Profil hráče

Tereza Široká

hrac

Ročník: 2002
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 4287

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 93.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 90. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 5. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (01/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 7 (0) 32321 (-2309)
01.03.2024 7 (-2) 34630 (-739)
01.02.2024 5 (0) 35369 (-1512)
01.01.2024 5 (0) 36881 (0)
01.12.2023 5 (1) 36881 (-3626)
01.11.2023 6 (-1) 40507 (774)
01.10.2023 5 (1) 39733 (-631)
01.09.2023 6 (0) 40364 (0)
01.08.2023 6 (0) 40364 (0)
01.07.2023 6 (0) 40364 (0)
01.06.2023 6 (0) 40364 (-361)
01.05.2023 6 (0) 40725 (-520)
01.04.2023 6 (0) 41245 (1430)
01.03.2023 6 (0) 39815 (95)
01.02.2023 6 (-1) 39720 (4295)
01.01.2023 5 (1) 35425 (0)
01.12.2022 6 (2) 35425 (4201)
01.11.2022 8 (-1) 31224 (-1590)
01.10.2022 7 (1) 32814 (1439)
01.09.2022 8 (1) 31375 (-34)
01.08.2022 9 (0) 31409 (0)
01.07.2022 9 (0) 31409 (0)
01.06.2022 9 (-2) 31409 (-3628)
01.05.2022 7 (0) 35037 (-860)
01.04.2022 7 (-2) 35897 (-426)
01.03.2022 5 (1) 36323 (-1572)
01.02.2022 6 (1) 37895 (0)
01.01.2022 7 (0) 37895 (0)
01.12.2021 7 (-1) 37895 (-1074)
01.11.2021 6 (2) 38969 (2094)
01.10.2021 8 (-1) 36875 (580)
01.09.2021 7 (0) 36295 (0)
01.08.2021 7 (0) 36295 (0)
01.07.2021 7 (1) 36295 (0)
01.06.2021 8 (0) 36295 (0)
01.03.2021 8 (0) 36295 (0)
01.11.2020 8 (0) 36295 (1592)
01.10.2020 8 (0) 34703 (1620)
01.04.2020 8 (1) 33083 (2054)
01.03.2020 9 (7) 31029 (10956)
01.02.2020 16 (-1) 20073 (0)
01.01.2020 15 (-1) 20073 (-1673)
01.12.2019 14 (5) 21746 (3892)
01.11.2019 19 (9) 17854 (6076)
01.10.2019 28 (4) 11778 (3265)
01.09.2019 32 (0) 8513 (0)
01.08.2019 32 (0) 8513 (0)
01.07.2019 32 (0) 8513 (0)
01.06.2019 32 (2) 8513 (0)
01.05.2019 34 (-4) 8513 (-2400)
01.04.2019 30 (0) 10913 (0)
01.03.2019 30 (1) 10913 (0)
01.02.2019 31 (-1) 10913 (-840)
01.01.2019 30 (3) 11753 (2749)
01.12.2018 33 (4) 9004 (-18)
01.11.2018 37 (2) 9022 (-120)
01.10.2018 39 (-8) 9142 (-3610)
01.09.2018 31 (0) 12752 (0)
01.08.2018 31 (0) 12752 (0)
01.07.2018 31 (0) 12752 (0)
01.06.2018 31 (0) 12752 (0)
01.05.2018 31 (-2) 12752 (-780)
01.04.2018 29 (0) 13532 (0)
01.03.2018 29 (-3) 13532 (-2508)
01.02.2018 26 (1) 16040 (0)
01.01.2018 27 (0) 16040 (-588)
01.12.2017 27 (5) 16628 (2042)
01.11.2017 32 (1) 14586 (1260)
01.10.2017 33 (6) 13326 (3610)
01.09.2017 39 (0) 9716 (0)
01.07.2017 39 (0) 9716 (0)
01.06.2017 39 (0) 9716 (0)
01.05.2017 39 (4) 9716 (1700)
01.04.2017 43 (2) 8016 (0)
01.03.2017 45 (5) 8016 (1308)
01.02.2017 50 (-2) 6708 (0)
01.01.2017 48 (10) 6708 (2308)
01.12.2016 58 (-12) 4400 (-1286)
01.11.2016 46 (5) 5686 (-100)
01.10.2016 51 (1) 5786 (0)
01.09.2016 52 (0) 5786 (0)
01.06.2016 52 (-3) 5786 (0)
01.05.2016 49 (5) 5786 (720)
01.04.2016 54 (2) 5066 (0)
01.03.2016 56 (8) 5066 (1200)
01.02.2016 64 (-2) 3866 (0)
01.01.2016 62 (-11) 3866 (456)
01.12.2015 51 (31) 3410 (2530)
01.11.2015 82 (-82) 880 (880)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202455772024
20235666666665652023
20227657799987862022
2021887778672021
2020151698882020
20193031303034323232322819142019
20182726292931313131313937332018
201748504543393939393332272017
2016626456544952525146582016
201582512015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži B, 23.03.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
Martin Kantor  3 : 0 0 5. - 6.
Lukáš  Kamp  3 : 2 0 5. - 8.
Martin Sládeček  1 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 0 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Tereza Elznicová  3 : 0 0 7. - 8.
Eva Feřteková  2 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 0 0 1. - 16.
 FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Tereza Elznicová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eva Feřteková  2 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Olga Kolářová  3 : 0 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Veronika Gaultier  3 : 1 0 1. - 16.
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Strahov - ženy A, 11.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Tamara Holzbauerová  1 : 3 0 3. - 4.
Natálie Babjuková  1 : 3 0 semifinále
Orla Diamantino  3 : 1 0 čtvrtfinále
Tereza Svobodová  3 : 2 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Eva Feřteková  3 : 2 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 0 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
Martin Kantor  2 : 1 0 17. - 18.
Michal Štěpán  2 : 0 0 17. - 20.
Petr Vosátka  2 : 0 0 17. - 24.
David Neugebauer  2 : 0 0 17. - 32.
Martin Sládeček  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tereza Elznicová  3 : 2 0 5. - 6.
Johana Jedličková  3 : 0 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 0 1. - 16.
 Ženy A, 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2627
Annabelle Diamantino  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4328
Michaela Čepová  3 : 2 67.2 3. - 4.
Eliška Jičínská  2 : 3 44.8 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jana Šmeralová  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
229
Body celkem:
5214
Marika Doubravová  3 : 2 93.6 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  1 : 3 31.2 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 104 1. - 16.
 FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4936
Riana Alexová  3 : 1 96 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 0 120 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Muchová  3 : 0 100 1. - 16.
 BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4475
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Elznicová  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 0 110 1. - 16.
 Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Olga Kolářová  0 : 3 0 finále
Natálie Babjuková  3 : 1 102.4 semifinále
Lucie Luksová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
Jiří Pinka  3 : 2 0 5. - 6.
Miroslav Ondruška  3 : 0 0 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 2 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4828
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 3. - 4.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
Jiří Pinka  3 : 0 0 9. - 10.
Tomáš Havlík  3 : 2 0 9. - 12.
Roman Moravec  3 : 0 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Bastr Cup - Ženy A, 07.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4949
Tereza Elznicová  3 : 2 72 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 96 semifinále
Kateřina Muchová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Muži C, 23.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
Petr Rohun  3 : 1 0 3. - 4.
Jiří Dušek  1 : 3 0 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Eliška Jičínská  3 : 0 130 9. - 10.
Kristýna Hrnčiříková  3 : 2 78 9. - 12.
Tamara Holzbauerová  3 : 2 78 9. - 16.
Karolína Šrámková  2 : 3 52 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 52 1. - 32.
 Ženy A, 12.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Tamara Holzbauerová  3 : 0 108 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 22.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
Martin Kantor  2 : 3 0 finále
Pavel Cigánek  3 : 2 0 semifinále
Aleš Tchuř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 0 0 1. - 16.
 Strahov - ženy A, 13.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4842
Natálie Babjuková  1 : 3 28.8 3. - 4.
Anna Serme  0 : 3 0 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Lucie Luksová  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5670
Tamara Holzbauerová  1 : 3 31.2 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 130 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 52 1. - 32.
 "KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3389
Markéta Zemanová  3 : 0 96 7. - 8.
Olga Kolářová  1 : 3 19.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 80 1. - 16.
 BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Karolína Šrámková  3 : 0 84 5. - 6.
Tereza Elznicová  3 : 1 67.2 5. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov - ženy A, 20.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3373
Klára Doležalová  3 : 1 76.8 7. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 38.4 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 64 1. - 16.
 Ženy A, 10.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4857
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Holinková  1 : 3 28.8 semifinále
Tereza Elznicová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Sonja Schwarzer  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5250
Eliška Jičínská  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Kateřina Týcová  0 : 3 0 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Elznicová  3 : 1 104 1. - 16.
Tereza Šlehoferová  3 : 1 83.2 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2020, 22.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Tereza Šlehoferová  3 : 0 100 finále
Sonja Schwarzer  3 : 0 80 semifinále
Karolína  Füzy  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
422
Body celkem:
4223
Marika Doubravová  2 : 0 110 9. - 10.
Vendula Boháčová  2 : 0 110 9. - 12.
Lucie Luksová  2 : 0 110 9. - 16.
Eva Feřteková  1 : 3 22 1. - 16.
Petra Václavková  3 : 1 70.4 1. - 32.
 Strahov Ženy A, 07.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3536
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 43.2 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 43.2 5. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michaela Doležalová  3 : 0 90 1. - 16.
 AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
396
Body celkem:
5016
Tamara Holzbauerová  3 : 2 72 5. - 6.
Klára Mihulová  3 : 0 120 5. - 8.
Natálie Babjuková  1 : 3 24 čtvrtfinále
Tereza Elznicová  3 : 0 100 1. - 16.
Romana Adámková  3 : 0 80 1. - 32.
 Adidas Woman Cup, 19.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
261
Body celkem:
3196
Ella Gálová  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 36 9. - 12.
Lucie Luksová  3 : 0 90 9. - 16.
Eva Feřteková  1 : 3 18 1. - 16.
Riana Alexová  3 : 0 72 1. - 32.
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3265
Tereza Elznicová  2 : 3 36 9. - 10.
Kristýna Hrnčiříková  3 : 2 54 9. - 12.
Nikola Věříšová  3 : 2 54 9. - 16.
Andrea Malinová  1 : 3 18 1. - 16.
Riana Alexová  3 : 1 57.6 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - ženy A, 08.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3889
Vanda Lukavcová  3 : 0 120 13. - 14.
Anežka Stöckelová  3 : 0 120 13. - 16.
Denisa Rohunová  1 : 3 24 9. - 16.
Tereza Svobodová  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3124
Tereza Zdubová  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Eva Feřteková  0 : 3 0 9. - 12.
Klára Mihulová  3 : 1 72 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 0 72 1. - 32.
 KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3142
Nikola Věříšová  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Ella Gálová  2 : 0 wo. 50 13. - 16.
Denisa Kroftová  1 : 2 40 9. - 16.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 16.
Romana Adámková  3 : 0 80 1. - 32.
 Excelent Cup , 23.09.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
245
Body celkem:
3610
Kristýna Vohánková  2 : 0 120 15. - 16.
Hana Vavříková  0 : 2 0 13. - 16.
Denisa Linhartová  1 : 2 48 9. - 16.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Ella Gálová  3 : 1 76.8 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - ženy A, 11.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2508
Natálie Babjuková  0 : 3 0 9. - 10.
Denisa Linhartová ml.  3 : 2 42 9. - 12.
Anežka Stöckelová  3 : 1 56 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 28 1. - 16.
Klaudyna Zarówna  3 : 2 33.6 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 10.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2908
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 9. - 10.
Denisa Rohunová  3 : 1 64 9. - 12.
Romana Adámková  3 : 1 64 9. - 16.
Denisa Kroftová  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína  Füzy  3 : 0 64 1. - 32.
 ženy A, 21.11.2015
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
238
Body celkem:
2386
Denisa Linhartová ml.  3 : 0 80 25. - 26.
Kateřina Muchová  3 : 2 48 25. - 28.
Lucie Luksová  3 : 1 64 25. - 32.
Patricie Panáčková  1 : 3 16 17. - 32.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot