Profil hráče

Ondřej Vorlíček

Ročník: 2000
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice C
Registrační číslo: 4299

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 7. (03/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (11/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (11/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2. (03/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2019 10 (-1) 27859 (-2559)
01.09.2019 9 (0) 30418 (0)
01.08.2019 9 (0) 30418 (0)
01.07.2019 9 (0) 30418 (0)
01.06.2019 9 (0) 30418 (302)
01.05.2019 9 (-1) 30116 (-4373)
01.04.2019 8 (-1) 34489 (1483)
01.03.2019 7 (3) 33006 (620)
01.02.2019 10 (0) 32386 (0)
01.01.2019 10 (-2) 32386 (0)
01.12.2018 8 (2) 32386 (1560)
01.11.2018 10 (1) 30826 (2000)
01.10.2018 11 (1) 28826 (1009)
01.09.2018 12 (0) 27817 (0)
01.08.2018 12 (-1) 27817 (0)
01.07.2018 11 (1) 27817 (0)
01.06.2018 12 (-1) 27817 (906)
01.05.2018 11 (6) 26911 (3513)
01.04.2018 17 (0) 23398 (0)
01.03.2018 17 (14) 23398 (5021)
01.02.2018 31 (0) 18377 (0)
01.01.2018 31 (-9) 18377 (-4258)
01.12.2017 22 (-7) 22635 (-3479)
01.11.2017 15 (-1) 26114 (0)
01.10.2017 14 (1) 26114 (-449)
01.09.2017 15 (0) 26563 (0)
01.07.2017 15 (0) 26563 (0)
01.06.2017 15 (-1) 26563 (234)
01.05.2017 14 (3) 26329 (1505)
01.04.2017 17 (1) 24824 (0)
01.03.2017 18 (0) 24824 (1660)
01.02.2017 18 (1) 23164 (2)
01.01.2017 19 (0) 23162 (538)
01.12.2016 19 (8) 22624 (2845)
01.11.2016 27 (2) 19779 (280)
01.10.2016 29 (13) 19499 (3377)
01.09.2016 42 (0) 16122 (0)
01.06.2016 42 (9) 16122 (2908)
01.05.2016 51 (14) 13214 (2478)
01.04.2016 65 (-1) 10736 (0)
01.03.2016 64 (-6) 10736 (0)
01.02.2016 58 (2) 10736 (0)
01.01.2016 60 (6) 10736 (5480)
01.12.2015 66 (21) 5256 (1668)
01.11.2015 87 (10) 3588 (510)
01.10.2015 97 (141) 3078 (1938)
01.09.2015 238 (0) 1140 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201910107899999102019
2018313117171112111212111082018
201719181817141515151415222017
2016605864655142422927192016
20152389787662015

Seznam zápasů

Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
624
Body celkem:
10840
Martin Brňák  3 : 0 156
Adam Sinkule  3 : 0 156
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 156
Petr Nohel ml.  3 : 0 156
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4350
Ondřej Ertl  3 : 0 112 3. - 4.
Jakub Solnický  1 : 3 22.4 semifinále
Petr Marek  3 : 0 84 čtvrtfinále
Dan Teuchner  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
494
Body celkem:
4928
Marek Panáček  3 : 0 130 9. - 10.
Marek Koutník  3 : 0 130 9. - 12.
Matouš Sochůrek  3 : 1 104 9. - 16.
Jan Koukal  1 : 3 26 1. - 16.
Vlastimil Kozák  3 : 0 104 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 Body celkem:
2600
Ondřej Ertl  3 : 0 1300
Filip Kočárek  3 : 0 1300
 Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
1040
Ondřej Uherka  3 : 2 780
Mohammad Al Sarraj  1 : 3 260
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
317
Body celkem:
4061
Vojtěch Ryba  3 : 1 76.8 5. - 6.
Tomáš Tóth  3 : 0 96 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jirka  3 : 0 80 1. - 16.
Dan Teuchner  3 : 0 64 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Marek Panáček  3 : 0 260 finále
Benjamin Bergel  3 : 0 208 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Extraliga Muži 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
1040
Matej Hrnčiřík  1 : 3 260
Joseph White  3 : 2 780
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
520
Tomáš Tóth  2 : 3 520
Mohammad Al Sarraj  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
880
Marek Panáček  3 : 1 880
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4440
Petr Marek  2 : 1 72 9. - 10.
Petr Martin  2 : 0 wo. 60 9. - 12.
Jiří Vlček  2 : 1 72 9. - 16.
Mohammad Al Sarraj  1 : 3 24 1. - 16.
Karím Farrag  3 : 0 96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
362
Body celkem:
4559
Heiko Schwarzer  3 : 2 64.8 5. - 6.
Ondřej Ertl  3 : 0 108 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benjamin Bergel  3 : 0 90 1. - 16.
Michal Kareš  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
348
Body celkem:
7043
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Marek Panáček  3 : 1 128 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 100 1. - 16.
 Veem Trading Mistrovství republiky juniorů U23, (), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
416
Body celkem:
10632
Marek Paták  3 : 0 208
Vojtěch Ryba  3 : 0 208
 Play off Extraliga muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Petr Martin  3 : 0 96 5. - 6.
Michal Jadrníček  3 : 0 96 5. - 8.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Sochůrek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
345
Body celkem:
4293
Petr Zatřepálek  3 : 0 100 finále
Petr Marek  3 : 0 80 semifinále
Michal Jirka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 50 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
900
Jakub Kosinka  3 : 0 900
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
1440
Marek Panáček  3 : 0 900
Jaroslav Čech  3 : 2 540
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
261
Body celkem:
3445
Filip Kočárek  2 : 1 54 9. - 10.
Petr Marek  2 : 1 54 9. - 12.
Marek Hlaváč  2 : 1 54 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jirka  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
720
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Karím Farrag  3 : 1 720
 Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
1080
Jaroslav Čech  2 : 3 360
Jakub Kosinka  3 : 1 720
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5021
Tomáš Tóth  3 : 0 128 3. - 4.
Daniel Mekbib  1 : 3 25.6 semifinále
David Zeman  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Michal Jadrníček  3 : 0 80 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 0 64 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Benjamin Bergel  3 : 2 124.8 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 156 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 130 1. - 16.
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
0
Roman Švec  0 : 3 0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
0
Miroslav Celler  0 : 3 0
Jaroslav Čech  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
1320
Martin Švec  1 : 3 220
Matouš Sochůrek  3 : 0 1100
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3550
Marek Koutník  2 : 0 wo. 50 11. - 12.
Vojtěch Ryba  1 : 2 40 9. - 12.
Petr Veselý st.  2 : 0 100 9. - 16.
Petr Martin  1 : 3 20 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 0 80 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Vojtěch Ryba  3 : 0 160 semifinále
Marek Panáček  3 : 0 120 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 100 1. - 16.
 HANYA MR U23, (), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
458
Body celkem:
8927
Benjamin Bergel  3 : 0 208
Matouš Sochůrek  3 : 0 208
Vojtěch Ryba  1 : 3 41.6
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3142
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 5. - 6.
Benjamin Bergel  3 : 0 84 5. - 8.
David Zeman  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Jakub Wasilewski  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Extraliga Muži 2016/2017, 23.04.2017 Body celkem:
0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2016/2017, 22.04.2017 Body celkem:
1260
Harry Londy   3 : 0 900
Miroslav Celler  2 : 3 360
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
249
Body celkem:
3305
Michal Bodiš  3 : 1 64 3. - 4.
Lukáš Jelínek  2 : 3 32 semifinále
Matouš Sochůrek  3 : 1 48 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 50 1. - 16.
Milan Tecl  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2016/2017, 26.02.2017 Body celkem:
900
Dominik Dubský  3 : 0 900
Tomáš Tóth  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2016/2017, 25.02.2017 Body celkem:
900
Dominik Dubský  3 : 0 900
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
463
Body celkem:
7747
Marek Koutník  3 : 0 208 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Ryba  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
546
Body celkem:
9015
Viktor Byrtus  1 : 3 52 finále
Matyáš Dufek  3 : 0 208 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 156 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Vojtěch Ryba  2 : 3 72 finále
Matouš Sochůrek  3 : 0 144 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Petr Veselý st.  3 : 0 100 finále
Ondřej Pavelka  3 : 0 80 semifinále
Martin Volf  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tomáš Tlustý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Matouš Sochůrek  3 : 1 112 finále
Matyáš Dufek  3 : 0 112 semifinále
Marek Panáček  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Extraliga Muži 2016/2017, 20.11.2016 Body celkem:
900
Jakub Kosinka  3 : 2 540
Vojtěch Ryba  2 : 3 360
 Extraliga Muži 2016/2017, 19.11.2016 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Yuri  Farneti  0 : 3 0
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4579
Michal Jadrníček  3 : 0 132 7. - 8.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Martin  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
Marek Lapáček  3 : 2 52.8 1. - 32.
Michal Bodiš  3 : 0 66 1. - 64.
 Extraliga Muži 2016/2017, 16.10.2016 Body celkem:
900
Jakub Kosinka  1 : 3 180
Petr Marek  3 : 1 720
 Extraliga Muži 2016/2017, 15.10.2016 Body celkem:
420
Lukáš Jelínek  1 : 3 140
Vojtěch Ryba  2 : 3 280
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Matouš Sochůrek  3 : 2 108 finále
Benjamin Bergel  3 : 0 144 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marek Panáček  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
277
Body celkem:
2757
Vojtěch Ryba  3 : 2 43.2 17. - 18.
Dominik Dubský  3 : 1 57.6 17. - 20.
Marek Koutník  3 : 0 72 17. - 24.
Petr Volný  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Viktor Byrtus  1 : 3 14.4 1. - 32.
Martin Schuller  3 : 0 54 1. - 64.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
383
Body celkem:
7720
Vojtěch Ryba  3 : 2 108 finále
Ondřej Jánský  3 : 0 144 semifinále
Marek Koutník  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3242
Ondřej Pavelka  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Jaroslav Čech  1 : 3 16 semifinále
Pavel Jakubů  3 : 0 60 čtvrtfinále
Lukáš Jelínek  3 : 2 30 1. - 16.
Martin Štěpán  3 : 0 40 1. - 32.
 HANYA CUP, 14.05.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2908
Marek Wojnarski  0 : 3 0 9. - 10.
Roman Kubričan  3 : 0 80 9. - 12.
Marek Lapáček  3 : 0 80 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
400
Jan Svoboda  3 : 0 400
 1. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
800
Martin Volf  3 : 0 400
Pavel Trávníček  3 : 0 400
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
149
Body celkem:
1998
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 36 27. - 28.
Ondřej Kožina  0 : 3 0 25. - 28.
Pavel Jakubů  3 : 0 72 25. - 32.
Harry Londy   1 : 3 14.4 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B19), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
439
Body celkem:
8908
Vojtěch Ryba  1 : 3 52 finále
Marek Lapáček  3 : 1 166.4 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
315
Body celkem:
6517
Marek Koutník  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Matouš Sochůrek  1 : 3 40 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 150 čtvrtfinále
Martin Kůla  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B19), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
330
Body celkem:
7025
David Zeman  0 : 3 0 finále
Filip Kočárek  3 : 0 160 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 120 čtvrtfinále
Šimon Josef Maťas  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Benjamin Bergel  3 : 0 180 finále
Marek Koutník  3 : 0 144 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 1. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
800
Petr Kobrle  3 : 0 400
Martin Volf  3 : 0 400
 1. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
720
Jan Mašek  3 : 1 320
Michal Jirka  3 : 0 400
 muži A, 05.12.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2800
Martin Volf  3 : 0 wo. 40 19. - 20.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 17. - 20.
Petr Kopecký  3 : 2 48 17. - 24.
Petr Zlámal  3 : 2 48 17. - 32.
Ondřej Ertl  2 : 3 32 1. - 32.
Petr Marek  3 : 1 48 1. - 64.
 junioři A, (B19), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
275
Body celkem:
6358
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 finále
Filip Kočárek  3 : 0 144 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
532
Body celkem:
6776
Benjamin Bergel  3 : 0 176 3. - 4.
Vojtěch Ryba  2 : 3 70.4 semifinále
Mikuláš Pekárek  3 : 0 132 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži B, 14.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
195
Body celkem:
2174
Marek Koutník  3 : 0 50 9. - 10.
Patrik Rohun  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
Petr Marek  3 : 0 50 9. - 16.
Jakub Kosinka  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Daňsa  3 : 0 40 1. - 32.
Tomáš Fecák  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
480
Martin Olič  3 : 0 300
Martin Mazur  3 : 2 180
 1. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
600
Michal Spěvák  3 : 0 300
Petr Kobrle  3 : 0 300
 junioři A, (B19), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4914
Matej Hrnčiřík  2 : 3 56 finále
Šimon Josef Maťas  3 : 1 89.6 semifinále
Martin Sochůrek  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
190
Body celkem:
1752
Vlastimil Kozák  3 : 2 24 17. - 18.
Benjamin Bergel  3 : 0 40 17. - 20.
Jakub Vaněk  3 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Holub  3 : 0 40 17. - 32.
Patrik Neuwirth  2 : 3 16 1. - 32.
David Brůha  3 : 0 30 1. - 64.
 CZC Squash cup, 12.09.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
54
Body celkem:
870
Michal Kraus  3 : 1 15.36 17. - 18.
Tomáš Holub  3 : 0 19.2 17. - 20.
Robert Michalec  3 : 0 19.2 17. - 24.
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B19), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
288
Body celkem:
6371
Ondřej Jánský  3 : 0 90
Marek Lapáček  3 : 2 54
David Zeman  0 : 3 0
Filip Kočárek  3 : 0 144
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
313
Body celkem:
6396
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Marek Koutník  3 : 1 115.2 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
334
Body celkem:
5013
Benjamin Bergel  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 30.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4963
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Dominik Dubský  3 : 0 0
Adam Urban  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
300
Vít Barnáš  3 : 0 300
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
150
Petr Valášek  3 : 0 150
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
240
Marek Fremel  3 : 1 240
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
313
Body celkem:
5738
 bye  3 : 0
Marek Panáček  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  3 : 1 0
Vojtěch Ryba  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
229
Body celkem:
4108
Vojtěch Ryba  3 : 1 0
Matej Hrnčiřík  1 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  3 : 0 0
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
240
Marek Mazán  3 : 1 120
Patrik Hudeček  3 : 1 120
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
300
Petr Ščučinský  3 : 0 150
Dmitro Kondratěnko  3 : 0 150
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
543
Body celkem:
9943
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 0 0
Viktor Byrtus  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5613
Body za soupeře:
387
Body celkem:
6000
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
570
Body celkem:
7830
Marek Panáček  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Viktor Byrtus  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Karím Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
504
Body celkem:
7206
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
David Zeman  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 0
 2. liga muži C, 14.12.2014 Body celkem:
300
Marek Mazán  3 : 0 150
Jakub Kočárek  3 : 0 150
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
90
Pavel Kysela  3 : 2 90
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
595
Body celkem:
8671
 bye  3 :  0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Filip Šipoš  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Marek Koutník  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
419
Body celkem:
6964
 bye  3 :  0
Dávid Dvonč  3 : 1 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
398
Body celkem:
6481
Adam Sinkule  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 1 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4167
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Šimon Josef Maťas  2 : 3 0
Marek Koutník  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1191
Lukáš Klinecký  3 : 0 0
Jan Ryba  0 : 3 0
Daniel Kantor  0 : 3 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
Petr Podaný  3 : 0 wo. 0
Tomáš Fecák  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
478
Body celkem:
7023
Benjamin Bergel  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Adam Sinkule  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
272
Body celkem:
5697
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
David Zeman  0 : 3 0
Matouš Sochůrek  3 : 1 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
257
Body celkem:
5682
 bye  3 : 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 2 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 17.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4063
Viktor Byrtus  1 : 3 0
Marek Koutník  3 : 1 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
402
Body celkem:
6060
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
441
Body celkem:
6986
 bye  3 :  0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8925
Marek Koutník  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Ondřej Béna  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
407
Body celkem:
6251
Adam Urban  3 : 0 0
Filip Kočárek  1 : 3 0
Benjamin Bergel  3 : 1 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4888
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 wo. 0
Ondřej Béna  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 25.01.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
226
Body celkem:
5330
David Zeman  0 : 3 wo. 0
Matěj Kulka  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6127
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
300
Body celkem:
4497
 bye  3 : 0
Marek Koutník  3 : 1 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Adam Urban  3 : 0 0
Martin Siska  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
483
Body celkem:
6566
Matouš Sochůrek  3 : 0 0
 bye  3 : 0
Filip Sváček  3 : 0 0
Ondřej Béna  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 09.11.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3506
Martin Sochůrek  3 : 1 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Benjamin Bergel  1 : 3 0
Adam Urban  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 02.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
171
Body celkem:
4119
Matěj Kulka  3 : 1 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
61
Body celkem:
61
 bye  3 : 0
Šimon Josef Maťas  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 05.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
228
Body celkem:
2684
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Vojta Malík  3 : 0 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
310
Body celkem:
3494
Dávid Dvonč  1 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3219
Dominik Dubský  0 : 3 0
Martin Schuller  3 : 1 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Matej Procházka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 04.05.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4256
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Martin Hradec  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 04.05.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
95
Body celkem:
3151
Denis Žáček  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot