Profil hráče

Filip Čepelák

Ročník: 2002
Klub: Corkers Ostrava
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 11. (05/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 14. (09/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2293
Marek Padyšák  3 : 0 70 13. - 14.
Martin Veselý  3 : 0 70 13. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Burkart  1 : 3 14 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2488
František Procházka  0 : 3 0 9. - 10.
Tomáš Hrubý  3 : 0 70 9. - 12.
Martin Exner  3 : 1 56 9. - 16.
Jáchym Mráček  1 : 3 14 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3070
Vojtěch Hanzal  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 90 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B17), 05.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2613
Jan Netolička  3 : 1 52.48 3. - 4.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 semifinále
Cedric Berger  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2439
Jan Netolička  3 : 2 48 15. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Rutterle  1 : 3 16 9. - 16.
Filip Šarboch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2926
Daniel Ivanco  3 : 1 67.2 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Škurek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B17), 25.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
66
Body celkem:
2557
Michal Macíček   0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Jan Netolička  3 : 0 65.6
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Daniel Ivanco  3 : 1 80 finále
Jan Netolička  3 : 0 80 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3735
Daniel Ivanco  3 : 2 78 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Šarboch  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2857
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 17. - 18.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 80 17. - 20.
Dominik Neradil  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2397
Daniel Ivanco  3 : 0 50
Michal Macíček   0 : 3 0
Jakub Slavíček  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2477
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 1 48 5. - 8.
Daniel Ivanco  1 : 3 12 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2771
Matěj Bomba  3 : 0 90 15. - 16.
Daniel Svoboda  1 : 3 18 13. - 16.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
223
Body celkem:
2703
Alfréd Nezveda  3 : 0 72 17. - 18.
Daniel Svoboda  3 : 2 43.2 17. - 20.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Matěj Bomba  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2970
Ondřej Malina  3 : 0 80 17. - 18.
Matouš Fiala  3 : 0 80 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 32.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B15), 07.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Eliáš Bencúr  3 : 0 72
Jakub Stoniš  3 : 0 72
Alex Kelar  0 : 3 0
Daniel Ivanco  1 : 3 14.4
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2125
Jan Rutterle  0 : 3 0 7. - 8.
Daniel Ivanco  2 : 3 24 5. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2662
Martin Exner  3 : 0 50
Daniel Ivanco  2 : 3 20
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Jan Netolička  3 : 0 60
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2512
Kristián Mráček  0 : 3 0 19. - 20.
Dominik Neradil  0 : 3 0 17. - 20.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři B, (B15), 19.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
52
Body celkem:
2860
Daniel Ivanco  3 : 1 52.48
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 02.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3574
Jan Netolička  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
44
Body celkem:
2804
Tadeáš Pekárek  3 : 2 0
Tomáš Hrbáček  0 : 3 0
Daniel Ivanco  1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot