Profil hráče

Jáchym Mráček

Ročník: 2002
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov D
Registrační číslo: 5071

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 70.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 60. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 25. (04/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 18. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 70 (-10) 10450 (-1250)
01.10.2019 60 (2) 11700 (156)
01.09.2019 62 (0) 11544 (0)
01.08.2019 62 (0) 11544 (0)
01.07.2019 62 (0) 11544 (0)
01.06.2019 62 (4) 11544 (273)
01.05.2019 66 (2) 11271 (72)
01.04.2019 68 (7) 11199 (687)
01.03.2019 75 (0) 10512 (93)
01.02.2019 75 (6) 10419 (0)
01.01.2019 81 (5) 10419 (600)
01.12.2018 86 (6) 9819 (399)
01.11.2018 92 (14) 9420 (1667)
01.10.2018 106 (5) 7753 (0)
01.09.2018 111 (0) 7753 (0)
01.08.2018 111 (0) 7753 (0)
01.07.2018 111 (-1) 7753 (0)
01.06.2018 110 (24) 7753 (1419)
01.05.2018 134 (10) 6334 (580)
01.04.2018 144 (32) 5754 (1012)
01.03.2018 176 (86) 4742 (2273)
01.02.2018 262 (3) 2469 (0)
01.01.2018 265 (51) 2469 (739)
01.12.2017 316 (8) 1730 (0)
01.11.2017 324 (98) 1730 (803)
01.10.2017 422 (8) 927 (0)
01.09.2017 430 (-2) 927 (0)
01.07.2017 428 (3) 927 (0)
01.06.2017 431 (-431) 927 (927)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201981757568666262626260702019
201826526217614413411011111111110692862018
20174314284304223243162017

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 31.03.2020

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2934
Michal Jirka  0 : 2 0 15. - 16.
Roman Kubričan  1 : 2 40 13. - 16.
Jakub Zapala  0 : 2 0 9. - 16.
Marek Panáček  1 : 3 20 1. - 16.
Kristián Mráček  3 : 1 64 1. - 32.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2063
Jan Čaboun  1 : 2 20 9. - 10.
Marek Hlaváč  2 : 0 50 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 30 9. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 32 1. - 32.
David Doležel  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1359
Josef Fanta  2 : 0 28.8 5. - 6.
Tomáš Novák  2 : 0 28.8 5. - 8.
Filip Richtárech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 24 1. - 16.
David Svoboda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1578
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Tomáš Strmiska  2 : 3 15.36 semifinále
Martin Schuller  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Pavel Šlemr  3 : 2 14.4 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
250
Miroslav Kousalík  2 : 3 100
Tomáš Valta  3 : 2 150
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1606
Pavel Popelka  2 : 0 wo. 20 19. - 20.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 17. - 20.
Kristián Mráček  2 : 1 24 17. - 24.
David Orálek  2 : 0 40 17. - 32.
Michal Bodiš  1 : 3 8 1. - 32.
Jan Jícha  3 : 0 30 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1356
Ondřej Souhrada  3 : 0 wo. 16.8 3. - 4.
Kristián Mráček  2 : 3 13.44 semifinále
Patrik Kobera  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 0 208 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Martin Štěpán ml.  3 : 0 128 3. - 4.
Jakub Gogol  1 : 3 25.6 semifinále
Martin Suk  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 0 80 1. - 16.
 2. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
480
Vlastimil Zeman  3 : 1 240
Petr Veselý  3 : 1 240
 2. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
120
Jan Daňsa  1 : 3 60
Milan Beránek  1 : 3 60
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1419
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 23. - 24.
Milan Beránek  1 : 2 16 21. - 24.
Jakub Vavřík  1 : 2 16 17. - 24.
Martin Sopko  2 : 1 18 17. - 32.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1086
Tomáš Novák  2 : 0 24 9. - 10.
Sam Marston  2 : 1 14.4 9. - 12.
Tomáš Strmiska  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
Luboš Walter ml.  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2009
Michal Jirka  0 : 2 0 9. - 10.
Lukáš Matoušek  2 : 1 30 9. - 12.
Ondřej Kožina  2 : 1 30 9. - 16.
Ondřej Pavelka  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
Jakub Román  3 : 2 18 1. - 64.
 2. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
420
Lukáš Svoboda  3 : 0 300
Martin Sochůrek  2 : 3 120
 2. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
240
Michal Kraus  3 : 1 240
Ladislav Procházka  0 : 3 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
277
Body celkem:
5702
Kristián Mráček  2 : 3 64 finále
František Procházka  3 : 2 76.8 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
309
Body celkem:
6854
Karím Farrag  3 : 2 96 finále
Adam Jiroušek  3 : 2 76.8 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
142
Body celkem:
1587
Radek Hlobík  1 : 2 16 19. - 20.
Matyáš Dufek  0 : 2 0 17. - 20.
Jan Ryšavý  2 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Zatřepálek  2 : 3 16 1. - 32.
Aleš Novák  3 : 0 30 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1562
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Jan Daňsa  0 : 3 0 semifinále
Milan Beránek  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 1 19.2 1. - 16.
Kristián Mráček  3 : 1 15.36 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1169
Vlastimil Zeman  2 : 0 30 33. - 34.
Vlastimil Zeman  2 : 0 30 33. - 34.
Martin Němec  2 : 0 30 33. - 36.
Chris Owen  2 : 1 18 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Petr Podaný  2 : 3 12 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4999
Luboš Walter ml.  2 : 3 56 finále
František Procházka  3 : 0 112 semifinále
Daniel Burkart  3 : 0 84 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 1 56 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 07.04.2018 Body celkem:
150
Tomáš Novák  3 : 0 150
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Luboš Walter ml.  3 : 1 112 finále
Kristián Mráček  3 : 0 112 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1020
Michal Kraus  2 : 1 14.4 11. - 12.
Václav Uhlíř  1 : 2 9.6 9. - 12.
Vlastimil Zeman  2 : 1 14.4 9. - 16.
Petr Volný  1 : 3 4.8 1. - 16.
Adam Sinkule  3 : 0 19.2 1. - 32.
Vratislav Morkus  3 : 2 8.64 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1263
David Doležel  2 : 1 24 27. - 28.
Ondřej Kožina  0 : 2 0 25. - 28.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Kristián Mráček  0 : 2 0 17. - 32.
Vlastimil Kozák  1 : 3 8 1. - 32.
Pavel Popelka  3 : 2 18 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1002
Jaroslav Sezemský  1 : 2 9.6 11. - 12.
Pavel Bodiš  1 : 2 9.6 9. - 12.
Pavel Popelka  2 : 0 24 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 9.6 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
255
Body celkem:
4934
Luboš Walter ml.  2 : 3 62.4 7. - 8.
Adam Jiroušek  2 : 3 62.4 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Filip Strouhal  0 : 3 0 finále
Kristián Mráček  3 : 0 112 semifinále
Karel Matoušek  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 1 56 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5776
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 110 1. - 16.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
68
Body celkem:
739
Matěj Sezemský  2 : 0 19.2 25. - 26.
František Procházka  2 : 0 19.2 25. - 28.
Václav Kubát  2 : 1 11.52 25. - 32.
Filip Hurta  0 : 2 0 17. - 32.
Rudolf Korbelář  1 : 3 3.84 1. - 32.
David Doležel  3 : 0 14.4 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4842
Petr Nohel ml.  1 : 3 28.8 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Jan Rutterle  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 90 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Faríd Farrag  3 : 0 60
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
Kristián Mráček  3 : 1 80
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
59
Body celkem:
803
Lukáš Vrba  2 : 1 11.52 21. - 22.
Jaroslav Sezemský  2 : 0 19.2 21. - 24.
Martin Regner  1 : 2 7.68 17. - 24.
Milan Tecl  2 : 1 11.52 17. - 32.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 2 8.64 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
285
Body celkem:
4029
Filip Šarboch  3 : 0 96 5. - 6.
Kristián Mráček  3 : 1 76.8 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4173
Kristián Mráček  3 : 2 60 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 80 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
48
Body celkem:
927
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Hexner  3 : 2 14.4 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 9.6 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 1 15.36 1. - 32.
Pavel Vlášek  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3147
Luboš Walter ml.  1 : 3 19.2 7. - 8.
Šimon Makovský  1 : 3 19.2 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2616
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 24
Tomáš Kačírek  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Vojtěch Martinovský  3 : 0 50
Pavel Konrád  3 : 0 50
Adam Jiroušek  3 : 2 48
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
280
Body celkem:
2736
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Rutterle  3 : 0 70
Adam Bauer  3 : 0 70
Vojtěch Mohelník  3 : 0 70
Ondřej Hübscher  3 : 0 70
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3649
Petr Nohel ml.  2 : 3 40 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 80 semifinále
František Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
359
Body celkem:
6815
Adam Jiroušek  1 : 3 41.6 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mráček  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
308
Body celkem:
5412
Adam Jiroušek  2 : 3 64 3. - 4.
Karím Farrag  1 : 3 32 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 2 72 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2329
Pavel Konrád  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 51.2 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
324
Body celkem:
5555
Adam Jiroušek  3 : 0 144 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
Adam Jiroušek  1 : 3 28.8 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Adam Jiroušek  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Sinkule  2 : 3 32 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
244
Body celkem:
5348
Luboš Walter ml.  1 : 3 32 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 2 72 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
404
Body celkem:
5024
Adam Jiroušek  3 : 0 120 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 0 120 5. - 8.
Kristián Mráček  1 : 3 24 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B17), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3390
Daniel Ivanco  3 : 0 65.6
Pavel Konrád  3 : 0 65.6
Kristián Mráček  3 : 2 39.36
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4173
Kristián Mráček  3 : 2 60 finále
Dominik Neradil  3 : 0 80 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Jakub Slavíček  3 : 0 60 5. - 6.
Michal Macíček   3 : 0 60 5. - 8.
Šimon Makovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Kristián Mráček  1 : 3 20 finále
Viktor Nezveda  3 : 1 64 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4075
Luboš Walter ml.  2 : 3 43.2 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 2 64.8 5. - 8.
Karím Farrag  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 1 72 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B15), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3234
Viktor Nezveda  3 : 2 48 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Dominik Neradil  3 : 0 60 čtvrtfinále
Sebastian Koranda  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4200
Pavel Konrád  3 : 0 130 13. - 14.
Ondřej Hübscher  3 : 0 130 13. - 16.
Kristián Mráček  1 : 3 26 9. - 16.
Karím Farrag  2 : 3 52 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Martin Kůla  3 : 1 72 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 12.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 90 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Filip Strouhal  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Filip Šarboch  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
274
Body celkem:
3047
Ladislav Švábek  3 : 0 90 13. - 14.
Kristián Mráček  3 : 0 90 13. - 16.
Matěj Příman  2 : 3 36 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Michalů  3 : 1 57.6 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Adam Jiroušek  3 : 0 108 7. - 8.
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Neradil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3294
Karel Matoušek  0 : 3 0 11. - 12.
Kristián Mráček  1 : 3 20 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 100 9. - 16.
Filip Šipoš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2011
Kristián Mráček  1 : 3 10 9. - 10.
Karím Farrag  3 : 2 30 9. - 12.
Samuel Flohr  3 : 0 50 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3298
Filip Šarboch  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Jiroušek  2 : 3 32 semifinále
Pavel Konrád  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3617
Karím Farrag  2 : 3 40 finále
Kristián Mráček  3 : 2 48 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3318
Karel Matoušek  1 : 3 20 11. - 12.
Karím Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
František Procházka  3 : 1 80 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 20 1. - 16.
Kristián Mráček  3 : 1 64 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2935
Kristián Mráček  3 : 2 54 13. - 14.
Faríd Farrag  3 : 0 90 13. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Matúš Maťas  1 : 3 18 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
370
Body celkem:
7630
Karím Farrag  1 : 3 44 finále
Kristián Mráček  3 : 2 105.6 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matúš Maťas  3 : 1 88 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3360
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4871
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
Filip Strouhal  3 : 0 wo. 0
Šimon Makovský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2542
Filip Strouhal  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Matyáš Dufek  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4350
Luboš Walter ml.  1 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
František Procházka  2 : 3 0
Alex Kelar  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
181
Body celkem:
4060
 bye  3 :  0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 2 0
Matúš Maťas  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2716
Maksymilian Wielgus  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2723
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2849
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
Ladislav Švábek  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3940
Karím Farrag  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3237
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Viktor Nezveda  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2846
Martin Mach  3 : 1 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2287
Jan Jiroušek  3 : 2 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
65
Body celkem:
2262
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
Martin Filip  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
250
Body celkem:
2980
Alex Kelar  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
181
Body celkem:
2378
Pavel Konrád  3 : 1 0
Kristián Mráček  3 : 2 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
Erik Ehrenberger  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
150
Body celkem:
4029
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3502
Martin Mach  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Kristián Mráček  3 : 2 0
Otakar Polák  3 : 0 0
Filip Franc  2 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2927
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3202
Kristián Mráček  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Franc  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2909
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
83
Body celkem:
2430
 bye  3 : 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
Kristián Mráček  1 : 3 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3753
Marek Panáček  0 : 3 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 2 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2840
Petr Klement  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Franc  3 : 0 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2824
Matyáš Samuel Studnička  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Kristián Mráček  2 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 0 wo. 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot