Profil hráče

Zuzana Outratová

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6177

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 9. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 9. (02/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Dominika Karbanová  3 : 0 60
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Eva Klimešová  1 : 3 20
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3556
Klára Nováková  2 : 3 32
Ella Pelikánová  3 : 0 80
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2975
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Denisa Otáhalová  3 : 0 49.2
Nikol Kubíčková  3 : 0 49.2
Ella Pelikánová  2 : 3 19.68
 HRADECKÝ CUP - JB, (G17), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Dominika Karbanová  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 2 48
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Tereza Tichá  3 : 0 60
Anna Pavelková  3 : 1 48
Aneta Sezemská  2 : 3 40
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Klára Nováková  2 : 3 24
Lucie Kozelková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Kateřina Lindovská  3 : 0 60 5. - 6.
Eliška Janoušková  3 : 0 60 5. - 8.
Klára Nováková  2 : 3 24 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2678
Veronika Pavlatová  3 : 1 48 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 1 48 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Aneta Sezemská  2 : 3 32
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Klára Nováková  1 : 3 12
Kristýna Radová  3 : 0 60
Leona El Nakhala  3 : 0 80
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Aneta Sezemská  1 : 3 16
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Julie Trollerová  1 : 3 16 semifinále
Nela Frombergerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2491
 bye  3 : 0 60 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Valerie Vohánková  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2433
Nikol Štěpánová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  1 : 3 12
Anna Michalcová  2 : 3 24
 junioři B, (G11), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Anna Pavelková  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot