Profil hráče

Zuzana Outratová

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6177

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 23. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 484.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 484. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 9. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 9. (02/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (02/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 11. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 92.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 89. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 30 (2) 6786 (0)
01.03.2024 32 (0) 6786 (0)
01.02.2024 32 (2) 6786 (1914)
01.01.2024 34 (-3) 4872 (-3034)
01.12.2023 31 (-3) 7906 (646)
01.11.2023 28 (2) 7260 (0)
01.10.2023 30 (6) 7260 (2064)
01.09.2023 36 (0) 5196 (0)
01.08.2023 36 (0) 5196 (0)
01.07.2023 36 (1) 5196 (0)
01.06.2023 37 (0) 5196 (0)
01.05.2023 37 (-5) 5196 (0)
01.04.2023 32 (-7) 5196 (-3946)
01.03.2023 25 (-1) 9142 (-1934)
01.02.2023 24 (-1) 11076 (-1730)
01.01.2023 23 (1) 12806 (3034)
01.12.2022 24 (2) 9772 (2162)
01.11.2022 26 (-2) 7610 (0)
01.10.2022 24 (-1) 7610 (0)
01.09.2022 23 (1) 7610 (0)
01.08.2022 24 (0) 7610 (0)
01.07.2022 24 (0) 7610 (0)
01.06.2022 24 (2) 7610 (0)
01.05.2022 26 (1) 7610 (0)
01.04.2022 27 (10) 7610 (3946)
01.03.2022 37 (15) 3664 (1934)
01.02.2022 52 (-52) 1730 (1730)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024343232302024
20232324253237373636363028312023
202252372726242424232426242022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Eva Klimešová  1 : 3 0 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Holendová  3 : 0 0 1. - 16.
 3. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
0
Jan Bílý  0 : 3 0
David Skulina  0 : 3 0
 ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Anna Plačková  2 : 3 0 5. - 6.
Tereza Stejspalová  3 : 0 0 5. - 8.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Vánoční PJT G19, (G19), 17.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 3. liga muži C, 26.11.2023 Body celkem:
180
Jan Jícha  3 : 1 80
David Ryba  3 : 0 100
 3. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
100
Jan Hummel  0 : 3 0
Radek Zachariáš  3 : 0 100
 Ženy B, 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Anna Plzáková  3 : 0 0
Anna Plačková  2 : 3 0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
 3. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
0
Radomír Ungr  0 : 3 0
Pavel Vlášek  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Neya Forgáčová  3 : 0 0
Sofie Hausknotzová  2 : 3 0
Sofie Hogenová  3 : 0 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
 Ženy B, 02.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Anna Plačková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Sonja Schwarzer  0 : 3 0
 PJT JD 23.6.2023 G19, (G19), 23.06.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
94
Body celkem:
5938
Riana Alexová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 2 93.6
 3. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
75
Pavel Hanžl  3 : 0 75
Filip Walter  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
38
Body celkem:
2995
Anna Plzáková  2 : 3 38.4
Anna Zelenková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 PJT SBC 18.12.2022 G19, (G19), 18.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov - ženy A, 03.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3034
Lucie Luksová  3 : 2 54 11. - 12.
Petra Václavková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Olga Kolářová  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
60
Jan Kučera  3 : 1 60
Adam Gerstdorf  0 : 3 0
 3. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
140
David Čemus  2 : 3 40
Michael Friedmann  3 : 0 100
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Klára Nováková  3 : 1 67.2
Tereza Stejspalová  3 : 0 84
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Anna Pavelková  3 : 0 84
 ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2162
Johana Jedličková  1 : 3 9.84 čtvrtfinále
Anna Plačková  3 : 1 39.36
Tereza Stejspalová  3 : 0 49.2
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Elen Gebauerová  3 : 0 84
Tereza Tichá  3 : 0 84
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G19), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Tereza Stejspalová  3 : 0 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Eva Klimešová  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Elen Gebauerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
125
Body celkem:
5488
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 1 124.8 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4775
Anna Plzáková  1 : 3 31.2 7. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3975
Tereza Tichá  3 : 2 57.6
Klára Nováková  2 : 3 38.4
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3946
Barbora Brodová  0 : 3 0 13. - 14.
Vendula Boháčová  3 : 2 78 13. - 16.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 26 9. - 16.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 1 83.2 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2022, 26.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1934
Marcela Štochlová  3 : 1 39.68 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Nela Reková  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
 Especial D G19 18.2.2022, (G19), 18.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Junioři A, (G17), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
163
Body celkem:
4042
Klára Nováková  3 : 0 96
Aneta Sezemská  3 : 0 wo. 48
Denisa Otáhalová  1 : 3 19.2
 Ženy B, 08.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1730
Zuzana Severinová  0 : 3 0 3. - 4.
Sonja Schwarzer  0 : 3 0 semifinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 PJT D G19 19.12.2021, (G19), 19.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4442
Anna Plzáková  3 : 1 86.4 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 1 72 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 130
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Eva Klimešová  2 : 3 24 čtvrtfinále
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 1 48
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
74
Body celkem:
4210
Aneta Sezemská  1 : 3 25.6 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Dominika Karbanová  3 : 0 60
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Eva Klimešová  1 : 3 20
 PJT - Pražská juniorská tour únor G17, (G17), 23.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5224
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 9. - 10.
Tereza Jurigová  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Ella Pelikánová  1 : 3 26 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3556
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Klára Nováková  2 : 3 32
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2975
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Denisa Otáhalová  3 : 0 49.2
Nikol Kubíčková  3 : 0 49.2
Ella Pelikánová  2 : 3 19.68
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec G17, (G17), 22.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3985
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  2 : 3 43.2
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Klára Nováková  1 : 3 21.6 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Větrovská  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G17), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Dominika Karbanová  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 2 48
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Tereza Tichá  3 : 0 60
Anna Pavelková  3 : 1 48
Aneta Sezemská  2 : 3 40
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3975
Marie Kubíková  3 : 0 96
Klára Nováková  0 : 3 0
 PJT - Pražská juniorská tour G15, březen, (G15), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour G17, březen, (G17), 31.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4170
Lucie Kolářová  3 : 0 wo. 35
Klára Nováková  3 : 1 56
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  2 : 3 44.8
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Klára Nováková  2 : 3 24
Lucie Kozelková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 0 60
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4396
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 2 78 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 2 78 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 1 104 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3725
Nikol Štěpánová  2 : 3 40 1. - 16.
Klára Nováková  3 : 1 80
Kateřina Lindovská  3 : 0 100
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Kateřina Lindovská  3 : 0 60 5. - 6.
Eliška Janoušková  3 : 0 60 5. - 8.
Klára Nováková  2 : 3 24 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3747
 bye  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jagoda Góra  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3330
 bye  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3544
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Marie Kubíková  3 : 0 90
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2678
Veronika Pavlatová  3 : 1 48 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 1 48 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2676
Klara Herzog  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  1 : 3 14
Marie Kubíková  3 : 0 70
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Julie Trollerová  3 : 0 100 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 0 100 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 0 100 9. - 16.
Eva Klimešová  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Aneta Sezemská  2 : 3 32
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5366
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
Karolína Šrámková  1 : 3 20
Veronika Pavlatová  3 : 1 96
Nikol Štěpánová  3 : 1 96
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3705
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 44.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 42 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5333
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 62.4 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Kristýna Radová  3 : 0 60
Klára Nováková  1 : 3 12
Leona El Nakhala  3 : 0 80
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4860
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Aneta Sezemská  1 : 3 16
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96
Aneta Sezemská  1 : 3 19.2
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Julie Trollerová  1 : 3 16 semifinále
Nela Frombergerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4083
Ella Pelikánová  3 : 1 104 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Nikol Štěpánová  2 : 3 52 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3451
Nikol Štěpánová  3 : 2 72 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 9. - 16.
Aneta Sezemská  2 : 3 48 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2491
 bye  3 : 0 60 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3515
Veronika Vejrostová  2 : 3 43.2 7. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Valerie Vohánková  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2433
Nikol Štěpánová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Anna Michalcová  2 : 3 24
Karolína Šrámková  1 : 3 12
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6997
Body za soupeře:
375
Body celkem:
7372
Aneta Sezemská  3 : 1 160 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 2 90 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
 bye  3 : 0 80 9. - 16.
Anna Pavelková  1 : 3 16 1. - 16.
Viktorie Benešová  3 : 0 80
Valerie Vohánková  3 : 1 64
 junioři B, (G11), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Anna Pavelková  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot