Profil hráče

Julie Trollerová

Ročník: 2004
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 4841

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 98. (03/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 3. (11/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 29. (10/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 22. (12/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 21. (01/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2018 99 (-1) 200 (0)
01.03.2018 98 (3) 200 (0)
01.02.2018 101 (2) 200 (0)
01.01.2018 103 (-3) 200 (0)
01.12.2017 100 (-1) 200 (0)
01.11.2017 99 (0) 200 (0)
01.10.2017 99 (-1) 200 (0)
01.09.2017 98 (0) 200 (0)
01.07.2017 98 (0) 200 (0)
01.06.2017 98 (2) 200 (0)
01.05.2017 100 (-100) 200 (200)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201810310198992018
201710098989899991002017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4255
Daniela Dohnalová  3 : 2 78 11. - 12.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Zuzana Outratová  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Nikol Štěpánová  1 : 3 24 7. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 24 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 100 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3493
Anna Pavelková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 21.6 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Anna Pavelková  3 : 0 50
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 80
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3552
Zuzana Outratová  0 : 3 0 9. - 10.
Marie Kubíková  3 : 1 80 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 0 100 9. - 16.
Veronika Pavlatová  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
36
Body celkem:
3081
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Nováková  2 : 3 36
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3164
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Veronika Pavlatová  3 : 2 36
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2838
 bye  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 156 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Aneta Sezemská  3 : 1 64 3. - 4.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3493
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 7. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Eliška Mecová  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4137
Eliška Mecová  3 : 1 96 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 100 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
107
Body celkem:
3163
Pavlína Poláková  3 : 0 wo. 25
Daniela Dohnalová  3 : 0 50
Aneta Sezemská  1 : 3 16
Veronika Vejrostová  1 : 3 16
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3651
Kateřina Konečná  1 : 3 24 13. - 14.
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 13. - 16.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 48 9. - 16.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (G13), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4156
Michaela Herberová  3 : 0 80
Nikol Štěpánová  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 2 48
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3056
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 80 9. - 10.
Klára Nováková  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Veronika Vejrostová  1 : 3 16 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4979
Anna Pavelková  3 : 0 90
Karolína Šrámková  2 : 3 36
Aneta Sezemská  3 : 0 108
Klára Nováková  3 : 0 108
 1. Liga Ženy A, 09.04.2017 Body celkem:
200
 bye  3 : 0 wo. 200
 1. Liga Ženy A, 08.04.2017 Body celkem:
0
Tereza Urbanová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3111
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 1 56 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (G15), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Lucie Bartůňková  3 : 0 80
Eliška Mauchlerová  1 : 3 16
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 finále
Zuzana Outratová  3 : 1 64 semifinále
Hanka Rudová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3815
Alžběta Dufková  1 : 3 24 11. - 12.
Eliška Mauchlerová  1 : 3 24 9. - 12.
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Karolína Šrámková  3 : 2 93.6 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156 5. - 8.
Eva Klimešová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
413
Body celkem:
5790
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 5. - 6.
Karolína Šrámková  3 : 1 115.2 5. - 8.
Eva Klimešová  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 1 96 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3082
Veronika Vejrostová  1 : 3 20 13. - 14.
Alžběta Dufková  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 9. - 16.
Veronika Bušková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4129
Karolína Šrámková  2 : 3 48 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
233
Body celkem:
5168
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 144 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2852
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 10.
Adéla Mastná  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Alžběta Dufková  1 : 3 16 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3938
Veronika Vejrostová  3 : 2 57.6 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 0 96 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G15), 28.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 3. - 4.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3629
Vendula Boháčová  1 : 3 20 finále
Veronika Pavlatová  3 : 0 80 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 23.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Eliška Mauchlerová  1 : 3 12 5. - 6.
Daniela Dohnalová  3 : 0 60 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
114
Body celkem:
3558
Vendula Boháčová  1 : 3 20 finále
Adéla Mastná  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2389
Veronika Vejrostová  3 : 1 56 11. - 12.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 9. - 12.
Lucie Bartůňková  3 : 0 70 9. - 16.
Veronika Bušková  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4905
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 semifinále
Adéla Mastná  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G15), 20.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Klára Hamáčková  3 : 0 60
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Eliška Mauchlerová  2 : 3 32
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Zuzana Outratová  3 : 0 50
Nikol Štěpánová  3 : 0 50
Eva Klimešová  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 0 80
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Vendula Boháčová  3 : 0 144 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  3 : 0 144 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4272
Klára Hamáčková  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Anna Michalcová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4386
Eliška Mauchlerová  1 : 3 16
Lucie Bartůňková  3 : 0 80
Vendula Boháčová  3 : 2 57.6
Aneta Sezemská  3 : 0 96
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
379
Body celkem:
5756
Aneta Sezemská  3 : 0 144 5. - 6.
Anna Vrbová  3 : 1 115.2 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři B, (G13), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Klára Hamáčková  0 : 3 0 finále
Lucie Bartůňková  3 : 0 80 semifinále
Kateřina Šaštinská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4197
Vendula Boháčová  3 : 0 100 finále
Eliška Mauchlerová  3 : 1 64 semifinále
Kateřina Šaštinská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3749
Klára Hamáčková  0 : 3 0 7. - 8.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3719
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3849
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  2 : 3 43.44
Vendula Boháčová  3 : 1 86.88
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3797
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Ella Gálová  0 : 3 0
Martina Prokšová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
92
Body celkem:
3668
 bye  3 : 0
Martina Prokšová  3 : 2 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
288
Body celkem:
6983
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Riana Alexová  2 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4492
Adéla Mastná  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Klára Hamáčková  1 : 3 0
Tereza Branná  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
271
Body celkem:
6354
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Anna Vrbová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
155
Body celkem:
5259
Eva Klimešová  3 : 0 0
Ella Gálová  1 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 01.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3203
Lucie Bartůňková  3 : 2 0
Tereza Branná  0 : 3 0
Eliška Mauchlerová  1 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 11.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2337
Natálie Kolarczyková  3 : 0 wo. 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  1 : 3 0
Veronika Benešová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
198
Body celkem:
6281
 bye  3 :  0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Anna Vrbová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 04.10.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3089
Tereza Branná  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Simona Jarošová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2943
Natálie Kolarczyková  0 : 3 0
Natálie Friedlová  3 : 1 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Eliška Mauchlerová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 22.03.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2284
Tereza Branná  0 : 3 0
Nikola Rysová  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
 bye  3 : 0
Eliška Mauchlerová  1 : 3 0
Riana Alexová  1 : 3 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4413
 bye  3 : 0
Riana Alexová  1 : 3 0
Nikola Rysová  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 21.12.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Daniela Dohnalová  0 : 3 wo. 0
Jana Pokorná  0 : 3 wo. 0
Klára Novotná  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 09.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5966
Klára Hamáčková  3 : 1 0
Paula Procházková  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G11, (G11), 02.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
85
Body celkem:
3141
Lucie Bartůňková  2 : 3 0
Eliška Mauchlerová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 05.10.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
232
Body celkem:
5990
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 1 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Natálie Friedlová  1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot