Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 5069
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 11 | (-3) | 20570 | (-3140) | ||
01.02.2024 | 8 | (0) | 23710 | (-5592) | ||
01.01.2024 | 8 | (1) | 29302 | (2197) | ||
01.12.2023 | 9 | (-1) | 27105 | (-2827) | ||
01.11.2023 | 8 | (0) | 29932 | (-2936) | ||
01.10.2023 | 8 | (0) | 32868 | (-552) | ||
01.09.2023 | 8 | (0) | 33420 | (0) | ||
01.08.2023 | 8 | (0) | 33420 | (0) | ||
01.07.2023 | 8 | (0) | 33420 | (0) | ||
01.06.2023 | 8 | (0) | 33420 | (80) | ||
01.05.2023 | 8 | (-1) | 33340 | (0) | ||
01.04.2023 | 7 | (2) | 33340 | (4192) | ||
01.03.2023 | 9 | (4) | 29148 | (4311) | ||
01.02.2023 | 13 | (3) | 24837 | (7921) | ||
01.01.2023 | 16 | (0) | 16916 | (0) | ||
01.12.2022 | 16 | (6) | 16916 | (5687) | ||
01.11.2022 | 22 | (9) | 11229 | (6697) | ||
01.10.2022 | 31 | (5) | 4532 | (2552) | ||
01.09.2022 | 36 | (1) | 1980 | (0) | ||
01.08.2022 | 37 | (0) | 1980 | (0) | ||
01.07.2022 | 37 | (-8) | 1980 | (-2594) | ||
01.06.2022 | 29 | (-2) | 4574 | (-2660) | ||
01.05.2022 | 27 | (-4) | 7234 | (-2500) | ||
01.04.2022 | 23 | (2) | 9734 | (0) | ||
01.03.2022 | 25 | (0) | 9734 | (180) | ||
01.02.2022 | 25 | (5) | 9554 | (0) | ||
01.01.2022 | 30 | (-9) | 9554 | (-4000) | ||
01.12.2021 | 21 | (1) | 13554 | (-2986) | ||
01.11.2021 | 22 | (-5) | 16540 | (-2667) | ||
01.10.2021 | 17 | (0) | 19207 | (-506) | ||
01.09.2021 | 17 | (-1) | 19713 | (0) | ||
01.08.2021 | 16 | (0) | 19713 | (0) | ||
01.07.2021 | 16 | (2) | 19713 | (594) | ||
01.06.2021 | 18 | (-1) | 19119 | (0) | ||
01.03.2021 | 17 | (6) | 19119 | (4000) | ||
01.11.2020 | 23 | (6) | 15119 | (2660) | ||
01.10.2020 | 29 | (3) | 12459 | (2500) | ||
01.04.2020 | 32 | (1) | 9959 | (0) | ||
01.03.2020 | 33 | (1) | 9959 | (1800) | ||
01.02.2020 | 34 | (1) | 8159 | (0) | ||
01.01.2020 | 35 | (1) | 8159 | (0) | ||
01.12.2019 | 36 | (0) | 8159 | (179) | ||
01.11.2019 | 36 | (5) | 7980 | (2667) | ||
01.10.2019 | 41 | (7) | 5313 | (2506) | ||
01.09.2019 | 48 | (0) | 2807 | (0) | ||
01.08.2019 | 48 | (0) | 2807 | (0) | ||
01.07.2019 | 48 | (0) | 2807 | (0) | ||
01.06.2019 | 48 | (0) | 2807 | (0) | ||
01.05.2019 | 48 | (4) | 2807 | (0) | ||
01.04.2019 | 52 | (3) | 2807 | (0) | ||
01.03.2019 | 55 | (2) | 2807 | (0) | ||
01.02.2019 | 57 | (3) | 2807 | (0) | ||
01.01.2019 | 60 | (2) | 2807 | (0) | ||
01.12.2018 | 62 | (-62) | 2807 | (2807) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 8 | 8 | 11 | 2024 | |||||||||
2023 | 16 | 13 | 9 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 2023 |
2022 | 30 | 25 | 25 | 23 | 27 | 29 | 37 | 37 | 36 | 31 | 22 | 16 | 2022 |
2021 | 17 | 18 | 16 | 16 | 17 | 17 | 22 | 21 | 2021 | ||||
2020 | 35 | 34 | 33 | 32 | 29 | 23 | 2020 | ||||||
2019 | 60 | 57 | 55 | 52 | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 | 41 | 36 | 36 | 2019 |
2018 | 62 | 2018 |
Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 , 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Extraliga ženy 2023/2024, 16.03.2024 | Body celkem: 1100 | ||
Anna Zelenková | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 | Body celkem: 1300 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 1300 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři D, (G19), 24.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Fresh Box Cup - junioři D, (G19), 27.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 26.11.2023 | Body celkem: 360 | ||
Radovan Kojecký | 3 : 2 | 180 | |
Jan Ryšavý | 3 : 2 | 180 | |
Smíšená liga 2023/2024, 23.11.2023 | Body celkem: 1040 | ||
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 1040 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Tereza Elznicová | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Plačková | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 0 | |
Freshbox - junioři D č.1, (G19), 01.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Junioři D Viktoria, (G19), 10.06.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 7606 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | |
Tereza Široká | 3 : 1 | 166.4 | |
Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 | Body celkem: 260 | ||
Tereza Široká | 1 : 3 | 260 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 | Body celkem: 0 | ||
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Týcová | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 6192 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4440 |
Tereza Široká | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Smíšená liga 2022/2023, 07.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 8833 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 | Body celkem: 720 | ||
Zuzana Severinová | 3 : 1 | 720 | |
Jacqueline Peychär | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 | Body celkem: 1980 | ||
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 1100 | |
Petra Václavková | 3 : 1 | 880 | |
BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 295 | Body celkem: 4892 |
Eva Feřteková | 2 : 3 | 52.8 | 5. - 6. |
Tereza Široká | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Vánoční junioři D, (G19), 21.12.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 | Body celkem: 1100 | ||
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 1100 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 | Body celkem: 1320 | ||
Olga Kolářová | 1 : 3 | 220 | |
Zuzana Severinová | 3 : 0 | 1100 | |
Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3447 |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Marika Doubravová | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Tereza Elznicová | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 28 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.2, 21.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 | Body celkem: 1080 | ||
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 180 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 | Body celkem: 1620 | ||
Aleksandra Galwa | 3 : 1 | 720 | |
Tereza Siegelová | 3 : 0 | 900 | |
FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2552 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 72 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 520 | Body celkem: 10736 |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 156 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 481 | Body celkem: 8950 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 52 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.6, 18.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 | Body celkem: 1080 | ||
Barbora Brodová | 3 : 0 | 900 | |
Zuzana Severinová | 1 : 3 | 180 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 | Body celkem: 900 | ||
Veronika Gaultier | 1 : 3 | 180 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 720 | |
Sportprofit tour č.6, 20.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 5636 |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 32 | finále |
Eliška Jičínská | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Strahov - ženy A, 20.06.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2594 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Ženy A, 10.10.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2660 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
Michaela Čepová | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Veronika Malinowská | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 02.10.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 412 |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6000 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 31.2 | |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 124.8 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 | Body celkem: 900 | ||
Barbora Brodová | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 | Body celkem: 1600 | ||
Tereza Šlehoferová | 3 : 1 | 720 | |
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 880 | |
Sportprofit tour finále, 27.06.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 348 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 348 |
Sportprofit tour č.8, 22.05.2020 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 306 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Sandra Jüttnerová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 260 | finále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 | Body celkem: 900 | ||
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 900 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 | Body celkem: 900 | ||
Veronika Malinowská | 3 : 2 | 540 | |
Klára Mihulová | 2 : 3 | 360 | |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 180 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.4, 13.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 4865 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | finále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 6865 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 96 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.3, 15.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 2986 |
Romana Adámková | 3 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Ella Gálová | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 7733 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 144 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 wo. | 72 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 180 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Adidas Woman Cup, 19.10.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2667 |
Veronika Gaultier | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 18. |
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 356 |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 3037 |
Tereza Široká | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Barbora Brodová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.1, 20.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2506 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Michaela Malinová | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.10, 29.06.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 356 |
SquashAréna Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 323 |
Aleš Novák | 2 : 0 | 0 | 23. - 24. |
Filip Hurta | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Jan Ryšavý | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jan Jícha | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 348 |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 260 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.5, 11.01.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 299 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 6024 |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 96 | 3. - 4. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 180 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jagoda Góra | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.4, 14.12.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 356 |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 7778 |
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 144 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
BÁSTR CUP, 10.11.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2807 |
Romana Adámková | 3 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Petra Václavková | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Denisa Rohunová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 70 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 70 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 112 | |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Tereza Zdubová | 1 : 3 | 18 | |
Tereza Široká | 1 : 3 | 18 | |
Vanda Lukavcová | 3 : 1 | 72 | |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 wo. | 45 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 4747 |
Markéta Zemanová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.9, 25.05.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 331 |
PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Alžběta Dufková | 3 : 0 | 72 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 72 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 120 | |
Sportprofit tour č.8, 20.04.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 392 |
Extraliga Ženy 2017/2018, 24.02.2018 | Body celkem: 0 | ||
Veronika Paldusová | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2018 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 232 |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 8963 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 260 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 392 | Body celkem: 6937 |
Anna Vrbová | 3 : 1 | 128 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 6515 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 180 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Anna Vrbová | 3 : 0 | 180 | finále |
Anna Karina Moreno Kopp | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3475 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 110 | 13. - 14. |
Tereza Široká | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 6961 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Kateřina Drábiková | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 6358 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7196 |
Kateřina Drábiková | 3 : 1 | 153.6 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 76.8 | semifinále |
Anna Vrbová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 365 |
Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4304 |
Kateřina Drábiková | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Klára Hamáčková | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 490 | Body celkem: 8566 |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 160 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 4940 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Kateřina Drábiková | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 528 | Body celkem: 4608 |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 120 | 9. - 10. |
Alžběta Dufková | 3 : 1 | 96 | 9. - 12. |
Alžběta Dufková | 3 : 1 | 96 | 9. - 12. |
Alžběta Dufková | 3 : 1 | 96 | 9. - 12. |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 260 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 4974 |
Alžběta Dufková | 3 : 1 | 56 | |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 70 | |
Ella Gálová | 2 : 3 | 44.8 | |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 112 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 636 | Body celkem: 10036 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 240 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 5000 |
Anna Karina Moreno Kopp | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Veronika Bušková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 636 | Body celkem: 10036 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 240 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 3822 |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Ella Gálová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Kateřina Drábiková | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 588 | Body celkem: 9988 |
Anna Vrbová | 3 : 1 | 192 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 455 | Body celkem: 7792 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 180 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Anna Vrbová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 286 |
Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 140 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 341 | Body celkem: 6282 |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Klára Hamáčková | 2 : 3 | 76.8 | semifinále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9814 | Body za soupeře: 663 | Body celkem: 10476 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 250 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 200 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 150 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 62.5 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 09.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 5753 |
Kateřina Drábiková | 2 : 3 | 64 | finále |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 09.01.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 500 | Body celkem: 8576 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 100 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 80 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 160 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 160 | |
junioři A, (G13), 28.11.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 6157 |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Klára Hamáčková | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 28.11.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 7769 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 180 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
junioři A, (G13), 03.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 6106 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 6895 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 4170 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Hamáčková | 3 : 1 | 0 | |
Karolína Ličková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 258 | Body celkem: 3495 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 0 | |
Martina Prokšová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 8400 |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 0 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 0 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 293 | Body celkem: 4373 |
Tereza Branná | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Michaela Sedlářová | 3 : 0 | 0 | |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 6022 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 0 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Adina Daňková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 24.01.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3502 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 290 | Body celkem: 6048 |
Anna Vrbová | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 5511 |
Anna Michalcová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Vrbová | 1 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 6163 |
bye | 3 : | 0 | |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 0 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 365 | Body celkem: 7060 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 0 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 21.12.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 271 | Body celkem: 6354 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Jana Pokorná | 3 : 0 | 0 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.