : 1 0
Nela Reková  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
544
Body celkem:
8620
Riana Alexová  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Nikola Rysová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G13, (G13), 25.01.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4225
Tereza Branná  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 21.12.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
465
Body celkem:
7802
Riana Alexová  3 : 0 0
Klára Novotná  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
81
Body celkem:
3517
Tereza Široká  3 : 0 wo. 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Klára Köhlerová  1 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
412
Body celkem:
3596
Tereza Široká  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 09.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8570
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 1 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G13, (G13), 02.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3198
Sarah Bala  3 : 1 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Nela Reková  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 05.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
464
Body celkem:
8540
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 21.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
47
Body celkem:
3103
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 07.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 04.05.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3590
Veronika Bušková  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot