Profil hráče

František Procházka

hrac

Ročník: 2003
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal B
Registrační číslo: 4784

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 7. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (04/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (06/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (06/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 21 (6) 21991 (2491)
01.05.2024 27 (-15) 19500 (-5543)
01.04.2024 12 (0) 25043 (-1694)
01.03.2024 12 (0) 26737 (-160)
01.02.2024 12 (4) 26897 (3264)
01.01.2024 16 (-5) 23633 (-3189)
01.12.2023 11 (2) 26822 (552)
01.11.2023 13 (-3) 26270 (-2137)
01.10.2023 10 (-3) 28407 (422)
01.09.2023 7 (0) 27985 (0)
01.08.2023 7 (0) 27985 (0)
01.07.2023 7 (2) 27985 (0)
01.06.2023 9 (0) 27985 (-923)
01.05.2023 9 (0) 28908 (770)
01.04.2023 9 (2) 28138 (787)
01.03.2023 11 (0) 27351 (163)
01.02.2023 11 (0) 27188 (-780)
01.01.2023 11 (-1) 27968 (0)
01.12.2022 10 (1) 27968 (888)
01.11.2022 11 (3) 27080 (1718)
01.10.2022 14 (3) 25362 (0)
01.09.2022 17 (0) 25362 (-133)
01.08.2022 17 (0) 25495 (0)
01.07.2022 17 (2) 25495 (0)
01.06.2022 19 (1) 25495 (79)
01.05.2022 20 (0) 25416 (568)
01.04.2022 20 (0) 24848 (1012)
01.03.2022 20 (4) 23836 (1115)
01.02.2022 24 (0) 22721 (878)
01.01.2022 24 (-1) 21843 (-10)
01.12.2021 23 (8) 21853 (904)
01.11.2021 31 (3) 20949 (1737)
01.10.2021 34 (5) 19212 (1217)
01.09.2021 39 (12) 17995 (3740)
01.08.2021 51 (0) 14255 (0)
01.07.2021 51 (-3) 14255 (-501)
01.06.2021 48 (0) 14756 (0)
01.03.2021 48 (-1) 14756 (0)
01.11.2020 47 (-2) 14756 (64)
01.10.2020 45 (7) 14692 (960)
01.04.2020 52 (-2) 13732 (-817)
01.03.2020 50 (0) 14549 (0)
01.02.2020 50 (4) 14549 (1611)
01.01.2020 54 (-4) 12938 (175)
01.12.2019 50 (9) 12763 (1555)
01.11.2019 59 (6) 11208 (0)
01.10.2019 65 (4) 11208 (420)
01.09.2019 69 (0) 10788 (0)
01.08.2019 69 (0) 10788 (0)
01.07.2019 69 (0) 10788 (0)
01.06.2019 69 (4) 10788 (279)
01.05.2019 73 (16) 10509 (1008)
01.04.2019 89 (17) 9501 (1644)
01.03.2019 106 (2) 7857 (0)
01.02.2019 108 (21) 7857 (1183)
01.01.2019 129 (19) 6674 (634)
01.12.2018 148 (0) 6040 (123)
01.11.2018 148 (29) 5917 (1221)
01.10.2018 177 (30) 4696 (747)
01.09.2018 207 (-4) 3949 (0)
01.08.2018 203 (-1) 3949 (0)
01.07.2018 202 (2) 3949 (0)
01.06.2018 204 (49) 3949 (1316)
01.05.2018 253 (94) 2633 (1232)
01.04.2018 347 (134) 1401 (712)
01.03.2018 481 (-5) 689 (0)
01.02.2018 476 (-4) 689 (0)
01.01.2018 472 (-472) 689 (689)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241612121227212024
20231111119997771013112023
20222424202020191717171411102022
202148485151393431232021
20205450505245472020
20191291081068973696969696559502019
20184724764813472532042022032071771481482018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Adam Sinkule  3 : 0 0 3. - 4.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 semifinále
Matěj Slabý  3 : 0 0 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jáchym Mraček  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 03.04.2024 Body celkem:
0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 12.03.2024 Body celkem:
0
Gregory Gaultier  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2717
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2717
Adam Sinkule  3 : 1 0 25. - 26.
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 25. - 28.
Pavel Jakubů  3 : 0 0 25. - 32.
Martin Volf  1 : 3 0 17. - 32.
Marek Koutník  2 : 3 0 1. - 32.
 Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 Body celkem:
440
Jáchym Mraček  2 : 3 440
 Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 Body celkem:
0
Petr Martin  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 12.01.2024 Body celkem:
440
Ondřej Uherka  2 : 3 440
 Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Petr Marek  3 : 1 0 9. - 10.
Martin Volf  3 : 1 0 9. - 12.
Luboš Walter ml.  3 : 1 0 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
220
Jáchym Mraček  1 : 3 220
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
1000
Šimon Rynt  3 : 0 500
Lukáš Stupka  3 : 0 500
 Smíšená liga 2023/2024, 22.11.2023 Body celkem:
220
Ondřej Ertl  1 : 3 220
 Strahov - muži A, 11.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 3. - 4.
David Zeman  0 : 3 0 semifinále
Heiko Schwarzer  3 : 1 0 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Jakub Zapala  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Marek  1 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
1080
Michal Bodiš  3 : 1 480
Radek Hlobik  3 : 0 600
 Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 Body celkem:
0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Petr Marek  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Ředina  3 : 0 0 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
426
Body celkem:
8895
Luboš Walter ml.  3 : 0 130
Lukáš Stupka  3 : 0 130
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 166.4
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 1. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
1200
Jiří Vlček  3 : 0 600
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
1200
Jan Ryba  3 : 0 600
Jakub Vavřík  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 01.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3583
Jaroslav Cerman  1 : 3 19.2 5. - 6.
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
325
Body celkem:
4411
Vojtěch Martinovský  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 26 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 130 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Pavlovec  3 : 0 104 1. - 32.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
480
Ladislav Procházka  3 : 2 360
David Linhart  1 : 3 120
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
840
Ondřej Pavelka  2 : 3 240
Martin Kříž  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 03.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3189
Ondřej Uherka  1 : 3 18 9. - 10.
Jáchym Mraček  3 : 2 54 9. - 12.
Adam Sinkule  3 : 1 72 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
1080
Alex Kelar  3 : 0 600
Vojtěch Martinovský  3 : 1 480
 1. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
720
Jakub Vavřík  3 : 0 600
Lukáš Tužinčin  1 : 3 120
 M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3765
Lukáš Tužinčin  3 : 0 108 7. - 8.
Vojtěch Ryba  1 : 3 21.6 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Ředina  3 : 2 54 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Adam Sinkule  3 : 2 76.8 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Jakub Zapala  3 : 0 96 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
900
Lukáš Gašparík  3 : 0 500
František Tůma  3 : 1 400
 1. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
500
Filip Richtárech  2 : 3 200
Ondřej Pavelka  3 : 2 300
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2513
Adam Sinkule  0 : 2 0 5. - 6.
Petr Veselý st.  2 : 0 60 5. - 8.
Marek Koutník  2 : 3 24 čtvrtfinále
Ondřej Pavelka  3 : 0 50 1. - 16.
Adolf Středa  3 : 1 32 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
325
Body celkem:
4759
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 65 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 9. - 12.
Lukáš Kučiak  3 : 0 130 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1753
Lukáš Matoušek  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Jakub Vavřík  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Martin Sopko  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Pavel Jakubů  3 : 2 24.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3436
Martin Štěpán ml.  3 : 2 50.4 5. - 6.
Vojtěch Martinovský  3 : 2 50.4 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Kopecký  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Strahov - muži A, 23.04.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2086
Damon Macmillan  0 : 3 0 9. - 10.
Jakub Vavřík  3 : 0 60 9. - 12.
Miroslav Kolář  3 : 0 60 9. - 16.
William Donnelly  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
1080
Jakub Zapala  3 : 1 480
David Juráň  3 : 0 600
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
0
Jáchym Mraček  0 : 3 0
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
254
Body celkem:
3473
Vojtěch Martinovský  3 : 0 82 finále
Adam Sinkule  3 : 0 65.6 semifinále
Walter Herold  Veedla  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Matouš Sochůrek  1 : 3 20 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 64 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 2 36 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Lukáš Kučiak  3 : 0 108 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2717
Body za soupeře:
218
Body celkem:
2935
Faríd Farrag  3 : 2 46.8 25. - 26.
Pavel Bodiš  3 : 0 78 25. - 28.
Vojtěch Martinovský  3 : 0 78 25. - 32.
Lukáš Jelínek  1 : 3 15.6 17. - 32.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2161
Jakub Vavřík  2 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 25 9. - 12.
Faríd Farrag  2 : 0 50 9. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 3 10 1. - 16.
David Linhart  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
356
Body celkem:
3666
Adam Sinkule  2 : 0 110 13. - 14.
Martin Ředina  2 : 0 110 13. - 16.
Dominic Wren  1 : 2 44 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  1 : 3 22 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 1 70.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
1000
Stanislav Jurčík  3 : 0 500
Martin Kříž  3 : 0 500
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
800
Michal Kareš  3 : 1 400
Miroslav Kolář  3 : 1 400
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 1 102.4 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2689
Kristián Mraček  2 : 1 36 5. - 6.
Martin Volf  2 : 1 36 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Pavelka  3 : 2 30 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
445
Body celkem:
6990
David Linhart  3 : 0 160 finále
Michal Jurášek  3 : 0 128 semifinále
Alex Kelar  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 80 1. - 16.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2150
Vlastimil Kozák  1 : 2 25.6 19. - 20.
Michal Jadrníček  0 : 2 0 17. - 20.
Adam Sinkule  2 : 1 38.4 17. - 24.
Faríd Farrag  2 : 1 38.4 17. - 32.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 12.8 1. - 32.
 1. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
0
Roman Švec  0 : 3 0
 1. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
600
Kristián Mraček  1 : 3 100
Josef Růžek  3 : 0 500
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3357
Jáchym Mraček  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Veselý st.  3 : 1 64 1. - 16.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 51.2 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3361
Body za soupeře:
265
Body celkem:
3626
Jáchym Mraček  1 : 3 20.8 17. - 18.
Martin Schuller  3 : 2 62.4 17. - 20.
Petr Kopecký  3 : 1 83.2 17. - 24.
Michal Jirka  3 : 0 78 17. - 32.
Petr Marek  1 : 3 20.8 1. - 32.
 1. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
700
Ondřej Bořil  3 : 2 300
Martin Kříž  3 : 1 400
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2858
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Martin Schuller  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Lucas Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Walter Herold  Veedla  3 : 2 48 1. - 32.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Faríd Farrag  3 : 0 130 9. - 10.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 104 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 52 1. - 16.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3490
Vojtěch Ryba  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Veselý st.  3 : 1 72 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2551
Roman Švec  3 : 0 wo. 31 finále
Ladislav Procházka  3 : 2 29.76 semifinále
Michal Vaněk  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Josef Fanta  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4953
Tomáš Holinka  3 : 0 72
Radim Jurášek  3 : 1 57.6
Jan Gerstdorf  3 : 0 72
Michal Jurášek  3 : 0 72
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 30 9. - 10.
Martin Sopko  2 : 1 30 9. - 12.
Milan Beránek  2 : 1 30 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 0 40 1. - 32.
 1. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
900
Tomáš Strmiska  3 : 1 400
Petr Hlisnikovský  3 : 0 500
 2. liga muži C, 05.09.2020 Body celkem:
500
Martin Šimka  3 : 0 250
David Čemus  3 : 0 250
 D Squashové akademie, 27.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4135
Adam Gacek  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 13. - 16.
Petr Nohel ml.  1 : 3 26 9. - 16.
Kristián Mraček  2 : 3 52 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Karel Matoušek  3 : 1 166.4 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži C, 26.01.2020 Body celkem:
540
Alexander Kuklovský  3 : 0 300
Faríd Farrag  3 : 1 240
 2. liga muži C, 25.01.2020 Body celkem:
540
Vlastimil Kozák  3 : 1 240
Jan Bílý  3 : 0 300
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
111
Body celkem:
3082
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Jáchym Mraček  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
493
Body celkem:
7830
Alex Kelar  3 : 1 144 finále
Karel Matoušek  3 : 1 115.2 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2521
Martin Volf  1 : 2 24 5. - 6.
Petr Podaný  2 : 1 36 5. - 8.
Petr Veselý st.  2 : 3 24 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 0 50 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 0 40 1. - 32.
 Muži B, 14.12.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1207
Miloš Pospíšil  1 : 2 13.12 21. - 22.
Daniel Vrána  2 : 0 32.8 21. - 24.
Pavel Jakubů  1 : 2 13.12 17. - 24.
Jan Čaboun  2 : 0 32.8 17. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 01.12.2019 Body celkem:
450
Stanislav Fruhvirt  3 : 1 200
Leoš Gjumija st.  3 : 0 250
 2. liga muži C, 30.11.2019 Body celkem:
540
Jan Šťastník  3 : 1 240
Michal Tůma  3 : 0 300
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2653
Ladislav Procházka  3 : 0 65.6 3. - 4.
Petr Martin  0 : 3 0 semifinále
Michal Jirka  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
David Orálek  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Strmiska  3 : 1 26.24 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
400
Body celkem:
5020
Matěj Bomba  3 : 0 120 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4066
Adam Sinkule  3 : 0 72
Marek Panáček  0 : 3 0
Jan Netolička  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  3 : 2 43.2
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Alex Kelar  3 : 0 160 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 128 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
67
Body celkem:
883
Michal Kraus  2 : 1 11.52 17. - 18.
Kosta Baltas  2 : 0 wo. 9.6 17. - 20.
Radek Dudešek  2 : 0 19.2 17. - 24.
Pavel Vlášek  2 : 0 19.2 17. - 32.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3433
Alex Kelar  3 : 0 wo. 42 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 84 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 70 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
438
Body celkem:
6983
Karel Matoušek  3 : 1 128 finále
Alex Kelar  3 : 1 102.4 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1094
Miroslav Kousalík  2 : 0 wo. 12 9. - 10.
Martin Kříž  2 : 1 14.4 9. - 12.
Tomáš Pluhař  2 : 0 24 9. - 16.
Jan Roll  2 : 3 9.6 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1641
Jan Roll  1 : 2 16 17. - 18.
Miloš Liška  2 : 1 24 17. - 20.
Lukáš Matoušek  2 : 1 24 17. - 24.
Jan Špinka  2 : 1 24 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 30 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1595
Pavel Bodiš  2 : 1 24 19. - 20.
Kristián Mraček  0 : 2 0 17. - 20.
Vojtěch Hanzal  2 : 1 24 17. - 24.
David Neugebauer  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Tomáš Holinka  3 : 0 72
David Linhart  3 : 0 72
Vojtěch Martinovský  3 : 0 120
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2045
Tomáš Strmiska  3 : 0 48 finále
Miroslav Kolář  3 : 1 30.72 semifinále
Václav Uhlíř  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jakub Strauss  3 : 0 24 1. - 16.
Robert Alexa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
450
Martin Sochůrek  3 : 0 300
 bye  3 : 0 wo. 150
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1463
Kristián Mraček  1 : 2 16 21. - 22.
Aleš Novák  2 : 1 24 21. - 24.
Tomáš Herold  0 : 2 0 17. - 24.
Milan Vlasák  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2385
Faríd Farrag  3 : 1 57.6 7. - 8.
Šimon Makovský  1 : 3 14.4 5. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1574
Filip Nosek  3 : 2 23.04 3. - 4.
Lukáš Levinský  1 : 3 7.68 semifinále
Martin Sopko  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 2 14.4 1. - 16.
Aleš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
60
Body celkem:
764
Michal Boška  2 : 0 16.8 17. - 18.
Ladislav Tesárek  2 : 1 10.08 17. - 20.
Robert Jeníček  2 : 0 16.8 17. - 24.
Milan Tecl  2 : 0 12.6 17. - 32.
Dominik Šácha  1 : 3 3.36 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
307
Body celkem:
6763
Luboš Walter ml.  2 : 3 83.2 3. - 4.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mraček  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
270
Jan Špinka  3 : 1 120
Michal Tůma  3 : 0 150
 3. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
175
Petr Chmelař  3 : 1 100
Karel Radil  3 : 2 75
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1545
Martin Sopko  1 : 2 16.4 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 16.4 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 1 24.6 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Dudešek  3 : 0 32.8 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2900
Alex Kelar  2 : 3 32 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 12.
Vojtěch  Haluza   3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 32 1. - 16.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
80
Body celkem:
896
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 9.6 17. - 18.
Rudolf Korbelář  2 : 0 19.2 17. - 20.
Tomáš Císařovský  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Němec  2 : 0 19.2 17. - 32.
Karel Kudláček  1 : 3 3.84 1. - 32.
Ondřej Souhrada  3 : 2 8.64 1. - 64.
 3. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
225
Pavel Vohánka  3 : 1 100
Pavel Trefný  3 : 0 125
 3. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
225
Juraj  Daniš  3 : 0 125
Lukáš Michalů  3 : 1 100
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
68
Body celkem:
812
Adolf Středa  2 : 1 11.52 21. - 22.
Pavel Trefný  2 : 1 11.52 21. - 24.
Hai Nguyen Nguyen  1 : 2 7.68 17. - 24.
Ondřej Švarc  2 : 0 19.2 17. - 32.
Karel Kudláček  1 : 3 3.84 1. - 32.
Aditya Jaiswal  3 : 0 14.4 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1221
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 5. - 6.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Tomáš Herold  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Sluka  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4309
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mraček  2 : 3 51.2 semifinále
Alex Kelar  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 1 64 1. - 16.
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
76
Body celkem:
747
Vratislav Morkus  2 : 0 19.2 25. - 26.
Josef Fanta  2 : 0 19.2 25. - 28.
Aleš Novák  2 : 0 19.2 25. - 32.
Vlastimil Zeman  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 3 3.84 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 0 14.4 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Lukáš Krejčí  3 : 1 76.8 5. - 6.
Martin Suk  3 : 0 96 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 80 1. - 16.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1316
Kristián Mraček  0 : 2 0 25. - 26.
Jiří Pinka  2 : 1 24 25. - 28.
Michal Šoman ml.  2 : 0 40 25. - 32.
Radek Hlobik  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 1. - 32.
Vratislav Morkus  3 : 0 30 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3713
Kristián Mraček  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 semifinále
Jan Rutterle  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 70 1. - 16.
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1037
Michal Viktora  0 : 2 0 9. - 10.
Anton Giertli  2 : 0 24 9. - 12.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 12 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Hantl  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži B, 08.04.2018 Body celkem:
135
Filip Walter  3 : 0 75
Martina Kakosová  3 : 1 60
 3. Liga Muži B, 07.04.2018 Body celkem:
60
Jaromír Branný  3 : 1 60
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
272
Body celkem:
3509
Viktor Nezveda  3 : 0 84 5. - 6.
Matouš Fiala  3 : 0 84 5. - 8.
Adam Jiroušek  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Daniel Svoboda  3 : 0 140 finále
Antonín Eliášek  3 : 0 112 semifinále
David Linhart  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
57
Body celkem:
712
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 25. - 26.
Kristián Mraček  2 : 1 11.52 25. - 28.
Tomáš Císařovský  2 : 0 19.2 25. - 32.
Ivan Eibner  1 : 2 7.68 17. - 32.
Václav Uhlíř  1 : 3 3.84 1. - 32.
Botond-Töhötöm Nagy   3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3865
Tomáš Hrubý  3 : 0 130 15. - 16.
Kristián Mraček  1 : 3 26 13. - 16.
Vojtěch Mohelník  2 : 3 52 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
421
Body celkem:
7705
Alex Kelar  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Faríd Farrag  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Filip Čepelák  3 : 0 70 9. - 10.
Jan Netolička  3 : 1 56 9. - 12.
Cedric Berger  3 : 0 70 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 14 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
462
Body celkem:
6706
Alex Kelar  3 : 0 176 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 132 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Adam Bauer  3 : 0 80 3. - 4.
Luboš Walter ml.  1 : 3 16 semifinále
Filip Franc  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7873
Alex Kelar  3 : 1 144 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 144 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
49
Body celkem:
689
Pavel Mraček  2 : 0 19.2 27. - 28.
Jáchym Mraček  0 : 2 0 25. - 28.
Daniel Vrána  2 : 0 19.2 25. - 32.
Václav Uhlíř  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Němec  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Faríd Farrag  3 : 0 180 finále
Karel Matoušek  3 : 0 144 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4970
Faríd Farrag  3 : 1 102.4 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 25.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4323
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  2 : 3 51.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2849
Matěj Sezemský  0 : 3 0 3. - 4.
Kristián Mraček  1 : 3 16 semifinále
Pavel Konrád  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 49. - 64.
 bye  0 : 3 wo. 0 33. - 64.
Jan Jícha  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Kristián Mraček  0 : 3 0 9. - 10.
Ondřej Hübscher  3 : 0 80 9. - 12.
Viktor Nezveda  3 : 1 64 9. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 16.
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4928
Karel Matoušek  1 : 3 28 finále
Faríd Farrag  3 : 1 89.6 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Filip Šarboch  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 semifinále
David Linhart  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Alex Kelar  3 : 0 140 finále
Faríd Farrag  3 : 0 112 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Daniel Svoboda  3 : 0 72
Martin Štěpán ml.  3 : 0 72
Faríd Farrag  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 120
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Kristián Mraček  1 : 3 12 5. - 6.
Pavel Konrád  3 : 0 60 5. - 8.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4182
Vojtěch Martinovský  3 : 1 40
Antonín Eliášek  3 : 0 50
Lukáš Krejčí  3 : 1 64
Jan Rutterle  3 : 0 80
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Karel Matoušek  2 : 3 52 9. - 10.
Viktor Nezveda  3 : 1 104 9. - 12.
Daniel Ivanco  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4205
Alex Kelar  3 : 1 96 7. - 8.
Filip Šarboch  2 : 3 48 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
237
Body celkem:
2449
Dominik Neradil  3 : 0 64 17. - 18.
Michal Macíček   3 : 0 64 17. - 20.
Adam Bauer  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jáchym Mraček  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4032
Filip Šarboch  0 : 3 0 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4077
Kristián Mraček  0 : 3 0 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 2 64.8 5. - 8.
Luboš Walter ml.  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
Daniel Svoboda  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Adam Jiroušek  0 : 3 0 finále
Viktor Nezveda  3 : 0 80 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2726
Lukáš Krejčí  3 : 0 60 5. - 6.
Dominik Neradil  3 : 0 60 5. - 8.
Filip Šarboch  2 : 3 24 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 50 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Smetana  3 : 1 80 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 100 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Padyšák  3 : 0 80 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
296
Body celkem:
3026
Jan Netolička  3 : 0 80 17. - 18.
Jan Rutterle  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Karel Matoušek  1 : 3 16 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3234
Dominik Neradil  3 : 0 80 3. - 4.
Kristián Mraček  0 : 3 0 semifinále
Pavel Konrád  3 : 1 48 čtvrtfinále
Adam Bauer  3 : 0 50 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Daniel Ivanco  3 : 0 90 11. - 12.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Mraček  3 : 2 54 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 18 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
296
Body celkem:
5721
Faríd Farrag  1 : 3 32 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 128 semifinále
David Linhart  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Alex Kelar  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 156 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
339
Body celkem:
6884
Daniel Ivanco  3 : 0 80
Ondřej Malina  3 : 0 80
Faríd Farrag  3 : 2 76.8
Alex Kelar  3 : 1 102.4
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5890
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  2 : 3 70.4 semifinále
Martin Mach  3 : 0 132 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3095
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 15. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 13. - 16.
Jáchym Mraček  1 : 3 20 9. - 16.
Šimon Makovský  1 : 3 20 1. - 16.
Pavel Konrád  3 : 1 64 1. - 32.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
313
Body celkem:
6396
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 1 115.2 semifinále
Ondřej Slanina  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
374
Body celkem:
5383
Faríd Farrag  3 : 0 132 5. - 6.
Adam Otčenáš  3 : 0 132 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 110 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3515
Martin Mach  3 : 0 0
Adam Otčenáš  3 : 0 0
Faríd Farrag  2 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
183
Body celkem:
4862
Alex Kelar  3 : 2 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
217
Body celkem:
4165
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
89
Body celkem:
3145
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  1 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4698
Karím Farrag  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Jáchym Mraček  3 : 2 0
Karel Matoušek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3280
 bye  3 :  0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3733
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Filip Šarboch  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2111
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4199
Dominik Neradil  3 : 0 0
Kristián Mraček  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3611
 bye  3 :  0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Petr Klement  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
203
Body celkem:
2735
Filip Šarboch  0 : 3 0
Erik Ehrenberger  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Viktor Nezveda  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2819
Kristián Mraček  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4214
Martin Mach  3 : 0 0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Kristián Mraček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
239
Body celkem:
3476
Filip Franc  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Kristián Mraček  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
201
Body celkem:
4149
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5613
Body za soupeře:
303
Body celkem:
5916
 bye  3 : 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Filip Walter  3 : 1 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
41
Body celkem:
3038
Filip Šarboch  3 : 0 wo. 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Petr Klement  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4918
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4943
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 1 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 02.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4276
Alex Kelar  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Alex Vrobel   3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 07.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
21
Body celkem:
4055
Faríd Farrag  1 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 04.05.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
93
Body celkem:
2072
Josef Růžek  1 : 3 0
Michael Novák  3 : 0 0
Ondřej Blažek  2 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot