Ročník: 1979
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6765
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 69 | (-7) | 9045 | (-1391) | ||
01.02.2024 | 62 | (1) | 10436 | (555) | ||
01.01.2024 | 63 | (1) | 9881 | (0) | ||
01.12.2023 | 64 | (5) | 9881 | (551) | ||
01.11.2023 | 69 | (4) | 9330 | (-65) | ||
01.10.2023 | 73 | (-5) | 9395 | (0) | ||
01.09.2023 | 68 | (0) | 9395 | (0) | ||
01.08.2023 | 68 | (0) | 9395 | (0) | ||
01.07.2023 | 68 | (1) | 9395 | (0) | ||
01.06.2023 | 69 | (0) | 9395 | (0) | ||
01.05.2023 | 69 | (3) | 9395 | (330) | ||
01.04.2023 | 72 | (-3) | 9065 | (-371) | ||
01.03.2023 | 69 | (3) | 9436 | (284) | ||
01.02.2023 | 72 | (5) | 9152 | (551) | ||
01.01.2023 | 77 | (-5) | 8601 | (-1072) | ||
01.12.2022 | 72 | (6) | 9673 | (658) | ||
01.11.2022 | 78 | (1) | 9015 | (420) | ||
01.10.2022 | 79 | (-13) | 8595 | (-1087) | ||
01.09.2022 | 66 | (3) | 9682 | (-92) | ||
01.08.2022 | 69 | (1) | 9774 | (0) | ||
01.07.2022 | 70 | (3) | 9774 | (0) | ||
01.06.2022 | 73 | (1) | 9774 | (0) | ||
01.05.2022 | 74 | (-10) | 9774 | (-843) | ||
01.04.2022 | 64 | (7) | 10617 | (849) | ||
01.03.2022 | 71 | (-1) | 9768 | (120) | ||
01.02.2022 | 70 | (-7) | 9648 | (-1710) | ||
01.01.2022 | 63 | (-1) | 11358 | (-276) | ||
01.12.2021 | 62 | (-3) | 11634 | (-1150) | ||
01.11.2021 | 59 | (0) | 12784 | (-240) | ||
01.10.2021 | 59 | (-1) | 13024 | (-525) | ||
01.09.2021 | 58 | (-1) | 13549 | (663) | ||
01.08.2021 | 57 | (-1) | 12886 | (0) | ||
01.07.2021 | 56 | (-2) | 12886 | (-434) | ||
01.06.2021 | 54 | (0) | 13320 | (0) | ||
01.03.2021 | 54 | (0) | 13320 | (0) | ||
01.11.2020 | 54 | (-2) | 13320 | (-709) | ||
01.10.2020 | 52 | (-2) | 14029 | (240) | ||
01.04.2020 | 50 | (4) | 13789 | (0) | ||
01.03.2020 | 54 | (1) | 13789 | (287) | ||
01.02.2020 | 55 | (-2) | 13502 | (392) | ||
01.01.2020 | 53 | (-1) | 13110 | (393) | ||
01.12.2019 | 52 | (4) | 12717 | (750) | ||
01.11.2019 | 56 | (5) | 11967 | (450) | ||
01.10.2019 | 61 | (15) | 11517 | (1139) | ||
01.09.2019 | 76 | (0) | 10378 | (0) | ||
01.08.2019 | 76 | (0) | 10378 | (0) | ||
01.07.2019 | 76 | (0) | 10378 | (0) | ||
01.06.2019 | 76 | (-7) | 10378 | (-614) | ||
01.05.2019 | 69 | (6) | 10992 | (504) | ||
01.04.2019 | 75 | (2) | 10488 | (91) | ||
01.03.2019 | 77 | (7) | 10397 | (526) | ||
01.02.2019 | 84 | (6) | 9871 | (480) | ||
01.01.2019 | 90 | (4) | 9391 | (153) | ||
01.12.2018 | 94 | (4) | 9238 | (378) | ||
01.11.2018 | 98 | (-10) | 8860 | (-450) | ||
01.10.2018 | 88 | (1) | 9310 | (17) | ||
01.09.2018 | 89 | (0) | 9293 | (0) | ||
01.08.2018 | 89 | (0) | 9293 | (0) | ||
01.07.2018 | 89 | (0) | 9293 | (0) | ||
01.06.2018 | 89 | (8) | 9293 | (679) | ||
01.05.2018 | 97 | (10) | 8614 | (757) | ||
01.04.2018 | 107 | (7) | 7857 | (255) | ||
01.03.2018 | 114 | (3) | 7602 | (297) | ||
01.02.2018 | 117 | (3) | 7305 | (224) | ||
01.01.2018 | 120 | (12) | 7081 | (697) | ||
01.12.2017 | 132 | (10) | 6384 | (408) | ||
01.11.2017 | 142 | (21) | 5976 | (808) | ||
01.10.2017 | 163 | (9) | 5168 | (558) | ||
01.09.2017 | 172 | (0) | 4610 | (0) | ||
01.07.2017 | 172 | (0) | 4610 | (0) | ||
01.06.2017 | 172 | (-1) | 4610 | (0) | ||
01.05.2017 | 171 | (11) | 4610 | (574) | ||
01.04.2017 | 182 | (-16) | 4036 | (-494) | ||
01.03.2017 | 166 | (23) | 4530 | (708) | ||
01.02.2017 | 189 | (5) | 3822 | (31) | ||
01.01.2017 | 194 | (35) | 3791 | (906) | ||
01.12.2016 | 229 | (25) | 2885 | (494) | ||
01.11.2016 | 254 | (35) | 2391 | (372) | ||
01.10.2016 | 289 | (0) | 2019 | (33) | ||
01.09.2016 | 289 | (0) | 1986 | (0) | ||
01.06.2016 | 289 | (-1) | 1986 | (0) | ||
01.05.2016 | 288 | (-11) | 1986 | (0) | ||
01.04.2016 | 277 | (251) | 1986 | (1525) | ||
01.03.2016 | 528 | (-15) | 461 | (0) | ||
01.02.2016 | 513 | (-2) | 461 | (0) | ||
01.01.2016 | 511 | (-110) | 461 | (0) | ||
01.12.2015 | 401 | (-19) | 461 | (0) | ||
01.11.2015 | 382 | (-382) | 461 | (461) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 63 | 62 | 69 | 2024 | |||||||||
2023 | 77 | 72 | 69 | 72 | 69 | 69 | 68 | 68 | 68 | 73 | 69 | 64 | 2023 |
2022 | 63 | 70 | 71 | 64 | 74 | 73 | 70 | 69 | 66 | 79 | 78 | 72 | 2022 |
2021 | 54 | 54 | 56 | 57 | 58 | 59 | 59 | 62 | 2021 | ||||
2020 | 53 | 55 | 54 | 50 | 52 | 54 | 2020 | ||||||
2019 | 90 | 84 | 77 | 75 | 69 | 76 | 76 | 76 | 76 | 61 | 56 | 52 | 2019 |
2018 | 120 | 117 | 114 | 107 | 97 | 89 | 89 | 89 | 89 | 88 | 98 | 94 | 2018 |
2017 | 194 | 189 | 166 | 182 | 171 | 172 | 172 | 172 | 163 | 142 | 132 | 2017 | |
2016 | 511 | 513 | 528 | 277 | 288 | 289 | 289 | 289 | 254 | 229 | 2016 | ||
2015 | 382 | 401 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Sportprofit tour č.7, 15.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
MČR žen, mužů a masters 2024, (M40+), 06.03.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
2. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 360 | ||
Jan Šťastník | 1 : 3 | 60 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 420 | ||
Jaroslav Kaleta | 2 : 3 | 120 | |
David Juráň | 3 : 0 | 300 | |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Aleš Tchuř | 2 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Ladislav Burián | 2 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 07.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
2. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 500 | ||
Antonín Novák | 3 : 0 | 250 | |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 250 | |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Ondřej Bořil | 2 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Aleš Kubíček | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 450 | ||
Vojtěch Mohelník | 3 : 1 | 200 | |
Petr Vrbský | 3 : 0 | 250 | |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1147 |
Petr Vosátka | 2 : 0 | 0 | 21. - 22. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 wo. | 0 | 21. - 24. |
Martin Kantor | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Boris Heneš | 2 : 1 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Ondřej Dostál | 3 : 1 | 0 | 1. - 64. |
Ohradní D 22.9.2023, 22.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Sportprofit tour č.1, 01.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour finále, 10.06.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.9, 05.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1749 |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.7, 03.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1324 |
Dominik Blažíček | 2 : 3 | 13.12 | 17. - 18. |
David Neugebauer | 3 : 2 | 19.68 | 17. - 20. |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 26.24 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 19.02.2023 | Body celkem: 420 | ||
Vítězslav Lazar | 2 : 3 | 120 | |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 540 | ||
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 240 | |
Martin Kantor | 3 : 0 | 300 | |
Sportprofit tour č.6, 12.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1171 |
Boris Heneš | 1 : 2 | 12.4 | 11. - 12. |
Ladislav Burián | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 12. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1200 |
Petr Nesládek | 2 : 0 | 31 | 11. - 12. |
Ladislav Burián | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
bye | 2 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 16. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.4, 11.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 180 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 180 | |
Sportprofit tour č.3, 11.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1149 |
Boris Heneš | 3 : 0 | 31 | 13. - 14. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Martin Kollár | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 21.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 420 | ||
Štěpán Václavek | 2 : 3 | 120 | |
Martin Kantor | 3 : 0 | 300 | |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1242 |
Petr Nesládek | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 10. |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 12. |
Pavel Cigánek | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Jiří Borovička | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour finále, 11.06.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.8, 13.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.7, 15.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1419 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 22.32 | 7. - 8. |
Josef Šebek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Maksym Tokar | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1520 |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 8.4 | finále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Martin Kollár | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.5, 25.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1895 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2000 |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 28.8 | finále |
Jan Šťastník | 3 : 2 | 23.04 | semifinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Martin Kollár | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 07.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Sportprofit tour č.3, 17.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1743 |
Faríd Farrag | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Miloš Liška | 2 : 0 wo. | 24 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 25. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 19.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M40+), 21.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 206 | Body celkem: 4511 |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.1, 15.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1242 |
Alex Kelar | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 10. |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour finále, 25.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Mistrovský turnaj mužů D září, 21.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1758 |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 20.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1334 |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 14.88 | 7. - 8. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 23.07.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 02.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.1, 11.09.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
2. liga muži D, 06.09.2020 | Body celkem: 480 | ||
Roman Moravec | 3 : 2 | 180 | |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži D, 05.09.2020 | Body celkem: 540 | ||
Marcel Ujfaluši | 3 : 1 | 240 | |
Petr Rohun | 3 : 0 | 300 | |
Dietz Cup muži D, 14.08.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.8, 22.05.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.7, 28.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1880 |
Petr Kopecký | 2 : 0 wo. | 24.6 | 7. - 8. |
Jakub Slavíček | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloš Liška | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2. liga muži D, 26.01.2020 | Body celkem: 240 | ||
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži D, 25.01.2020 | Body celkem: 360 | ||
Viktor Urban | 3 : 2 | 180 | |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 180 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1781 |
Ladislav Burián | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 2 : 3 | 19.68 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1539 |
Pavel Brichta | 1 : 2 | 16.4 | 11. - 12. |
Jan Ryšavý | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
Roman Marek | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 13.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
2. liga muži D, 01.12.2019 | Body celkem: 480 | ||
Roman Moravec | 3 : 1 | 240 | |
Martin Němec | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži D, 30.11.2019 | Body celkem: 540 | ||
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 300 | |
Jakub Trličík | 3 : 1 | 240 | |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2032 |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 6. |
Stanislav Jurčík | 2 : 0 wo. | 24.6 | 5. - 8. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.3, 15.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
2. liga muži D, 06.10.2019 | Body celkem: 300 | ||
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži D, 05.10.2019 | Body celkem: 540 | ||
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 300 | |
Petr Stryja | 3 : 1 | 240 | |
Sportprofit tour č.1, 20.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2221 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2283 |
Petr Kopecký | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Vítězslav Lazar | 1 : 2 | 32 | 21. - 24. |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 17. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.9, 24.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1105 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Veronika Malinowská | 2 : 0 | 24 | 9. - 12. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1769 |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Martin Šimka | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1584 |
Tomáš Tlustý | 3 : 2 | 23.04 | 3. - 4. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 15.36 | semifinále |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Roman Šišák | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 31.03.2019 | Body celkem: 240 | ||
Filip Smejkal | 3 : 2 | 90 | |
Filip Rozprým | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži D, 30.03.2019 | Body celkem: 300 | ||
Pavel Holinka | 3 : 0 | 150 | |
Pavel Oswald | 3 : 0 | 150 | |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1593 |
Václav Uhlíř | 2 : 1 | 24.6 | 11. - 12. |
Martin Honek | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jaroslav Sezemský | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 22.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Erin´s Flag Cup, (M35+), 16.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 57.6 | 5. - 6. |
Michal Snopek | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1326 |
Martin Kollár | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 6. |
Tomáš Sigmund | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži D, 27.01.2019 | Body celkem: 270 | ||
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 150 | |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 120 | |
3. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 210 | ||
Pavel Holík | 3 : 2 | 90 | |
Václav Máca | 3 : 1 | 120 | |
Sportprofit tour č.5, 11.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1098 |
Martin Vaněk | 2 : 0 | 31 | 15. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 2 | 12.4 | 13. - 16. |
Vítězslav Lazar | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Alex Kelar | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.4, 14.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Muži C - BRNO, 08.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1060 |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Šťastník | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Martin Honek | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 02.12.2018 | Body celkem: 300 | ||
Jiří Pinka | 3 : 0 | 150 | |
Radek Měřínský | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži D, 01.12.2018 | Body celkem: 300 | ||
Pavel Holinka | 3 : 0 | 150 | |
Pavel Oswald | 3 : 0 | 150 | |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1522 |
Martin Honek | 1 : 3 | 8.4 | finále |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 02.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1144 |
Michal Štěpán | 2 : 0 wo. | 20 | 31. - 32. |
Miroslav Ondruška | 1 : 2 | 16 | 29. - 32. |
Pavel Brichta | 1 : 2 | 16 | 25. - 32. |
Jakub Slavíček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.10, 30.06.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
, 12.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 1758 |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 9.6 | finále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 30.72 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.8, 20.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1525 |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | finále |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Michal Dvořák | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 07.04.2018 | Body celkem: 300 | ||
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 300 | |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1293 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 10. |
Tomáš Hanzelka | 2 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 12. |
Petr Nesládek | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Zoubek | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 16.03.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1249 |
Jan Šťastník | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 6. |
Lukáš Kratochvíl | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Michal Štěpán | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Alex Kelar | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 12.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1127 |
Martin Vaněk | 2 : 0 wo. | 16.4 | 25. - 26. |
Vladimír Jirka | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 28. |
Petr Šimeček | 2 : 1 | 19.68 | 25. - 32. |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.4, 15.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1351 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 20.16 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Petr Hlisnikovský | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 03.12.2017 | Body celkem: 60 | ||
Martin Kollár | 1 : 3 | 60 | |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži F, 02.12.2017 | Body celkem: 180 | ||
Stanislav Fruhvirt | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 180 | |
Sportprofit tour č.3, 24.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1079 |
Tomáš Hanzelka | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Miroslav Sikora | 2 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin David | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Roman Moravec | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 22.10.2017 | Body celkem: 250 | ||
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 250 | |
2. Liga Muži F, 21.10.2017 | Body celkem: 200 | ||
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 150 | |
Jan Hráček | 1 : 3 | 50 | |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
, 07.10.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 952 |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 21 | 9. - 10. |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Marek Holuša | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1038 |
Jan Ryšavý | 2 : 0 wo. | 12 | 11. - 12. |
Ondřej Jánský | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Jiří Borovička | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.1, 15.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Prázdninové Déčko, 21.07.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1068 |
Petr Rohun | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 6. |
Jan Hráček | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Tomáš Citnar | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Roman Moravec | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 17.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.6, 17.02.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 903 |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 18. |
Hynek Jičínský | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 20. |
Richard Červinka | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 03.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour č.4, 16.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 894 |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 18. |
Michal Dvořák | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Michal Zoubek | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.3, 18.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.2, 14.10.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Mistrovský turnaj mužů D, 24.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 931 |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Radovan Kojecký | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.09.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Mistrovský turnaj muži - D, 20.04.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 483 |
Mistrovský turnaj mužů D, 01.12.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 489 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.