Profil hráče

Leona El Nakhala

Ročník: 2006
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 5. (02/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 5. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 11. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 25. (12/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Tereza Jurigová  3 : 0 96 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Vodičková  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Karolína Sikorová   0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2119
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Komárková  3 : 1 40
Barbora Vodičková  3 : 0 50
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Barbora Komárková  3 : 0 100 finále
Anna Plzáková  3 : 0 80 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3936
Michaela Herberová  3 : 0 96 5. - 6.
Barbora Komárková  3 : 0 96 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3938
Ella Pelikánová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Komárková  3 : 2 64.8
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
28
Body celkem:
2484
Veronika Pavlatová  1 : 3 14
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  1 : 3 14
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4018
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Daniela Dohnalová  1 : 3 26 9. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4707
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 130 9. - 10.
Ella Pelikánová  3 : 2 78 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Anna Pavelková  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
54
Body celkem:
4691
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2818
Eva Machytková  2 : 3 32 1. - 16.
Marie Kubíková  2 : 3 32
Klára Nováková  1 : 3 16
Daniela Dohnalová  3 : 0 wo. 40
Valerie Hradilová  3 : 0 80
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2796
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Anna Pavelková  3 : 2 36
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Anna Pavelková  1 : 3 10 1. - 16.
Daniela Dohnalová  1 : 3 10
Eliška Mecová  3 : 2 30
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2910
Daniela Dohnalová  1 : 3 18 11. - 12.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Tereza Svobodová  3 : 0 108 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Anna Bilíčková  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3380
Valerie Hradilová  3 : 0 100 11. - 12.
Daniela Dohnalová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3194
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2790
Vendula Nováková  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Barbora Vodičková  3 : 0 wo. 30
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2580
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Valerie Vohánková  0 : 3 0
Barbora Vodičková  3 : 1 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2803
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Valerie Vohánková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot