Profil hráče

Michal Vaněk

hrac

Ročník: 1979
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6765

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 52.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 50. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 19. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 20. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 52 (7) 11483 (941)
01.05.2024 59 (11) 10542 (1497)
01.04.2024 70 (-1) 9045 (0)
01.03.2024 69 (-7) 9045 (-1391)
01.02.2024 62 (1) 10436 (555)
01.01.2024 63 (1) 9881 (0)
01.12.2023 64 (5) 9881 (551)
01.11.2023 69 (4) 9330 (-65)
01.10.2023 73 (-5) 9395 (0)
01.09.2023 68 (0) 9395 (0)
01.08.2023 68 (0) 9395 (0)
01.07.2023 68 (1) 9395 (0)
01.06.2023 69 (0) 9395 (0)
01.05.2023 69 (3) 9395 (330)
01.04.2023 72 (-3) 9065 (-371)
01.03.2023 69 (3) 9436 (284)
01.02.2023 72 (5) 9152 (551)
01.01.2023 77 (-5) 8601 (-1072)
01.12.2022 72 (6) 9673 (658)
01.11.2022 78 (1) 9015 (420)
01.10.2022 79 (-13) 8595 (-1087)
01.09.2022 66 (3) 9682 (-92)
01.08.2022 69 (1) 9774 (0)
01.07.2022 70 (3) 9774 (0)
01.06.2022 73 (1) 9774 (0)
01.05.2022 74 (-10) 9774 (-843)
01.04.2022 64 (7) 10617 (849)
01.03.2022 71 (-1) 9768 (120)
01.02.2022 70 (-7) 9648 (-1710)
01.01.2022 63 (-1) 11358 (-276)
01.12.2021 62 (-3) 11634 (-1150)
01.11.2021 59 (0) 12784 (-240)
01.10.2021 59 (-1) 13024 (-525)
01.09.2021 58 (-1) 13549 (663)
01.08.2021 57 (-1) 12886 (0)
01.07.2021 56 (-2) 12886 (-434)
01.06.2021 54 (0) 13320 (0)
01.03.2021 54 (0) 13320 (0)
01.11.2020 54 (-2) 13320 (-709)
01.10.2020 52 (-2) 14029 (240)
01.04.2020 50 (4) 13789 (0)
01.03.2020 54 (1) 13789 (287)
01.02.2020 55 (-2) 13502 (392)
01.01.2020 53 (-1) 13110 (393)
01.12.2019 52 (4) 12717 (750)
01.11.2019 56 (5) 11967 (450)
01.10.2019 61 (15) 11517 (1139)
01.09.2019 76 (0) 10378 (0)
01.08.2019 76 (0) 10378 (0)
01.07.2019 76 (0) 10378 (0)
01.06.2019 76 (-7) 10378 (-614)
01.05.2019 69 (6) 10992 (504)
01.04.2019 75 (2) 10488 (91)
01.03.2019 77 (7) 10397 (526)
01.02.2019 84 (6) 9871 (480)
01.01.2019 90 (4) 9391 (153)
01.12.2018 94 (4) 9238 (378)
01.11.2018 98 (-10) 8860 (-450)
01.10.2018 88 (1) 9310 (17)
01.09.2018 89 (0) 9293 (0)
01.08.2018 89 (0) 9293 (0)
01.07.2018 89 (0) 9293 (0)
01.06.2018 89 (8) 9293 (679)
01.05.2018 97 (10) 8614 (757)
01.04.2018 107 (7) 7857 (255)
01.03.2018 114 (3) 7602 (297)
01.02.2018 117 (3) 7305 (224)
01.01.2018 120 (12) 7081 (697)
01.12.2017 132 (10) 6384 (408)
01.11.2017 142 (21) 5976 (808)
01.10.2017 163 (9) 5168 (558)
01.09.2017 172 (0) 4610 (0)
01.07.2017 172 (0) 4610 (0)
01.06.2017 172 (-1) 4610 (0)
01.05.2017 171 (11) 4610 (574)
01.04.2017 182 (-16) 4036 (-494)
01.03.2017 166 (23) 4530 (708)
01.02.2017 189 (5) 3822 (31)
01.01.2017 194 (35) 3791 (906)
01.12.2016 229 (25) 2885 (494)
01.11.2016 254 (35) 2391 (372)
01.10.2016 289 (0) 2019 (33)
01.09.2016 289 (0) 1986 (0)
01.06.2016 289 (-1) 1986 (0)
01.05.2016 288 (-11) 1986 (0)
01.04.2016 277 (251) 1986 (1525)
01.03.2016 528 (-15) 461 (0)
01.02.2016 513 (-2) 461 (0)
01.01.2016 511 (-110) 461 (0)
01.12.2015 401 (-19) 461 (0)
01.11.2015 382 (-382) 461 (461)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20246362697059522024
20237772697269696868687369642023
20226370716474737069667978722022
202154545657585959622021
20205355545052542020
20199084777569767676766156522019
201812011711410797898989898898942018
20171941891661821711721721721631421322017
20165115135282772882892892892542292016
20153824012015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour FINÁLE, 08.06.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 O pohár starosty města Uherské Hradiště Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Aleš Kubíček  1 : 3 0 3. - 4.
Martin Sládeček  2 : 3 0 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 2 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jaroslav Fejfar  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Vojtěch Valovič  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Josef Šebek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.8, 19.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 2. liga muži C, 14.04.2024 Body celkem:
200
Michal Zappa  0 : 3 0
Lumír Klímek  3 : 0 200
 2. liga muži C, 13.04.2024 Body celkem:
200
Antonín Novák  3 : 0 200
Tomáš Tauš  0 : 3 0
 DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Michal Štěpán  1 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Souhrada  1 : 3 0 semifinále
Martin Kříž  3 : 1 0 čtvrtfinále
Martin Šimka  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M40+), 06.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Jakub Vavřík  1 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 semifinále
Pavel Cigánek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Petr Kopecký  3 : 2 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
360
Jan Šťastník  1 : 3 60
Tomáš Holinka  3 : 0 300
 2. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
420
Jaroslav Kaleta  2 : 3 120
David Juráň  3 : 0 300
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Aleš Tchuř  2 : 0 0 9. - 10.
Ladislav Burián  2 : 1 0 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 1 0 9. - 16.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 16.
Anna Zelenková  3 : 1 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 07.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
500
Aleš Tchuř  3 : 0 250
Antonín Novák  3 : 0 250
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Ondřej Bořil  2 : 3 0 13. - 14.
Michal Štěpán  3 : 2 0 13. - 16.
Aleš Kubíček  2 : 3 0 9. - 16.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 0 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
450
Vojtěch Mohelník  3 : 1 200
Petr Vrbský  3 : 0 250
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1147
Petr Vosátka  2 : 0 0 21. - 22.
Pavel Cigánek  2 : 0 wo. 0 21. - 24.
Martin Kantor  0 : 2 0 17. - 24.
Boris Heneš  2 : 1 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 0 1. - 32.
Ondřej Dostál  3 : 1 0 1. - 64.
 Ohradní D 22.9.2023, 22.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1749
Jan Šťastník  1 : 3 9.92 3. - 4.
Martin Sládeček  0 : 3 0 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 1 24.8 1. - 16.
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.7, 03.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1324
Dominik Blažíček  2 : 3 13.12 17. - 18.
David Neugebauer  3 : 2 19.68 17. - 20.
Petr Nesládek  3 : 1 26.24 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Lukáš  Kamp  1 : 3 6.56 1. - 32.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
420
Vítězslav Lazar  2 : 3 120
Jiří Pinka  3 : 0 300
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
540
Štěpán Václavek  3 : 1 240
Martin Kantor  3 : 0 300
 Sportprofit tour č.6, 12.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1171
Boris Heneš  1 : 2 12.4 11. - 12.
Ladislav Burián  1 : 2 12.4 9. - 12.
Pavel Cigánek  2 : 0 31 9. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1200
Petr Nesládek  2 : 0 31 11. - 12.
Ladislav Burián  0 : 2 0 9. - 12.
 bye  2 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 6.2 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
180
Roman Švec  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 2 180
 Sportprofit tour č.3, 11.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1149
Boris Heneš  3 : 0 31 13. - 14.
Miroslav Ondruška  3 : 0 31 13. - 16.
Jan Ryba  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  2 : 3 12.4 1. - 16.
Martin Kollár  3 : 2 14.88 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
420
Martin Kantor  3 : 0 300
Štěpán Václavek  2 : 3 120
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1242
Petr Nesládek  1 : 3 6.2 9. - 10.
Michal Štěpán  3 : 2 18.6 9. - 12.
Pavel Cigánek  3 : 2 18.6 9. - 16.
Petr Kopecký  2 : 3 12.4 1. - 16.
Jiří Borovička  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.8, 13.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1419
Tomáš Havlík  2 : 1 22.32 7. - 8.
Josef Šebek  0 : 2 0 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 31 1. - 16.
Maksym Tokar  3 : 0 24.8 1. - 32.
 DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1520
Ladislav Burián  1 : 3 8.4 finále
David Neugebauer  3 : 0 33.6 semifinále
Martin Kollár  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Vladimír Kolegar  3 : 0 21 1. - 16.
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2000
Michal Štěpán  3 : 2 28.8 finále
Jan Šťastník  3 : 2 23.04 semifinále
David Neugebauer  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Martin Kollár  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1743
Faríd Farrag  0 : 2 0 25. - 26.
Miloš Liška  2 : 0 wo. 24 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 24 25. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M40+), 21.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
206
Body celkem:
4511
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 7. - 8.
Vlastimil Kozák  2 : 3 57.6 5. - 8.
Ladislav Procházka  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Ondřej Bořil  3 : 0 120 1. - 16.
 Sportprofit tour č.1, 15.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1242
Alex Kelar  2 : 3 12.4 9. - 10.
Aleš Tchuř  3 : 1 24.8 9. - 12.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 31 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Mistrovský turnaj mužů D září, 21.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 FAJNE Béčko muži, 11.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1758
Filip Kočárek  0 : 3 0 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Petr Kopecký  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Daniel Vrána  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1334
Jiří Pinka  2 : 3 14.88 7. - 8.
Tomáš Havlík  2 : 3 14.88 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.1, 11.09.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
480
Roman Moravec  3 : 2 180
Lumír Klímek  3 : 0 300
 2. liga muži D, 05.09.2020 Body celkem:
540
Marcel Ujfaluši  3 : 1 240
Petr Rohun  3 : 0 300
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1880
Petr Kopecký  2 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Jakub Slavíček  0 : 2 0 5. - 8.
Dan Teuchner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloš Liška  3 : 1 32.8 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 2 19.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 2. liga muži D, 26.01.2020 Body celkem:
240
Jiří Dušek  0 : 3 0
Petr Šimeček  3 : 1 240
 2. liga muži D, 25.01.2020 Body celkem:
360
Viktor Urban  3 : 2 180
Michal Štěpán  3 : 2 180
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1781
Ladislav Burián  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 2 24.6 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1539
Pavel  Brichta  1 : 2 16.4 11. - 12.
Jan Ryšavý  0 : 2 0 9. - 12.
Aleš Tchuř  2 : 1 24.6 9. - 16.
Jakub Zapala  2 : 3 16.4 1. - 16.
Roman Marek  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 13.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 2. liga muži D, 01.12.2019 Body celkem:
480
Roman Moravec  3 : 1 240
Martin Němec  3 : 1 240
 2. liga muži D, 30.11.2019 Body celkem:
540
Miroslav Sikora  3 : 0 300
Jakub Trličík  3 : 1 240
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2032
Aleš Kubíček  1 : 2 19.68 5. - 6.
Stanislav Jurčík  2 : 0 wo. 24.6 5. - 8.
Dan Teuchner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radovan Kojecký  3 : 0 41 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 2. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
300
Jiří Dušek  0 : 3 0
Petr Šimeček  3 : 0 300
 2. liga muži D, 05.10.2019 Body celkem:
540
Tomáš Havlík  3 : 0 300
Petr Stryja  3 : 1 240
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2221
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2283
Petr Kopecký  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Vítězslav Lazar  1 : 2 32 21. - 24.
Dan Teuchner  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 30 17. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.9, 24.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1105
Marcel Ujfaluši  2 : 1 14.4 9. - 10.
Veronika Malinowská  2 : 0 24 9. - 12.
Pavel Cigánek  2 : 0 24 9. - 16.
Miroslav Sikora  1 : 3 4.8 1. - 16.
Petr Šimeček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1769
Michal Štěpán  1 : 3 9.92 3. - 4.
Jakub Zapala  2 : 3 19.84 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Martin Šimka  3 : 1 24.8 1. - 16.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1584
Tomáš Tlustý  3 : 2 23.04 3. - 4.
Jan Šťastník  2 : 3 15.36 semifinále
Marika Doubravová  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Roman Šišák  3 : 0 24 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 3. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
240
Filip Rozprým  3 : 0 150
Filip Smejkal  3 : 2 90
 3. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
300
Pavel Holinka  3 : 0 150
Pavel Oswald  3 : 0 150
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1593
Václav Uhlíř  2 : 1 24.6 11. - 12.
Martin Honek  0 : 2 0 9. - 12.
Jaroslav Sezemský  2 : 1 24.6 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Erin´s Flag Cup, (M35+), 16.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Radek Dudešek  3 : 1 57.6 5. - 6.
Michal Snopek  3 : 0 72 5. - 8.
Petr Kopecký  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1326
Martin Kollár  2 : 1 17.28 5. - 6.
Tomáš Sigmund  2 : 1 17.28 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
270
Tomáš Tauš  3 : 1 120
Miroslav Ondruška  3 : 0 150
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
210
Pavel Holík  3 : 2 90
Václav Máca  3 : 1 120
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1098
Martin Vaněk  2 : 0 31 15. - 16.
Petr Rohun  1 : 2 12.4 13. - 16.
Vítězslav Lazar  1 : 2 12.4 9. - 16.
Jiří Dušek  1 : 3 6.2 1. - 16.
Alex Kelar  3 : 1 19.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Muži C - BRNO, 08.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1060
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Šťastník  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Martin Honek  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Pavel Blaha  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 3. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
300
Jiří Pinka  3 : 0 150
Radek Měřínský  3 : 0 150
 3. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
300
Pavel Holinka  3 : 0 150
Pavel Oswald  3 : 0 150
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1522
Martin Honek  1 : 3 8.4 finále
Michal Štěpán  3 : 1 26.88 semifinále
Milan Hamřík  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1077
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1144
Michal Štěpán  2 : 0 wo. 20 31. - 32.
Miroslav Ondruška  1 : 2 16 29. - 32.
Pavel  Brichta  1 : 2 16 25. - 32.
Jakub Slavíček  0 : 2 0 17. - 32.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 , 12.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1758
Jakub Slavíček  1 : 3 9.6 finále
Lukáš  Kamp  3 : 1 30.72 semifinále
Petr Rohun  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1525
Jan Šťastník  0 : 3 0 finále
Michal Štěpán  3 : 1 26.88 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 21 1. - 16.
Michal Dvořák  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 07.04.2018 Body celkem:
300
Jakub Slavíček  3 : 0 300
Martin Ředina  0 : 3 0
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1293
Marcel Ujfaluši  2 : 1 18.6 9. - 10.
Tomáš Hanzelka  2 : 0 wo. 15.5 9. - 12.
Petr Nesládek  2 : 0 31 9. - 16.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Zoubek  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1249
Jan Šťastník  1 : 2 11.52 5. - 6.
Lukáš Kratochvíl  2 : 1 17.28 5. - 8.
Michal Štěpán  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 1 19.2 1. - 16.
Alex Kelar  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 12.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1127
Martin Vaněk  2 : 0 wo. 16.4 25. - 26.
Vladimír Jirka  2 : 0 32.8 25. - 28.
Petr Šimeček  2 : 1 19.68 25. - 32.
Aleš Kubíček  1 : 2 13.12 17. - 32.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 1. - 32.
Michal Šoman ml.  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1351
Tomáš Havlík  2 : 1 20.16 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Petr Hlisnikovský  3 : 2 12.6 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 03.12.2017 Body celkem:
60
Martin Kollár  1 : 3 60
Martin Ředina  0 : 3 0
 2. Liga Muži F, 02.12.2017 Body celkem:
180
Stanislav Fruhvirt  0 : 3 0
Tomáš Havlík  3 : 2 180
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1079
Tomáš Hanzelka  0 : 2 0 5. - 6.
Miroslav Sikora  2 : 0 25.2 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin David  3 : 1 16.8 1. - 16.
Roman Moravec  3 : 0 16.8 1. - 32.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 12.6 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 22.10.2017 Body celkem:
250
Radovan Kojecký  0 : 3 0
Petr Šimeček  3 : 0 250
 2. Liga Muži F, 21.10.2017 Body celkem:
200
Jan Hráček  1 : 3 50
Tomáš Havlík  3 : 2 150
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 , 07.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
80
Body celkem:
952
Pavel Blaha  3 : 0 21 9. - 10.
Pavel  Brichta  3 : 1 16.8 9. - 12.
Miroslav Ondruška  3 : 0 21 9. - 16.
Marek Holuša  1 : 3 4.2 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1038
Jan Ryšavý  2 : 0 wo. 12 11. - 12.
Ondřej Jánský  1 : 2 9.6 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 0 24 9. - 16.
Rudolf Korbelář  2 : 3 9.6 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
Jiří Borovička  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Sportprofit tour č.1, 15.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1068
Petr Rohun  1 : 3 5.04 5. - 6.
Jan Hráček  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Tomáš Citnar  3 : 0 21 1. - 16.
Roman Moravec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.6, 17.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
87
Body celkem:
903
Aleš Tchuř  3 : 1 15.36 17. - 18.
Hynek Jičínský  3 : 2 11.52 17. - 20.
Richard Červinka  3 : 0 19.2 17. - 24.
Pavel Blaha  3 : 0 19.2 17. - 32.
Tomáš Sigmund  2 : 3 7.68 1. - 32.
Tomáš Tauš  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
78
Body celkem:
894
Jaroslav Bělohlávek  3 : 1 15.36 17. - 18.
Michal Dvořák  3 : 0 19.2 17. - 20.
Michal Šoman  3 : 0 19.2 17. - 24.
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Tomáš Sigmund  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Mistrovský turnaj mužů D, 24.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
23
Body celkem:
931
Pavel  Brichta  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 5. - 8.
Radovan Kojecký  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 2 12.6 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Mistrovský turnaj muži - D, 20.04.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
22
Body celkem:
483
 Mistrovský turnaj mužů D, 01.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
28
Body celkem:
489

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot