Ročník: 1975
Klub: SC Squash Třinec z.s.
Družstvo:SC Squash Třinec
Registrační číslo: 2282
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 311 | (11) | 1450 | (0) | ||
01.02.2024 | 322 | (75) | 1450 | (660) | ||
01.01.2024 | 397 | (6) | 790 | (0) | ||
01.12.2023 | 403 | (-23) | 790 | (-133) | ||
01.11.2023 | 380 | (-4) | 923 | (0) | ||
01.10.2023 | 376 | (-120) | 923 | (-1134) | ||
01.09.2023 | 256 | (-1) | 2057 | (0) | ||
01.08.2023 | 255 | (1) | 2057 | (0) | ||
01.07.2023 | 256 | (-2) | 2057 | (0) | ||
01.06.2023 | 254 | (0) | 2057 | (0) | ||
01.05.2023 | 254 | (-1) | 2057 | (-80) | ||
01.04.2023 | 253 | (-74) | 2137 | (-1172) | ||
01.03.2023 | 179 | (-2) | 3309 | (0) | ||
01.02.2023 | 177 | (-9) | 3309 | (-300) | ||
01.01.2023 | 168 | (-1) | 3609 | (0) | ||
01.12.2022 | 167 | (20) | 3609 | (403) | ||
01.11.2022 | 187 | (-20) | 3206 | (-420) | ||
01.10.2022 | 167 | (-5) | 3626 | (-99) | ||
01.09.2022 | 162 | (3) | 3725 | (0) | ||
01.08.2022 | 165 | (3) | 3725 | (0) | ||
01.07.2022 | 168 | (6) | 3725 | (0) | ||
01.06.2022 | 174 | (-25) | 3725 | (-745) | ||
01.05.2022 | 149 | (-24) | 4470 | (-823) | ||
01.04.2022 | 125 | (28) | 5293 | (1172) | ||
01.03.2022 | 153 | (-19) | 4121 | (-873) | ||
01.02.2022 | 134 | (-3) | 4994 | (-815) | ||
01.01.2022 | 131 | (-7) | 5809 | (-977) | ||
01.12.2021 | 124 | (-10) | 6786 | (-672) | ||
01.11.2021 | 114 | (0) | 7458 | (35) | ||
01.10.2021 | 114 | (9) | 7423 | (136) | ||
01.09.2021 | 123 | (-3) | 7287 | (0) | ||
01.08.2021 | 120 | (-2) | 7287 | (0) | ||
01.07.2021 | 118 | (-7) | 7287 | (-130) | ||
01.06.2021 | 111 | (0) | 7417 | (0) | ||
01.03.2021 | 111 | (0) | 7417 | (0) | ||
01.11.2020 | 111 | (-2) | 7417 | (-70) | ||
01.10.2020 | 109 | (10) | 7487 | (660) | ||
01.04.2020 | 119 | (1) | 6827 | (-468) | ||
01.03.2020 | 120 | (6) | 7295 | (0) | ||
01.02.2020 | 126 | (-11) | 7295 | (-129) | ||
01.01.2020 | 115 | (-3) | 7424 | (-290) | ||
01.12.2019 | 112 | (4) | 7714 | (487) | ||
01.11.2019 | 116 | (-12) | 7227 | (-664) | ||
01.10.2019 | 104 | (1) | 7891 | (-4) | ||
01.09.2019 | 105 | (0) | 7895 | (0) | ||
01.08.2019 | 105 | (0) | 7895 | (0) | ||
01.07.2019 | 105 | (0) | 7895 | (0) | ||
01.06.2019 | 105 | (0) | 7895 | (0) | ||
01.05.2019 | 105 | (2) | 7895 | (-240) | ||
01.04.2019 | 107 | (-3) | 8135 | (106) | ||
01.03.2019 | 104 | (1) | 8029 | (0) | ||
01.02.2019 | 105 | (0) | 8029 | (-153) | ||
01.01.2019 | 105 | (1) | 8182 | (92) | ||
01.12.2018 | 106 | (5) | 8090 | (299) | ||
01.11.2018 | 111 | (5) | 7791 | (472) | ||
01.10.2018 | 116 | (-10) | 7319 | (-592) | ||
01.09.2018 | 106 | (0) | 7911 | (0) | ||
01.08.2018 | 106 | (0) | 7911 | (0) | ||
01.07.2018 | 106 | (0) | 7911 | (0) | ||
01.06.2018 | 106 | (-7) | 7911 | (-530) | ||
01.05.2018 | 99 | (-3) | 8441 | (-180) | ||
01.04.2018 | 96 | (10) | 8621 | (732) | ||
01.03.2018 | 106 | (0) | 7889 | (-213) | ||
01.02.2018 | 106 | (-7) | 8102 | (-537) | ||
01.01.2018 | 99 | (4) | 8639 | (120) | ||
01.12.2017 | 103 | (-1) | 8519 | (0) | ||
01.11.2017 | 102 | (2) | 8519 | (64) | ||
01.10.2017 | 104 | (-1) | 8455 | (90) | ||
01.09.2017 | 103 | (0) | 8365 | (0) | ||
01.07.2017 | 103 | (2) | 8365 | (0) | ||
01.06.2017 | 105 | (-4) | 8365 | (401) | ||
01.05.2017 | 101 | (5) | 7964 | (320) | ||
01.04.2017 | 106 | (-1) | 7644 | (0) | ||
01.03.2017 | 105 | (4) | 7644 | (-124) | ||
01.02.2017 | 109 | (23) | 7768 | (1828) | ||
01.01.2017 | 132 | (9) | 5940 | (480) | ||
01.12.2016 | 141 | (16) | 5460 | (606) | ||
01.11.2016 | 157 | (31) | 4854 | (1264) | ||
01.10.2016 | 188 | (-4) | 3590 | (-173) | ||
01.09.2016 | 184 | (17) | 3763 | (494) | ||
01.06.2016 | 201 | (25) | 3269 | (384) | ||
01.05.2016 | 226 | (15) | 2885 | (417) | ||
01.04.2016 | 241 | (-4) | 2468 | (0) | ||
01.03.2016 | 237 | (-37) | 2468 | (-540) | ||
01.02.2016 | 200 | (-42) | 3008 | (-1190) | ||
01.01.2016 | 158 | (5) | 4198 | (2255) | ||
01.12.2015 | 163 | (-18) | 1943 | (-225) | ||
01.11.2015 | 145 | (12) | 2168 | (526) | ||
01.10.2015 | 157 | (-10) | 1642 | (-464) | ||
01.09.2015 | 147 | (0) | 2106 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 397 | 322 | 311 | 2024 | |||||||||
2023 | 168 | 177 | 179 | 253 | 254 | 254 | 256 | 255 | 256 | 376 | 380 | 403 | 2023 |
2022 | 131 | 134 | 153 | 125 | 149 | 174 | 168 | 165 | 162 | 167 | 187 | 167 | 2022 |
2021 | 111 | 111 | 118 | 120 | 123 | 114 | 114 | 124 | 2021 | ||||
2020 | 115 | 126 | 120 | 119 | 109 | 111 | 2020 | ||||||
2019 | 105 | 105 | 104 | 107 | 105 | 105 | 105 | 105 | 105 | 104 | 116 | 112 | 2019 |
2018 | 99 | 106 | 106 | 96 | 99 | 106 | 106 | 106 | 106 | 116 | 111 | 106 | 2018 |
2017 | 132 | 109 | 105 | 106 | 101 | 105 | 103 | 103 | 104 | 102 | 103 | 2017 | |
2016 | 158 | 200 | 237 | 241 | 226 | 201 | 184 | 188 | 157 | 141 | 2016 | ||
2015 | 147 | 157 | 145 | 163 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
2. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 240 | ||
Oldřich Václavek | 3 : 0 | 150 | |
Marcel Ujfaluši | 3 : 2 | 90 | |
2. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 500 | ||
Pavel Brichta | 3 : 0 | 250 | |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži C, 26.11.2023 | Body celkem: 180 | ||
bye | 3 : 0 | 150 | |
Martin Kollár | 1 : 3 | 30 | |
2. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 150 | ||
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | |
Václav Dostál | 3 : 0 | 150 | |
2. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 50 | ||
David Juráň | 1 : 3 | 50 | |
Stanislav Fruhvirt | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 310 | ||
Filip Rozprým | 3 : 0 | 150 | |
Dominik Blažíček | 3 : 1 | 160 | |
2. liga muži C, 23.04.2023 | Body celkem: 0 | ||
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Štěpař | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 100 | ||
Antonín Novák | 1 : 3 | 50 | |
Petr Šimeček | 1 : 3 | 50 | |
2. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
David Juráň | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 26.11.2022 | Body celkem: 120 | ||
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 120 | |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
2. liga muži C, 16.10.2022 | Body celkem: 60 | ||
Jiří Pinka | 1 : 3 | 60 | |
2. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 300 | ||
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 300 | |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1134 |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 14. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 10.04.2022 | Body celkem: 0 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 09.04.2022 | Body celkem: 180 | ||
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Holík | 3 : 2 | 180 | |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1172 |
Michal Štěpán | 1 : 2 | 12.4 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 12. |
Ladislav Švábek | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 30.01.2022 | Body celkem: 180 | ||
Jan Šťastník | 1 : 3 | 60 | |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži C, 29.01.2022 | Body celkem: 120 | ||
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži C, 28.11.2021 | Body celkem: 60 | ||
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Roman Marek | 1 : 3 | 60 | |
2. liga muži C, 27.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 16.10.2021 | Body celkem: 0 | ||
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 780 |
Ondřej Ryšavý | 1 : 3 | 4.2 | 13. - 14. |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 16. |
Pavel Chodura | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. |
Michal Farník | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
FAJNE Céčko muži, 18.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1233 |
Martin Kantor | 2 : 3 | 13.44 | 3. - 4. |
Patrik Pelech | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 745 |
Lumír Klímek | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 18. |
Tomáš Hrubý | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 20. |
Petr Nesládek | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 06.09.2020 | Body celkem: 420 | ||
Lumír Klímek | 3 : 0 | 300 | |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži D, 05.09.2020 | Body celkem: 240 | ||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Urban | 3 : 1 | 240 | |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M40+), 05.03.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3941 |
Ondřej Bořil | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Milan Hamřík | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Radek Dudešek | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 873 |
Pavel Chodura | 3 : 0 | 21 | 11. - 12. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 26.01.2020 | Body celkem: 180 | ||
Petr Rohun | 3 : 2 | 180 | |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži D, 25.01.2020 | Body celkem: 60 | ||
David Juráň | 1 : 3 | 60 | |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 791 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 875 |
Lumír Klímek | 2 : 1 | 14.76 | 35. - 36. |
Pavel Cigánek | 1 : 2 | 9.84 | 33. - 36. |
Ondřej Ryšavý | 2 : 0 | 24.6 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Tomáš Tauš | 2 : 3 | 9.84 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 960 |
Pavel Holík | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. |
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Robert Svrlansky | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Pavel Holinka | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži D, 01.12.2019 | Body celkem: 360 | ||
Michal Vaněk | 1 : 3 | 60 | |
Martin Němec | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži D, 30.11.2019 | Body celkem: 420 | ||
Petr Šimeček | 3 : 2 | 180 | |
Viktor Urban | 3 : 1 | 240 | |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1057 |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 8. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Robert Svrlansky | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 830 |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 21 | 13. - 14. |
Michal Tůma | 3 : 0 | 21 | 13. - 16. |
Viktor Urban | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. |
Roman Kujawa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 1012 |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Stryja | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Tauš | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 960 |
Veronika Malinowská | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Kamp | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 943 |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Lumír Klímek | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 16. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 30.03.2019 | Body celkem: 250 | ||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 250 | |
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | |
D-TOUR MASTERS M40+ 5.kolo , (), 22.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1093 |
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Petr Hlisnikovský | 2 : 0 | 24 | 9. - 12. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 941 |
Marek Holuša | 1 : 3 | 5.04 | 7. - 8. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 8. |
Roman Marek | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Marián Hauser | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 27.01.2019 | Body celkem: 150 | ||
Roman Marek | 3 : 2 | 150 | |
2. liga muži C, 26.01.2019 | Body celkem: 150 | ||
Jakub Trličík | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Urban | 3 : 2 | 150 | |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1012 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 | 25.2 | 7. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 824 |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Ondřej Grabiáš | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Miroslav Ondruška | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 24. |
Alex Kelar | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 32. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Tauš | 3 : 2 | 11.16 | 1. - 64. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1250 |
Petr Rohun | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 02.12.2018 | Body celkem: 60 | ||
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 60 | |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 01.12.2018 | Body celkem: 300 | ||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 300 | |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 990 |
Vít Zachodil | 2 : 0 | 24.8 | 19. - 20. |
Roman Marek | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 20. |
Michal Farník | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
Jan Jícha | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 32. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 865 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 1 | 12.6 | 11. - 12. |
Miroslav Sikora | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Petr Šimeček | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Roman Kujawa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Grabiáš | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1144 |
Jakub Slavíček | 2 : 0 | 31 | 13. - 14. |
Jakub Zapala | 2 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. |
Martin Dvořáček | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 14.10.2018 | Body celkem: 300 | ||
Josef Nakládal | 3 : 1 | 240 | |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 60 | |
2. liga muži C, 13.10.2018 | Body celkem: 180 | ||
Viktor Urban | 3 : 2 | 180 | |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1016 |
Petr Stryja | 2 : 0 | 24 | 11. - 12. |
Vítězslav Lazar | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
2. Liga Muži E, 07.04.2018 | Body celkem: 240 | ||
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 180 | |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 60 | |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 978 |
Aleš Tchuř | 2 : 0 | 24.8 | 19. - 20. |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 20. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
Martin Dvořáček | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1237 |
Roman Marek | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Martin Janečka | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
MČR masters, (M40+), 02.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3545 |
David Doležel | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Jan Sluka | 2 : 3 | 48 | 13. - 16. |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 276 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 276 |
2. Liga Muži E, 28.01.2018 | Body celkem: 360 | ||
Petr Rohun | 1 : 3 | 60 | |
Libor Koďousek | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži E, 27.01.2018 | Body celkem: 120 | ||
David Juráň | 1 : 3 | 60 | |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 60 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1045 |
Vladimír Jirka | 2 : 1 | 19.68 | 27. - 28. |
Martin Vaněk | 1 : 2 | 13.12 | 25. - 28. |
Lumír Klímek | 2 : 1 | 19.68 | 25. - 32. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Miroslav Sikora | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Marek Holuša | 3 : 1 | 19.68 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 03.12.2017 | Body celkem: 240 | ||
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Krátký | 3 : 1 | 240 | |
2. Liga Muži E, 02.12.2017 | Body celkem: 360 | ||
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 240 | |
Libor Koďousek | 2 : 3 | 120 | |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 691 |
Petr Hlisnikovský | 2 : 0 | 16.8 | 21. - 22. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 16.8 | 21. - 24. |
Martin Honek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 22.10.2017 | Body celkem: 360 | ||
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 300 | |
Martin Vaněk | 1 : 3 | 60 | |
2. Liga Muži E, 21.10.2017 | Body celkem: 480 | ||
Libor Koďousek | 3 : 0 | 300 | |
Marek Holuša | 3 : 2 | 180 | |
RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1072 |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Roman Marek | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Michal Dvořák | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 882 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 908 |
Pavel Sládeček | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Martin Dvořáček | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Hlisnikovský | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 24. |
Miroslav Ondruška | 2 : 1 | 11.16 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1221 |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Roman Marek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Michal Dvořák | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 764 |
Pavel Krajsa | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 18. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 20. |
Robert Šťastný | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 24. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. Liga Muži E, 09.04.2017 | Body celkem: 300 | ||
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži E, 08.04.2017 | Body celkem: 120 | ||
Miroslav Sikora | 0 : 3 | 0 | |
Martin Vaněk | 2 : 3 | 120 | |
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 719 |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 16.8 | 19. - 20. |
Daniel Vojtovič | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Marek Holuša | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 24. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Pavel Sládeček | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
Mistrovství ČR masters - M40+, (M40+), 04.03.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3767 |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Vít Barnáš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
David Doležel | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 932 |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Tomáš Citnar | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Rudolf Náprstek | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 16. |
Kamil Jankovič | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 29.01.2017 | Body celkem: 300 | ||
Lumír Klímek | 3 : 0 | 300 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži E, 28.01.2017 | Body celkem: 180 | ||
Martin Vaněk | 3 : 2 | 180 | |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1344 |
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 6. |
Libor Přibyl | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Marek Holuša | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 835 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 882 |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 4.96 | 21. - 22. |
Martin Němec | 3 : 1 | 19.84 | 21. - 24. |
David Juráň | 1 : 3 | 4.96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Libor Přibyl | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
2. Liga Muži E, 04.12.2016 | Body celkem: 180 | ||
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Wrona | 3 : 2 | 180 | |
2. Liga Muži E, 03.12.2016 | Body celkem: 300 | ||
Lumír Klímek | 3 : 2 | 180 | |
Vlastimil Vyroubal | 2 : 3 | 120 | |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 820 |
Petr Hlisnikovský | 3 : 2 | 11.52 | 21. - 22. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 24. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 23.10.2016 | Body celkem: 60 | ||
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 60 | |
Martin Vaněk | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži E, 22.10.2016 | Body celkem: 300 | ||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 300 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1238 |
Marek Holuša | 1 : 3 | 5.76 | 5. - 6. |
Petr Stryja | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1008 |
Martin Dvořáček | 3 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Martin Vaněk | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.06.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.04.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 100 | ||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 100 | |
SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 756 |
Martin Kantor | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 18. |
Marián Hauser | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 20. |
Adam Špánik | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Jiří Kašpárek | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 300 | ||
Benjamin Bergel | 3 : 0 wo. | 300 | |
Róbert Trnovec | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 0 | ||
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
Kamil Jankovič | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 214 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 214 |
3. liga Muži E 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 240 | ||
Martin Němec | 3 : 0 | 150 | |
Robert Turský | 3 : 2 | 90 | |
3. liga Muži E 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 150 | ||
Martin Vaněk | 0 : 3 | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 150 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 19.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
"MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 689 |
Pavel Dziak | 3 : 2 | 10.08 | 19. - 20. |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Petr Šimeček | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.04.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 439 |
2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 540 | ||
Michal Řezníček | 3 : 0 | 300 | |
Petr Rohun | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži F, 14.02.2015 | Body celkem: 300 | ||
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 300 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 1190 |
bye | 3 : | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 0 | |
David Hálek | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Dziak | 3 : 1 | 0 | |
Martin Sládeček | 2 : 3 | 0 | |
2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 0 | ||
Michal Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 762 |
Milan Matějka | 2 : 3 | 0 | |
Martin Němec | 3 : 0 | 0 | |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 0 | |
Robert Turský | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 0 | |
2.liga F, 19.10.2014 | Body celkem: 0 | ||
Jaroslav Štěpař | 0 : 3 | 0 | |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
III. liga muži H, 18.10.2014 | Body celkem: 300 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 150 | |
Tomáš Maryška | 3 : 0 | 150 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 639 |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Dvořáček | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Lukáš Kamp | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Němec | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 1034 |
bye | 3 : 0 | ||
Natalija Zoubková | 3 : 0 | 0 | |
Milan Matějka | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Michal Zoubek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1030 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 1051 |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | |
Robert Turský | 3 : 2 | 0 | |
Karolína Holinková | 1 : 3 | 0 | |
Martin David | 3 : 1 | 0 | |
Radovan Kojecký | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M35, (M35+), 06.03.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2443 |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 0 : 3 | 0 | |
Martin Hučka | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 638 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 649 |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Stryja | 3 : 1 | 0 | |
Patrik Pelech | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 0 | |
Petr Smékal | 2 : 3 | 0 | |
Roman Šišák | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.