Profil hráče

Barbora Brodová

hrac

Ročník: 2001
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 5007

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 371. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 9. (02/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 4. (03/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 58. (02/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7. (02/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (12/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 11 (-1) 21826 (-1171)
01.03.2024 10 (1) 22997 (874)
01.02.2024 11 (-1) 22123 (-2122)
01.01.2024 10 (1) 24245 (2184)
01.12.2023 11 (0) 22061 (265)
01.11.2023 11 (0) 21796 (-1763)
01.10.2023 11 (1) 23559 (-1657)
01.09.2023 12 (0) 25216 (0)
01.08.2023 12 (0) 25216 (0)
01.07.2023 12 (1) 25216 (0)
01.06.2023 13 (0) 25216 (0)
01.05.2023 13 (-3) 25216 (-1260)
01.04.2023 10 (1) 26476 (974)
01.03.2023 11 (-2) 25502 (-2004)
01.02.2023 9 (0) 27506 (1575)
01.01.2023 9 (0) 25931 (-1320)
01.12.2022 9 (1) 27251 (644)
01.11.2022 10 (2) 26607 (983)
01.10.2022 12 (1) 25624 (4316)
01.09.2022 13 (1) 21308 (0)
01.08.2022 14 (0) 21308 (0)
01.07.2022 14 (0) 21308 (0)
01.06.2022 14 (0) 21308 (-1350)
01.05.2022 14 (0) 22658 (1260)
01.04.2022 14 (0) 21398 (270)
01.03.2022 14 (0) 21128 (1725)
01.02.2022 14 (0) 19403 (0)
01.01.2022 14 (5) 19403 (3676)
01.12.2021 19 (-3) 15727 (-3283)
01.11.2021 16 (8) 19010 (4140)
01.10.2021 24 (1) 14870 (1550)
01.09.2021 25 (0) 13320 (0)
01.08.2021 25 (0) 13320 (0)
01.07.2021 25 (1) 13320 (0)
01.06.2021 26 (0) 13320 (0)
01.03.2021 26 (0) 13320 (0)
01.11.2020 26 (0) 13320 (0)
01.10.2020 26 (0) 13320 (0)
01.04.2020 26 (5) 13320 (2691)
01.03.2020 31 (6) 10629 (3552)
01.02.2020 37 (-3) 7077 (-1100)
01.01.2020 34 (-4) 8177 (-2000)
01.12.2019 30 (7) 10177 (3283)
01.11.2019 37 (-7) 6894 (-3823)
01.10.2019 30 (3) 10717 (2594)
01.09.2019 33 (0) 8123 (0)
01.08.2019 33 (0) 8123 (0)
01.07.2019 33 (0) 8123 (0)
01.06.2019 33 (2) 8123 (0)
01.05.2019 35 (3) 8123 (-200)
01.04.2019 38 (-1) 8323 (200)
01.03.2019 37 (-1) 8123 (0)
01.02.2019 36 (-1) 8123 (140)
01.01.2019 35 (5) 7983 (440)
01.12.2018 40 (2) 7543 (0)
01.11.2018 42 (16) 7543 (3703)
01.10.2018 58 (1) 3840 (0)
01.09.2018 59 (0) 3840 (0)
01.08.2018 59 (0) 3840 (0)
01.07.2018 59 (1) 3840 (0)
01.06.2018 60 (-2) 3840 (0)
01.05.2018 58 (12) 3840 (1160)
01.04.2018 70 (2) 2680 (0)
01.03.2018 72 (1) 2680 (0)
01.02.2018 73 (-6) 2680 (-880)
01.01.2018 67 (12) 3560 (1560)
01.12.2017 79 (0) 2000 (0)
01.11.2017 79 (-3) 2000 (-240)
01.10.2017 76 (-2) 2240 (0)
01.09.2017 74 (0) 2240 (0)
01.07.2017 74 (0) 2240 (0)
01.06.2017 74 (1) 2240 (0)
01.05.2017 75 (3) 2240 (400)
01.04.2017 78 (2) 1840 (0)
01.03.2017 80 (-2) 1840 (0)
01.02.2017 78 (13) 1840 (880)
01.01.2017 91 (1) 960 (0)
01.12.2016 92 (5) 960 (0)
01.11.2016 97 (-97) 960 (960)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024101110112024
202399111013131212121111112023
2022141414141414141413121092022
202126262525252416192021
20203437312626262020
20193536373835333333333037302019
20186773727058605959595842402018
201791788078757474747679792017
201697922016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Smíšená liga 2023/2024, 16.04.2024 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 1. liga muži A, 13.04.2024 Body celkem:
120
Jan Ryšavý  2 : 3 120
Ondřej Jánský  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3964
Veronika Gaultier  0 : 3 0 11. - 12.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 9. - 12.
Kateřina Muchová  3 : 0 0 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 Body celkem:
1300
Kateřina Týcová  0 : 3 0
Anna Plačková  3 : 0 1300
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Klára Doležalová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Orla Diamantino  2 : 3 0 9. - 12.
Kateřina Muchová  3 : 0 0 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
Annabelle Diamantino  3 : 1 0 1. - 32.
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 Body celkem:
220
Eva Feřteková  0 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 220
 Strahov - ženy A, 11.11.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Veronika Gaultier  1 : 3 0 9. - 10.
Tereza Svobodová  3 : 1 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Markéta Zemanová  2 : 3 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Riana Alexová  0 : 3 0 7. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Feřteková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Muchová  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
0
Matěj Slabý  0 : 3 0
 Ženy A, 06.05.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2453
Orla Diamantino  0 : 3 0 9. - 10.
Johana Jedličková  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
880
Zuzana Severinová  3 : 1 880
 Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
0
Eva Feřteková  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4255
Sofie Hausknotzová  3 : 1 104 11. - 12.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 9. - 12.
Tereza Elznicová  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
0
Kristián Mraček  0 : 3 0
Filip Richtárech  0 : 3 0
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
240
Jan Břeň  0 : 3 0
David Doležel  3 : 1 240
 FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3273
Kateřina Muchová  3 : 0 100 13. - 14.
Klára Nováková  3 : 0 100 13. - 16.
Marika Doubravová  0 : 3 0 9. - 16.
Riana Alexová  1 : 3 20 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
1100
Natálie Babjuková  0 : 3 0
Anna Plačková  3 : 0 1100
 BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3475
Denisa Otáhalová  3 : 0 110 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Marika Doubravová  0 : 3 0 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 1. - 16.
 Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3000
Vendula Boháčová  3 : 0 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3583
Riana Alexová  1 : 3 19.2 5. - 6.
Natálie Babjuková  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 80 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
440
Eliška Jičínská  2 : 3 440
Eva Feřteková  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
1100
Sofie Hausknotzová  3 : 0 1100
Marika Doubravová  0 : 3 0
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3743
Karolína Šrámková  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 FAJNE Béčko ženy, 03.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3367
Hana Vaňková  3 : 0 49.2
Jana Brodová  3 : 0 49.2
Sofie Hausknotzová  3 : 2 49.2
 Extraliga ženy 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
900
Michaela Doležalová  3 : 0 900
 Extraliga ženy 2021/2022, 16.04.2022 Body celkem:
360
Hana Vavříková  1 : 3 180
Eliška Jičínská  1 : 3 180
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4161
Zuzana Outratová  3 : 0 130 13. - 14.
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 9. - 16.
Olga Kolářová  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Nováková  3 : 0 104 1. - 32.
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
900
Eva Klimešová  3 : 0 900
Riana Alexová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
1080
Markéta Zemanová  3 : 0 900
Zuzana Severinová  1 : 3 180
 Ženy A, 12.02.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3297
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 90
Vendula Boháčová  3 : 1 72
Lucie Luksová  3 : 0 90
 FAJNE Céčko muži, 22.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
433
Petr Rohun  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Michal Farník  1 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Petr Nesládek  2 : 3 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.12.2021 Body celkem:
0
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2021/2022, 18.12.2021 Body celkem:
1320
Michaela Doležalová  3 : 0 1100
Sofie Hausknotzová  1 : 3 220
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - ženy A, 04.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2356
Klára Nováková  3 : 0 72 7. - 8.
Marika Doubravová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4140
Klára Nováková  3 : 0 130 13. - 14.
Vendula Boháčová  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 9. - 16.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Malinowská  3 : 1 83.2 1. - 32.
 "KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2794
Aneta Sezemská  3 : 0 80 11. - 12.
Karolína Šrámková  1 : 3 16 9. - 12.
Lucie Luksová  3 : 0 80 9. - 16.
Eva Feřteková  0 : 3 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
0
Klára Köhlerová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
1350
 bye  3 : 0 wo. 450
Tereza Šlehoferová  3 : 0 900
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
62
Body celkem:
5425
Michaela Čepová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  1 : 3 31.2
Riana Alexová  1 : 3 31.2
 Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 Body celkem:
0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 Body celkem:
0
Veronika Malinowská  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Play off extraliga ženy - finále, 20.05.2020 Body celkem:
0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Play off extraliga ženy - semifinále, 19.05.2020 Body celkem:
0
Klára Köhlerová  1 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3891
Veronika Paldusová  3 : 0 130 15. - 16.
Klára Mihulová  0 : 3 0 13. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 0 104 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3552
Vendula Boháčová  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Marika Doubravová  0 : 2 0 9. - 12.
Klára Mihulová  2 : 1 66 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 88 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
174
Body celkem:
5159
Daniela Dohnalová  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4901
Daniela Dohnalová  3 : 0 84
Markéta Zemanová  3 : 0 84
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 42
Tereza Široká  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2862
Klára Hamáčková  3 : 0 84 7. - 8.
Tereza Široká  1 : 3 16.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3283
Sonja Schwarzer  3 : 0 100 13. - 14.
Klára Doležalová  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Tereza Elznicová  2 : 3 40 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4436
Vendula Boháčová  3 : 1 86.4 5. - 6.
Kateřina Pavlusová  3 : 0 108 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3928
Sofie Hausknotzová  3 : 0 96 5. - 6.
Riana Alexová  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2594
Michaela Malinová  0 : 3 0 17. - 18.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 72 17. - 20.
Lucie Luksová  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga ženy, 30.03.2019 Body celkem:
1200
Ivana Bubeníková  3 : 0 600
Romana Tatarčíková  3 : 0 600
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Kateřina Pavlusová  3 : 0 wo. 30
Sofie Hausknotzová  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eliška Mecová  3 : 0 60
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
260
Body celkem:
6104
Michaela Čepová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  3 : 1 104
Vanda Lukavcová  3 : 0 156
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 1. liga ženy, 26.01.2019 Body celkem:
1100
Markéta Zemanová  2 : 3 200
Vendula Boháčová  3 : 1 400
Tereza  Siegelová  3 : 0 500
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
123
Body celkem:
3699
Vanda Lukavcová  3 : 0 84
Markéta Zemanová  1 : 3 16.8
Tereza Zdubová  1 : 3 22.4
 1. liga ženy, 01.12.2018 Body celkem:
2000
Jana Valešová  3 : 0 500
Markéta Křížová  3 : 0 500
Tereza Šišková  3 : 0 500
Michaela Sedláčková  3 : 0 500
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3522
Markéta Zemanová  2 : 3 36
Tereza Široká  0 : 3 0
Ella Gálová  2 : 3 36
Terezie Martinková  3 : 0 90
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G19), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Kateřina Konečná  3 : 0 80
Terezie Martinková  3 : 0 80
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2018, 27.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2923
Tereza Zdubová  0 : 3 0 finále
Michaela Vrbová  3 : 0 65.6 semifinále
Michaela Doležalová  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 1. liga ženy, 13.10.2018 Body celkem:
1500
Michaela Doležalová  3 : 0 500
Denisa Tichá  3 : 0 500
Lucie Kiliánová  3 : 0 500
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
314
Jan Netolička  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Václav Máca  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Petr Stryja  0 : 2 0 17. - 24.
Matěj Černý  2 : 0 0 17. - 32.
Jiří Pinka  0 : 3 0 1. - 32.
 5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 1. Liga Ženy B, 08.04.2018 Body celkem:
1200
Barbora Hynková  3 : 0 600
Tereza Široká  0 : 3 0
Kateřina Štromerová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy B, 07.04.2018 Body celkem:
360
Romana Adámková  3 : 2 360
Tereza Široká  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Sofie Hausknotzová  3 : 0 100 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
221
Body celkem:
6677
Eliška Jičínská  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Nela Reková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Eliška Jičínská  0 : 3 0 finále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 112 semifinále
Terezie Martinková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G19), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Tereza Široká  0 : 3 0
Marie Jičínská  1 : 3 14.4
Vanda Lukavcová  3 : 0 72
Kateřina Pavlusová  3 : 0 72
 1. Liga Ženy B, 03.12.2017 Body celkem:
1080
Martina Formánková  3 : 0 600
Zuzana Severinová  3 : 1 480
 1. Liga Ženy B, 02.12.2017 Body celkem:
480
Tereza Široká  0 : 3 0
Romana Adámková  3 : 1 480
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
275
Body celkem:
4076
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 110 9. - 10.
Kateřina Pavlusová  3 : 0 110 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3310
Marie Jičínská  2 : 3 36 1. - 16.
Ella Gálová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  3 : 0 90
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G17), 05.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Terezie Martinková  3 : 0 80
Kateřina Pavlusová  3 : 0 80
 1. Liga Ženy B, 21.10.2017 Body celkem:
720
Pavla Bérešová  3 : 0 600
Zuzana Severinová  1 : 3 120
 1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4208
Sarah Bala  3 : 2 67.2 3. - 4.
Ella Gálová  1 : 3 22.4 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 0 84 čtvrtfinále
 D-tour junior 4.kolo G17, (G17), 13.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4005
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 5. - 6.
Zuzana Janošíková  3 : 0 108 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Široká  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4794
Tamara Holzbauerová  3 : 0 80
Vanda Lukavcová  3 : 2 48
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 09.04.2017 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 08.04.2017 Body celkem:
400
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Klára Janáčková  3 : 0 400
 HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3535
Vanda Lukavcová  3 : 0 80
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  1 : 3 19.2
Marie Jičínská  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Veronika Bušková  3 : 0 90 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G17), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Simona Jarošová  3 : 0 60
Martina Prokšová  3 : 0 60
Vanda Lukavcová  3 : 0 100
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Tereza Široká  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
Nela Reková  3 : 1 104
Sarah Bala  0 : 3 0
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
 1. Liga Ženy B, 29.01.2017 Body celkem:
480
Kristýna Vohánková  1 : 3 80
Zuzana Janošíková  3 : 0 400
 1. Liga Ženy B, 28.01.2017 Body celkem:
400
Helena Vladyková  0 : 3 0
Klára Janáčková  3 : 0 400
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G19), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3494
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Urbanová  3 : 2 57.6
Karolína  Füzy  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3982
Ella Gálová  0 : 3 0 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 108 5. - 8.
Markéta Zemanová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G17), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Simona Jarošová  3 : 0 80
Nela Reková  2 : 3 32
Vanda Lukavcová  3 : 1 64
 Pohár Olomouckého kraje, (G19), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Sarah Bala  3 : 0 108 7. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 5. - 8.
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3432
Vanda Lukavcová  2 : 3 40 1. - 16.
Sarah Bala  2 : 3 40
 1. Liga Ženy B, 23.10.2016 Body celkem:
400
Pavla Bérešová  3 : 0 400
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 22.10.2016 Body celkem:
560
Kristýna Vohánková  2 : 3 160
Zuzana Janošíková  3 : 0 400
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
98
Body celkem:
3292
Sarah Bala  3 : 2 57.6 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3096
Veronika Bušková  0 : 3 0 7. - 8.
Ella Gálová  1 : 3 19.2 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 0 80 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G19), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3043
Kristýna Fialová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 72
Zuzana Bartíková  1 : 3 14.4
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G17), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Nela Reková  3 : 0 72
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G17), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4092
Kateřina Konečná  3 : 0 80
Tereza Urbanová  3 : 1 64
 Multipower Junior "A", (G17), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Veronika Bušková  3 : 0 80
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Kateřina Turčínková  3 : 0 80
Klára Turčínková   3 : 0 80
Zuzana Janošíková  3 : 0 80
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Sarah Bala  0 : 3 0 7. - 8.
Nela Reková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martina Prokšová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Sarah Bala  2 : 3 44 9. - 10.
Kateřina Konečná  3 : 0 110 9. - 12.
Kateřina Drábiková  3 : 1 88 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Nela Reková  0 : 3 0 7. - 8.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 110 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015
Pořadí: 49
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
164
 junioři B, (G15), 19.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Hana Fiedlerová  3 : 0 60
Simona Jarošová  3 : 0 60
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 02.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2663
Veronika Bušková  0 : 3 0
Simona Jarošová  3 : 0 0
Veronika Benešová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
155
Body celkem:
4792
 bye  3 :  0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 28.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2884
Martina Prokšová  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
Tereza Jelínková  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3889
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Veronika Bušková  3 : 0 wo. 0
 bye  3 : 0
Sarah Bala  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4167
Simona Jarošová  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Klára Köhlerová  0 : 3 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 10.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2577
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Nela Reková  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 01.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
109
Body celkem:
3165
Kristýna Fišerová  3 : 0 0
Sarah Bala  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 11.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3192
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 wo. 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 22.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3519
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 01.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Sarah Bala  0 : 3 wo. 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 wo. 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 wo. 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4381
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4607
Tereza Široká  0 : 3 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 11.01.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
239
Body celkem:
2999
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Veronika Benešová  0 : 3 0
Paula Procházková  3 : 1 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 30.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
232
Body celkem:
2764
Karolína Ličková  3 : 0 0
Nela Reková  0 : 3 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 30.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
73
Body celkem:
3129
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
Nela Reková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G13, (G13), 02.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2546
Sarah Bala  1 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Nela Reková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Veronika Benešová  0 : 3 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot