Profil hráče

Luboš Walter ml.

hrac

Ročník: 2002
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice C
Registrační číslo: 4101

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 25.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 18. (11/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (04/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2. (06/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 6. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3. (05/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 25 (-3) 20647 (-995)
01.05.2024 22 (-1) 21642 (-97)
01.04.2024 21 (2) 21739 (-45)
01.03.2024 23 (-2) 21784 (-213)
01.02.2024 21 (-2) 21997 (-277)
01.01.2024 19 (0) 22274 (0)
01.12.2023 19 (1) 22274 (1843)
01.11.2023 20 (2) 20431 (-418)
01.10.2023 22 (-1) 20849 (-619)
01.09.2023 21 (0) 21468 (0)
01.08.2023 21 (0) 21468 (0)
01.07.2023 21 (0) 21468 (0)
01.06.2023 21 (2) 21468 (937)
01.05.2023 23 (2) 20531 (792)
01.04.2023 25 (2) 19739 (-312)
01.03.2023 27 (-4) 20051 (-1186)
01.02.2023 23 (-3) 21237 (-1297)
01.01.2023 20 (-1) 22534 (0)
01.12.2022 19 (-1) 22534 (-664)
01.11.2022 18 (0) 23198 (-98)
01.10.2022 18 (2) 23296 (365)
01.09.2022 20 (-1) 22931 (-518)
01.08.2022 19 (0) 23449 (0)
01.07.2022 19 (3) 23449 (0)
01.06.2022 22 (2) 23449 (0)
01.05.2022 24 (-1) 23449 (240)
01.04.2022 23 (2) 23209 (1065)
01.03.2022 25 (4) 22144 (1666)
01.02.2022 29 (8) 20478 (1421)
01.01.2022 37 (0) 19057 (-275)
01.12.2021 37 (2) 19332 (768)
01.11.2021 39 (4) 18564 (1129)
01.10.2021 43 (-2) 17435 (198)
01.09.2021 41 (1) 17237 (1229)
01.08.2021 42 (0) 16008 (0)
01.07.2021 42 (1) 16008 (0)
01.06.2021 43 (0) 16008 (0)
01.03.2021 43 (6) 16008 (1748)
01.11.2020 49 (-2) 14260 (0)
01.10.2020 47 (1) 14260 (240)
01.04.2020 48 (-1) 14020 (-693)
01.03.2020 47 (1) 14713 (0)
01.02.2020 48 (-3) 14713 (29)
01.01.2020 45 (3) 14684 (937)
01.12.2019 48 (12) 13747 (2573)
01.11.2019 60 (6) 11174 (50)
01.10.2019 66 (23) 11124 (1854)
01.09.2019 89 (0) 9270 (0)
01.08.2019 89 (0) 9270 (0)
01.07.2019 89 (0) 9270 (-57)
01.06.2019 89 (2) 9327 (178)
01.05.2019 91 (3) 9149 (0)
01.04.2019 94 (15) 9149 (1418)
01.03.2019 109 (3) 7731 (0)
01.02.2019 112 (31) 7731 (1819)
01.01.2019 143 (17) 5912 (640)
01.12.2018 160 (-5) 5272 (-422)
01.11.2018 155 (-6) 5694 (-341)
01.10.2018 149 (71) 6035 (2571)
01.09.2018 220 (-1) 3464 (0)
01.08.2018 219 (-1) 3464 (0)
01.07.2018 218 (24) 3464 (594)
01.06.2018 242 (2) 2870 (0)
01.05.2018 244 (-21) 2870 (-499)
01.04.2018 223 (2) 3369 (0)
01.03.2018 225 (7) 3369 (0)
01.02.2018 232 (-24) 3369 (-450)
01.01.2018 208 (1) 3819 (40)
01.12.2017 209 (11) 3779 (463)
01.11.2017 220 (10) 3316 (217)
01.10.2017 230 (-6) 3099 (0)
01.09.2017 224 (-2) 3099 (0)
01.07.2017 222 (0) 3099 (0)
01.06.2017 222 (-8) 3099 (0)
01.05.2017 214 (46) 3099 (859)
01.04.2017 260 (9) 2240 (0)
01.03.2017 269 (-13) 2240 (-390)
01.02.2017 256 (26) 2630 (510)
01.01.2017 282 (6) 2120 (80)
01.12.2016 288 (73) 2040 (686)
01.11.2016 361 (233) 1354 (1024)
01.10.2016 594 (-8) 330 (0)
01.09.2016 586 (10) 330 (0)
01.06.2016 596 (16) 330 (0)
01.05.2016 612 (-11) 330 (0)
01.04.2016 601 (-10) 330 (0)
01.03.2016 591 (-591) 330 (330)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241921232122252024
20232023272523212121212220192023
20223729252324221919201818192022
202143434242414339372021
20204548474847492020
20191431121099491898989896660482019
20182082322252232442422182192201491551602018
20172822562692602142222222242302202092017
20165916016125965865943612882016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Šimon Rynt  2 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
0
Jiří Dušek  0 : 3 0
Petr Marek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
480
Petr Volný  3 : 1 480
Martin Sládeček  0 : 3 0
 Prima Stavebniny Cup - Muži A, 06.04.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Petr Veselý st.  3 : 0 0 11. - 12.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Marek  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Martin Ředina  1 : 3 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 20
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3177
Šimon Rynt  0 : 3 0 19. - 20.
Martin Volf  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Novák  3 : 1 0 17. - 24.
Alex Kelar  3 : 2 0 17. - 32.
Michal Bodiš  1 : 3 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Michal Jurášek  2 : 3 0 13. - 14.
Petr Veselý st.  3 : 0 0 13. - 16.
Martin Volf  2 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
480
Petr Veselý st.  1 : 3 120
Matyáš Dufek  3 : 2 360
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
120
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
Jakub Zapala  1 : 3 120
 Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Vlastimil Kozák  3 : 2 0 15. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 0 13. - 16.
František Procházka  1 : 3 0 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
720
Adam Sinkule  1 : 3 120
Jiří Dušek  3 : 0 600
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
1200
Martin Kantor  3 : 0 600
Lukáš Matoušek  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 11.11.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Alex Kelar  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Joan Lezaud  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
František Procházka  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 0 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
240
Petr Veselý st.  2 : 3 240
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
600
Jakub Zapala  1 : 3 120
Ondřej Pavelka  3 : 1 480
 Ohradní D 21.7.2023, 21.07.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
192
Body celkem:
5555
Lukáš Stupka  3 : 0 130
František Procházka  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 wo. 0
Adam Sinkule  2 : 3 62.4
 DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3548
José Gallegos  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Sládeček  3 : 1 64 1. - 16.
 1. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
120
Jan Ryba  0 : 3 0
Miloš Liška  1 : 3 120
 1. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
480
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 1 480
 Strahov - muži A, 01.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3032
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 48 9. - 10.
Jáchym Mraček  3 : 1 64 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 80 9. - 16.
Addeen Idrakie  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
229
Body celkem:
3222
Alex Kelar  0 : 3 0 21. - 22.
Václav Pavlovec  3 : 0 104 21. - 24.
Martin Volf  2 : 3 41.6 17. - 24.
David Linhart  3 : 1 83.2 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
480
Jakub Vavřík  3 : 1 480
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3144
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 10.
Michal Jurášek  3 : 2 54 9. - 12.
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
0
David Linhart  0 : 3 0
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0
 1. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
240
Vojtěch Martinovský  1 : 3 120
Ladislav Procházka  1 : 3 120
 Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2772
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 13. - 14.
Adolf Středa  3 : 1 72 13. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2611
Vlastimil Kozák  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Faríd Farrag  2 : 3 32 9. - 12.
Ondřej Vorlíček  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
720
Aleš Kubíček  3 : 1 480
Jakub Vavřík  2 : 3 240
 1. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
480
Miroslav Kolář  3 : 1 480
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3230
Michal Bodiš  3 : 2 48 3. - 4.
Petr Marek  0 : 3 0 semifinále
Petr Veselý st.  3 : 2 36 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 0 50 1. - 16.
Michal  Kulhánek  3 : 0 40 1. - 32.
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
346
Body celkem:
7630
Adam Sinkule  3 : 2 124.8 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
600
Jáchym Mraček  0 : 3 0
Petr Marek  3 : 0 600
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
240
Jakub Zapala  2 : 3 240
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
265
Body celkem:
3534
Petr Veselý st.  3 : 1 83.2 19. - 20.
Lukáš Jelínek  1 : 3 20.8 17. - 20.
Martin Schuller  3 : 1 83.2 17. - 24.
Aleš Kubíček  3 : 0 78 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
268
Body celkem:
3666
Jaroslav Cerman  1 : 2 44 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 44 9. - 12.
Michal Jurášek  2 : 0 110 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Vlastimil Kozák  3 : 1 70.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
840
Jan Ryba  3 : 0 600
Petr Veselý st.  2 : 3 240
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
960
Matouš Sochůrek  3 : 2 360
Tomáš Satke  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 22.01.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2670
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2761
Damon Macmillan  2 : 0 wo. 48 23. - 24.
Petr Veselý st.  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 17. - 24.
Jaroslav Cerman  2 : 1 43.2 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1723
Miloš Liška  2 : 0 wo. 24 27. - 28.
Faríd Farrag  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 24 25. - 32.
Michal Jadrníček  1 : 2 25.6 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
720
Jaroslav Cerman  2 : 3 240
Michal Kareš  3 : 1 480
 1. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
360
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Ondřej Pavelka  3 : 2 360
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2956
Adam Sinkule  1 : 2 32 9. - 10.
Petr Veselý st.  2 : 1 48 9. - 12.
Karím Farrag  2 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 16 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 64 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2360
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2469
Pavel Bodiš  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
Michal Jirka  3 : 1 62.4 29. - 32.
Jakub Slavíček  1 : 3 15.6 25. - 32.
Martin Schuller  2 : 3 31.2 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
480
Stanislav Jurčík  3 : 1 480
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 1. liga muži A, 16.10.2021 Body celkem:
960
Vojtěch Hanzal  3 : 2 360
Jaroslav Štěpař  3 : 0 600
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
346
Body celkem:
6802
Kristián Mraček  2 : 3 83.2 3. - 4.
Jáchym Mraček  1 : 3 41.6 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2865
Jáchym Mraček  0 : 2 0 17. - 18.
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 80 17. - 20.
Jakub Slavíček  2 : 1 48 17. - 24.
Jakub Vavřík  2 : 0 80 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
302
Body celkem:
6146
Adam Sinkule  3 : 2 93.6 5. - 6.
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 130 1. - 16.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
214
Body celkem:
2987
Petr Veselý st.  2 : 0 90 13. - 14.
Martin Štěpán ml.  2 : 0 wo. 45 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  1 : 2 36 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1640
Tomáš Havlík  3 : 1 29.76 5. - 6.
Jiří Pinka  3 : 2 22.32 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3161
Karím Farrag  0 : 3 0
Radim Jurášek  3 : 0 60
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72
Michal Jurášek  3 : 0 72
 2. liga muži B, 06.09.2020 Body celkem:
480
Tomáš Kolár  3 : 0 300
Marek Koutník  3 : 2 180
 2. liga muži B, 05.09.2020 Body celkem:
600
Pavel Zdeněk  3 : 0 300
Jaroslav Filip  3 : 0 300
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Karím Farrag  3 : 1 166.4 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži B, 26.01.2020 Body celkem:
600
Filip Janda  3 : 0 300
Petr Chmelař  3 : 0 300
 2. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
540
Tomáš Novák  3 : 1 240
Pavel Popelka  3 : 0 300
 MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Jáchym Mraček  3 : 1 112 finále
Jan Netolička  3 : 0 112 semifinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
191
Body celkem:
2275
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 36 23. - 24.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 28.8 21. - 24.
Marek Panáček  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Štěpán ml.  2 : 0 72 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Miloš Liška  3 : 0 54 1. - 64.
 2. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
240
Kamil Staněk  3 : 1 240
Marek Koutník  0 : 3 0
 2. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
480
Martin Gříbek  3 : 2 180
Martin Brňák  3 : 0 300
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1537
Zbyněk Bašta  0 : 2 0 11. - 12.
Martin Kříž  1 : 2 16.4 9. - 12.
David Orálek  2 : 1 24.6 9. - 16.
Michal Jirka  1 : 3 8.2 1. - 16.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
212
Body celkem:
2428
Šimon Makovský  2 : 0 72 21. - 22.
Marek Koutník  2 : 0 wo. 36 21. - 24.
Vojtěch Ryba  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Sopko  2 : 0 72 17. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 32.
Miroslav Kolář  3 : 2 32.4 1. - 64.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Jan Netolička  3 : 0 72
Marek Panáček  0 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 1 57.6
František Procházka  2 : 3 28.8
 1. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
480
Martin Volf  2 : 3 240
Matěj Slabý  2 : 3 240
 2. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
480
Tomáš Novák  3 : 2 180
Pavel Popelka  3 : 0 300
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1758
Petr Zatřepálek  1 : 3 9.6 finále
Jan Roll  3 : 2 23.04 semifinále
Zbyněk Bašta  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 19.2 1. - 16.
Šimon Makovský  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2667
Kristián Mraček  2 : 1 36 5. - 6.
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Kubričan  3 : 2 30 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
44
Body celkem:
715
Adam Čumpel  2 : 0 wo. 9.6 25. - 26.
Martin Paroulek  2 : 1 11.52 25. - 28.
David Svoboda  2 : 1 11.52 25. - 32.
Štěpán Janega  0 : 2 0 17. - 32.
Filip Richtárech  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
500
Vladimír Hotový  3 : 0 250
Tomáš Binder  3 : 0 250
 2. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
450
Filip Hurta  3 : 1 200
Milan Tecl  3 : 0 250
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1318
Jan Ryšavý  2 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Uhlíř  3 : 1 19.2 1. - 16.
Karel Svoboda  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Matěj Černý  3 : 0 130 13. - 14.
Martin Brňák  3 : 0 130 13. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
411
Body celkem:
7695
František Procházka  3 : 2 124.8 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
500
Adolf Středa  3 : 0 250
Matěj Sezemský  3 : 0 250
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
450
Petr Hubatka  3 : 0 250
Václav Uhlíř  3 : 1 200
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4976
Matěj Sezemský  3 : 1 102.4 3. - 4.
Adam Sinkule  2 : 3 51.2 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Walter Herold  Veedla  3 : 0 80 1. - 16.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1439
Tomáš Novák  0 : 2 0 13. - 14.
Petr Podaný  2 : 1 24.6 13. - 16.
Martin Sopko  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Veselý st.  1 : 3 8.2 1. - 16.
Milan Beránek  3 : 1 26.24 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3159
Jakub Slavíček  2 : 3 33.6 5. - 6.
Matěj Černý  3 : 0 84 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 70 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
304
Body celkem:
5729
Jakub Gogol  0 : 3 0 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 128 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 96 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 2. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
500
Vladimír Hotový  3 : 0 250
Kamil Horáček  3 : 0 250
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
350
Milan Tecl  3 : 0 250
Martin Sopko  2 : 3 100
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
72
Body celkem:
727
Martin Kříž  1 : 2 7.68 25. - 26.
Jan Nožka  2 : 0 19.2 25. - 28.
Petr Charvát  2 : 0 19.2 25. - 32.
Adam Jiroušek  1 : 2 7.68 17. - 32.
Jáchym Mraček  1 : 3 3.84 1. - 32.
Jan Špinka  3 : 0 14.4 1. - 64.
 2. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
450
Adolf Středa  3 : 0 250
Matěj Sezemský  3 : 1 200
 2. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
450
Václav Uhlíř  3 : 0 250
Jakub Borovský  3 : 1 200
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B19), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4924
Matěj Sezemský  3 : 1 57.6
Martin Brňák  3 : 0 72
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 43.2
Jakub Rezek  3 : 0 72
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
315
Body celkem:
4981
František Procházka  3 : 0 128 3. - 4.
Kristián Mraček  2 : 3 51.2 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2034
Václav Uhlíř  3 : 2 28.8 finále
Matěj Slabý  3 : 0 38.4 semifinále
Jan Ryšavý  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 1 15.36 1. - 32.
Aditya Jaiswal  3 : 0 14.4 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4374
Adam Jiroušek  2 : 3 51.2 3. - 4.
Karím Farrag  2 : 3 51.2 semifinále
Martin Suk  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D září, 11.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mistrovský turnaj mužů D, 12.06.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Baráž o 1. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
360
Ondřej Manďák  3 : 2 180
Jakub Vaněk  3 : 2 180
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
350
Body celkem:
6008
Jáchym Mraček  3 : 2 84 finále
Kristián Mraček  3 : 0 112 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B19), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3994
Vojtěch Mohelník  3 : 2 43.2
Matěj Černý  3 : 0 72
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 2. Liga Muži A, 07.04.2018 Body celkem:
360
Ondřej Chalupa  3 : 0 150
Jiří Krýsl  3 : 2 90
Michal Pihera  3 : 1 120
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4950
Jáchym Mraček  1 : 3 28 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 112 semifinále
Matouš Fiala  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3067
Martin Brňák  3 : 0 72
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 38.4
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
143
Body celkem:
4383
Šimon Makovský  0 : 3 0 9. - 10.
Vojtěch Hanzal  3 : 2 78 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5209
Jáchym Mraček  3 : 2 93.6 7. - 8.
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4247
Kristián Mraček  3 : 1 89.6 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 1 56 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
217
Body celkem:
4165
Kristián Mraček  3 : 1 80 finále
František Procházka  3 : 1 64 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4839
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Jiroušek  3 : 0 132 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 110 1. - 16.
 2. Liga Muži A, 02.12.2017 Body celkem:
120
Jaroslav Záruba  3 : 1 120
Michal Horáček  0 : 3 0
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3450
Jan Rutterle  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Šarboch  0 : 3 0 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Fiala  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3009
Matěj Sezemský  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 12.
Michal Mikulec  3 : 0 90 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 72 1. - 32.
 , 11.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1149
Lukáš Vrba  2 : 1 15.12 5. - 6.
Matěj Slabý  2 : 0 25.2 5. - 8.
Filip Richtárech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anton Giertli  3 : 0 21 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 2 10.08 1. - 32.
 2. Liga Muži A, 22.10.2017 Body celkem:
300
Jan Mastný  3 : 0 150
Karel Václavek  3 : 0 150
 2. Liga Muži A, 21.10.2017 Body celkem:
270
Ondřej Skybský  3 : 1 120
Petr Kazda  3 : 0 150
 Mistrovský turnaj mužů D, 10.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Jan Rutterle  3 : 1 64 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 16 9. - 12.
Jan Netolička  3 : 0 80 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Hrubý  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3043
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Karím Farrag  1 : 3 18 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4054
Vojtěch Hanzal  1 : 3 21.6 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 0 108 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 1 72 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3716
Jakub Slavíček  3 : 1 56
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Adam Sinkule  1 : 3 16.8
Petr Nohel ml.  3 : 1 67.2
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3402
Jáchym Mraček  3 : 1 76.8 7. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 19.2 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
61
Body celkem:
859
Rudolf Korbelář  2 : 3 7.68 17. - 18.
Tomáš Fencl  3 : 1 15.36 17. - 20.
Šimon Makovský  3 : 0 19.2 17. - 24.
Radek Dudešek  3 : 2 11.52 17. - 32.
Martin Vostatek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 08.04.2017 Body celkem:
0
Martin Volf  0 : 3 0
Michal Valenta  0 : 3 0
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
125
Body celkem:
4261
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 48 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4244
Adam Jiroušek  3 : 1 89.6 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Jáchym Mraček  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Kristián Mraček  3 : 0 156 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 1 124.8 5. - 8.
Adam Jiroušek  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži A, 29.01.2017 Body celkem:
240
Lukáš Levinský  0 : 3 0
Michal Pihera  3 : 1 240
 1. liga muži A, 28.01.2017 Body celkem:
210
Petr Veselý  1 : 3 60
 bye  3 : 0 wo. 150
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3040
Matěj Sezemský  3 : 2 48 9. - 10.
Daniel Ivanco  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
Šimon Makovský  3 : 2 48 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Keller  3 : 0 64 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Jáchym Mraček  3 : 0 144 semifinále
František Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 1. liga muži A, 04.12.2016 Body celkem:
80
David Orálek  1 : 3 80
Martin Volf  0 : 3 0
 1. liga muži A, 03.12.2016 Body celkem:
0
Ondřej Kožina  0 : 3 0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
335
Body celkem:
6418
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Jáchym Mraček  3 : 0 144 semifinále
František Procházka  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
46
Body celkem:
686
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 9.6 27. - 28.
Tomáš Fecák  1 : 3 3.84 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Lukáš Matoušek  2 : 3 7.68 17. - 32.
Pavel Beneš  2 : 3 7.68 1. - 32.
Miroslav Kousalík  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 23.10.2016 Body celkem:
210
 bye  3 : 0 wo. 150
Ondřej Souhrada  1 : 3 60
 2. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
300
Jiří Krýsl  3 : 0 150
Petr Maňas  3 : 0 150
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 38
Body za pořadí:
481
Body za soupeře:
33
Body celkem:
514
Ivan Eibner  0 : 3 wo. 0 37. - 38.
Martin Kříž  3 : 2 8.64 37. - 40.
Ladislav Tesárek  1 : 3 2.88 33. - 40.
Ondrej Mazanec  3 : 2 8.64 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Pavel Zdeněk  2 : 3 5.76 1. - 64.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6122
Jáchym Mraček  3 : 1 128 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mraček  3 : 1 96 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
364
Body celkem:
7059
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Karím Farrag  3 : 1 128 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 1 96 čtvrtfinále
Matouš Fiala  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4442
Jáchym Mraček  3 : 2 64.8 5. - 6.
Adam Jiroušek  3 : 2 64.8 5. - 8.
Matúš Maťas  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 1 72 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4933
Vojtěch Hanzal  2 : 3 56 finále
Karím Farrag  3 : 2 67.2 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 2. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
105
Karel Václavek  1 : 3 30
 bye  3 : 0 wo. 75
 2. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
225
Karel Matoušek  3 : 0 150
 bye  3 : 0 wo. 75
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Vojtěch Hanzal  3 : 1 124.8 7. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Karím Farrag  3 : 2 86.4 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 108 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. liga Muži B 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Tomáš Binder  0 : 3 0
Michal Spěvák  0 : 3 0
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
209
Body celkem:
3090
Filip Šipoš  2 : 3 35.2 17. - 18.
Jakub Slavíček  3 : 0 88 17. - 20.
Jakub Karafiát  3 : 2 52.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 33 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4476
Filip Šipoš  0 : 3 0 5. - 6.
Karím Farrag  3 : 1 96 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matúš Maťas  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Adam Jiroušek  3 : 0 100 finále
Filip Šarboch  3 : 0 80 semifinále
Matyáš Smetana  3 : 0 60 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3631
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 96 5. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Domink Filip  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3333
Adam Jiroušek  3 : 2 60 13. - 14.
František Procházka  3 : 0 100 13. - 16.
Karím Farrag  2 : 3 40 9. - 16.
Matúš Maťas  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3079
Adam Jiroušek  3 : 2 54 11. - 12.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 9. - 12.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3097
Šimon Makovský  3 : 1 72 11. - 12.
Filip Šipoš  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Mraček  3 : 0 90 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
355
Body celkem:
8824
Jáchym Mraček  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 2 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4466
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Šimon Makovský  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4500
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
319
Body celkem:
8112
 bye  3 : 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 2 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
434
Body celkem:
7694
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Kristián Mraček  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3867
Marek Koutník  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Marek Panáček  1 : 3 0
Filip Šipoš  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
430
Body celkem:
7125
Alex Kelar  3 : 0 0
Matúš Maťas  3 : 1 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4094
 bye  3 :  0
Tadeáš Lestly  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2143
Jáchym Mraček  0 : 3 wo. 0
Dominik Neradil  0 : 3 wo. 0
Pavel Konrád  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2474
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0
Viktor Kamiš  0 : 3 wo. 0
Jan Jiroušek  0 : 3 wo. 0
Lukáš Michalů  0 : 3 wo. 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
329
Body celkem:
4073
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
341
Body celkem:
5999
Karím Farrag  3 : 2 0
 bye  3 :  0
František Procházka  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4256
Adam Sinkule  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Viktor Kamiš  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
326
Body celkem:
6170
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Tadeáš Lestly  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4504
Ondřej Béna  1 : 3 0
Adam Sinkule  2 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6489
Jáchym Mraček  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4467
 bye  3 :  0
Petr Nohel ml.  3 : 0 wo. 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Ondřej Béna  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2875
Matúš Maťas  0 : 3 wo. 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
Karím Farrag  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2680
 bye  3 : 0
Šimon Makovský  3 : 1 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 02.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
329
Body celkem:
4277
 bye  3 : 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
Adam Sinkule  3 : 1 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
324
Body celkem:
4521
Matyáš Samuel Studnička  3 : 0 0
Filip Strouhal  1 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3072
Šimon Josef Maťas  0 : 3 0
Filip Sváček  1 : 3 0
Oliver Olejnik  3 : 0 0
Matěj Sezemský  3 : 2 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
233
Body celkem:
5337
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Adam Sinkule  3 : 1 0
Filip Strouhal  1 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot