Profil hráče

Kateřina Konečná

Ročník: 2002
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 7. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8. (09/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 13. (01/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G19), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3508
Barbora Brodová  0 : 3 0
Terezie Martinková  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (G17), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Eliška Mecová  0 : 3 wo. 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 wo. 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2471
Sofie Hausknotzová  1 : 3 14.4
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
34
Body celkem:
2626
Vendula Boháčová  0 : 3 0 7. - 8.
Terezie Martinková  2 : 3 33.6 5. - 8.
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
55
Body celkem:
3278
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Klara Herzog  0 : 3 0 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3055
Sarah Bala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 84
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3491
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 7. - 8.
Vendula Boháčová  2 : 3 43.2 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2780
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
Klara Herzog  3 : 1 64
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3709
Julie Trollerová  3 : 1 96 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 16.
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B, (G15), 02.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
16
Body celkem:
3072
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Veronika Vejrostová  1 : 3 10
Kateřina  Kalabisová  3 : 0 50
Aneta Sezemská  3 : 0 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3508
Veronika Vejrostová  3 : 1 64
Klára Hamáčková  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G15), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Klára Nováková  3 : 0 100 finále
Karolína Ličková  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3701
Vendula Boháčová  1 : 3 22.4 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4851
Vendula Boháčová  3 : 2 86.4 7. - 8.
Martina Prokšová  2 : 3 57.6 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lucie Bartůňková  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3574
Martina Prokšová  1 : 3 20 finále
Kateřina Klečková  3 : 0 80 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3115
Vendula Boháčová  3 : 0 90 11. - 12.
Anna Vrbová  0 : 3 0 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 0 90 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Eliška Mauchlerová  2 : 3 24
Adéla Mastná  3 : 2 36
Martina Prokšová  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2579
Adéla Mastná  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4028
Ella Gálová  1 : 3 21.6 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  3 : 2 64.8 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři B, (G15), 03.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4092
Adéla Mastná  3 : 1 64
Veronika Vejrostová  3 : 0 80
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G15), 07.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3506
Veronika Vejrostová  3 : 0 96 3. - 4.
Vendula Boháčová  2 : 3 38.4 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G17), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Barbora Brodová  0 : 3 0
Tereza Urbanová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Veronika Bušková  0 : 3 0 finále
Adéla Mastná  3 : 0 80 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2624
Adéla Mastná  3 : 2 42 9. - 10.
Julie Trollerová  3 : 0 70 9. - 12.
Tereza Engelová  3 : 1 56 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3059
Klára Hamáčková  0 : 3 0 3. - 4.
Veronika Bušková  0 : 3 0 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4268
Klára Hamáčková  1 : 3 26 9. - 16.
Nela Reková  0 : 3 0 1. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Klára Hamáčková  1 : 3 26
Martina Prokšová  3 : 0 130
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3497
Klára Hamáčková  1 : 3 22 11. - 12.
Barbora Brodová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Martina Prokšová  1 : 3 22 1. - 16.
 junioři A, (G15), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3290
 bye  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Sarah Bala  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Branná  3 : 2 48 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3245
Martina Prokšová  3 : 2 66 15. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 13. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 9. - 16.
Nela Reková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3405
Veronika Bušková  0 : 3 0 7. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Köhlerová  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 0 120 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 100 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3457
 bye  3 :  0
Anna Vrbová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Eva Klimešová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 30.05.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2357
Klára Hamáčková  2 : 3 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
Alžběta Dufková  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2913
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Martina Prokšová  0 : 3 0
Karolína Ličková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
145
Body celkem:
3080
Barbora Brodová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Martina Prokšová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3054
 bye  3 :  0
Ella Gálová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3114
Simona Jarošová  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Martina Prokšová  3 : 2 0
Sarah Bala  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4140
Klára Hamáčková  1 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Adéla Mastná  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
113
Body celkem:
3992
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 2 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2928
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
Adéla Mastná  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot