Profil hráče

Matyáš Dufek

Ročník: 2000
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov B
Registrační číslo: 4790

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 101.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 53. (04/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 11. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4. (02/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 14. (12/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2019 101 (-38) 8132 (-3408)
01.09.2019 63 (0) 11540 (0)
01.08.2019 63 (0) 11540 (0)
01.07.2019 63 (0) 11540 (0)
01.06.2019 63 (-2) 11540 (-288)
01.05.2019 61 (-8) 11828 (-1243)
01.04.2019 53 (2) 13071 (0)
01.03.2019 55 (-1) 13071 (0)
01.02.2019 54 (1) 13071 (-810)
01.01.2019 55 (-2) 13881 (-200)
01.12.2018 53 (5) 14081 (140)
01.11.2018 58 (7) 13941 (1812)
01.10.2018 65 (5) 12129 (796)
01.09.2018 70 (0) 11333 (0)
01.08.2018 70 (0) 11333 (0)
01.07.2018 70 (7) 11333 (796)
01.06.2018 77 (1) 10537 (-49)
01.05.2018 78 (-3) 10586 (-341)
01.04.2018 75 (17) 10927 (1738)
01.03.2018 92 (-2) 9189 (0)
01.02.2018 90 (8) 9189 (490)
01.01.2018 98 (-17) 8699 (-1821)
01.12.2017 81 (0) 10520 (0)
01.11.2017 81 (14) 10520 (1268)
01.10.2017 95 (6) 9252 (844)
01.09.2017 101 (0) 8408 (0)
01.07.2017 101 (2) 8408 (0)
01.06.2017 103 (22) 8408 (1738)
01.05.2017 125 (126) 6670 (4242)
01.04.2017 251 (5) 2428 (0)
01.03.2017 256 (62) 2428 (562)
01.02.2017 318 (27) 1866 (320)
01.01.2017 345 (45) 1546 (340)
01.12.2016 390 (-5) 1206 (0)
01.11.2016 385 (-3) 1206 (0)
01.10.2016 382 (81) 1206 (481)
01.05.2016 463 (-90) 725 (-472)
01.04.2016 373 (-1) 1197 (0)
01.03.2016 372 (-19) 1197 (0)
01.02.2016 353 (-4) 1197 (0)
01.01.2016 349 (-78) 1197 (251)
01.12.2015 271 (-2) 946 (0)
01.11.2015 269 (-43) 946 (0)
01.10.2015 226 (42) 946 (-3)
01.09.2015 268 (0) 949 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20195554555361636363631012019
20189890927578777070706558532018
20173453182562511251031011019581812017
20163493533723734633823853902016
20152682262692712015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
560
Martin Ředina  2 : 3 160
Viktor Urban  3 : 0 400
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
300
Aleš Knotek  0 : 3 0
Jan Daňsa  3 : 2 300
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1401
Jiří Pinka  2 : 0 40 25. - 26.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 25. - 28.
David Neugebauer  2 : 0 40 25. - 32.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
Karel Svoboda  3 : 0 30 1. - 64.
 Extraliga Muži 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
0
Martin Švec  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1048
Jan Čaboun  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Martin Němec  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Tomáš Herold  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Aleš Novák  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Extraliga Muži 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
0
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0
Jiří Vlček  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
140
Lukáš Jelínek  1 : 3 140
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Matěj Sezemský  3 : 0 100 finále
Jan Netolička  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
180
Body celkem:
1916
Kamil Staněk  2 : 0 50 13. - 14.
Miloš Liška  2 : 0 50 13. - 16.
Michal Jirka  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Procházka  1 : 3 10 1. - 16.
Vlastimil Kozák  3 : 0 40 1. - 32.
Tomáš Císařovský  3 : 0 30 1. - 64.
 Extraliga Muži 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
560
Jakub Kosinka  3 : 1 560
Jan Ryba  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 20.10.2018 Body celkem:
140
Jaroslav Čech  0 : 3 0
Benjamin Bergel  1 : 3 140
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2670
Body za soupeře:
257
Body celkem:
2927
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 48 23. - 24.
Marek Hlaváč  0 : 2 0 21. - 24.
Karím Farrag  1 : 2 38.4 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 96 17. - 32.
Jiří Vlček  2 : 3 38.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1541
Body za soupeře:
200
Body celkem:
1741
Jakub Vavřík  2 : 1 32.4 33. - 34.
Aleš Kubíček  2 : 0 54 33. - 36.
Jan Čaboun  2 : 1 32.4 33. - 40.
Miloš Liška  2 : 0 54 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Harry Londy   0 : 3 0 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2810
Jan Netolička  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1667
Michal Bodiš  1 : 2 16 17. - 18.
Vojtěch Hanzal  2 : 1 24 17. - 20.
Libor Přibyl  2 : 0 40 17. - 24.
Vítězslav Lazar  2 : 1 24 17. - 32.
Marek Koutník  2 : 3 16 1. - 32.
Tomáš Havlík  3 : 1 24 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
166
Body celkem:
1689
Marek Hlaváč  1 : 2 16 17. - 18.
Jáchym Mráček  2 : 0 40 17. - 20.
Martin Němec  2 : 0 40 17. - 24.
Kristián Mráček  2 : 0 40 17. - 32.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Kříž  3 : 0 30 1. - 64.
 Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
560
Karím Farrag  3 : 1 560
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B19), 05.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Jakub Slavíček  3 : 0 120 finále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 96 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1751
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 25 15. - 16.
Ondřej Kožina  0 : 2 0 13. - 16.
Lukáš Matoušek  1 : 2 20 9. - 16.
Pavel Jakubů  1 : 3 10 1. - 16.
Jan Ryšavý  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B19), 21.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4929
Marek Paták  3 : 0 72
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 57.6
Luboš Walter ml.  3 : 0 120
 1. liga muži B, 07.04.2018 Body celkem:
540
Michal Valenta  1 : 3 60
Vít Barnáš  3 : 2 180
Jan Svoboda  3 : 0 300
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2018 Body celkem:
450
Vít Lipovský  3 : 0 300
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga muži B, 27.01.2018 Body celkem:
360
Pavel Zdeněk  3 : 0 300
Vít Barnáš  1 : 3 60
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Matěj Sezemský  3 : 0 96 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 1 76.8 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Strahov muži "A", 09.12.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1741
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1867
Filip Nosek  2 : 0 wo. 24 25. - 26.
Ondřej Kožina  2 : 1 28.8 25. - 28.
Martin Schuller  2 : 0 48 25. - 32.
Pavel Jakubů  1 : 2 25.6 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.10.2017 Body celkem:
320
Michal Jirka  1 : 3 80
Jan Mašek  3 : 2 240
 1. liga muži B, 21.10.2017 Body celkem:
0
Petr Marek  0 : 3 0
Filip Richtárech  0 : 3 0
 Junioři B - Strahov , (B19), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Filip Šarboch  3 : 1 48
Matěj Sezemský  3 : 0 60
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 60
Lukáš Michalů  3 : 0 60
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1744
Lukáš Levinský  0 : 3 0 finále
Marek Hlaváč  3 : 2 23.04 semifinále
Martin Sopko  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Pavel Beneš  3 : 0 24 1. - 16.
Luboš Walter st.  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
306
Body celkem:
3490
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 90 9. - 10.
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 9. - 12.
Jakub Slavíček  3 : 0 90 9. - 16.
Šimon Makovský  2 : 3 36 1. - 16.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1696
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1816
Kamil Staněk  2 : 0 60
Roman Kubričan  2 : 0 60
Harry Londy   0 : 3 0 1. - 64.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 36
Body za pořadí:
771
Body za soupeře:
25
Body celkem:
796
Vít Zachodil  0 : 2 wo. 0 35. - 36.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  0 : 2 wo. 0 33. - 64.
Tereza Elznicová  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
176
Body celkem:
1738
Petr Nohel ml.  3 : 0 40 17. - 18.
Adam Sinkule  3 : 1 32 17. - 20.
Adam Hexner  3 : 0 40 17. - 24.
Vlastimil Zeman  3 : 0 40 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Mazur  3 : 1 24 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Šimon Makovský  3 : 1 76.8 5. - 6.
Luboš Walter ml.  3 : 1 76.8 5. - 8.
Karím Farrag  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Adam Jiroušek  3 : 0 60
Tomáš Kačírek  3 : 0 60
Petr Nohel ml.  3 : 1 80
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1610
Karel Svoboda  3 : 0 38.4 3. - 4.
Jan Pleskot  1 : 3 7.68 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Lukáš Klinecký  3 : 0 24 1. - 16.
Matěj Slabý  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 08.04.2017 Body celkem:
880
Michal Pihera  3 : 0 400
Luboš Walter ml.  3 : 0 400
Michal Valenta  1 : 3 80
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
190
Body celkem:
1752
Lukáš Matoušek  3 : 0 40 17. - 18.
Pavel Bodiš  3 : 0 40 17. - 20.
Libor Přibyl  3 : 0 40 17. - 24.
Miloš Liška  3 : 0 40 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Ondrej Mazanec  3 : 0 30 1. - 64.
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
0
Body celkem:
562
 bye  0 : 3 wo. 0 33. - 64.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Marek Panáček  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži A, 29.01.2017 Body celkem:
0
Martin Volf  0 : 3 0
Miroslav Kolář  0 : 3 0
 1. liga muži A, 28.01.2017 Body celkem:
320
Filip Richtárech  0 : 3 0
Roman Filip  3 : 1 320
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4747
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 semifinále
Šimon Makovský  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
292
Body celkem:
6375
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 115.2 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3983
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 86.4 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
Benjamin Bergel  0 : 3 0 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 128 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 96 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 1. liga muži A, 04.12.2016 Body celkem:
180
Miroslav Kousalík  3 : 2 180
Petr Malý  0 : 3 0
 1. liga muži A, 03.12.2016 Body celkem:
160
David Orálek  2 : 3 160
Martin Volf  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3695
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
272
Body celkem:
5697
Marek Panáček  1 : 3 32 finále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3156
 bye  3 : 0 84 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 1 67.2
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3261
Marek Panáček  0 : 3 0 9. - 10.
Karím Farrag  3 : 1 72 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 1 72 9. - 16.
Šimon Makovský  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
41
Body celkem:
1206
Tomáš Pluhař  0 : 3 0 3. - 4.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 semifinále
Vratislav Morkus  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Ján Forgáč  3 : 2 12.6 1. - 16.
Jakub Zahradník  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4010
Marek Koutník  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Nohel ml.  3 : 1 86.4 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 72 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
317
Body celkem:
4983
Adam Sinkule  3 : 0 128 3. - 4.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B19), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Matěj Příman  3 : 0 72
Adam Sinkule  3 : 0 120
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4929
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 112 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 84 čtvrtfinále
Filip Šipoš  3 : 2 42 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4040
Šimon Makovský  2 : 3 48 finále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 76.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B19), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Benjamin Bergel  0 : 3 0 7. - 8.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jaroslav Janda  3 : 1 104 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4495
Body za soupeře:
185
Body celkem:
4680
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 60 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B19), 09.01.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
David Zeman  0 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Connor McNeill  0 : 3 0
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4496
Adam Sinkule  3 : 1 86.4 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 86.4 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kůla  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B19), 19.12.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3204
Martin Schuller  0 : 3 0 11. - 12.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 20 1. - 16.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Marek Koutník  0 : 3 0 3. - 4.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B19), 28.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3278
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Sochůrek  0 : 3 0
Matěj Příman  3 : 1 82.4
Connor McNeill  1 : 3 20.6
Jaroslav Janda  2 : 3 41.2
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4865
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 132 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 66 1. - 16.
Matúš Maťas  3 : 1 70.4 1. - 32.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4212
Adam Sinkule  3 : 1 80 finále
Matěj Příman  3 : 1 64 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 60 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B17), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4138
Lukáš Michalů  3 : 1 80 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 junioři A, (B19), 03.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
 bye  3 : 0 84 7. - 8.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
125
Body celkem:
4261
Marek Koutník  0 : 3 0 3. - 4.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 48 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3497
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 21.6 7. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 43.2 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Pekárek  3 : 1 72 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3207
Filip Šipoš  1 : 3 18 9. - 10.
Šimon Makovský  3 : 2 54 9. - 12.
Jáchym Mráček  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
223
Body celkem:
3967
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3094
 bye  3 : 0
Marek Holub  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 16.05.2015
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
18
Body celkem:
725
Jiří Škop  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Radek Doucha  0 : 3 0
Tomáš Císařovský  1 : 3 0
David Polák  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
223
Body celkem:
3417
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 25.04.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2006
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Seif Salem  3 : 2 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 41
Body za pořadí:
442
Body za soupeře:
30
Body celkem:
472
Radek Dudešek  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Radek Krechler  1 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3126
Jáchym Mráček  3 : 2 0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3983
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Domink Filip  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
283
Body celkem:
4363
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Mikuláš Pekárek  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3710
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3914
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  1 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Šimon Makovský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
178
Body celkem:
2939
 bye  3 : 0
Ondřej Bajda  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 24.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2384
 bye  3 :  0
Marek Panáček  0 : 3 0
Filip Šipoš  0 : 3 0
Tomáš Studenka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2789
Šimon Makovský  2 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2960
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3260
Šimon Makovský  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Martin Filip  3 : 0 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3497
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Oliver Witta  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2269
Šimon Makovský  0 : 3 0
 bye  3 : 0
František Procházka  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2602
Šimon Makovský  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2879
Filip Franc  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Lukáš Michalů  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 01.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2260
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Denis Žáček  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4121
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Martin Filip  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3384
Marek Koutník  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Martin Sochůrek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 20.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
122
Body celkem:
3566
Stanislav Herber  3 : 1 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2429
Lukáš Michalů  1 : 3 0
Stanislav Herber  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.03.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Vojtěch Hanzal  0 : 3 wo. 0
Filip Franc  0 : 3 wo. 0
Viktor Kamiš  0 : 3 wo. 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2815
 bye  3 :  0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Lukáš Michalů  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Vojtěch Dřevíkovský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
127
Body celkem:
3018
Jan Jiroušek  3 : 2 0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
Lukáš Michalů  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 wo. 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot