Profil hráče

Riana Alexová

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5069

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 7. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 483.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 239. (04/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 84.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 36. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (08/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 3. (04/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 19 (2) 15218 (-260)
01.05.2024 21 (-1) 15478 (0)
01.04.2024 20 (-9) 15478 (-5092)
01.03.2024 11 (-3) 20570 (-3140)
01.02.2024 8 (0) 23710 (-5592)
01.01.2024 8 (1) 29302 (2197)
01.12.2023 9 (-1) 27105 (-2827)
01.11.2023 8 (0) 29932 (-2936)
01.10.2023 8 (0) 32868 (-552)
01.09.2023 8 (0) 33420 (0)
01.08.2023 8 (0) 33420 (0)
01.07.2023 8 (0) 33420 (0)
01.06.2023 8 (0) 33420 (80)
01.05.2023 8 (-1) 33340 (0)
01.04.2023 7 (2) 33340 (4192)
01.03.2023 9 (4) 29148 (4311)
01.02.2023 13 (3) 24837 (7921)
01.01.2023 16 (0) 16916 (0)
01.12.2022 16 (6) 16916 (5687)
01.11.2022 22 (9) 11229 (6697)
01.10.2022 31 (5) 4532 (2552)
01.09.2022 36 (1) 1980 (0)
01.08.2022 37 (0) 1980 (0)
01.07.2022 37 (-8) 1980 (-2594)
01.06.2022 29 (-2) 4574 (-2660)
01.05.2022 27 (-4) 7234 (-2500)
01.04.2022 23 (2) 9734 (0)
01.03.2022 25 (0) 9734 (180)
01.02.2022 25 (5) 9554 (0)
01.01.2022 30 (-9) 9554 (-4000)
01.12.2021 21 (1) 13554 (-2986)
01.11.2021 22 (-5) 16540 (-2667)
01.10.2021 17 (0) 19207 (-506)
01.09.2021 17 (-1) 19713 (0)
01.08.2021 16 (0) 19713 (0)
01.07.2021 16 (2) 19713 (594)
01.06.2021 18 (-1) 19119 (0)
01.03.2021 17 (6) 19119 (4000)
01.11.2020 23 (6) 15119 (2660)
01.10.2020 29 (3) 12459 (2500)
01.04.2020 32 (1) 9959 (0)
01.03.2020 33 (1) 9959 (1800)
01.02.2020 34 (1) 8159 (0)
01.01.2020 35 (1) 8159 (0)
01.12.2019 36 (0) 8159 (179)
01.11.2019 36 (5) 7980 (2667)
01.10.2019 41 (7) 5313 (2506)
01.09.2019 48 (0) 2807 (0)
01.08.2019 48 (0) 2807 (0)
01.07.2019 48 (0) 2807 (0)
01.06.2019 48 (0) 2807 (0)
01.05.2019 48 (4) 2807 (0)
01.04.2019 52 (3) 2807 (0)
01.03.2019 55 (2) 2807 (0)
01.02.2019 57 (3) 2807 (0)
01.01.2019 60 (2) 2807 (0)
01.12.2018 62 (-62) 2807 (2807)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202488112021192024
2023161397888888892023
20223025252327293737363122162022
202117181616171722212021
20203534333229232020
20196057555248484848484136362019
2018622018

Seznam zápasů

Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 , 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Smíšená liga 2023/2024, 03.04.2024 Body celkem:
0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 16.03.2024 Body celkem:
1100
Anna Zelenková  3 : 0 1100
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
1300
Natálie Babjuková  0 : 3 0
Barbora Brodová  3 : 0 1300
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Klára Nováková  3 : 0 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři D, (G19), 24.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Fresh Box Cup - junioři D, (G19), 27.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tereza Elznicová  3 : 1 0 5. - 6.
Anna Zelenková  3 : 1 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Johana Jedličková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
360
Radovan Kojecký  3 : 2 180
Jan Ryšavý  3 : 2 180
 Smíšená liga 2023/2024, 23.11.2023 Body celkem:
1040
Markéta Zemanová  3 : 1 1040
 Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 Body celkem:
0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Tereza Elznicová  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Barbora Brodová  3 : 0 0 7. - 8.
Tereza Elznicová  2 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Plačková  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Sofie Hogenová  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Karolína Šrámková  1 : 3 0
 Freshbox - junioři D č.1, (G19), 01.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Junioři D Viktoria, (G19), 10.06.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
322
Body celkem:
7606
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  3 : 0 156
Tereza Široká  3 : 1 166.4
 Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 Body celkem:
260
Tereza Široká  1 : 3 260
 Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
Kateřina Týcová  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
348
Body celkem:
6192
Tamara Holzbauerová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Marika Doubravová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 130 1. - 16.
 FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4440
Tereza Široká  1 : 3 24 5. - 6.
Kristýna Hrnčiříková  3 : 1 96 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 1 80 1. - 16.
 Smíšená liga 2022/2023, 07.02.2023 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
364
Body celkem:
8833
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 0 208 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 Body celkem:
720
Zuzana Severinová  3 : 1 720
Jacqueline Peychär  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
1980
Tereza Elznicová  3 : 0 1100
Petra Václavková  3 : 1 880
 BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4892
Eva Feřteková  2 : 3 52.8 5. - 6.
Tereza Široká  3 : 0 132 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 110 1. - 16.
 Vánoční junioři D, (G19), 21.12.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 Body celkem:
1100
Vendula Boháčová  3 : 0 1100
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 Body celkem:
1320
Olga Kolářová  1 : 3 220
Zuzana Severinová  3 : 0 1100
 Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3447
Lucie Luksová  3 : 0 96 7. - 8.
Marika Doubravová  2 : 3 38.4 5. - 8.
Tereza Elznicová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 0 80 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Barbora Brodová  3 : 1 76.8 5. - 6.
Barbora Komárková  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 80 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Aneta Sezemská  1 : 3 28 finále
Eva Klimešová  3 : 0 112 semifinále
Elen Gebauerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
1080
Tamara Holzbauerová  1 : 3 180
Eva Klimešová  3 : 0 900
 Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
1620
Tereza  Siegelová  3 : 0 900
Aleksandra Galwa  3 : 1 720
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2552
Tereza Tichá  3 : 0 72
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
520
Body celkem:
10736
Karolína Šrámková  3 : 2 156 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 208 semifinále
Tereza Tichá  3 : 0 156 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
481
Body celkem:
8950
Karolína Šrámková  1 : 3 52 finále
Eva Klimešová  3 : 0 208 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
421
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
1080
Barbora Brodová  3 : 0 900
Zuzana Severinová  1 : 3 180
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
900
Aneta Sezemská  3 : 1 720
Veronika Gaultier  1 : 3 180
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
211
Body celkem:
5636
Tamara Holzbauerová  1 : 3 32 finále
Eliška Jičínská  3 : 1 102.4 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 20.06.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2594
Sofie Hausknotzová  3 : 0 80 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 9. - 16.
Marika Doubravová  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Ženy A, 10.10.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2660
Aneta Sezemská  3 : 0 72 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
Michaela Čepová  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Veronika Malinowská  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
412
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
156
Body celkem:
6000
Tereza Široká  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  1 : 3 31.2
Barbora Brodová  3 : 1 124.8
 Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 Body celkem:
900
Barbora Brodová  3 : 0 900
 Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 Body celkem:
1600
Tereza Šlehoferová  3 : 1 720
Karolína Šrámková  3 : 1 880
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 20
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
348
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 20
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
348
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
306
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
 bye  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Sandra Jüttnerová  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 208 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Karolína Šrámková  3 : 0 260 finále
Klára Nováková  3 : 0 208 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 Body celkem:
900
Ella Pelikánová  3 : 0 900
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 Body celkem:
900
Veronika Malinowská  3 : 2 540
Klára Mihulová  2 : 3 360
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Vendula Boháčová  3 : 0 180 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 144 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 13.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
433
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4865
Eliška Jičínská  0 : 3 0 finále
Tamara Holzbauerová  3 : 1 89.6 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6865
Tamara Holzbauerová  3 : 2 96 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 128 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2986
Romana Adámková  3 : 0 80 17. - 18.
Vendula Boháčová  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Ella Gálová  1 : 3 16 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7733
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 90
Vendula Boháčová  3 : 0 144
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 72
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Adidas Woman Cup, 19.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2667
Veronika Gaultier  3 : 2 43.2 17. - 18.
Michaela Doležalová  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
356
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3037
Tereza Široká  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2506
Sofie Hausknotzová  3 : 0 72 19. - 20.
Michaela Malinová  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Tereza Široká  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
356
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
323
Aleš Novák  2 : 0 0 23. - 24.
Filip Hurta  0 : 2 0 21. - 24.
Jan Ryšavý  0 : 2 0 17. - 24.
Jan Jícha  2 : 0 0 17. - 32.
Tomáš Strmiska  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
348
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Tereza Široká  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Veronika Vejrostová  3 : 0 260 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 208 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
299
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6024
Eliška Jičínská  3 : 2 96 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 144 semifinále
Jagoda Góra  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
356
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Marie Kubíková  3 : 0 120 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 120 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 100 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Karolína Šrámková  3 : 1 144 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2807
Romana Adámková  3 : 0 90 15. - 16.
Petra Václavková  1 : 3 18 13. - 16.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 16.
Anežka Stöckelová  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4943
Vendula Boháčová  3 : 0 70
Karolína Šrámková  3 : 0 70
Veronika Vejrostová  3 : 0 112
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Tereza Zdubová  1 : 3 18
Tereza Široká  1 : 3 18
Vanda Lukavcová  3 : 1 72
Kateřina Pavlusová  3 : 0 wo. 45
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4747
Markéta Zemanová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
331
 PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Alžběta Dufková  3 : 0 72
Sofie Hausknotzová  3 : 0 72
Veronika Vejrostová  3 : 0 120
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
392
 Extraliga Ženy 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
0
Veronika Paldusová  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 36
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 208 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Karolína Šrámková  3 : 0 260 finále
Eva Klimešová  3 : 0 208 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Anna Vrbová  3 : 1 128 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 128 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
432
Body celkem:
6515
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Zuzana Outratová  3 : 0 144 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Anna Vrbová  3 : 0 180 finále
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 144 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3475
Daniela Dohnalová  3 : 0 110 13. - 14.
Tereza Široká  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6961
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Kateřina Drábiková  3 : 2 96 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
275
Body celkem:
6358
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7196
Kateřina Drábiková  3 : 1 153.6 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 76.8 semifinále
Anna Vrbová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 120 1. - 16.
 Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
365
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4304
Kateřina Drábiková  1 : 3 25.6 3. - 4.
Klára Hamáčková  1 : 3 25.6 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
490
Body celkem:
8566
Vendula Boháčová  3 : 1 160 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 160 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4940
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 112 semifinále
Kateřina Drábiková  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
528
Body celkem:
4608
Eliška Mauchlerová  3 : 0 120 9. - 10.
Alžběta Dufková  3 : 1 96 9. - 12.
Alžběta Dufková  3 : 1 96 9. - 12.
Alžběta Dufková  3 : 1 96 9. - 12.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 120 9. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Vendula Boháčová  3 : 0 260 finále
Eva Klimešová  3 : 0 208 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
283
Body celkem:
4974
Alžběta Dufková  3 : 1 56
Kateřina Drábiková  3 : 0 70
Ella Gálová  2 : 3 44.8
Eliška Mauchlerová  3 : 0 112
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10036
Vendula Boháčová  3 : 0 240 finále
Eva Klimešová  3 : 0 192 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 120 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  3 : 0 120 5. - 8.
Veronika Bušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Drábiková  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10036
Vendula Boháčová  3 : 0 240 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 192 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3822
Adéla Mastná  3 : 0 108 7. - 8.
Ella Gálová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Kateřina Drábiková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
588
Body celkem:
9988
Anna Vrbová  3 : 1 192 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 192 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
455
Body celkem:
7792
Eva Klimešová  3 : 0 180 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 semifinále
Anna Vrbová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 28
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
286
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Julie Trollerová  3 : 0 140 finále
Eva Klimešová  3 : 0 112 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
341
Body celkem:
6282
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Hamáčková  2 : 3 76.8 semifinále
Eva Klimešová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9814
Body za soupeře:
663
Body celkem:
10476
Eva Klimešová  3 : 0 250 finále
Zuzana Outratová  3 : 0 200 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 150 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5753
Kateřina Drábiková  2 : 3 64 finále
Julie Trollerová  3 : 0 128 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
500
Body celkem:
8576
Eva Klimešová  3 : 1 80
Tereza Svobodová  3 : 0 100
Aneta Sezemská  3 : 0 160
Nikol Štěpánová  3 : 0 160
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
216
Body celkem:
6157
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Klára Hamáčková  3 : 2 72 1. - 16.
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
348
Body celkem:
6106
Tamara Holzbauerová  3 : 1 128 3. - 4.
Anna Vrbová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Drábiková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 100 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Klára Hamáčková  3 : 0 128 3. - 4.
Ella Gálová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
350
Body celkem:
6895
 bye  3 :  0
Nikol Štěpánová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4170
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Ella Gálová  0 : 3 0
Karolína Ličková  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
258
Body celkem:
3495
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Martina Prokšová  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
324
Body celkem:
8400
Julie Trollerová  3 : 2 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
293
Body celkem:
4373
Tereza Branná  1 : 3 0
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Klára Nováková  3 : 0 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Adina Daňková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 24.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3502
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Adéla Mastná  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
290
Body celkem:
6048
 bye  3 :  0
Anna Vrbová  2 : 3 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
280
Body celkem:
5511
Anna Vrbová  1 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
319
Body celkem:
6163
 bye  3 :  0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Julie Trollerová  3 : 1 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
365
Body celkem:
7060
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 1 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 21.12.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
271
Body celkem:
6354
Jana Pokorná  3 : 0 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot