Profil hráče

Tereza Široká

hrac

Ročník: 2002
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 4287

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 5. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 129.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 90. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (01/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 19. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (01/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 7 (-2) 34630 (-739)
01.02.2024 5 (0) 35369 (-1512)
01.01.2024 5 (0) 36881 (0)
01.12.2023 5 (1) 36881 (-3626)
01.11.2023 6 (-1) 40507 (774)
01.10.2023 5 (1) 39733 (-631)
01.09.2023 6 (0) 40364 (0)
01.08.2023 6 (0) 40364 (0)
01.07.2023 6 (0) 40364 (0)
01.06.2023 6 (0) 40364 (-361)
01.05.2023 6 (0) 40725 (-520)
01.04.2023 6 (0) 41245 (1430)
01.03.2023 6 (0) 39815 (95)
01.02.2023 6 (-1) 39720 (4295)
01.01.2023 5 (1) 35425 (0)
01.12.2022 6 (2) 35425 (4201)
01.11.2022 8 (-1) 31224 (-1590)
01.10.2022 7 (1) 32814 (1439)
01.09.2022 8 (1) 31375 (-34)
01.08.2022 9 (0) 31409 (0)
01.07.2022 9 (0) 31409 (0)
01.06.2022 9 (-2) 31409 (-3628)
01.05.2022 7 (0) 35037 (-860)
01.04.2022 7 (-2) 35897 (-426)
01.03.2022 5 (1) 36323 (-1572)
01.02.2022 6 (1) 37895 (0)
01.01.2022 7 (0) 37895 (0)
01.12.2021 7 (-1) 37895 (-1074)
01.11.2021 6 (2) 38969 (2094)
01.10.2021 8 (-1) 36875 (580)
01.09.2021 7 (0) 36295 (0)
01.08.2021 7 (0) 36295 (0)
01.07.2021 7 (1) 36295 (0)
01.06.2021 8 (0) 36295 (0)
01.03.2021 8 (0) 36295 (0)
01.11.2020 8 (0) 36295 (1592)
01.10.2020 8 (0) 34703 (1620)
01.04.2020 8 (1) 33083 (2054)
01.03.2020 9 (7) 31029 (10956)
01.02.2020 16 (-1) 20073 (0)
01.01.2020 15 (-1) 20073 (-1673)
01.12.2019 14 (5) 21746 (3892)
01.11.2019 19 (9) 17854 (6076)
01.10.2019 28 (4) 11778 (3265)
01.09.2019 32 (0) 8513 (0)
01.08.2019 32 (0) 8513 (0)
01.07.2019 32 (0) 8513 (0)
01.06.2019 32 (2) 8513 (0)
01.05.2019 34 (-4) 8513 (-2400)
01.04.2019 30 (0) 10913 (0)
01.03.2019 30 (1) 10913 (0)
01.02.2019 31 (-1) 10913 (-840)
01.01.2019 30 (3) 11753 (2749)
01.12.2018 33 (4) 9004 (-18)
01.11.2018 37 (2) 9022 (-120)
01.10.2018 39 (-8) 9142 (-3610)
01.09.2018 31 (0) 12752 (0)
01.08.2018 31 (0) 12752 (0)
01.07.2018 31 (0) 12752 (0)
01.06.2018 31 (0) 12752 (0)
01.05.2018 31 (-2) 12752 (-780)
01.04.2018 29 (0) 13532 (0)
01.03.2018 29 (-3) 13532 (-2508)
01.02.2018 26 (1) 16040 (0)
01.01.2018 27 (0) 16040 (-588)
01.12.2017 27 (5) 16628 (2042)
01.11.2017 32 (1) 14586 (1260)
01.10.2017 33 (6) 13326 (3610)
01.09.2017 39 (0) 9716 (0)
01.07.2017 39 (0) 9716 (0)
01.06.2017 39 (0) 9716 (0)
01.05.2017 39 (4) 9716 (1700)
01.04.2017 43 (2) 8016 (0)
01.03.2017 45 (5) 8016 (1308)
01.02.2017 50 (-2) 6708 (0)
01.01.2017 48 (10) 6708 (2308)
01.12.2016 58 (-12) 4400 (-1286)
01.11.2016 46 (5) 5686 (-100)
01.10.2016 51 (1) 5786 (0)
01.09.2016 52 (0) 5786 (0)
01.06.2016 52 (-3) 5786 (0)
01.05.2016 49 (5) 5786 (720)
01.04.2016 54 (2) 5066 (0)
01.03.2016 56 (8) 5066 (1200)
01.02.2016 64 (-2) 3866 (0)
01.01.2016 62 (-11) 3866 (456)
01.12.2015 51 (31) 3410 (2530)
01.11.2015 82 (-82) 880 (880)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20245572024
20235666666665652023
20227657799987862022
2021887778672021
2020151698882020
20193031303034323232322819142019
20182726292931313131313937332018
201748504543393939393332272017
2016626456544952525146582016
201582512015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Tereza Elznicová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eva Feřteková  2 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
900
Miroslav Kolář  3 : 1 400
Lukáš  Kamp  3 : 0 500
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
400
Petr Volný  3 : 1 400
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Olga Kolářová  3 : 0 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Veronika Gaultier  3 : 1 0 1. - 16.
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
600
Tomáš Novák  1 : 3 100
Martin Kříž  3 : 0 500
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
500
Stanislav Jurčík  3 : 0 500
David Linhart  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 Body celkem:
0
Eva Feřteková  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Strahov - ženy A, 11.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Tamara Holzbauerová  1 : 3 0 3. - 4.
Natálie Babjuková  1 : 3 0 semifinále
Orla Diamantino  3 : 1 0 čtvrtfinále
Tereza Svobodová  3 : 2 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Eva Feřteková  3 : 2 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
400
Aleš Knotek  1 : 3 100
Lukáš  Kamp  3 : 2 300
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
0
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Petr Volný  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 Body celkem:
260
Jacqueline Peychär  1 : 3 260
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
Martin Kantor  2 : 1 0 17. - 18.
Michal Štěpán  2 : 0 0 17. - 20.
Petr Vosátka  2 : 0 0 17. - 24.
David Neugebauer  2 : 0 0 17. - 32.
Martin Sládeček  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tereza Elznicová  3 : 2 0 5. - 6.
Johana Jedličková  3 : 0 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 0 1. - 16.
 MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
198
Body celkem:
6654
Michaela Čepová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 156
Riana Alexová  1 : 3 41.6
 Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 Body celkem:
1040
Riana Alexová  3 : 1 1040
 Play off žen 2022/2023 - finále, 21.05.2023 Body celkem:
0
Kateřina Týcová  0 : 3 0
 Play off žen 2022/2023 - semifinále, 20.05.2023 Body celkem:
780
Karolína Šrámková  3 : 2 780
 Ženy A, 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2627
Annabelle Diamantino  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
900
Matěj Bomba  3 : 1 400
Jan Dřevíkovský  3 : 0 500
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
Tomáš Novák  0 : 3 0
 Smíšená liga 2022/2023, 07.04.2023 Body celkem:
780
Kristýna Hrnčiříková  3 : 2 780
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4328
Michaela Čepová  3 : 2 67.2 3. - 4.
Eliška Jičínská  2 : 3 44.8 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jana Šmeralová  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
1300
Anna Plačková  3 : 0 1300
 Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
780
Karolína Šrámková  1 : 3 260
Natálie Babjuková  2 : 3 520
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
229
Body celkem:
5214
Marika Doubravová  3 : 2 93.6 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  1 : 3 31.2 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 104 1. - 16.
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
500
Jaroslav Sezemský  3 : 0 500
Petr Kopecký  0 : 3 0
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
200
Martin Schuller  0 : 3 0
Jakub Zapala  2 : 3 200
 FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4936
Riana Alexová  3 : 1 96 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 0 120 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Muchová  3 : 0 100 1. - 16.
 Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 Body celkem:
1040
Kateřina Týcová  0 : 3 0
Kristýna Hrnčiříková  3 : 1 1040
 Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
1300
Lucie Luksová  3 : 0 1300
 BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4475
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Elznicová  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 0 110 1. - 16.
 Smíšená liga 2022/2023, 06.01.2023 Body celkem:
780
Tamara Holzbauerová  3 : 2 780
 Smíšená liga 2022/2023, 13.12.2022 Body celkem:
260
Natálie Babjuková  1 : 3 260
 Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 Body celkem:
2340
Marika Doubravová  3 : 1 1040
Eliška Jičínská  3 : 0 1300
 Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 Body celkem:
1300
Lucie Luksová  3 : 0 1300
Tereza Elznicová  0 : 3 0
 Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Olga Kolářová  0 : 3 0 finále
Natálie Babjuková  3 : 1 102.4 semifinále
Lucie Luksová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
Jiří Pinka  3 : 2 0 5. - 6.
Miroslav Ondruška  3 : 0 0 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 2 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 0 1. - 32.
 Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
260
Natálie Babjuková  1 : 3 260
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
1820
Tereza Elznicová  3 : 2 780
Kristýna Hrnčiříková  3 : 1 1040
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4828
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 3. - 4.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
Jiří Pinka  3 : 0 0 9. - 10.
Tomáš Havlík  3 : 2 0 9. - 12.
Roman Moravec  3 : 0 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
458
Body celkem:
8927
Tereza Tichá  3 : 0 208
Vendula Boháčová  3 : 0 208
Karolína Šrámková  1 : 3 41.6
 Bastr Cup - Ženy A, 07.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4949
Tereza Elznicová  3 : 2 72 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 96 semifinále
Kateřina Muchová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Muži C, 23.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
Petr Rohun  3 : 1 0 3. - 4.
Jiří Dušek  1 : 3 0 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
1300
Lucie Luksová  3 : 0 1300
 Extraliga ženy 2021/2022, 16.04.2022 Body celkem:
260
Olga Kolářová  0 : 3 0
Natálie Babjuková  1 : 3 260
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Eliška Jičínská  3 : 0 130 9. - 10.
Kristýna Hrnčiříková  3 : 2 78 9. - 12.
Tamara Holzbauerová  3 : 2 78 9. - 16.
Karolína Šrámková  2 : 3 52 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 52 1. - 32.
 Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
1040
Tereza Elznicová  1 : 3 260
Marika Doubravová  3 : 2 780
 Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
1300
Natálie Babjuková  0 : 3 0
Lucie Luksová  3 : 0 1300
 Ženy A, 12.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Tamara Holzbauerová  3 : 0 108 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 22.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
Martin Kantor  2 : 3 0 finále
Pavel Cigánek  3 : 2 0 semifinále
Aleš Tchuř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 0 0 1. - 16.
 Strahov - ženy A, 13.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4842
Natálie Babjuková  1 : 3 28.8 3. - 4.
Anna Serme  0 : 3 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Lucie Luksová  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5670
Tamara Holzbauerová  1 : 3 31.2 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 130 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 52 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
374
Body celkem:
7658
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
Eliška Jičínská  2 : 3 62.4
Marie Kubíková  3 : 0 156
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 "KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3389
Markéta Zemanová  3 : 0 96 7. - 8.
Olga Kolářová  1 : 3 19.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
364
Body celkem:
8833
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 208 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Karolína Šrámková  3 : 0 84 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 1 67.2 5. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov - ženy A, 20.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3373
Klára Doležalová  3 : 1 76.8 7. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 38.4 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 64 1. - 16.
 Extraliga ženy 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
1540
Marika Doubravová  3 : 1 880
Karolína Šrámková  3 : 2 660
 Extraliga ženy 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
2180
Michaela Doležalová  3 : 0 1300
Tereza Elznicová  3 : 1 880
 Extraliga ženy 2020/2021, 14.05.2021 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 Ženy A, 10.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4857
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Holinková  1 : 3 28.8 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Sonja Schwarzer  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
281
Body celkem:
8750
Riana Alexová  3 : 0 156
Tamara Holzbauerová  3 : 1 124.8
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 Body celkem:
1100
Tereza Zdubová  3 : 0 1100
 Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 Body celkem:
1320
Petra Václavková  3 : 0 1100
Natálie Babjuková  1 : 3 220
 Play off extraliga ženy - finále, 20.05.2020 Body celkem:
0
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5250
Eliška Jičínská  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Kateřina Týcová  0 : 3 0 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Elznicová  3 : 1 104 1. - 16.
Tereza Šlehoferová  3 : 1 83.2 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2020, 22.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Tereza Šlehoferová  3 : 0 100 finále
Sonja Schwarzer  3 : 0 80 semifinále
Karolína  Füzy  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
422
Body celkem:
4223
Marika Doubravová  2 : 0 110 9. - 10.
Vendula Boháčová  2 : 0 110 9. - 12.
Lucie Luksová  2 : 0 110 9. - 16.
Eva Feřteková  1 : 3 22 1. - 16.
Petra Václavková  3 : 1 70.4 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Veronika Vejrostová  3 : 0 156 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 156 5. - 8.
Eliška Jičínská  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 130 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 Body celkem:
1800
Sofie Hausknotzová  3 : 0 900
Ella Pelikánová  3 : 0 900
 Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 Body celkem:
900
Hana Vavříková  3 : 0 900
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Daniela Dohnalová  3 : 0 84
Marie Kubíková  3 : 0 84
Barbora Brodová  3 : 0 84
Markéta Zemanová  3 : 0 84
 Strahov Ženy A, 07.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3536
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 43.2 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 43.2 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michaela Doležalová  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 1 67.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2019/2020, 17.11.2019 Body celkem:
1080
Veronika Malinowská  3 : 0 900
Marika Doubravová  1 : 3 180
 Extraliga Ženy 2019/2020, 16.11.2019 Body celkem:
1100
Ella Gálová  1 : 3 220
Tereza Elznicová  3 : 1 880
 AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
396
Body celkem:
5016
Tamara Holzbauerová  3 : 2 72 5. - 6.
Klára Mihulová  3 : 0 120 5. - 8.
Natálie Babjuková  1 : 3 24 čtvrtfinále
Tereza Elznicová  3 : 0 100 1. - 16.
Romana Adámková  3 : 0 80 1. - 32.
 Adidas Woman Cup, 19.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
261
Body celkem:
3196
Ella Gálová  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 36 9. - 12.
Lucie Luksová  3 : 0 90 9. - 16.
Eva Feřteková  1 : 3 18 1. - 16.
Riana Alexová  3 : 0 72 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 13.10.2019 Body celkem:
1620
Aneta Kumstová  3 : 1 720
Tamara Holzbauerová  3 : 0 900
 Extraliga Ženy 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
1260
Tereza Šlehoferová  3 : 0 900
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 360
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3282
Riana Alexová  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3265
Tereza Elznicová  2 : 3 36 9. - 10.
Kristýna Hrnčiříková  3 : 2 54 9. - 12.
Nikola Věříšová  3 : 2 54 9. - 16.
Andrea Malinová  1 : 3 18 1. - 16.
Riana Alexová  3 : 1 57.6 1. - 32.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
156
Body celkem:
6612
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
512
Body celkem:
7796
Riana Alexová  3 : 0 208 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 83.2 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
189
Body celkem:
5614
Tereza Šlehoferová  2 : 3 64 finále
Eliška Jičínská  3 : 2 76.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Tamara Holzbauerová  3 : 0 200 finále
Riana Alexová  3 : 0 160 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - ženy A, 08.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3889
Vanda Lukavcová  3 : 0 120 13. - 14.
Anežka Stöckelová  3 : 0 120 13. - 16.
Denisa Rohunová  1 : 3 24 9. - 16.
Tereza Svobodová  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 1. liga ženy, 01.12.2018 Body celkem:
1500
Tereza Šišková  3 : 0 500
Markéta Křížová  3 : 0 500
Markéta Zemanová  3 : 0 500
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
353
Body celkem:
7690
Markéta Zemanová  3 : 0 90
Barbora Brodová  3 : 0 90
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144
Tereza Zdubová  1 : 3 28.8
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
450
Body celkem:
8526
Eliška Jičínská  3 : 2 120 finále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 160 semifinále
Valerie Hradilová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3124
Tereza Zdubová  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Eva Feřteková  0 : 3 0 9. - 12.
Klára Mihulová  3 : 1 72 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
288
Body celkem:
6371
Tereza Zdubová  3 : 1 72
Riana Alexová  3 : 1 72
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144
Michaela Čepová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Eliška Jičínská  2 : 3 72 finále
Riana Alexová  3 : 0 144 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 08.04.2018 Body celkem:
1200
Lucie Luksová  3 : 0 600
Barbora Brodová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy B, 07.04.2018 Body celkem:
1200
Barbora Brodová  3 : 0 600
Kateřina Štromerová  3 : 0 600
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
585
Body celkem:
10801
Tereza Šlehoferová  3 : 2 156 finále
Barbora Brodová  3 : 0 208 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 28.01.2018 Body celkem:
360
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Zuzana Severinová  3 : 2 360
 1. Liga Ženy B, 27.01.2018 Body celkem:
480
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Zuzana Severinová  3 : 1 480
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4252
Kateřina Pavlusová  3 : 0 112 3. - 4.
Eliška Jičínská  1 : 3 22.4 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G19), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Marie Jičínská  3 : 0 72
Vanda Lukavcová  3 : 0 72
Barbora Brodová  3 : 0 72
Kateřina Pavlusová  3 : 0 72
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4848
Tamara Holzbauerová  2 : 3 52.8 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 132 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 2 66 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5955
Markéta Zemanová  3 : 0 70
Kateřina Pavlusová  3 : 0 70
Tereza Šlehoferová  3 : 1 89.6
Eliška Jičínská  3 : 2 67.2
 1. Liga Ženy B, 03.12.2017 Body celkem:
1200
Martina Formánková  3 : 0 600
Klára Mihulová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy B, 02.12.2017 Body celkem:
1800
Martina Formánková  3 : 0 600
Barbora Brodová  3 : 0 600
Lucie Luksová  3 : 0 600
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Klara Herzog  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4857
Tereza Zdubová  2 : 3 57.6 3. - 4.
Michaela Čepová  0 : 3 0 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 2 54 1. - 16.
 KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3142
Nikola Věříšová  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Ella Gálová  2 : 0 wo. 50 13. - 16.
Denisa Kroftová  1 : 2 40 9. - 16.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 16.
Romana Adámková  3 : 0 80 1. - 32.
 1. Liga Ženy B, 22.10.2017 Body celkem:
1200
Zuzana Severinová  3 : 0 600
Romana Adámková  3 : 0 600
 1. Liga Ženy B, 21.10.2017 Body celkem:
840
Lucie Luksová  3 : 0 600
Klára Mihulová  2 : 3 240
 Excelent Cup , 23.09.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
245
Body celkem:
3610
Kristýna Vohánková  2 : 0 120 15. - 16.
Hana Vavříková  0 : 2 0 13. - 16.
Denisa Linhartová  1 : 2 48 9. - 16.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Ella Gálová  3 : 1 76.8 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Marie Jičínská  3 : 1 86.4 5. - 6.
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 8.
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Markéta Zemanová  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
341
Body celkem:
6886
Tereza Zdubová  3 : 2 96 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 128 semifinále
Ella Gálová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 23.04.2017 Body celkem:
1980
Petra Václavková  3 : 0 1100
Tereza Zdubová  3 : 1 880
 Extraliga Ženy 2016/2017, 22.04.2017 Body celkem:
440
Denisa Kroftová  2 : 3 440
 HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
221
Body celkem:
5646
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Tereza Zdubová  3 : 1 64
Michaela Čepová  0 : 3 0
Denisa Rohunová  3 : 2 76.8
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Eliška Jičínská  3 : 1 144 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144 semifinále
Alžběta Dufková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 26.02.2017 Body celkem:
0
Andrea Malinová  0 : 3 0
Zuzana Lambl Kubáňová  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - ženy A, 11.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2508
Natálie Babjuková  0 : 3 0 9. - 10.
Denisa Linhartová ml.  3 : 2 42 9. - 12.
Anežka Stöckelová  3 : 1 56 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 28 1. - 16.
Klaudyna Zarówna  3 : 2 33.6 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
317
Body celkem:
7601
Tereza Zdubová  3 : 1 104
Barbora Brodová  3 : 0 130
Michaela Čepová  1 : 3 41.6
Tereza Šlehoferová  1 : 3 41.6
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10096
Eliška Jičínská  3 : 0 240 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 192 semifinále
Martina Prokšová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Sarah Bala  0 : 3 wo. 0
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8532
Eliška Jičínská  3 : 2 120 finále
Klára Köhlerová  3 : 2 96 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 10.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2908
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 9. - 10.
Denisa Rohunová  3 : 1 64 9. - 12.
Romana Adámková  3 : 1 64 9. - 16.
Denisa Kroftová  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína  Füzy  3 : 0 64 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7105
Tereza Šlehoferová  2 : 3 80 finále
Vanda Lukavcová  3 : 0 160 semifinále
Nela Reková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
493
Body celkem:
7830
Eliška Jičínská  3 : 0 180 finále
Klára Köhlerová  3 : 1 115.2 semifinále
Adéla Mastná  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 90 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 20.11.2016 Body celkem:
1100
Michaela Čepová  0 : 3 0
Veronika Paldusová  3 : 0 1100
 Extraliga Ženy 2016/2017, 19.11.2016 Body celkem:
0
Eva Feřteková  0 : 3 0
Denisa Kroftová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2016/2017, 16.10.2016 Body celkem:
520
Petra Václavková  2 : 3 520
Paulina Krzywicka  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2016/2017, 15.10.2016 Body celkem:
260
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Linda Hrúziková  1 : 3 260
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3976
Klára Köhlerová  3 : 2 57.6 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Eliška Jičínská  3 : 0 160 finále
Klára Hamáčková  3 : 0 128 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
Tereza Zdubová  3 : 0 160 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 2 76.8 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Eliška Jičínská  3 : 0 180 finále
Klára Hamáčková  3 : 0 144 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
120
Romana Adámková  1 : 3 120
 1. liga Ženy C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
600
Jana Kovaříková  3 : 0 600
Klára Mihulová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2015/2016, 28.02.2016 Body celkem:
0
Eliška Jirásková  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2015/2016, 27.02.2016 Body celkem:
0
Denisa Kroftová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
240
Veronika Paldusová  2 : 3 240
 1. liga Ženy C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
960
Sandra Jüttnerová  3 : 0 600
Romana Adámková  3 : 2 360
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Markéta Zemanová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Patricie Petriľáková  3 : 0 156 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nela Reková  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
346
Body celkem:
8815
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 finále
Markéta Zemanová  3 : 2 124.8 semifinále
Veronika Bušková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (G17), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Markéta Zemanová  3 : 0 108 5. - 6.
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Stöckelová  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
451
Body celkem:
7711
Tereza Šlehoferová  2 : 3 88 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 176 semifinále
Martina Prokšová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
600
Veronika Badalová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  3 : 0 600
 1. liga Ženy C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 junioři A, (G17), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
299
Body celkem:
5530
Tereza Zdubová  3 : 1 115.2 3. - 4.
Denisa Rohunová  1 : 3 28.8 semifinále
Anežka Stöckelová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Markéta Zemanová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
471
Body celkem:
7731
Tereza Šlehoferová  1 : 3 44 finále
Tereza Zdubová  3 : 1 140.8 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 0 132 čtvrtfinále
Klára Hamáčková  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ženy A, 21.11.2015
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
238
Body celkem:
2386
Denisa Linhartová ml.  3 : 0 80 25. - 26.
Kateřina Muchová  3 : 2 48 25. - 28.
Lucie Luksová  3 : 1 64 25. - 32.
Patricie Panáčková  1 : 3 16 17. - 32.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
480
Michaela Hrázská  1 : 3 80
Sandra Jüttnerová  3 : 0 400
 1. liga Ženy C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
400
Tereza Zdubová  3 : 0 400
 junioři A, (G17), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 6.
Marie Jičínská  3 : 2 64.8 5. - 8.
Anežka Stöckelová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4790
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Bušková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G17), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
186
Body celkem:
5611
Kristýna Fialová  0 : 3 0 finále
Zuzana Bartíková  3 : 0 128 semifinále
Patricie Petriľáková  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Tereza Šlehoferová  2 : 3 72 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 144 semifinále
Nela Reková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
443
Body celkem:
7780
Sarah Bala  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 1 0
Zuzana Bartíková  3 : 1 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
402
Body celkem:
6060
 bye  3 :  0
Riana Alexová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
407
Body celkem:
6065
Tereza Zdubová  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Sarah Bala  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
576
Body celkem:
9976
 bye  3 :  0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
343
Body celkem:
7045
Sarah Bala  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
521
Body celkem:
8597
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Anežka Stöckelová  3 : 1 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6905
Veronika Bušková  3 : 0 0
Tereza Branná  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
262
Body celkem:
6020
 bye  3 :  0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 04.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
502
Body celkem:
7839
 bye  3 :  0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
370
Body celkem:
5601
 bye  3 : 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
Tereza Zdubová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
478
Body celkem:
7023
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Ella Gálová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 17.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6878
Sarah Bala  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
435
Body celkem:
7772
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 bye  3 :  0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4789
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4971
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  3 : 0 wo. 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8977
Body za soupeře:
544
Body celkem:
9521
 bye  3 :  0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2840
Tamara Holzbauerová  0 : 3 wo. 0
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0
Sarah Bala  0 : 3 wo. 0
Klára Hamáčková  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 21.12.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3453
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Marie Jičínská  1 : 3 0
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 09.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Marie Jičínská  3 : 1 0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
357
Body celkem:
6440
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
354
Body celkem:
4302
Nela Reková  3 : 0 0
Tereza Jelínková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 12.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
193
Body celkem:
4141
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
319
Body celkem:
5550
 bye  3 : 0
Tereza Jelínková  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Nela Reková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 05.10.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2627
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot