Profil hráče

Johana Jedličková

hrac

Ročník: 2011
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7640

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 345.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 268. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 12. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 3. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (01/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 4. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 53.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 40. (11/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 13 (2) 18826 (510)
01.03.2024 15 (-3) 18316 (468)
01.02.2024 12 (4) 17848 (2215)
01.01.2024 16 (4) 15633 (2570)
01.12.2023 20 (-4) 13063 (-3000)
01.11.2023 16 (4) 16063 (2570)
01.10.2023 20 (4) 13493 (3444)
01.09.2023 24 (0) 10049 (0)
01.08.2023 24 (0) 10049 (0)
01.07.2023 24 (1) 10049 (304)
01.06.2023 25 (4) 9745 (2340)
01.05.2023 29 (6) 7405 (2646)
01.04.2023 35 (3) 4759 (900)
01.03.2023 38 (1) 3859 (494)
01.02.2023 39 (-2) 3365 (0)
01.01.2023 37 (1) 3365 (0)
01.12.2022 38 (-38) 3365 (3365)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024161215132024
20233739383529252424242016202023
2022382022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Aneta Sezemská  2 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  1 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 finále
Adéla Bendová  3 : 0 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BASTR CUP - Ženy A, 06.04.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Anna Zelenková  2 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Kristina  Begeba   0 : 3 0
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 2 0
 DR Development Cup - Junioři D, (G15), 15.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3759
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 13. - 14.
Klára Nováková  3 : 2 0 13. - 16.
Veronika Gaultier  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 16.
 HAMR SPORT - Ženy B, 24.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Kateřina Muchová  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
 Promedeus Cup - JD, (G17), 23.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 17
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
 Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 Body celkem:
0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4240
Neya Forgáčová  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Terezie Weiszová  3 : 0 0 9. - 12.
Monika Moltašová  3 : 0 0 9. - 16.
Barbora Komárková  1 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Veronika Šalová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Anna Zelenková  1 : 3 0 semifinále
Adéla Bendová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 3. liga muži D, 28.01.2024 Body celkem:
90
Pavel Oswald  3 : 2 90
David Šnýdl  0 : 3 0
 Moravská JD Tour G15, (G15), 26.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Tereza Svobodová  2 : 3 0 finále
Barbora Komárková  3 : 1 0 semifinále
Marcela Štochlová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Denisa Otáhalová  1 : 3 0 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 0 semifinále
Anna Zelenková  3 : 2 0 čtvrtfinále
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
 bye  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Olga Kolářová  0 : 3 0 9. - 12.
Jana Brodová  3 : 0 0 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Adéla Bendová  3 : 0 wo. 0
Barbora  Vavříková  3 : 0 0
Hana Klimšová  3 : 0 0
Anna Zelenková  3 : 1 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
 bye  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 9. - 12.
Kateřina Muchová  3 : 0 0 9. - 16.
Eva Feřteková  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži D, 22.10.2023 Body celkem:
150
Pavel Tupec  3 : 2 75
Vladimír Kolegar  3 : 2 75
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Hana Klimšová  3 : 0 0 semifinále
Marlen Paroulková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Denisa Otáhalová  3 : 1 0 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Ella Pelikánová  3 : 1 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  3 : 0 0
Sofie Hogenová  3 : 0 0
 Junioři D Viktoria, (G15), 10.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
365
 Ženy A, 06.05.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2340
Anna Zelenková  3 : 2 42 11. - 12.
Barbora Brodová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.4, (G13), 21.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
356
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2349
Jana Šmeralová  2 : 3 28 11. - 12.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 9. - 12.
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 70 9. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Komárková  3 : 0 56 1. - 32.
 Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
900
Tereza  Siegelová  3 : 0 900
 MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
Stanislav Jurčík  1 : 3 0 3. - 4.
Jan Lempart  0 : 3 0 semifinále
Lucie Pinková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
411
Body celkem:
5774
Anna Zelenková  2 : 3 62.4 5. - 6.
Monika Moltašová  3 : 0 156 5. - 8.
Denisa Otáhalová  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Eliška Hamříková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Hana Klimšová  3 : 0 260 finále
Veronika Šalová  3 : 0 208 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Anna Zelenková  0 : 3 wo. 0
Adéla Bendová  0 : 3 wo. 0
Marie Zelenková  0 : 3 wo. 0
 Junior D-tour č.2, (G13), 13.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3907
Sofie Hogenová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 wo. 48
Neya Forgáčová  3 : 0 96
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Anna Plzáková  3 : 0 144 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Junior D-tour č.1, (G13), 25.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3365
Anna Plzáková  3 : 0 wo. 41 finále
Marcela Štochlová  3 : 0 65.6 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
436
Body celkem:
7131
Denisa Otáhalová  2 : 3 80 finále
Arina  Borisová  3 : 0 160 semifinále
Anna Zelenková  3 : 1 96 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 100 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
583
Body celkem:
9340
Hana Klimšová  3 : 0 220 finále
Karolína Wanke  3 : 0 176 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
412
Body celkem:
6170
Sofie Hogenová  3 : 0 160 3. - 4.
Anna Zelenková  1 : 3 32 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 100 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 D tour junioři - DR Development Cup, (G13), 24.06.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 9. - 10.
Tina Pokorná  3 : 0 130 9. - 12.
Veronika Šalová  3 : 0 130 9. - 16.
Anna Plzáková  1 : 3 26 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
429
Body celkem:
7713
Marie Zelenková  3 : 0 208 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3626
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4360
Hana Klimšová  3 : 0 80
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 96
Jana Brodová  3 : 0 wo. 48
 D tour junioři - Dietz Cup, (G15), 25.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
440
Body celkem:
4241
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Šalová  3 : 0 110
Neya Forgáčová  3 : 0 110
Karolína Sikorová   3 : 0 110
Hana Klimšová  3 : 0 110
 JD Moravská Slavia G15, (G15), 18.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
353
Body celkem:
6436
Karolína Wanke  3 : 0 90
Sára Vaněrková  3 : 0 90
Hana Klimšová  3 : 0 144
Anna Zelenková  1 : 3 28.8
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Anna Plzáková  1 : 3 12 5. - 6.
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 50 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4401
Anna Zelenková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Nóra Juhász  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dora Rezic  3 : 1 96 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
333
Body celkem:
8802
Barbora Komárková  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 2 124.8 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 78 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
546
Body celkem:
10762
Marie Zelenková  3 : 0 260 finále
Karolína Wanke  3 : 0 208 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 78 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Anna Zelenková  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  3 : 0 84
Jana Brodová  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G15), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4140
Monika Moltašová  3 : 0 80
Sofie Hogenová  3 : 1 64
Anna Zelenková  3 : 2 48
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5713
Marie Zelenková  3 : 0 96
Anna Zelenková  3 : 1 76.8
Denisa Otáhalová  1 : 3 19.2
Karolína Wanke  3 : 0 96
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Adéla Bendová  3 : 0 112
Eliška Hamříková  3 : 0 112
Marie Zelenková  3 : 0 112
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Adéla Bendová  3 : 0 112
Marie Zelenková  3 : 0 112
Hana Klimšová  3 : 0 112
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4820
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 2 57.6
Hana Klimšová  3 : 0 96
Anna Zelenková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2293
Hana Klimšová  3 : 1 48 7. - 8.
Michaela Herberová  2 : 3 24 5. - 8.
Anna Zelenková  2 : 3 24 čtvrtfinále
 Junioři D G13 červen, (G13), 20.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Hanya Cup, (G11), 13.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3224
Hana Klimšová  3 : 0 60
Sofie Hogenová  3 : 0 60
Michaela Herberová  2 : 3 24
Anna Zelenková  2 : 3 24
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
309
Body celkem:
7593
Hana Klimšová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 78 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
256
Body celkem:
6014
Marie Zelenková  3 : 0 160 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 1 96 čtvrtfinále
 D turnaj G11, (G11), 21.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 D turnaj G13, (G13), 21.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Hana Klimšová  3 : 0 128 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G11), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Hana Klimšová  3 : 0 72
Romana Diwocková  3 : 0 72
Valentýna Boháčová  3 : 0 120
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Jana Brodová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Monika Moltašová  3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Marie Zelenková  3 : 0 60
Eliška Hamříková  3 : 0 60
Anna Zelenková  1 : 3 20
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5499
Hana Klimšová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Anna Zelenková  1 : 3 28.8 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4182
Eliška Hamříková  3 : 0 70
Hana Klimšová  3 : 1 56
Anna Zelenková  1 : 3 22.4
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
  Junioři B, (G11), 14.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4092
Anna Zelenková  3 : 1 64
Karolína Wanke  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3015
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 1 57.6
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 2 48
Karolína Wanke  3 : 0 80
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3180
Monika Moltašová  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3487
Hana Klimšová  2 : 3 28.8
Anna Zelenková  3 : 0 72
Anna Plzáková  3 : 0 wo. 36
Valentýna Boháčová  1 : 3 14.4
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2840
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Tereza Jurigová  3 : 1 48
Valentýna Boháčová  2 : 3 32
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Monika Moltašová  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Valentýna Boháčová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 5. - 6.
Simona Aulehlová  3 : 0 60 5. - 8.
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 0 50 1. - 16.
 Turnaj junioři D G11, (G11), 22.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Anna Zelenková  3 : 0 60
Anna Plzáková  0 : 3 0
Tereza Jurigová  3 : 0 80

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot