Profil hráče

František Procházka

Ročník: 2003
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ B HAŠTAL
Registrační číslo: 4784

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 59.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 59. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (06/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (04/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 12. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 59 (6) 11208 (0)
01.10.2019 65 (4) 11208 (420)
01.09.2019 69 (0) 10788 (0)
01.08.2019 69 (0) 10788 (0)
01.07.2019 69 (0) 10788 (0)
01.06.2019 69 (4) 10788 (279)
01.05.2019 73 (16) 10509 (1008)
01.04.2019 89 (17) 9501 (1644)
01.03.2019 106 (2) 7857 (0)
01.02.2019 108 (21) 7857 (1183)
01.01.2019 129 (19) 6674 (634)
01.12.2018 148 (0) 6040 (123)
01.11.2018 148 (29) 5917 (1221)
01.10.2018 177 (30) 4696 (747)
01.09.2018 207 (-4) 3949 (0)
01.08.2018 203 (-1) 3949 (0)
01.07.2018 202 (2) 3949 (0)
01.06.2018 204 (49) 3949 (1316)
01.05.2018 253 (94) 2633 (1232)
01.04.2018 347 (134) 1401 (712)
01.03.2018 481 (-5) 689 (0)
01.02.2018 476 (-4) 689 (0)
01.01.2018 472 (-472) 689 (689)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201912910810689736969696965592019
20184724764813472532042022032071771481482018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4066
Jan Netolička  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  3 : 2 43.2
Adam Sinkule  3 : 0 72
Marek Panáček  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Alex Kelar  3 : 0 160 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 128 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
67
Body celkem:
883
Michal Kraus  2 : 1 11.52 17. - 18.
Kosta Baltas  2 : 0 wo. 9.6 17. - 20.
Radek Dudešek  2 : 0 19.2 17. - 24.
Pavel Vlášek  2 : 0 19.2 17. - 32.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3433
Alex Kelar  3 : 0 wo. 42 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 84 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 70 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
438
Body celkem:
6983
Karel Matoušek  3 : 1 128 finále
Alex Kelar  3 : 1 102.4 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1094
Miroslav Kousalík  2 : 0 wo. 12 9. - 10.
Martin Kříž  2 : 1 14.4 9. - 12.
Tomáš Pluhař  2 : 0 24 9. - 16.
Jan Roll  2 : 3 9.6 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1641
Jan Roll  1 : 2 16 17. - 18.
Miloš Liška  2 : 1 24 17. - 20.
Lukáš Matoušek  2 : 1 24 17. - 24.
Jan Špinka  2 : 1 24 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 30 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1595
Pavel Bodiš  2 : 1 24 19. - 20.
Kristián Mráček  0 : 2 0 17. - 20.
Vojtěch Hanzal  2 : 1 24 17. - 24.
David Neugebauer  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Tomáš Holinka  3 : 0 72
David Linhart  3 : 0 72
Vojtěch Martinovský  3 : 0 120
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2045
Tomáš Strmiska  3 : 0 48 finále
Miroslav Kolář  3 : 1 30.72 semifinále
Václav Uhlíř  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jakub Strauss  3 : 0 24 1. - 16.
Robert Alexa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
450
 bye  3 : 0 wo. 150
Martin Sochůrek  3 : 0 300
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1463
Kristián Mráček  1 : 2 16 21. - 22.
Aleš Novák  2 : 1 24 21. - 24.
Tomáš Herold  0 : 2 0 17. - 24.
Milan Vlasák  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2385
Faríd Farrag  3 : 1 57.6 7. - 8.
Šimon Makovský  1 : 3 14.4 5. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1574
Filip Nosek  3 : 2 23.04 3. - 4.
Lukáš Levinský  1 : 3 7.68 semifinále
Martin Sopko  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 2 14.4 1. - 16.
Aleš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
60
Body celkem:
764
Michal Boška  2 : 0 16.8 17. - 18.
Ladislav Tesárek  2 : 1 10.08 17. - 20.
Robert Jeníček  2 : 0 16.8 17. - 24.
Milan Tecl  2 : 0 12.6 17. - 32.
Dominik Šácha  1 : 3 3.36 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
307
Body celkem:
6763
Luboš Walter ml.  2 : 3 83.2 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mráček  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
270
Michal Tůma  3 : 0 150
Jan Špinka  3 : 1 120
 3. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
175
Petr Chmelař  3 : 1 100
Karel Radil  3 : 2 75
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1545
Martin Sopko  1 : 2 16.4 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 16.4 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 1 24.6 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Dudešek  3 : 0 32.8 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2900
Alex Kelar  2 : 3 32 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 12.
Vojtěch  Haluza   3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 32 1. - 16.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
80
Body celkem:
896
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 9.6 17. - 18.
Rudolf Korbelář  2 : 0 19.2 17. - 20.
Tomáš Císařovský  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Němec  2 : 0 19.2 17. - 32.
Karel Kudláček  1 : 3 3.84 1. - 32.
Ondřej Souhrada  3 : 2 8.64 1. - 64.
 3. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
225
Pavel Vohánka  3 : 1 100
Pavel Trefný  3 : 0 125
 3. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
225
Juraj  Daniš  3 : 0 125
Lukáš Michalů  3 : 1 100
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
68
Body celkem:
812
Adolf Středa  2 : 1 11.52 21. - 22.
Pavel Trefný  2 : 1 11.52 21. - 24.
Hai Nguyen Nguyen  1 : 2 7.68 17. - 24.
Ondřej Švarc  2 : 0 19.2 17. - 32.
Karel Kudláček  1 : 3 3.84 1. - 32.
Aditya Jaiswal  3 : 0 14.4 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1221
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 5. - 6.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Tomáš Herold  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Sluka  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4309
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mráček  2 : 3 51.2 semifinále
Alex Kelar  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 1 64 1. - 16.
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
76
Body celkem:
747
Vratislav Morkus  2 : 0 19.2 25. - 26.
Josef Fanta  2 : 0 19.2 25. - 28.
Aleš Novák  2 : 0 19.2 25. - 32.
Vlastimil Zeman  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 3 3.84 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 0 14.4 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Lukáš Krejčí  3 : 1 76.8 5. - 6.
Martin Suk  3 : 0 96 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 80 1. - 16.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1316
Kristián Mráček  0 : 2 0 25. - 26.
Jiří Pinka  2 : 1 24 25. - 28.
Michal Šoman ml.  2 : 0 40 25. - 32.
Radek Hlobík  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 1. - 32.
Vratislav Morkus  3 : 0 30 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3713
Kristián Mráček  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
Jan Rutterle  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 70 1. - 16.
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1037
Michal Viktora  0 : 2 0 9. - 10.
Anton Giertli  2 : 0 24 9. - 12.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 12 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Hantl  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži B, 08.04.2018 Body celkem:
135
Filip Walter  3 : 0 75
Martina Kakosová  3 : 1 60
 3. Liga Muži B, 07.04.2018 Body celkem:
60
Jaromír Branný  3 : 1 60
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
272
Body celkem:
3509
Viktor Nezveda  3 : 0 84 5. - 6.
Matouš Fiala  3 : 0 84 5. - 8.
Adam Jiroušek  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Daniel Svoboda  3 : 0 140 finále
Antonín Eliášek  3 : 0 112 semifinále
David Linhart  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
57
Body celkem:
712
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 25. - 26.
Kristián Mráček  2 : 1 11.52 25. - 28.
Tomáš Císařovský  2 : 0 19.2 25. - 32.
Ivan Eibner  1 : 2 7.68 17. - 32.
Václav Uhlíř  1 : 3 3.84 1. - 32.
Botond-Töhötöm Nagy   3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3865
Tomáš Hrubý  3 : 0 130 15. - 16.
Kristián Mráček  1 : 3 26 13. - 16.
Vojtěch Mohelník  2 : 3 52 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
421
Body celkem:
7705
Alex Kelar  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Faríd Farrag  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Filip Čepelák  3 : 0 70 9. - 10.
Jan Netolička  3 : 1 56 9. - 12.
Cedric Berger  3 : 0 70 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 14 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
462
Body celkem:
6706
Alex Kelar  3 : 0 176 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 132 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Adam Bauer  3 : 0 80 3. - 4.
Luboš Walter ml.  1 : 3 16 semifinále
Filip Franc  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7873
Alex Kelar  3 : 1 144 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 144 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
49
Body celkem:
689
Pavel Mráček  2 : 0 19.2 27. - 28.
Jáchym Mráček  0 : 2 0 25. - 28.
Daniel Vrána  2 : 0 19.2 25. - 32.
Václav Uhlíř  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Němec  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Faríd Farrag  3 : 0 180 finále
Karel Matoušek  3 : 0 144 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4970
Faríd Farrag  3 : 1 102.4 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 25.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4323
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  2 : 3 51.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2849
Matěj Sezemský  0 : 3 0 3. - 4.
Kristián Mráček  1 : 3 16 semifinále
Pavel Konrád  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Kristián Mráček  0 : 3 0 9. - 10.
Ondřej Hübscher  3 : 0 80 9. - 12.
Viktor Nezveda  3 : 1 64 9. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 16.
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4928
Karel Matoušek  1 : 3 28 finále
Faríd Farrag  3 : 1 89.6 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Filip Šarboch  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 semifinále
David Linhart  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Alex Kelar  3 : 0 140 finále
Faríd Farrag  3 : 0 112 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Daniel Svoboda  3 : 0 72
Martin Štěpán ml.  3 : 0 72
Faríd Farrag  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 120
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Kristián Mráček  1 : 3 12 5. - 6.
Pavel Konrád  3 : 0 60 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4182
Vojtěch Martinovský  3 : 1 40
Antonín Eliášek  3 : 0 50
Jan Rutterle  3 : 0 80
Lukáš Krejčí  3 : 1 64
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Karel Matoušek  2 : 3 52 9. - 10.
Viktor Nezveda  3 : 1 104 9. - 12.
Daniel Ivanco  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4205
Alex Kelar  3 : 1 96 7. - 8.
Filip Šarboch  2 : 3 48 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
237
Body celkem:
2449
Dominik Neradil  3 : 0 64 17. - 18.
Michal Macíček   3 : 0 64 17. - 20.
Adam Bauer  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jáchym Mráček  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4032
Filip Šarboch  0 : 3 0 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4077
Kristián Mráček  0 : 3 0 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 2 64.8 5. - 8.
Luboš Walter ml.  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
Daniel Svoboda  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Adam Jiroušek  0 : 3 0 finále
Viktor Nezveda  3 : 0 80 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2726
Lukáš Krejčí  3 : 0 60 5. - 6.
Dominik Neradil  3 : 0 60 5. - 8.
Filip Šarboch  2 : 3 24 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 50 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Smetana  3 : 1 80 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 100 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Padyšák  3 : 0 80 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
296
Body celkem:
3026
Jan Netolička  3 : 0 80 17. - 18.
Jan Rutterle  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Karel Matoušek  1 : 3 16 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3234
Dominik Neradil  3 : 0 80 3. - 4.
Kristián Mráček  0 : 3 0 semifinále
Pavel Konrád  3 : 1 48 čtvrtfinále
Adam Bauer  3 : 0 50 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Daniel Ivanco  3 : 0 90 11. - 12.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Mráček  3 : 2 54 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 18 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
296
Body celkem:
5721
Faríd Farrag  1 : 3 32 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 128 semifinále
David Linhart  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Alex Kelar  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 156 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
339
Body celkem:
6884
Daniel Ivanco  3 : 0 80
Ondřej Malina  3 : 0 80
Faríd Farrag  3 : 2 76.8
Alex Kelar  3 : 1 102.4
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5890
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  2 : 3 70.4 semifinále
Martin Mach  3 : 0 132 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3095
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 15. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 13. - 16.
Jáchym Mráček  1 : 3 20 9. - 16.
Šimon Makovský  1 : 3 20 1. - 16.
Pavel Konrád  3 : 1 64 1. - 32.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
313
Body celkem:
6396
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 1 115.2 semifinále
Ondřej Slanina  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
374
Body celkem:
5383
Faríd Farrag  3 : 0 132 5. - 6.
Adam Otčenáš  3 : 0 132 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 110 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3515
Adam Otčenáš  3 : 0 0
Faríd Farrag  2 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
183
Body celkem:
4862
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
217
Body celkem:
4165
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
89
Body celkem:
3145
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  1 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4698
Karím Farrag  0 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 2 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3280
 bye  3 :  0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3733
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Filip Šarboch  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2111
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4199
Dominik Neradil  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3611
Karel Matoušek  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Petr Klement  3 : 0 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
203
Body celkem:
2735
Martin Mach  3 : 0 0
Viktor Nezveda  2 : 3 0
Filip Šarboch  0 : 3 0
Erik Ehrenberger  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2819
Kristián Mráček  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4214
Filip Šarboch  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
239
Body celkem:
3476
Filip Franc  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
201
Body celkem:
4149
 bye  3 :  0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5613
Body za soupeře:
303
Body celkem:
5916
Alex Kelar  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Walter  3 : 1 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
41
Body celkem:
3038
Filip Šarboch  3 : 0 wo. 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Petr Klement  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4918
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4943
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 1 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 02.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4276
Martin Mach  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Alex Vrobel   3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 07.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
21
Body celkem:
4055
Faríd Farrag  1 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 04.05.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
93
Body celkem:
2072
Josef Růžek  1 : 3 0
Michael Novák  3 : 0 0
Ondřej Blažek  2 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot