Ročník: 2001
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - BULDOCI
Registrační číslo: 6065
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.01.2024 | 155 | (-57) | 4000 | (-2734) | ||
01.12.2023 | 98 | (2) | 6734 | (0) | ||
01.11.2023 | 100 | (6) | 6734 | (0) | ||
01.10.2023 | 106 | (105) | 6734 | (4000) | ||
01.09.2023 | 211 | (2) | 2734 | (0) | ||
01.08.2023 | 213 | (0) | 2734 | (0) | ||
01.07.2023 | 213 | (-151) | 2734 | (-8000) | ||
01.06.2023 | 62 | (-28) | 10734 | (-4708) | ||
01.05.2023 | 34 | (4) | 15442 | (0) | ||
01.04.2023 | 38 | (2) | 15442 | (0) | ||
01.03.2023 | 40 | (-3) | 15442 | (0) | ||
01.02.2023 | 37 | (4) | 15442 | (0) | ||
01.01.2023 | 41 | (25) | 15442 | (4734) | ||
01.12.2022 | 66 | (-15) | 10708 | (-2000) | ||
01.11.2022 | 51 | (7) | 12708 | (2000) | ||
01.10.2022 | 58 | (44) | 10708 | (4000) | ||
01.09.2022 | 102 | (1) | 6708 | (0) | ||
01.08.2022 | 103 | (1) | 6708 | (0) | ||
01.07.2022 | 104 | (-43) | 6708 | (-4517) | ||
01.06.2022 | 61 | (-8) | 11225 | (-1842) | ||
01.05.2022 | 53 | (-4) | 13067 | (-1208) | ||
01.04.2022 | 49 | (-8) | 14275 | (-3487) | ||
01.03.2022 | 41 | (-11) | 17762 | (-2345) | ||
01.02.2022 | 30 | (-2) | 20107 | (0) | ||
01.01.2022 | 28 | (4) | 20107 | (0) | ||
01.12.2021 | 32 | (-2) | 20107 | (-1288) | ||
01.11.2021 | 30 | (-12) | 21395 | (-2700) | ||
01.10.2021 | 18 | (-3) | 24095 | (-1413) | ||
01.09.2021 | 15 | (0) | 25508 | (0) | ||
01.08.2021 | 15 | (0) | 25508 | (0) | ||
01.07.2021 | 15 | (0) | 25508 | (-137) | ||
01.06.2021 | 15 | (0) | 25645 | (0) | ||
01.03.2021 | 15 | (0) | 25645 | (0) | ||
01.11.2020 | 15 | (0) | 25645 | (834) | ||
01.10.2020 | 15 | (-1) | 24811 | (0) | ||
01.04.2020 | 14 | (1) | 24811 | (315) | ||
01.03.2020 | 15 | (0) | 24496 | (-2) | ||
01.02.2020 | 15 | (-4) | 24498 | (-1760) | ||
01.01.2020 | 11 | (-1) | 26258 | (-420) | ||
01.12.2019 | 10 | (0) | 26678 | (1108) | ||
01.11.2019 | 10 | (3) | 25570 | (762) | ||
01.10.2019 | 13 | (2) | 24808 | (112) | ||
01.09.2019 | 15 | (0) | 24696 | (0) | ||
01.08.2019 | 15 | (0) | 24696 | (0) | ||
01.07.2019 | 15 | (0) | 24696 | (0) | ||
01.06.2019 | 15 | (7) | 24696 | (2704) | ||
01.05.2019 | 22 | (2) | 21992 | (-338) | ||
01.04.2019 | 24 | (-1) | 22330 | (765) | ||
01.03.2019 | 23 | (-1) | 21565 | (160) | ||
01.02.2019 | 22 | (8) | 21405 | (1900) | ||
01.01.2019 | 30 | (4) | 19505 | (1800) | ||
01.12.2018 | 34 | (0) | 17705 | (0) | ||
01.11.2018 | 34 | (0) | 17705 | (308) | ||
01.10.2018 | 34 | (14) | 17397 | (2320) | ||
01.09.2018 | 48 | (0) | 15077 | (0) | ||
01.08.2018 | 48 | (0) | 15077 | (0) | ||
01.07.2018 | 48 | (0) | 15077 | (0) | ||
01.06.2018 | 48 | (2) | 15077 | (886) | ||
01.05.2018 | 50 | (10) | 14191 | (1726) | ||
01.04.2018 | 60 | (41) | 12465 | (3949) | ||
01.03.2018 | 101 | (50) | 8516 | (2810) | ||
01.02.2018 | 151 | (-3) | 5706 | (-120) | ||
01.01.2018 | 148 | (2) | 5826 | (0) | ||
01.12.2017 | 150 | (-26) | 5826 | (-1007) | ||
01.11.2017 | 124 | (-3) | 6833 | (-300) | ||
01.10.2017 | 121 | (75) | 7133 | (3211) | ||
01.09.2017 | 196 | (-4) | 3922 | (0) | ||
01.07.2017 | 192 | (-15) | 3922 | (-461) | ||
01.06.2017 | 177 | (17) | 4383 | (596) | ||
01.05.2017 | 194 | (-7) | 3787 | (-80) | ||
01.04.2017 | 187 | (-1) | 3867 | (0) | ||
01.03.2017 | 186 | (1) | 3867 | (0) | ||
01.02.2017 | 187 | (8) | 3867 | (120) | ||
01.01.2017 | 195 | (-6) | 3747 | (-80) | ||
01.12.2016 | 189 | (40) | 3827 | (1007) | ||
01.11.2016 | 229 | (11) | 2820 | (210) | ||
01.10.2016 | 240 | (-2) | 2610 | (0) | ||
01.09.2016 | 238 | (35) | 2610 | (461) | ||
01.06.2016 | 273 | (256) | 2149 | (1659) | ||
01.05.2016 | 529 | (164) | 490 | (320) | ||
01.04.2016 | 693 | (-11) | 170 | (0) | ||
01.03.2016 | 682 | (-34) | 170 | (0) | ||
01.02.2016 | 648 | (-3) | 170 | (0) | ||
01.01.2016 | 645 | (-39) | 170 | (80) | ||
01.12.2015 | 606 | (-3) | 90 | (0) | ||
01.11.2015 | 603 | (-603) | 90 | (90) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 155 | 2024 | |||||||||||
2023 | 41 | 37 | 40 | 38 | 34 | 62 | 213 | 213 | 211 | 106 | 100 | 98 | 2023 |
2022 | 28 | 30 | 41 | 49 | 53 | 61 | 104 | 103 | 102 | 58 | 51 | 66 | 2022 |
2021 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 18 | 30 | 32 | 2021 | ||||
2020 | 11 | 15 | 15 | 14 | 15 | 15 | 2020 | ||||||
2019 | 30 | 22 | 23 | 24 | 22 | 15 | 15 | 15 | 15 | 13 | 10 | 10 | 2019 |
2018 | 148 | 151 | 101 | 60 | 50 | 48 | 48 | 48 | 48 | 34 | 34 | 34 | 2018 |
2017 | 195 | 187 | 186 | 187 | 194 | 177 | 192 | 196 | 121 | 124 | 150 | 2017 | |
2016 | 645 | 648 | 682 | 693 | 529 | 273 | 238 | 240 | 229 | 189 | 2016 | ||
2015 | 603 | 606 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Play off mužů 2022/2023 - semifinále, 20.05.2023 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 2734 |
Michal Bodiš | 2 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Richtárech | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Ondřej Pavelka | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 2708 |
Alex Kelar | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Martin Ředina | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 19.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 437 | Body celkem: 4517 |
Heiko Schwarzer | 3 : 1 | 96 | 9. - 10. |
Lukáš Jelínek | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Robert Downer | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 76.8 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4550 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
David Zeman | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6760 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2019/2020, 06.08.2020 | Body celkem: 0 | ||
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 05.08.2020 | Body celkem: 0 | ||
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
D Squashové akademie, 27.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Play off extraliga muži - finále, 20.05.2020 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Play off extraliga muži - semifinále, 19.05.2020 | Body celkem: 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4024 |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
David Zeman | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 83.2 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 3016 |
Kristián Mraček | 2 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Petr Kopecký | 2 : 0 wo. | 40 | 17. - 20. |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
Martin Ředina | 2 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4094 |
Lukáš Stupka | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Martin Suk | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
František Procházka | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2019/2020, 02.02.2020 | Body celkem: 0 | ||
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 01.02.2020 | Body celkem: 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 3288 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Benjamin Bergel | 2 : 1 | 54 | 9. - 12. |
Heiko Schwarzer | 2 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2019/2020, 13.10.2019 | Body celkem: 1620 | ||
Adrian Marszal | 3 : 1 | 720 | |
Joan Lezaud | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 12.10.2019 | Body celkem: 1080 | ||
Petr Zatřepálek | 3 : 0 | 900 | |
Marek Panáček | 1 : 3 | 180 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4265 |
Jakub Gogol | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3413 |
Roman Kubričan | 2 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 1 : 2 | 40 | 9. - 16. |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 468 | Body celkem: 8937 |
Martin Brňák | 3 : 0 | 156 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 156 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 295 | Body celkem: 4243 |
Michal Bodiš | 3 : 2 | 60 | finále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Aleš Novák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Play off extraliga muži - finále, 19.05.2019 | Body celkem: 0 | ||
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Play off extraliga muži - semifinále, 18.05.2019 | Body celkem: 0 | ||
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3427 |
Petr Marek | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 6. |
Michal Jadrníček | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2478 |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 48 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2018/2019, 07.04.2019 | Body celkem: 140 | ||
Jan Ryba | 1 : 3 | 140 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 | Body celkem: 560 | ||
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | |
Jason Turner | 3 : 1 | 560 | |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 3709 |
Joseph White | 1 : 3 | 20 | finále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
František Procházka | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 | Body celkem: 540 | ||
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Čech | 3 : 2 | 540 | |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Pavel Cigánek | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Petr Kopecký | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Tóth | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 27.01.2019 | Body celkem: 1000 | ||
Dan Kolínský | 3 : 0 | 500 | |
Lukáš Levinský | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 900 | ||
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 500 | |
Filip Richtárech | 3 : 1 | 400 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 386 | Body celkem: 6931 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 160 | finále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 2145 |
Petr Veselý | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marek Koutník | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1918 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2043 |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 38.4 | 21. - 24. |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Petr Kopecký | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 48 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 1000 | ||
Petr Steiner | 3 : 0 | 500 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 800 | ||
Marek Koutník | 3 : 2 | 300 | |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 500 | |
PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Marek Panáček | 1 : 3 | 36 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jakub Gogol | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marek Paták | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 267 | Body celkem: 2180 |
Michal Kareš | 2 : 0 | 56 | 17. - 18. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 56 | 17. - 20. |
Jakub Zapala | 2 : 0 | 56 | 17. - 24. |
Petr Rohun | 2 : 0 | 56 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 2 : 3 | 22.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2500 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 2738 |
Roman Kubričan | 2 : 0 | 96 | 25. - 26. |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 48 | 25. - 28. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 1 | 57.6 | 25. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 2430 |
Karím Farrag | 1 : 2 | 28.8 | 19. - 20. |
Marek Panáček | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Harry Londy | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Mohammad Al Sarraj | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jan Čaboun | 3 : 2 | 32.4 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 5324 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 3301 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marek Koutník | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2536 |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Petr Marek | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 180 | ||
Harry Londy | 1 : 3 | 180 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 | Body celkem: 0 | ||
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 | Body celkem: 660 | ||
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 660 | |
STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 236 | Body celkem: 2716 |
Matouš Sochůrek | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 18. |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
Marek Panáček | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Petr Marek | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 2944 |
Petr Marek | 1 : 2 | 32 | 3. - 4. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Martin Brňák | 3 : 0 | 72 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 72 | |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 120 | |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1610 |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 38.4 | 3. - 4. |
Heiko Schwarzer | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Michal Kraus | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2810 |
Jaroslav Cerman | 2 : 1 | 48 | 11. - 12. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 6143 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Marek Koutník | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6825 |
Filip Strouhal | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
František Procházka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Adam Sinkule | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 392 | Body celkem: 6636 |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 1 | 105.6 | čtvrtfinále |
Matyáš Roznětinský | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 236 | Body celkem: 4177 |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 371 | Body celkem: 5602 |
Jáchym Mraček | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Filip Čepelák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 5537 |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Josef Růžek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 | Body celkem: 0 | ||
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 | Body celkem: 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 | Body celkem: 0 | ||
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | |
0 : 3 | 0 | ||
Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 | Body celkem: 0 | ||
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 5703 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Karím Farrag | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3725 |
Adam Jiroušek | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1446 |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Michal Jirka | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Filip Bábovka | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Lukáš Vrba | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3390 |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 100 | 11. - 12. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4835 |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 1765 |
Martin Schuller | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Filip Nosek | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 1650 |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Karím Farrag | 3 : 2 | 24 | 17. - 20. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 32 | 17. - 24. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Tomáš Herold | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 546 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 605 |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 34. |
Hynek Jičínský | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 36. |
Josef Petrák | 3 : 2 | 8.64 | 33. - 40. |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3139 |
Michal Macíček | 3 : 0 | 70 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 14 | |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 67.2 | |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 16.8 | |
Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 822 | Body celkem: 6247 |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3572 |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 60 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 48 | |
Matyáš Dufek | 1 : 3 | 20 | |
HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 4256 |
Patrik Vondráček | 3 : 0 | 50 | |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 50 | |
Adam Jiroušek | 3 : 1 | 64 | |
Adam Jiroušek | 3 : 1 | 64 | |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 80 | |
3. Liga Muži A, 08.04.2017 | Body celkem: 240 | ||
Adam Hexner | 3 : 2 | 90 | |
Martin Koša | 3 : 0 | 150 | |
HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3107 |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 181 | Body celkem: 4129 |
Jáchym Mraček | 3 : 2 | 60 | finále |
Filip Šarboch | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Kristián Mraček | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4372 |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Filip Strouhal | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. Liga Muži A, 29.01.2017 | Body celkem: 120 | ||
Vladimír Hotový | 3 : 1 | 120 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3225 |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Jakub Slavíček | 3 : 1 | 72 | |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 4027 |
Vojtěch Hanzal | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Michalů | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1007 |
Jakub Vaněk | 3 : 0 wo. | 12 | 11. - 12. |
Jan Svoboda | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 12. |
Pavel Beneš | 3 : 0 wo. | 12 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Magnus Engervall | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B19), 05.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4128 |
Martin Kůla | 3 : 0 | 60 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 36 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 1 | 48 | |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 36 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
3. Liga Muži A, 22.10.2016 | Body celkem: 300 | ||
Zdeněk Jagrik | 3 : 0 | 150 | |
Václav Kubát | 3 : 0 | 150 | |
Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4046 |
Šimon Makovský | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Chodovské A, (B19), 17.09.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3757 |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Matyáš Dufek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Příman | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B17), 17.09.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2415 |
Daniel Ivanco | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Filip Šarboch | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Michalů | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 03.06.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1244 |
Adam Kilián | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Ján Forgáč | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Petr Nohel | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 06.05.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
3. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 200 | ||
Radek Paleček | 3 : 1 | 100 | |
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 100 | |
3. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 120 | ||
Radek Dolanský | 1 : 3 | 20 | |
Karol Segeč | 3 : 0 | 100 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4789 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 5064 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 150 | 7. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 125 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 577 | Body celkem: 7861 |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Pavel Konrád | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A, (B17), 09.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4871 |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Příman | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 09.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matúš Maťas | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B17), 19.12.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4086 |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kůla | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 19.12.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | finále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
3. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 80 | ||
Martin Keliš | 3 : 2 | 60 | |
Jan Syrový | 1 : 3 | 20 | |
junioři A, (B17), 28.11.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 5339 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 132 | 5. - 6. |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 wo. | 66 | 5. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Příman | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 28.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 6178 |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Filip Šipoš | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
3. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 90 | ||
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 15 | |
Jakub Wimmer | 3 : 0 | 75 | |
junioři A, (B17), 03.10.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4016 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Matěj Příman | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kůla | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
junioři A, (B15), 03.10.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 372 | Body celkem: 7067 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Matúš Maťas | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 6986 |
bye | 3 : | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Karím Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 3573 |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 6214 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 5746 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4259 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 4578 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.01.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 3590 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 5830 |
bye | 3 : 0 | ||
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 14.12.2014 | Body celkem: 0 | ||
Patrik Hudeček | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Kyselý | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 5329 |
bye | 3 : | 0 | |
Tadeáš Lestly | 3 : 2 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 0 | 0 | |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 01.11.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 285 | Body celkem: 4233 |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
2. liga muži C, 19.10.2014 | Body celkem: 210 | ||
Martin Lacko | 2 : 3 | 60 | |
Karol Segeč | 3 : 0 | 150 | |
III.LIGA MUŽI D, 18.10.2014 | Body celkem: 120 | ||
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 100 | |
Filip Čerňanský | 1 : 3 | 20 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 398 | Body celkem: 5629 |
bye | 3 : 0 | ||
Matyáš Smetana | 3 : 0 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 4963 |
bye | 3 : 0 | ||
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3082 |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.05.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3572 |
Jakub Matějka | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Koutský | 3 : 0 | 0 | |
Jan Šlehofer | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4977 |
Vojtěch Hanzal | 3 : 1 | 0 | |
Filip Strouhal | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Matyáš Smetana | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 26.04.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4009 |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Jan Šlehofer | 2 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 4904 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Filip Strouhal | 3 : 2 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 22.03.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3039 |
Jan Šlehofer | 2 : 3 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Denis Žáček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 379 | Body celkem: 8848 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 6122 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Béna | 3 : 2 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 449 | Body celkem: 6994 |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
František Procházka | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4126 |
bye | 3 : 0 | ||
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Marek Panáček | 1 : 3 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2853 |
bye | 3 : 0 | ||
Luboš Walter ml. | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matyáš Dufek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Adam Sinkule | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matyáš Smetana | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 544 | Body celkem: 7881 |
bye | 3 : 0 | ||
Matyáš Smetana | 3 : 0 | 0 | |
Matúš Maťas | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 251 | Body celkem: 4103 |
bye | 3 : | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Jan Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 398 | Body celkem: 6481 |
Ondřej Bajda | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Filip Strouhal | 3 : 1 | 0 | |
Marek Panáček | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 183 | Body celkem: 183 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Oliver Olejnik | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 21.09.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4144 |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 3239 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Jan Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 04.05.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3657 |
Filip Martinec | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 04.05.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 3507 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šlehofer | 3 : 1 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 2 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.