Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6913
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 72 | (-1) | 200 | (0) | ||
01.02.2024 | 71 | (0) | 200 | (0) | ||
01.01.2024 | 71 | (-5) | 200 | (0) | ||
01.12.2023 | 66 | (2) | 200 | (0) | ||
01.11.2023 | 68 | (1) | 200 | (0) | ||
01.10.2023 | 69 | (4) | 200 | (0) | ||
01.09.2023 | 73 | (-1) | 200 | (0) | ||
01.08.2023 | 72 | (-1) | 200 | (0) | ||
01.07.2023 | 71 | (1) | 200 | (0) | ||
01.06.2023 | 72 | (-1) | 200 | (0) | ||
01.05.2023 | 71 | (-71) | 200 | (200) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 71 | 71 | 72 | 2024 | |||||||||
2023 | 71 | 72 | 71 | 72 | 73 | 69 | 68 | 66 | 2023 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
FAJNE JD 17.6.2023 G15 starsi, (G15), 17.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
CARTEL PASKOV CUP, (G17), 20.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Karolína Wanke | 3 : 0 wo. | 40 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3072 |
Tereza Tichá | 1 : 3 | 14 | |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 70 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 16.8 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
1. liga ženy, 29.04.2023 | Body celkem: 200 | ||
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 1 : 3 | 100 | |
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 1 : 3 | 100 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2677 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
AB Squash Cup - junioři B, (G17), 18.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4172 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 80 | |
Veronika Šalová | 3 : 1 | 64 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 80 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 5094 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 325 | Body celkem: 4759 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3711 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4424 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 80 | |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 16 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 96 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4009 |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 57.6 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4165 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4281 |
Tina Pokorná | 3 : 0 wo. | 65 | 11. - 12. |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 80 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 3208 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 60 | |
Jana Brodová | 1 : 3 | 12 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3038 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3920 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 80 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 96 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4072 |
Jana Brodová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 3964 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 110 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 110 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 110 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3153 |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Anna Pavelková | 1 : 3 | 18 | |
Tereza Tichá | 3 : 1 | 72 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 4005 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2293 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Jana Brodová | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2079 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 50 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 50 | |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3557 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 120 | 15. - 16. |
Luce Marusic | 1 : 3 | 24 | 13. - 16. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Sofie Hogenová | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3237 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 3037 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4159 |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
D-TOUR junior 3. kolo G13, (G13), 20.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4526 |
Jana Brodová | 1 : 3 | 26 | 9. - 10. |
Stela Davies | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4070 |
Marie Kňazovčíková | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
D-TOUR junior 2. kolo G13, (G13), 19.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3189 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Marie Kňazovčíková | 3 : 2 | 54 | 9. - 12. |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4907 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 56 | |
Stela Davies | 3 : 0 | 70 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 89.6 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4460 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Julie Naučová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2658 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Anežka Větrovská | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 5170 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 3162 |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 40 | |
Michaela Šimůnková | 3 : 0 | 50 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 16 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 2881 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 72 | 5. - 6. |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4813 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
D-Tour junior G13 3.kolo, (G13), 15.06.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 3403 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4081 |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 14.4 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 2 | 43.2 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 72 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3188 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 60 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 12 | |
Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3727 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 16.8 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 84 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 33.6 | |
Jana Brodová | 1 : 3 | 16.8 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2832 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 12 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Kozelková | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4116 |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 36 | |
Jana Brodová | 3 : 1 | 48 | |
Marie Kňazovčíková | 2 : 3 | 24 | |
Elizabeth Žurková | 3 : 0 | 60 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 5159 |
Leona El Nakhala | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Stela Davies | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Valentýna Boháčová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 4194 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 7025 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Julie Naučová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 4173 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 60 | finále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3532 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Zuzana Góra | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 72 | |
Maria Tuleja | 3 : 0 | 72 | |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3055 |
Jana Brodová | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Nikol Kubíčková | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 5110 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 2806 |
Michaela Herberová | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2628 |
Jana Brodová | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Stela Davies | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3898 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 57.6 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 5633 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 32 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 2 | 48 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 128 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4413 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 18 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 108 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Lea Malá | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3936 |
Julie Naučová | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3612 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Zychová | 3 : 1 | 48 | |
Ema Zvejšková | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 4840 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 321 | Body celkem: 5330 |
Jana Brodová | 3 : 2 | 79.2 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
2. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3236 |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 283 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 283 |
D-tour junior 4.kolo G11, (G11), 13.05.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 283 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 283 |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 28.01.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 19.11.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.